Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: .

Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nyah lahkus täpselt kuu tagasi.

Kuidas on teie kasutajapõhised emotsioonid?

Selline emotsioon tekkis, et…

… sa oled idikas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei mingeid emotsioone – lahkus lihtsalt üks paljudest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma töötan matusebüroos, ma ei jõus kõigile kaasatunda. Seega, ka tollest lahkunust, ei ole mul ühtegi emotsiooni.

Please wait...
Postitas:
pritnispeeers

Mul ei ole sellesmõttes emotsioone. Tema siinne nimi oli tuttav ja inimesena mõtlen muidugi, et see vanus pole äraminemiseks õige.
Aga tundub, et paljudel oli temaga mingi suurem side, võibolla tundsid-teadsid rohkem ja see kuidagi lähendab omakorda.

Eks siit ole nii mõnigi läinud, ilma et me seda teadnud oleks.
Lihtsalt niisama…tuli praegu meelde see pereema, kellest meedias juttu on olnud. Tõesti tahaks, et juhtuks imesid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, kahju on. Ja ka puudus on temast. Aga milleks see teema sel kujul?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgatus on silmakirjalikkuse meistriklass. Elu ajal sai Nyah siit kogu aeg vastu päid ja jalgu, ükskõik mis teemal ta postitas, nüüd tunnevad kõik kangesti puudust temast. Süda läheb pahaks.

Please wait...
Postitas:
muumi_mamma

Mul oleks hea meel, kui ma siit ilmast lahkudes saaksin perekooli lugeda. Muidu ollakse mu vastu siin nii tigedad ja õelad, aga kui mind pole, hakatakse halama, oi kui tore ta oli jne.

Miks sa tegid selle teema??? Miks te siis sõimasite ja õiendasite ta kallal, kui ta elus oli??? Märgake inimesi siis, kui nad elus on, mitte alles siis, kui neid pole. 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Puudust tunnen. Vahel sattun lugema mingeid vanemaid teemasid, seal on olnud mõned tema kirjutised, siis käib ikka sirakas läbi. Ma pole teda muide ka kunagi halvustanud, ta on mulle alati meeldinud!

Please wait...
Postitas:
kitah

Mul oleks hea meel, kui ma siit ilmast lahkudes saaksin perekooli lugeda. Muidu ollakse mu vastu siin nii tigedad ja õelad, aga kui mind pole, hakatakse halama, oi kui tore ta oli jne.

Miks sa tegid selle teema??? Miks te siis sõimasite ja õiendasite ta kallal, kui ta elus oli??? Märgake inimesi siis, kui nad elus on, mitte alles siis, kui neid pole. 🙁

Väga õige, Muumi.
Ma olen Nyahit mitu korda unes näinud, ja vahel torkab justkui lambist, et oleks tahtnud talt seda küsida või talle toda mainida; ja kui on mõni postitus, millest ma tean, et teda see oleks puudutanud, siis oleks tahtnud tema arvamust teada. Ja vahel juhtus ette ka selliseid postitusi, mille puhul ma nagu ei arvanud, et tema midagi arvab, aga ta oli neile vastanud, siis ma alati vaatasin neid. Ka praegu tunnen sellest puudust. Tema seisukoht oli alati omanäoline ja värskendav, mõnus ja enamasti ka humoorikas.
Tõsiselt tunnen temast puudust 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun valgustage, mis juhtus või kes ta siis päriselus oli? Kas on mõnda viidet varasemale teemale?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
muumi_mamma

Palun valgustage, mis juhtus või kes ta siis päriselus oli? Kas on mõnda viidet varasemale teemale?

Otsi ise teemad üles. Ei pea kõike siin kandikul sulle ette tooma. Ei ole sa esimest korda siin perekoolis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päriselus oli ta luuletaja, tõlkija ja kirjandusinimene.
Aga siin oli ta X-ide ja Y-ite abil kirjutav intellektuaal, kelllest paljud käod ei saanud lihtsalt aru.
Ja tihti sõimasid teda ka selle tema protestiva kirjastiili pärast.

Pärast tema surma aga laulavad käod kooris, kui väga nad ikka temast puudust tunnevad ning kui palju teda igal öösel unes näevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Otsi ise teemad üles. Ei pea kõike siin kandikul sulle ette tooma. Ei ole sa esimest korda siin perekoolis.

Tänan, tõesti leidsin otsinguga üles teema!

Please wait...
Postitas:
kitah

Aga siin oli ta X-ide ja Y-ite abil kirjutav intellektuaal, kelllest paljud käod ei saanud lihtsalt aru.

Pärast tema surma aga laulavad käod kooris, kui väga nad ikka temast puudust tunnevad ning kui palju teda igal öösel unes näevad.

esiteks pole keegi peale minu maininud, et ta teda unes näeb.
teiseks pole ma kägu.
kolmandaks meeldis ta mulle alati ja ma tundsin teda isiklikult.

milles sinu probleem on, et sedasi lahmid? silmakirjalikkus on muidugi tõesti nõme asi, aga sedasi utreerida ja inkrimineerida ka ei maksa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks ta siiski lahkus siit ilmast? Lugesin, et ei olnud vähi tõttu, millega ta kunagi võitles.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii umbes nädal või paar peale tema surma meenus ta mulle iga kord, kui perekooli tulin või perekoolist mõtlesin. See oli üsna veider, pole ma mingi eriline tema sõber ega vaenlane olnud ega ka tema postituste austaja (luule austaja olin küll), samas ta oli tõepoolest nagu üks tükk perekooli näost, tema lahkumisel tekkis tühimik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks ta siiski lahkus siit ilmast? Lugesin, et ei olnud vähi tõttu, millega ta kunagi võitles.

Kas tromb ei olnud? Võin eksida.

Please wait...
Postitas:
muumi_mamma

Kui sa veel ei tea, siis X- ja Y-tega kirjutas ta ka oma loomingus, mitte ainult perekoolis. Mina teda unes ei näe, sest oleme neli korda reaalses elus kohtunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Otsige parem muumi_mamma postusi. Üks tore kasutaja siin juba 100 aastat.

Please wait...
Postitas:
muumi_mamma

Otsige parem muumi_mamma postusi. Üks tore kasutaja siin juba 100 aastat.

Seda kommentaari pole mõtet miinustada ja minu teemad võite pärast minu surma üles otsida. Lisan veel seda, et kõik inimesed teevad vigu. Ega minagi mingi tiibadega ingel ole ja kui ära suren, kohtun koos teiega põrgus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind ta näiteks häiris oma kirjastiiliga. Minu jaoks sama, nagu keegi oleks vahepeal hiinakeelse postituse teinud. Ei ole tema peale selle kuu aja jooksul mõelnud. Temast kui inimesest on muidugi kahju, et liiga vara lahkus. Aga perekoolis temast küll puudust ei tunne, pigem vastupidi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte mingeid tundeid. Ei tundnud teda ja tema kirjutatud postitusi ei lugenud keelekasutuse tõttu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind ta näiteks häiris oma kirjastiiliga. Minu jaoks sama, nagu keegi oleks vahepeal hiinakeelse postituse teinud. Ei ole tema peale selle kuu aja jooksul mõelnud. Temast kui inimesest on muidugi kahju, et liiga vara lahkus. Aga perekoolis temast küll puudust ei tunne, pigem vastupidi.

Tunnen täpselt sama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks sama, nagu keegi oleks vahepeal hiinakeelse postituse teinud.

Miks hiinakeelse? x ja y pärast? Laused olid tal ometi ju keskmise perekoolika omadest paremad.

Please wait...
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )