Esileht Pereelu ja suhted Kustumatu armastus piinab

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kustumatu armastus piinab

Postitas:

Minu lugu pole vist päris tavaline, aga kirjutaksin veidi enda elust, et teada saada, kas keegi teine on ka sarnast situatsiooni kogenud. Mind painab 1 inimene, kellega pole kunagi suhtes olnud, kuid millegipärast ei saa temast kunagi lahti…

19-astaselt sain trennis tuttavaks ühe poisiga, kes hakkas meeldima, ilmselt oli tõmme vastastikune. Niipalju, kui me koos olime, siis oli meil igas mõttes lõbus ja tore. Paraku oli selline trenn, kus väga aega suhtlemiseks ei jäänud ning meil polnud ühist koduteed või midagi sarnast. Eks ma olin ise toona ka natuke liiga häbelik ning tema oli mu esimene suurem armastus (mõni meeldimine oli tõesti ka varem, aga armumiseks neid ei loeks). Tundsin tema vastu tohutut tõmmet ning tõenäoliselt tema midagi ka minu vastu, aga ta oli oma seltskonnas ning suuresti minu enda oskamatuse tõttu midagi välja ei tulnud, isegi numbreid ei suutnud vahetada. Võite ju öelda, et tema kui noormees oleks pidanud alustama, aga ma olen kuulnud, et tal olevat väga võimukas ja kontrollifriigist ema, mistõttu ta ilmselt ise ka pelgas alustada. Asi lõppes sellega, et läks teise linna õppima, ilmselt seetõttu, et rohkem oma elu peale saada, ning sellest ajast saadik pole me näinud. Toona, kui ta ära läks, elasin küll seda valusalt üle, siiamaani mäletan detailselt päeva, mil viimati teda nägin.

Tundub ju nagu tüüpiline esimise armastuse lugu, olgugi et minul jäi see natuke hiljemaks? Sellest juhtumist saab varsti mööda 11 aastat, praegu olen abielus ja 2-aastase poisi ema. Mees on mul tore ja hooliv ning probleeme tõesti pole. Kõige selle juures tundub täiesti uskumatu, et ma ei saa sellest noormehest üle. Temas on midagi nii erilist. Ma ikka räägin temaga mõtetes, nagu värskelt armunud kõnelevad omavahel, kui nad koos ei saa olla. Uskuge või mitte, aga see kõik on tõesti kestnud 11 aastat. Vahepeal küll natuke vähem, kuid viimasel ajal jälle rohkem.

Vanasti polnud loomulikult sotsiaalvõrgustikke, kuid ühel päeval sattusin juhuslikult ta profiili peale, ta elab nüüd samas linnas kus mina ja on jälle vaba. Ma ei jäta mingil juhul oma praegust meest, kuna ta on hooliv ja tore. Olen mõelnud isegi oma esimese armastusega ühendust võtta, aga lihtsalt ei julge. Mitte sellepärast, et mida tema küll arvab, aga kardan, et kui peaksin teda näiteks keset tänavat nägema, siis lihtsalt jookseks ta juurde ja hakkaks kallistama.

Saan kaine mõistusega võttes aru, et kogu see tunne on täiesti irratsionaalne. Aga ma lihtsalt ei saa sellest üle, kuigi praeguse elu kohta oleks nuriseda patt. Kuidas siiski säilitada tervet mõistust? Ja kas kellelgi teisel on ka sarnane pikaajaline platooniline armastus olnud? Palun ärge tulge ainult maha tegema, ma olen alati oma abikaasale truu olnud ja tahan ka edasi olla, aga see tunne on liiga häiriv ning aastatega üle ka ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No otsi ta üles facebookist, ta on kindlasti paksuks läinud ja kiilanev ning seetõttu sellised tunded kaovad võluväel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa küll aru, kuidas sa mingi sotsiaalvõrgustiku profiili najal saad arvata, et keegi on vaba või mitte. Selles ei saa kindel olla, isegi kui on selgelt kirjutatud \”vallaline\” või \”otsin naist\” :).
Oled ju armunud illusiooni – sa ei oel seda meest ju kunagi tundnud, ainult ilus näolapp trennist. Kui naudid neid oma sisemonolooge ja kudrutamist, siis naudi edasi. Kui tahad neist lahti saada, siis mine teraapiasse. Ma küll ei soovita selle võõra inimesega kontakti otsida, eriti, kui sul temaga niikuinii mingit tulevikku ju poleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama. Lahkuminekust möödas 6a, ise uuesti abielus, laps, tema pikas suhtes.

