Esileht Ilu ja tervis Kuuga -15kg!!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 408 )

Teema: Kuuga -15kg!!

Postitas:
Kägu

Tere

Ma olen juba netiavarused läbi kamminud ja isegi paarile treenerile kirjutanud, kuid tundub lootusetu. Nimelt on mul vaja 5 nädalaga 15 kilo maha saada, no isegi 10kg oleks juba midagi. Nimelt otsustasime lõpuks mehega pulmad pidada. Tegelikult oleme kihlatud juba 3 aastat, kuid pulmad muudkui lükkasime edasi, algul beebi sünd, siis koroona siis veel üks beebi… ja nii ta läks. Kuu aega tagasi mõtlesime, et teeme siis avaldused ära ja teeme kahekesi. Kuid nüüd, kõik jäsku hakas tormiliselt arenema ja me siiski teeme pulmad, pulmapeo ja kõik värgid. Ja seda juba 25.06. :))))  Ja ma olen õnne tipus aga ka suures ahastuses. :((((( Ütleme nii, et peale lapse sündi on omajagu ülekilosid tulnud, nutt kurgus lausa, oma 20 kg ikka. Siiani pole ma väga muretsenud, 3 kuud tagasi alles lõpetasin rinnaga toitmise ja mõtlesin, et küll aega on enda kehaga tegeleda.

Kuid oma pulmapeol tahaks ju väheke parem välja näha. Loomulikult kuu ajaga 20 kg maha ei saa, see on selge, aga saaks kasvõi 15kg no isegi 10kg, oleks juba midagi.

Jagage mulle ekstreemseid võtteid palun! Olen praegu valmis kõigeks!

+3
-32
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5 korda nädalas jooks 2h korraga, toidukoguse vähendamine, rämps täielikult välja.

+5
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellises tempos alla võttes võid sa pulmadeks oma tervise ära rikkuda, võta sihiks pigem 1,5 kg nädalas.

Ekstreemsused unusta ära. Söö max 1400 kalorit päevas ja mitte hiljem kui kl 18 ning tee vähemalt 7500 sammu päevas, võtad pulmadeks päris kenasti alla.

+12
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks asi veel, et sapikivid võid endale saada järsku kaalulangetuse tulemusena.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, mida? Sa kujutad päriselt ette, et kui kaotad 5 nädala jooksul 15 kg,  siis pärast seda näed mingit moodi PAREM välja? Püha jumal küll, mida inimesed suudavad välja mõelda. Niisuguses tempos kaotavad kaalu ainult väga raskelt haiged või väga ekstreemsetesse tingimustesse sattunud inimesed. Loomulikult ei ole neist kellelgi pärast seda ilus välimus.

Postimehes oli hiljuti Vahur Laiapea artikkel ühest sõjapõgenikust, kes kuni aprilli lõpuni Mariupolis elas. Enne oli 110-kilone mees, nüüd on 80. Otsi see artikkel välja, loe läbi ja mõtle järele, kas on ikka tarvis oma kehale sellist asja vabatahtlikult korraldada.

Ma ei saa absoluutselt su soovist aru. Endal on lapsed, hakkab abielluma ja siis on plaanis selleks puhuks tervis kogu ülejäänud eluks peesse keerata. Sest tahan pulmapäeval kõhn olla. WTF? On sul ikka ülemisel korrusel kõik korras? Ma soovitaks, et treenerite asemel kirjuta psühhiaatrile. Pulmad lükka edasi, kuni oled oma psüühika korda saanud.

+35
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5 korda nädalas jooks 2h korraga, toidukoguse vähendamine, rämps täielikult välja.

Ülekaalulisele inimesele soovitada 5korda jooksu 2 h????‍♀️

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5 korda nädalas jooks 2h korraga, toidukoguse vähendamine, rämps täielikult välja.

Ülekaalulisele inimesele soovitada 5korda jooksu 2 h????‍♀️

Lisasin, et saab ka sapikivid. Kui inimene tahab nii kiiresti alla võtta ja see on tema hetke suurim unistus, et pulmades, mis toimuvad varsti, oleks 15 kg saledam, siis tuleb tervist lõhkuda. Mina ei tea, kuidas tervislikumalt kuu ajaga 15 kg kaotada. Pigem on see kolme-nelja kuu teema.

