Esileht Hobinurk Kutsikal nohu

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kutsikal nohu

Postitas:
Kägu

Olen paari päeva jooksul märganud, et mu viiekuusel kutsikal on nina tatine. Koer on muidu igati ergas ja reibas, jookseb ja mängib, sööb ja joob hästi. Ja kui magab, siis ka rahulikult ja sügavalt. Nagu laps ikka. Kas koer võib ka lihtsalt nohu saada õues tuuseldades? Ilmad soojad, aga siiski tuulised.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa metsa ei tahaks minna?  Või on lapsed sind nii ära ehmatanud, et kutsikalgi nohu kahtlustad?

 

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen paari päeva jooksul märganud, et mu viiekuusel kutsikal on nina tatine. Koer on muidu igati ergas ja reibas, jookseb ja mängib, sööb ja joob hästi. Ja kui magab, siis ka rahulikult ja sügavalt. Nagu laps ikka. Kas koer võib ka lihtsalt nohu saada õues tuuseldades? Ilmad soojad, aga siiski tuulised.

Nina tatine? Terve koera nina ongi ju märg!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen paari päeva jooksul märganud, et mu viiekuusel kutsikal on nina tatine. Koer on muidu igati ergas ja reibas, jookseb ja mängib, sööb ja joob hästi. Ja kui magab, siis ka rahulikult ja sügavalt. Nagu laps ikka. Kas koer võib ka lihtsalt nohu saada õues tuuseldades? Ilmad soojad, aga siiski tuulised.

Nina tatine? Terve koera nina ongi ju märg!

Nina läheb reaalselt tatist korpa hommikuks, sõõrmed kuivanud kolle täis. Eelmise koeraga pole sellist asja kordagi näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja seda, milline on normaalselt märg koera nina, ma tean.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ka koertel ning kassidel on viirushaigused – nohud, köhad jne.

Aga selline vesine korpas nina võib olla ka allergilise nohu tulemus? Tasuks siiski veterinaariga konsulteerida. Veebi kaudu ei oska öelda, et millest või kui tõsine.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas koer on kõik vaktsiinid saanud? Kindlasti konsulteeriksin loomaarstiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas selle nohuga kaasneb ka hingamistakistus, nn korisemine? Kui jah, siis on tegu tagurpidi aevastamisega. Igal muul juhul koerad turtsuvad ja ka köhivad, kõlab öökimisena. Ma kahtlustan pigem allergiat või kuiva toaõhku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Kutsikal nohu