Esileht Pereelu ja suhted kutsuda mees kohtingule?

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: kutsuda mees kohtingule?

Postitas:

Teemaalgataja olen. Aitäh vastuste eest, ju tõesti on mõistlikum tõmmata oma tuhinat tagasi ning oodata ja vaadata kuhu me tibusammude kaupa jõuame. “Mehi auditooriumi ees” olen ennegi kohanud küll ja küll, kuid sellist tunnet pole kunagi tekkinud. Ning ei, mees ei ole psühholoog ja naist tal ka pole, nii palju tean et oma kodus elab ta üksinda (kas kohtamas käib kellegagi, ei tea).

Kui nii lahe mees üksi on, siis on tal kindlasti mõni teine kiiks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees teemaalgatajale selliseid signaale saadab?

Ei saada see mees mingeid signaale, lihtsalt teemaalgataja on heas mõttes peast segi läinud.

Juhtub.

P.S. Teemaalgatajale: reeglina on meeste jaoks liibuvad naised täielik turn-off, isegi kui enne mingi huviraasuke pisut oma naise kõrvalt panna oligi.

Pole need “liibuvad” naised midagi turn-off. Ma ise mehena tean täpselt mida räägin.

Teemaalgatajale – sul pole midagi kaotada. Võita võid aga mehe endale…..

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kas ma olen ainulke, kellele tundub, et täpselt samasugune teemaalgatus on juba siin olnud. Umbes aasta tagasi. Isegi sõnastus tundub sama. Mäletan, et juba tookord juurdlesin, et mis imelik hobi see küll on ja ei saanudki teada.

See on mingi järjekordne ajakirjanduslik eksperiment vist?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleksin otse, et kuule, sa oled lahe sell ja mulle meeldiks, kui kuuluksid minu sõpruskonda, kas me ei võiks mõnel õhtul kuhugi pubisse minna ja lähemalt tutvuda. Sellisel juhul ei jää ka muljet, et sa ootad kohe automaatselt rohkemat. Selline otsekohesus lööb mehed tavaliselt pahviks ning meelitab ning üldjuhul nad sellise kutse peale ka haagivad. Kui ta hakkab keerutama, siis ütledki, et ma lihtsalt pakkusin välja.

Teisest küljest, et kui intiimsem suhe pole mehe eesmärk, siis sõpruskonda võib ta ju ikka kuuluda.

Lahe sell… ????????????

Maevõi ????????????????

Võid vabalt öelda ka äge tüüp, vinge vend, muhe semu, milliseid väljendeid iganes keegi kihvtide meeste kohta on harjunud kasutama. Igaühe vaba valik. Või ega sa ometi pole see õnnetu, kelle teele vahvaid isaseid pole kunagi sattunudki. Siis mul on küll sinust kahju.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.11 16:09; 06.11 16:13; 07.11 16:34; 07.11 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen üle 15 aasta abielus mehega, kellega aktiivselt signaale vahetasime, aga ei saanud kumbki esimest konkreetset sammu astutud. Lõpuks mõtlesin, et mis iganes, niimoodi võib hulluks minna, ütlen välja, et olen temasse armunud, saagu mis saab. No ja siis saigi ????

Ma kohe peale ei viskuks. Aga oma kogemustest ütlen, et kui muu kokkupuutepind hakkab kaduma (nt kursus lõppeb vms), siis pole kaotada mittttttte kui midagi, kui ka välja öelda, et tead, sa oled tore, tahaks sinuga edasi suhelda. Enamik normaalseid inimesi on sellest pigem meelitatud.

Mina ütlesin ka kunagi ühele (abielus) meeskolleegile otse, et tunnen tema vastu hullu tõnmmet ja ilmselt olen armunud. Tänaseks oleme koos elanud pisut vähem kui 20 aastat ja meil on ühised lapsed ja üldse ideaalne perekond.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.11 16:09; 06.11 16:13; 07.11 16:34; 07.11 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole need “liibuvad” naised midagi turn-off. Ma ise mehena tean täpselt mida räägin.

Kui juba mees peab rõhutama, et “tean täpselt, millest ma räägin”, siis on see eriti turn off.
Sest MEES ei pea seda rõhutama, ta lihtsalt räägib.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 07:51; 07.11 21:26; 10.11 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees teemaalgatajale selliseid signaale saadab?

Ei saada see mees mingeid signaale, lihtsalt teemaalgataja on heas mõttes peast segi läinud.

Juhtub.

P.S. Teemaalgatajale: reeglina on meeste jaoks liibuvad naised täielik turn-off, isegi kui enne mingi huviraasuke pisut oma naise kõrvalt panna oligi.

Pole need “liibuvad” naised midagi turn-off. Ma ise mehena tean täpselt mida räägin.

