Esileht Ilu ja tervis Kuu ajaga kõht eest ära?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kuu ajaga kõht eest ära?

Postitas:

Kas on võimalik suveks ehk siis umbes kuu ajaga kõht eest ära saada. Jaanuari lõpus oli keisrilõige ja nüüd olen oma kõhuga hädas jube suur punu on eest kui naba kohas mõõta siis ümbermõõt on u 87 cm. seda Ma ei tea palju Ma kaalun, pole lihtsalt kodus kaalu ja mujalt nagu polekski vaja alla saada aga no see kõht (muidugi mul eluaeg on kõhuga probleem olnud). Kuna mul kaks väikest last siis trenni teha Ma lihtsalt ajaliselt ei jòua, jalutamas käin küll, aga tundub, et sellest nagu vähe. Ja ega kahe aastasega väga pikalt Ka ei saa jalutada. Ekstreem dieete Ka pidada ei taha/tohi kuna toidan beebit rinnaga. Muidugi magusaisu on päris suur seda üritan vähendada aga mida veel. On üldse vòimalik nii lühikese ajaga mingeid tulemusi oodata. Mida Ma selleks tegema pean, palun andke nõu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 21:37; 24.04 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valus teema. Mul 6 aastat keisrist möödas ja see kõhuke jääbki niiviisi rippuma. Ma võiks ka alakaaluline olla, aga see kõhupunu on ikka nii vastik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sul Ka ja Ma suure tähega on? 🙂

Minul on kaal ok aga kõht on ikka ees, eriti kui söön siis on kohe viies kuu aga muidu on niisama lötsakil. Trenni ma teha ei viitsi kõhule (aga peaks!), ma käin ujumas ja rattaga sõitmas.
Googelda: how to lose belly fat ja sealt peaksid ideid saama.
Samuti kui netist leiad siis on mingi dr. Oz i osa kus ta rääkis, mida sööma peab, et kõht tagasi tõmbub. Googelda, kindlasti leiab yles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millegipärast iPad automaatselt paneb osad sõnad suurte tähtedega, saab küll kohe ära muuta aga kui kiiruga kirjutan siis jääb muutmata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 21:37; 24.04 12:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Kuu ajaga kõht eest ära?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.