Esileht Pereelu ja suhted kutsuda mees kohtingule?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: kutsuda mees kohtingule?

Postitas:

Olen 30+ aga tunnen ennast nagu armunud teismeline ja kogun julgust et kutsuda mees välja. Kohtusime seoses hobiga, millega alustasin paar kuud tagasi. Tema juhendab seda gruppi. Ma ei ole osav märkide lugeja aga ta vist saadab ka signaale, et ma pakun talle huvi. Aga võibolla loen valesti ja ta on lihtsalt sõbralik. Kui ma kutsun ta välja ja ta pole huvitatud, siis ma kardan, et mingi imelik awkward tunne jääb õhku ja jääks segama meid mõlemaid, kui ma tema grupis jätkan, mida ma igal juhul tahaksin teha. Ei taha ka mõjuda pealetükkivalt ja endal marki täis teha. Samas võibolla tema mõtleb omaette samu nmõtteid ja ka ei taha pealetükkivalt, seda enam et kuigi oleme täiskasvanud on tema meie huvialaga seoses nagu õpetaja rollis. Ta on omapärane ja oma elukutsele ülipühendunud ja ma oletan et ta ei ole eriti vilunud naiste ärasebija. Minul lõppes hiljuti 10a pikkune suhe ja ma ei teagi mis kohtingukombed on vahepeal maailmas tekkinud (Tinder pole minu jaoks). Kas julgustate mind tegema esimest sammu? Ja kuidas seda teha nii, et talle jääks viisakas tee loobuda ja potentsiaal nõmedateks olukordadeks oleks võimalikult väike? Kas väga nõme tunne on mehel kui talle naine külge lööb, kellest ta ei ole huvitatud?

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 13:50; 07.11 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust sa tead, et ta täiesti vallaline on?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust sa tead, et ta täiesti vallaline on?

Kui mees teemaalgatajale selliseid signaale saadab?

Kui ka ei ole, siis see ei ole enam tema probleem. Kui mees flirdib ja annab märku et on huvitatud, siis järelikult pole see mitte-vallaline-olek talle takistuseks.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kindlasti ei kutsuks kedagi välja, kellega mul on õpetaja-õpilane suhe. See on ainult ebamugav ja piinlik. Mõtle, kui ta sulle ära ülteb, siis on sinu jaoks ka seal grupis käimine lõppenud. Oleks ju veelgi piinlikum jätkata.

Ma igatahes otsiks endae esmajärjekorras teise hobigrupi juhendaja või kui on kursus, mis mõne aja pärast lõppeb, siis ootaks lõpu ära. Ja siis võtaks selle tüübiga ühendust, kui tõesti mõtet peast ära ei saa.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leiutaks antud olukorras mingi võimaluse üks-ühele suhtluseks. Ükskõik kui otsitud see ka ei tundu ???? ja sealt hakkaks vaikselt edasi vaatama, kas mehel on huvi või ei või kujutasin kõike ette. Võtab küll kauem aega kui nö otse peale lennates, kuid jääb ära variant, et hiljem on piinlik temaga koos ühes grupis olla.
Kui ei peaks mehega edaspidi tihti kohtuma, küsiks otse tuled või tule, aga sellises olukorras prooviks tasa ja targu. Seda enam, et armununa näed inimest ideaalsena, kuid hiljem võib selguda, et omavahel üldse ei klapi ning tüüp ainult seltskonna ees käitub jumalikult. Kodus on agatõeline tropp.
Ah, ma ka ei tea, tee kuidas süda ütleb ja tulgu, mis tuleb ???? me pärast lohutame

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid ju niisama kuskile kustuda, enda sünnipäevale vms, kus ka muud rahvast…see ju ei tähenda midagi

Üldse ma ei saa aru 30+inimestest, kes käituvad nagu lapsed. Kutsu välja, mida sul kaotada on. Need mis ma mõtlen, mis ta mõtleb jne jura…inimesed pole ju süütud, kel iga naeratus intiimne tegevus on….kui ei küsi või ei tegutse ei saa ka teada
Ok kui oled 10 aastat suhtes olnud vb siis veidi andestatav

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sul kiiret on? Alles kaks kuus põgusalt tundnud. Käi rahulikult oma huviringis edasi ja kui ise ka signaale saadad ja mees huvitatud on, küll siis asi edenema hakkab.
Tuleb ehk mõni ühine istumine vm (jõulud ju varsti), kus saaks seltskonnas olles asja selgitada.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

#2960912:
Kust sa tead, et ta täiesti vallaline on?

Kui mees teemaalgatajale selliseid signaale saadab?

Kui teemaalgataja pole eriti osav märkide lugeja, kui adekvaatne see mulje siis on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.11 15:33; 06.11 21:32; 09.11 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võta eratunde!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see on tasuline hobigrupp, siis tuleb arvestada, et mees on väga huvitatud, et tema teenistus säiliks ja areneks. Seetõttu võib tema signaale inimene tõlgendada väga valesti. Kui inimene on huvitatud iga inimese kohalolemist, saadab ta neid signaale kõigile, et ta on neist huvitatud. Kui mees oleks tavaline osaline, saaks tema signaale tõlgendada huvina. Aga hetkel võib teda huvitada iga huviline. Olen kõrvalt näinud inimesi armumas, kui talle naeratakse. Ja pärast on solvunud kui selgub, et ongi selline inimene naeratab ja vaatab armsalt silma KÕIGILE!