Jah, kui tegemist on eba-atraktiivse ja meeleheitel mehega, siis sellistele muidugi väga meeldivad kaela viskuvad naised… kuigi ega seda eriti tihti juhtu, õigemini kaela viskuvad ainult koledad ja samuti meeleheitel naised…

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 08:41; 09.11 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kui tegemist on eba-atraktiivse ja meeleheitel mehega, siis sellistele muidugi väga meeldivad kaela viskuvad naised… kuigi ega seda eriti tihti juhtu, õigemini kaela viskuvad ainult koledad ja samuti meeleheitel naised…

Ei kujuta tõesti ette, kellele need meeldida võiksid. Millegipärast usun, et isegi eba-atraktiivset meeleheitel meest hakkab see pikas perspektiivis häirima. Ideaalne kooslus oleks muidugi kaks liibujat, nii mees kui naine..aga selline kooslus reaalselt vist ei eksisteeri, sest üks neist peaks suhtes olema see kalju, mille najale teine toetub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis kui naine meest välja tahab kutsuda, on ta vastik liibukas. Kui aga mees naist, siis on maailma normaalseim asi. Vahvad topeltstandardid küll.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Treenerisse võib armuda, kui see su enesetunnet tõstab, aga temaga suhet üritada on umbes sama kui õppesõiduõpetajaga liini hakata ajama.

See on huvitav võrdlus, miks just selline ja mitte mõni teine? 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.11 15:33; 06.11 21:32; 09.11 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui aega on, siis oota veel. Kindlasti jälgi, kuidas see mees käitub teiste naistega. Kui on ilmselge, et mees eelistab sind ning pöörab sulle rohkem tähelepanu ja kohtleb eriliselt, siis miks mitte välja kutsuda. Kui aga pole kindel, siis oota kuni hobiring hakkab läbi saama. Selleks ajaks on kindlasti endal ka pilt selgem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõistan teemaalgatajat täielikult. Olen pea 20 aastat vanem ja samuti armunud nagu pubekas. Tegin sellest isegi Perekoolis teema, et vihkan armunud olemist. Minul siis tegemist mehega, kellega tööalaselt paar korda olime kohtunud. Ja ma põdesin ka väga kaua, niikaua kui sain teada, et see mees on tugev spetsialist alal, mis hetkel mulle aktuaalne oli. Veel põdesin paar nädalat, kuid siis kirjutasin. Ta aitas mind kaudselt arvuti teel juhendades, tegemist oli lihtsa asjaga. Kuid sellest sai alguse sõbralik netivestlus paar korda nädalas vähemalt. Ja ta kutsus mind juba külla, sõprade ringis õhtut veetma (käisin loomulikult ja oli väga tore). Ja ma arvan küll, et kui mina poleks temaga ühendust võtud, siis kas me üldse olekski suhtlema hakanud rohkem kui paar korda aastas tööalaselt.
Niisiis point- kirjuta talle! Küsi näiteks temalt midagi hobiga seonduvat. Kui jutt juba sujub siis võid ääriveeri tõesti ka vihjata, et tuleb mingi üritus (mõtled ise välja midagi) ja et kas ta mitte ei viitsiks kaasa tulla. Veel parem oleks, kui see poleks konkreetselt ainult temaga kahekesi väljaminemine, võta sõbranna kaasa ja las ka tema võtab mõne sõbra. Selline ühine seltskondlik õhtu või päev annab väga selgelt vastuse, kas oled selle mehe jaoks ainult sõbratsoonis, on teil mingit lootust või paraku…pole mitte midagi oodata ja sa pead kuidagi ta unustama.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis kui naine meest välja tahab kutsuda, on ta vastik liibukas. Kui aga mees naist, siis on maailma normaalseim asi. Vahvad topeltstandardid küll.

Ehk oled ka sellisest “topeltstandardist” midagi kuulnud, et onul on noku ja tädil on üks muu asi?
Ja et see on juba viimased 10000a niimoodi olnud…

Ei tea, pole vist kuulnud?
Või tahad kõik ühesugusteks lõigata/ühtemoodi käituma panna, siis oleks sinu maailm lill?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 07:51; 07.11 21:26; 10.11 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

#2963533:
Et siis kui naine meest välja tahab kutsuda, on ta vastik liibukas. Kui aga mees naist, siis on maailma normaalseim asi. Vahvad topeltstandardid küll.

Ehk oled ka sellisest “topeltstandardist” midagi kuulnud, et onul on noku ja tädil on üks muu asi?
Ja et see on juba viimased 10000a niimoodi olnud…

150 aastat tagasi ja veel 10000 aastat enne seda oli maailma elementaarseim, et kui tahad mööda maismaad kiirest edasi jõuda, hüppad hobuse selga. Kena sõitu sulle, kauboi. Tuult sulle hobuse saba alla. Juba su vanaisa teadis, kuidas hobust saduldada.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 22:53; 10.11 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kujutad seda ette. Kuna oled hetkel vallaliseks jäänud, haarad esimesest õlekõrrest. Põnev, omapärane l, ilmselt ka hea välimusega haritud mees on harva vaba ning vallaline. Isegi kui on selline kusagil olemas, on vähemalt pruut. Kui mees tunneks huvi, läheneks sulle ise. Ära ütle ega tee midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted kutsuda mees kohtingule?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.