Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kütte hüvitis KOV ja üürikorter

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Kütte hüvitis KOV ja üürikorter

Postitas:
Kägu

Mis saab juhul kui pensionäri korteri on sissekirjutatud veel teisi inimesi, aga reaalselt elab pensionär üksinda. Kõigil pole alati võimalik sissekirjutust saada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis saab juhul kui pensionäri korteri on sissekirjutatud veel teisi inimesi, aga reaalselt elab pensionär üksinda. Kõigil pole alati võimalik sissekirjutust saada.

Mis su küsimuse teine pool justkui tähendab, et” Kõigil pole alati võimalik sissekirjutust saada.”. Et on pensionäri juures “sissekirjutatud”, sest mujale ei saa?

Esiteks – sellist asja nagu sissekirjutus enam üldsegi ei eksisteeri.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis variant on, et ei saa oma tegelikku elukohta registreerida?

Tegeliku elukoha registreerimine on iga inimese seaduslik kohustus.

Kui oled omanik-registreerid. Kui oled üürnik, registreerid üürilepingu alusel (ametlik üürileping aluseks, sh võib üürilepingus olla ka kirjas, et üür 0, maksab vaid eluasemekulud). NB! isegi kui rumalast peast on lepingus kirjas, et ei tohi eluaset registreerida, siis see on õigustühine ega kehti.

Kui kasutad suulise kokkuleppe alusel, siis teed eluasemeteate ja eluaseme omanik kinnitab.

Mis variant veel on eluaset kasutada aga elukohta registreerida ei saa? Kasutad omaniku loata?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas hüvitist saab kui KÜ arvel on küttel kirjas ainult m2 ja summa?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas hüvitist saab kui KÜ arvel on küttel kirjas ainult m2 ja summa?

Mis seal siis veel olema peaks?
Kütte summa on ju olemas. Kütte eest saadki ju hüvitist ja elektri ja gaasi eest ka, aga need on eraldi arvetega ju.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas hüvitist saab kui KÜ arvel on küttel kirjas ainult m2 ja summa? Mis seal siis veel olema peaks? Kütte summa on ju olemas. Kütte eest saadki ju hüvitist ja elektri ja gaasi eest ka, aga need on eraldi arvetega ju.

Usud, et ruutmeetrid on kütte ühikud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lihtsalt sissekirjutusest ei piisa? Mu ema elab korteris, mis on minu nimel ja on ainsana sinna sisse kirjutatud, kas tõesti peab mingit eraldi kasutuslepingut vormistama, see ju absurdne?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on vaja näidata ka majsekorraldust arve tasumise kohta või piisab arvest?

 

Ja kui elektriarved tulevad kahest eri firmast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lihtsalt sissekirjutusest ei piisa? Mu ema elab korteris, mis on minu nimel ja on ainsana sinna sisse kirjutatud, kas tõesti peab mingit eraldi kasutuslepingut vormistama, see ju absurdne?

Sissekirjutust ei eksisteeri enam aastaid!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lihtsalt sissekirjutusest ei piisa? Mu ema elab korteris, mis on minu nimel ja on ainsana sinna sisse kirjutatud, kas tõesti peab mingit eraldi kasutuslepingut vormistama, see ju absurdne?

Sissekirjutust ei eksisteeri enam aastaid!

Lõpeta see tähenärimine..elukoha registreerimine, mis vahet sel on, saad ju põhimõttest aru.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usud, et ruutmeetrid on kütte ühikud?

Kaugkütte piirkondadel on kindlad perioodihinnad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lihtsalt sissekirjutusest ei piisa? Mu ema elab korteris, mis on minu nimel ja on ainsana sinna sisse kirjutatud, kas tõesti peab mingit eraldi kasutuslepingut vormistama, see ju absurdne?

Sissekirjutust ei eksisteeri enam aastaid!

Lõpeta see tähenärimine..elukoha registreerimine, mis vahet sel on, saad ju põhimõttest aru.

No õiguslik alus on erinev.
Aga su jutust ei selgu seda, et kelle nimele elektriarve tuleb ja kes reaalselt elektriarve tasus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaugkütte piirkondadel on kindlad perioodihinnad.

Kuskil räägiti, et KÜ-d peaavad lisalehed kw-de kohta väljastama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kütte hüvitis KOV ja üürikorter