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust sa tead, et ta täiesti vallaline on?

Miks seda vaja teada on?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.11 16:09; 06.11 16:13; 07.11 16:34; 07.11 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleksin otse, et kuule, sa oled lahe sell ja mulle meeldiks, kui kuuluksid minu sõpruskonda, kas me ei võiks mõnel õhtul kuhugi pubisse minna ja lähemalt tutvuda. Sellisel juhul ei jää ka muljet, et sa ootad kohe automaatselt rohkemat. Selline otsekohesus lööb mehed tavaliselt pahviks ning meelitab ning üldjuhul nad sellise kutse peale ka haagivad. Kui ta hakkab keerutama, siis ütledki, et ma lihtsalt pakkusin välja.
Teisest küljest, et kui intiimsem suhe pole mehe eesmärk, siis sõpruskonda võib ta ju ikka kuuluda.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.11 16:09; 06.11 16:13; 07.11 16:34; 07.11 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh neid 30+ teislmelisi. Oled sa vähemalt grupi kõige ilusam ja atraktiivsem naine? sellistel grupijuhtidel on huvilisi paraku rohkem, kui ainult sina.

Mind jättis üks sinusugune maha, koos kõigi oma unistustega. Paraku senini on ja vägagi tõenäoliselt jäävad tema unistused unistusteks. Laste ees on ausalt tõesti häbi nii rumala vanema pärast.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 16:40; 07.11 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleksin otse, et kuule, sa oled lahe sell ja mulle meeldiks, kui kuuluksid minu sõpruskonda, kas me ei võiks mõnel õhtul kuhugi pubisse minna ja lähemalt tutvuda

Selle peale saab vastuseks: “ah et pubisse kutsuma…mida sa endale ette kujutad. Igavene närune petis! Joodik ja laaberdaja!”

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleksin otse, et kuule, sa oled lahe sell ja mulle meeldiks, kui kuuluksid minu sõpruskonda, kas me ei võiks mõnel õhtul kuhugi pubisse minna ja lähemalt tutvuda. Sellisel juhul ei jää ka muljet, et sa ootad kohe automaatselt rohkemat. Selline otsekohesus lööb mehed tavaliselt pahviks ning meelitab ning üldjuhul nad sellise kutse peale ka haagivad. Kui ta hakkab keerutama, siis ütledki, et ma lihtsalt pakkusin välja.

Teisest küljest, et kui intiimsem suhe pole mehe eesmärk, siis sõpruskonda võib ta ju ikka kuuluda.

Lahe sell… ????????????
Maevõi ????????????????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh neid 30+ teislmelisi. Oled sa vähemalt grupi kõige ilusam ja atraktiivsem naine? sellistel grupijuhtidel on huvilisi paraku rohkem, kui ainult sina.

Mind jättis üks sinusugune maha, koos kõigi oma unistustega. Paraku senini on ja vägagi tõenäoliselt jäävad tema unistused unistusteks. Laste ees on ausalt tõesti häbi nii rumala vanema pärast.

Ma saan su kibestumisest aru, aga teemaalgataja pikaajaline suhe on juba eelnevalt lõppenud. Võimalik, et teda jättis maha mees, kes samamoodi, nagu sinu naine, jooksis kättesaamatu unistuse järele. Seega ei ole mõtet tema peale haukuda sinu eraelu kokkukukkumise pärast. Natuke teine juhus ju.
Kui teemaalgataja juba niikuinii on vallaline, eks ta võib siis riskida, ainult tagajärgedega peab toime tulema.
Aga seda ma ütlen, et “mees auditooriumi ees” on sama klišeelik armumisobjekt, kui meestele sale suurerinnaline noor blondiin. Eriti vahetult pärast pikaajalise suhte purunemist.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.11 15:33; 06.11 21:32; 09.11 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kutsu.

No mis on kõige hullem asi, mis juhtuda saab, kui kutsud? Ütleb sulle ei ja natuke aega on piinlik. Ja ongi kõik. Ja varsti on seegi põgus häbi meelest nagu kogemata lahti lastud puuks. Kui sa just selle otsa ratast joostes kinni ei jää, läheb mööda nigu naksti. Ja kui tüüp ütleb jaa, no siis on ju kõik hästi, kuniks ilmnevad uued asjaolud.

