Esileht Ilu ja tervis Kutse uuringust osa võtmiseks

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kutse uuringust osa võtmiseks

Postitas:
Kägu

Hea vastaja!

Olete oodatud osalema uuringus, mis selgitab Eesti täisealise elanikkonna kiirtoidukohtade külastamise sagedust ja teadlikkust võimalikest kiirtoidu tarbimisega kaasnevatest terviseriskidest. Küsimustik on anonüümne ning mõeldud vastamiseks ainult täisealistele isikutele.

Uuringu viib läbi Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tervisekaitse spetsialisti eriala tudeng elektroonilise ankeetküsitlusena Connect keskkonnas. Küsitlus viiakse läbi 2021. aasta september-november.

Uuringu tulemused kajastatakse Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tervisekaitse spetsialisti õppekava üliõpilase lõputöös üldistatud kujul.

 

Ankeedi leiate: <span style=”font-size: 11.5pt; font-family: ‘Times New Roman’; color: #ff5639; background-color: transparent; font-variant-numeric: normal; font-variant-east-asian: normal; vertical-align: baseline; white-space: pre-wrap;”>www.connect.ee/uuring/453467470/</span>

Küsimuste tekkimise korral võtta ühendust:

Janeli Moora

E-post: janelimoora1@gmail.com

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimases osa, kus peab vastama, kas väide on õige või vale, peaks olema ka kolmas variant – ei tea. Saaksite adekvaatsema pildi. Vastamisel lihtsalt oletan, et äkki siis on õige, tundub loogiline… Kas see oletamine teeb minust siis teadliku inimese?

0
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis Kutse uuringust osa võtmiseks