Soovitan jooksu, sest rattasõit ja ujumine on tervislikumad, aga nendega on tulemus palju aeglasem.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain arstilt väga kiita, kui ühe kuuga 6 kg alla võtsin. Mõtle selle peale. Ja ma olen vaal, st see 6 kg läheb alguses suhteliselt kergelt.

Pigem tegele oma mõtlemise ümberkujundamisega ning võimaluste otsimisega, kuidas praeguses kaalus (või max -5 kg) kena välja näha. Võimalusi on – salendav pesu, hea õmbleja/kleit, õige meik.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pigem panustaks ilusasse kleiti, mis mu tugevaid külgi rõhutab ja nõrku varjab. Alla võid ju võtma hakata, aga mõõdukas tempos, see peaks olema pikemaajaline projekt. Lastega on niigi liikumist ja rassimist omajagu, mul pole vist kunagi rohkem võhma olnud, kui siis kui lapsed väikesed olid, küll oli neid vaja süles tassida, küll järele joosta. Harrastusspordiga olen ma kogu elu tegelenud.

Ole sina ise, hästistuvas kleidis, kena meigiga ja vali fotograaf, kes suudab sinust parima välja tuua. Usu mind, ekstreemne dieet ei pane sind paremini välja nägema, pigem teeb närviliseks.

Vali mingi kalorite arvestamise programm, mis samas jälgiks ka, et siiski põhitoitaineid piisavalt saaksid, söö veidi vähem kui päevas kulutad, tee kõhulihaste harjutusi, kuu ajaga vast tulemust ei näe, aga aastaga kindlasti.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5 korda nädalas jooks 2h korraga, toidukoguse vähendamine, rämps täielikult välja.

Ülekaalulisele inimesele soovitada 5korda jooksu 2 h????‍♀️

Lisasin, et saab ka sapikivid. Kui inimene tahab nii kiiresti alla võtta ja see on tema hetke suurim unistus, et pulmades, mis toimuvad varsti, oleks 15 kg saledam, siis tuleb tervist lõhkuda.

Tervist ei tule kunagi lõhkuda. Mina jooksin 100-kilosena, jah, kaal langes, aga nüüd, 10 aastat hiljem, on põlved läbi.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervist ei tule kunagi lõhkuda. Mina jooksin 100-kilosena, jah, kaal langes, aga nüüd, 10 aastat hiljem, on põlved läbi.

No jooksma hakkama oleks pidanud tunduvalt varem, mitte siis, kui juba 100 kilo turja peal on.

+6
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervist ei tule kunagi lõhkuda. Mina jooksin 100-kilosena, jah, kaal langes, aga nüüd, 10 aastat hiljem, on põlved läbi.

”Nimelt on mul vaja 5 nädalaga 15 kilo maha saada”

Kui inimene suudab lapsi teha ja abielluda, siis on tegu piisavalt intelligentse naisega, kes oskab teha valikuid. Teemaalgatuses oli küsimus, kuidas kuuga alla saada 15 kg ja vastasin täitsa teemasse. Millega sina aga tegeled, ei tea.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene suudab lapsi teha ja abielluda, siis on tegu piisavalt intelligentse naisega, kes oskab teha valikuid. Teemaalgatuses oli küsimus, kuidas kuuga alla saada 15 kg ja vastasin täitsa teemasse. Millega sina aga tegeled, ei tea.

Ka intelligentsed naised võivad emotsioonide kütkes lollusi teha. Sinu asi pole neile kaasa aidata, vaid mõistlikke soovitusi anda.

No jooksma hakkama oleks pidanud tunduvalt varem, mitte siis, kui juba 100 kilo turja peal on.