Nii et, kui kaalule panna valik, kas kutsuda või mitte, siis pigem kutsuda. Selge on see, et kutsumata ei juhtu kohe kindlasti midagi huvitavat. Ja pärast nii pikka suhet ning lahku minekut võiks ju elus vähemalt huvitav olla, mitte surma poole vaikselt ja nähtamatult loksuda.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 22:53; 10.11 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga alusta sellest, et lisad ta FB sõbraks. Siis küsid seal msg mingi tema pildi kohta või küsid midagi eraldi hobi kohta.
Kui jääte jutustama ja on näha, et ta hea meelega jutustab, siis on algus tehtud 🙂

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin ühes trennis, kus on sümpaatne ja sõbraliku olemisega meestreener ja naistest koosnev spordigrupp. Ja näen, kuidas pooled tibid, no need atraktiivsemad ja parema välimusega, treeneri ees kekutada püüavad. Treener on professionaalne ja tegeleb kõigiga teatud osa tunnist personaalselt, selle hulka kuulub ka harjutuste tehnika korrigeerimine, mis eeldab puudutamist, pole just ülearu keeruline sellises olukorras ühepoolselt ära armuda. Aga kutil on selliseid spordigruppe korraga mitmeid ja igal järgmisel hooajal taas uus valik neiukesi, kelle päid segi ajada. Treenerisse võib armuda, kui see su enesetunnet tõstab, aga temaga suhet üritada on umbes sama kui õppesõiduõpetajaga liini hakata ajama.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale minu pikaajalise kooselu lõppu sattusin analoogsesse olukorda… Täiesti lambist olin sissevõetud lapse treenerist ja mulle tundus ka et ta vaatab mind teisiti. Tänan taevast ja maad et lasin sel kiirel tundepuhangul endast lihtsalt ylesõita ja ei võtnud midagi ette. Tasapisi tekkis täiuslikum sisemine tasakaal ja kohtusin teistegi toredate inimestega ning ausalt öeldes leidsin kellegi kordades parema. Treeneriga on siiani normaalsed suhted kuid lakoonilisel tasapinnal. Ei, mina ei kutsuks teda kohtama…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algatuseks soetaksin endale äsja ilmavalgust näinud Margus Vaheri raamatu “Tee mehe südamesse”. Loeksin läbi. Siis teeksin uue otsuse.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui mees ikka huvitatud on, siis kutsubki kohtingule. Lihtne.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees teemaalgatajale selliseid signaale saadab?

Ei saada see mees mingeid signaale, lihtsalt teemaalgataja on heas mõttes peast segi läinud.
Juhtub.

P.S. Teemaalgatajale: reeglina on meeste jaoks liibuvad naised täielik turn-off, isegi kui enne mingi huviraasuke pisut oma naise kõrvalt panna oligi.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 07:51; 07.11 21:26; 10.11 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim, mida sa teha saad, on ise selgeid signaale välja saata ja oodata, kas mees aktiveerub. Mulle tundub, et sa oledki nii teinud, aga mees pole vedu võtnud… seega pole ta sinust kui naisest huvitatud.

Kui sa ise teda kohtama kutsud, võib ta viisakusest isegi tulla, kuid sellega võtad talt võimaluse olla mees ja jahtida naist … paraku enamusele meestele meeldib ise jahtida, see on neil DNA-sse sisse kodeeritud ja neid pigem peletab eemale naine, kes neile ennast kaela riputab.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 08:41; 09.11 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.youtube.com/watch?v=puNnsRa1WyE
https://www.youtube.com/watch?v=JHhDFDVKabs
https://www.youtube.com/watch?v=rC1ZYY7wLsU

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh, ma olen ka treenerisse armunud olnud. Ma arvan, et terve naistekari oli sisse võetud. Aga seda mõtet küll iial ei tulnud, et midagi aretama hakata. Lihtsalt oli lisamotivatsioon trennis käia 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algatuseks soetaksin endale äsja ilmavalgust näinud Margus Vaheri raamatu “Tee mehe südamesse”. Loeksin läbi. Siis teeksin uue otsuse.

Margus, siin ka oma raamatut reklaamimas? Saa aru, see võib huvi pakkuda ehk ainult alla 20-22stele vähese elukogemusega neidudele. No mida imet on sealt lugeda?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Aitäh vastuste eest, ju tõesti on mõistlikum tõmmata oma tuhinat tagasi ning oodata ja vaadata kuhu me tibusammude kaupa jõuame. “Mehi auditooriumi ees” olen ennegi kohanud küll ja küll, kuid sellist tunnet pole kunagi tekkinud. Ning ei, mees ei ole psühholoog ja naist tal ka pole, nii palju tean et oma kodus elab ta üksinda (kas kohtamas käib kellegagi, ei tea).

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 13:50; 07.11 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen üle 15 aasta abielus mehega, kellega aktiivselt signaale vahetasime, aga ei saanud kumbki esimest konkreetset sammu astutud. Lõpuks mõtlesin, et mis iganes, niimoodi võib hulluks minna, ütlen välja, et olen temasse armunud, saagu mis saab. No ja siis saigi 😉

Ma kohe peale ei viskuks. Aga oma kogemustest ütlen, et kui muu kokkupuutepind hakkab kaduma (nt kursus lõppeb vms), siis pole kaotada mittttttte kui midagi, kui ka välja öelda, et tead, sa oled tore, tahaks sinuga edasi suhelda. Enamik normaalseid inimesi on sellest pigem meelitatud.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas oled mõelnud, et sa pole ainus? Niikuinii on seal teisigi, kes mõtlevad sama , kui sina. Mis peaks sinu eriliseks muutma?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 16:40; 07.11 14:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted kutsuda mees kohtingule?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.