Esileht Hobinurk Kutsikaga Stockholmist Tallinna laevaga

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kutsikaga Stockholmist Tallinna laevaga

Postitas:

Olen tulemas kutsikaga Stockholmist Tallinna laevaga. Jagahe nõuandeid, kuidas ja kus pissitada kutsikat laevas, mida kajutisse peaks kindlasti kaasa võtma kutsika jaoks (söök-jook nagunii eks).

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 10:28; 05.08 11:26; 09.08 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pissitamiseks on võimalik minna välistekile, seal oli mingi konkreetne koht (vist kuues või seitsmes tekk), küsi laevainfost. Niisama ringi jalutada ei tohi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tulemas kutsikaga Stockholmist Tallinna laevaga. Jagahe nõuandeid, kuidas ja kus pissitada kutsikat laevas, mida kajutisse peaks kindlasti kaasa võtma kutsika jaoks (söök-jook nagunii eks).

Isegi Tallinnast suutsin ma guugeldada Stokholmi sadama infoni. Kas tõesti on Rootsis internet piiratud ja seda ei võimalda? Ma usun, et sadamas osatakse sulle punktuaalse täpsusega kõik ära kirjeldada, mis sa PEAD oma koeraga tegema ja mida sa VÕID teha laevas.

https://www.portsofstockholm.com/stockholm/port-areas/vartahamnen/

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tulemas kutsikaga Stockholmist Tallinna laevaga. Jagahe nõuandeid, kuidas ja kus pissitada kutsikat laevas, mida kajutisse peaks kindlasti kaasa võtma kutsika jaoks (söök-jook nagunii eks).

Isegi Tallinnast suutsin ma guugeldada Stokholmi sadama infoni. Kas tõesti on Rootsis internet piiratud ja seda ei võimalda? Ma usun, et sadamas osatakse sulle punktuaalse täpsusega kõik ära kirjeldada, mis sa PEAD oma koeraga tegema ja mida sa VÕID teha laevas.

https://www.portsofstockholm.com/stockholm/port-areas/vartahamnen/

Milleks selline iroonia??? Ma soovisin nõuandeid teistelt, kes on samuti kutsikaga laevas reisinud. Sadamas on juba liiga hilja et mõnda olulist infokildu teada saada. Näiteks mida kindlasti peaks kaasa võtma kajutisse, tuginedes eelnevale reisikogemusele.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 10:28; 05.08 11:26; 09.08 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tallinki laevadel on eraldi kajutid lemmikloomadega reisijatele. niisama mööda laeva koeraga ringi patseerida ei tohi (va pimedate saatekoerad ja politsei narkokoerad)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeldan selle küsimuse põhjal, et tegu võib olla päris pisikese kutsikaga, keda alles koju tooma minnakse ja riskin kogenumale koeraomenikule võib-olla ilmselgete soovituste andmisega. Kaasavõetavate asjade osas: pesa, puur või transpordikott (kui on sellega harjunud kutsikas), huvitavaid mänguasju (sh närimiseks ja inimesega mängimiseks), eriti huvitavat söödavat närimisnänni (küülikukõrvad nt), kui kutsikas on seda ka varem saanud ja kindel, et see kõhtu lahti ei löö (kui päris kahekuust kutsikat Rootsist tooma lähete, siis sellist turvalist kraami ei pruugi olla ja kindlasti tasub kasvatajalt küsida). Igaks juhuks tasub kindlasti kaasa võtta ka uriinikoristus-sprei, et vajadusel kajutis või mujal laeval juhtunud õnnetused kohe likvideerida. Kui tegu on päris pisikese kutsikaga, siis on mõistlik ta välistekile pissile viimiseks sülle võtta, et teel õnnetust ei juhtuks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi Tallinnast suutsin ma guugeldada Stokholmi sadama infoni. Kas tõesti on Rootsis internet piiratud ja seda ei võimalda?

Tõesti kõva sõna, isegi Tallinnast suutis guugeldada!

Minu kogemus ütleb, et ükskõik, kust kutsikaga tuled, olgu kaasas kauss, kust joota ja pakk või paar tugevat majapidamispaberit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

* Uuri koerakajuti olemasolu kuna ilma koeraga laevale ei saa.
* pissimiseks on tekil (õues) oma koht. Kuid meie kutsikas pissis lihtsalt tekile võre peale. Kaka korjasin kotti.
* söögiga on ilmselt parem mitte väga eksperimenteerida kuna hiljem võib julkade asemel olla järv.
* ole koerale võimalikult palju seltsiks aga arvesta et ta on siiski uues kohas ja nii palju uusi emotsioone väsitab teda kõvasti. Meie koer magas sisuliselt kogu reisi maha…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeldan selle küsimuse põhjal, et tegu võib olla päris pisikese kutsikaga, keda alles koju tooma minnakse ja riskin kogenumale koeraomenikule võib-olla ilmselgete soovituste andmisega. Kaasavõetavate asjade osas: pesa, puur või transpordikott (kui on sellega harjunud kutsikas), huvitavaid mänguasju (sh närimiseks ja inimesega mängimiseks), eriti huvitavat söödavat närimisnänni (küülikukõrvad nt), kui kutsikas on seda ka varem saanud ja kindel, et see kõhtu lahti ei löö (kui päris kahekuust kutsikat Rootsist tooma lähete, siis sellist turvalist kraami ei pruugi olla ja kindlasti tasub kasvatajalt küsida). Igaks juhuks tasub kindlasti kaasa võtta ka uriinikoristus-sprei, et vajadusel kajutis või mujal laeval juhtunud õnnetused kohe likvideerida. Kui tegu on päris pisikese kutsikaga, siis on mõistlik ta välistekile pissile viimiseks sülle võtta, et teel õnnetust ei juhtuks.

Jah tõesti ma toon koju 3 kuu vanuse kutsika. Tänud põhjaliku vastuse eest!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 10:28; 05.08 11:26; 09.08 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ole koerale võimalikult palju seltsiks aga arvesta et ta on siiski uues kohas ja nii palju uusi emotsioone väsitab teda kõvasti. Meie koer magas sisuliselt kogu reisi maha…

Väike kutsikas väsib suhteliselt ruttu niigi, sellistes tingimustes seda enam. Kui ta öösel siiski ärkama peaks tuleb teda lõbustada ja mängida, siis jääb varsti uuesti magama. Saad ise ka edasi magada. Kutsika hädaldamine kostab päris hästi ja kaugele ka teistesse kajutitesse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Hobinurk Kutsikaga Stockholmist Tallinna laevaga