Olen mõelnud, et kui oleme kunagi mõlemad vallalised, ehk siis. Tema peret ega enda peret seetõttu ei lõhu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, tegu on obsessiooniga, mida sa ise omalt poolt üleval hoiad justnimelt selle mõttes rääkimisega – see hoiab sinu aju obsessiivses seisundis. Tegemist on omamoodi vaimuhäirega, ühtlasi ilmselt on sul kinnismõtetele ka geneetiline soodumus.

Täiesti tõsiselt soovitan psühhoterapeudiga rääkida – mitte mingi ninnunännu gordonitädiga, vaid kliinilise psühhoterapeudiga või vajadusel isegi psühhoterapeudiga/psühhiaatriga, sest tegemiste ei ole lihtsalt käitumishäire, vaid reaalsustaju häirega (nagu ka näiteks foobiad, obsessiiv-kompulsiivsus, toitumishäired jne). Paari seansiga antaks sulle võtmed kätte enese hindamiseks ja probleemiga tegelemiseks.

Terve selline mõttevis kindlasti ei ole, ja kui sa oma obsessiivsust pidevalt toidad, siis on sul oht ka muude kinnismõtete tekkimisele. Näiteks kui see mees peaks sulle ära ütlema, siis võiks asjad sul väga käest minna. Lisaks on su pere ja lapse heaolu ohus juba praegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 16:40; 16.03 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis kuradi kustumatu armastus?
ühinen eelpool kirjutatuga – otsi abi! enda ja oma lähedast pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole siin mingit armastust. Kas sa tõesti kujutad ette, et kui sa armastad ühte inimest siin maailmas, et sa suudad siis teise inimesega voodit jagada. Selline asi ei ole võimalik. Su hing karjuks esimese puudutuse juures nii hullult, et sa jookseks tagasivaadatamata. Kui on ikka tõeline armastus sind tabanud oleks, oleks sa praegu ka vaba, mitte hõivatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ühe sellise obsessiooni ja kujutluspildiga koos, vahepeale jäi 7 aastat ja minul 2 last, temal 2 suhet. Pole veel pettuma pidanud, pigem on parem, kui oodata oskasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastusega pole siin vähimatki pistmist, see on kinnisidee, mida peaks ravima psühhiaater.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teil oleks kunagi suhe olnud, siis ma saaksin sinust natukenegi aru, aga kuna oli ainult üks kaugelt imetlemine, siis armastuseks ma sellist asja siiski ei nimetaks. See oleks Armastuse solvamine. See on sul kinnisidee. Ma pakun, et su 2-aastane ei käi veel lasteaias ja sa oled kodusistumisest pisut hulluks läinud. Ning ei maksa nüüd selle väljenduse peale solvuda – ma olen ise ka mitme lapsega pikalt kodus olnud ja läksin ise ka hulluks ning hakkasin igasuguseid asju välja mõtlema. Lihtsalt meil kel on palju fantaasiat ja suur sisemaailm, on väga kerge selle võrku langeda. Sealt väljasaamiseks otsi endale rohkem muud tegevust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jama lugu küll siis ju…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind otsis rohkem kui 20 aasta järel üles ülikooliaegne kursusevend. Siiani imestan, kuidas ma talle meelde tulin, kuskohast ta minu telefoni ja töökoha teada sai (ise väitis küll et googeldas, aga ainuke vihje minu praegusele töökohale tuli peale 30.dat leheküle,lisaks veel nimekaimude andmed).
Ei mäleta mingit erilist kokkupuudet ülikkoli ajast, võibolla lahendasin talle mõned ülesanded ära, aga seda ma tegin paljudele (õppisimegi vist ainult 1.kursuse koos), eesnimi ja nägu tulid kohtudes ähmaslt tuttavad ette, perekonnanime ei mäleta siiani.
Rääkisime umbes veerand tundi püstijalajuttu minu töökoha ees kes millega tegelenud on ja see oli ka kõik. Natuke aega peale seda kohtumist painas mind küll küsimus, milleks? mispärast ma talle meelde tulin?
Praegu teemaalgataja juttu lugedes tuli see jälle meelde, ainult et ma ei usu, et see noormees minusse armunud oleks olnud, vähemalt välja paista küll ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sa peaksid temaga kohtuma, ise kutsuma ja siis maha rahunema või vastupidi. Vähemalt ei jää sa siis elu lõpuni õhkama mingi enda väljamõeldud tegelase järgi.
Olen kord sama kogenud, õnneks möödus asi poole kiiremini, kuigi ka pikk aeg. Sain ise selgeks, et olen paras fantaseerija.
Kes meist ei tahaks kogeda miskit tõeliselt ja jäädavalt erutavat, aga see ei kehti, olgu peibutus kui magus tahes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tutvusin kunagi noortelaagris ühe noormehega, kes hinge jäi ja otsustasin ta 8 aastat hiljem Orkutist üles otsida ja võtsin ühendust, juhtus et ta oli just kuu aega tagasi 7-aastase suhte lõpetanud ja vaba mees. Saime kokku ja suhe algas väga tormiliselt, nüüdseks oleme abielus ja meil on 3 last.

Tegelikult on veel 1 vana klassivend, kellega ka oli tõmme aga suhet ei arenenud erinevatel põhjustel, meeldimine oli vastastikune, siiani vahel mõtlen, mis oleks võinud olla. Tema nüüd abielus ja lapse isa.

Sõbrannal oli kooliaegne lühike suhe, nad olid ka sõbrad, otsis ka üles 10 aastat hiljem, endal oli mõlemal lapsed ja abielud, petsid oma kaaslasi, 1 partner sai teada ja riid oli suur ja suhe lörris, samas elavad edasi koos.

Et kui mõlemad vabad, miks mitte, aga kui Sul juba pere, siis ära hakka lollusi tegema. Täiesti normaalne et see kelle vastu oled midagi ilusat tundnud, ahvatleb, aga las see nii jäädagi kui juba pere, milleks rikkuda oma suhet ja mingeid kärgperesid moodustada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 14:14; 16.03 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pole siin mingit armastust. Kas sa tõesti kujutad ette, et kui sa armastad ühte inimest siin maailmas, et sa suudad siis teise inimesega voodit jagada. Selline asi ei ole võimalik. Su hing karjuks esimese puudutuse juures nii hullult, et sa jookseks tagasivaadatamata. Kui on ikka tõeline armastus sind tabanud oleks, oleks sa praegu ka vaba, mitte hõivatud. [/tsitaat]

vale puha, kahte on võimalik korraga armastada, loe midagi psüholoogiaalast. Mu abikaasa pettis mind ja kujutas iga kord ette et see olen mina.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 14:14; 16.03 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mu abikaasa pettis mind ja kujutas iga kord ette et see olen mina. [/tsitaat]

Muahhhhaaa! Ja tegelikult ta seda teist ju ka ainult otsakesega pani. Mitte nagu sind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mu abikaasa pettis mind ja kujutas iga kord ette et see olen mina. [/tsitaat]Selle aasta Perekooli Huumoripreemia tugev kandidaat on leitud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 16:40; 16.03 16:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Kustumatu armastus piinab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.