Sul pole õrna aimu, palju teemaalgataja kaalub. Võib-olla 120?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Ma olen juba netiavarused läbi kamminud ja isegi paarile treenerile kirjutanud, kuid tundub lootusetu. Nimelt on mul vaja 5 nädalaga 15 kilo maha saada, no isegi 10kg oleks juba midagi. Nimelt otsustasime lõpuks mehega pulmad pidada. Tegelikult oleme kihlatud juba 3 aastat, kuid pulmad muudkui lükkasime edasi, algul beebi sünd, siis koroona siis veel üks beebi… ja nii ta läks. Kuu aega tagasi mõtlesime, et teeme siis avaldused ära ja teeme kahekesi. Kuid nüüd, kõik jäsku hakas tormiliselt arenema ja me siiski teeme pulmad, pulmapeo ja kõik värgid. Ja seda juba 25.06. :)))) Ja ma olen õnne tipus aga ka suures ahastuses. :((((( Ütleme nii, et peale lapse sündi on omajagu ülekilosid tulnud, nutt kurgus lausa, oma 20 kg ikka. Siiani pole ma väga muretsenud, 3 kuud tagasi alles lõpetasin rinnaga toitmise ja mõtlesin, et küll aega on enda kehaga tegeleda.

Kuid oma pulmapeol tahaks ju väheke parem välja näha. Loomulikult kuu ajaga 20 kg maha ei saa, see on selge, aga saaks kasvõi 15kg no isegi 10kg, oleks juba midagi.

Jagage mulle ekstreemseid võtteid palun! Olen praegu valmis kõigeks!

Ma sinu asemel lükkaks need pulmad edasi, kuni oma paksusest lahti saaksin. Kasvõi pool aastat või midagi.

+7
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka intelligentsed naised võivad emotsioonide kütkes lollusi teha. Sinu asi pole neile kaasa aidata, vaid mõistlikke soovitusi anda.

Pulmapäeva ei saa eriti korrata, järeldus: kui inimene soovib oma pulmapäeval välja näha 15 kg saledam ja pulmad toimuvad juba kuu aja pärast, siis on see ainult tema soov, oled nõus. Keegi ju ei suru sulle pulmapäeva kurku ja ei sunni alla võtma nii kiiresti.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pulmapäeva ei saa eriti korrata, järeldus: kui inimene soovib oma pulmapäeval välja näha 15 kg saledam ja pulmad toimuvad juba kuu aja pärast, siis on see ainult tema soov, oled nõus. Keegi ju ei suru sulle pulmapäeva kurku ja ei sunni alla võtma nii kiiresti

Kordan, anna mõistlikke soovitusi, mitte et “jookse 5 x nädalas 2h”. Just sellises emotsionaalses seisundis inimesi ei tohi tagant torkida lollustega tegelema.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kordan, anna mõistlikke soovitusi, mitte et “jookse 5 x nädalas 2h”. Just sellises emotsionaalses seisundis inimesi ei tohi tagant torkida lollustega tegelema.

Anna parem soovitusi, kuidas 15 kg kaotada kuu ajaga. Mis emotsionaalses, see on imeilus päev nii paksu kui kõhnana. TA pole esimene ega viimane pruut, kes pulmadeks alla võtab. Ja ilmselt ei jää see kaalulangus ka püsima ja kas peakski. Mehele meeldib niigi, ka 15 kg suuremana.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA pole esimene ega viimane pruut, kes pulmadeks alla võtab.

15 kilo osas kuu ajaga – kindlasti on.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA pole esimene ega viimane pruut, kes pulmadeks alla võtab.

15 kilo osas kuu ajaga – kindlasti on.

Sellepärast, et see ei ole teostatav. Mitte sellepärast, et soovijaid poleks. Ja minu soovitust joosta nagunii ei tehta.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anna parem soovitusi, kuidas 15 kg kaotada kuu ajaga.

Selliseid soovitusi pole ju olemas 🙂 Isegi kõige ekstreemsema dieediga ei kaota keegi 15 kg ühe kuuga.
Kaalu kaotatakse, kui kaloreid kulutatakse rohkem kui sisse süüakse. Et kalorikadu oleksväga  suur, peab ka kõvasti sporti tegema. Ja samal ajal tuleks ka kardinaalselt toitumist muuta võimalikult kalorivaeseks. Ükski inimene ei suuda hakata lambist maksimaalsetel võimsustel treenima, kui ta enne pole midagi teinud. Süda ei pea ju vastu. Ikka vaikselt ja tasapisi saab koormust tõsta. Ükski keha ei saa ka lambist hakkama päevapealt muutunud kaloraažiga, samal ajal tugevalt sportides.
Sa lihtsalt ei suuda seda.

 

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliseid soovitusi pole ju olemas ???? Isegi kõige ekstreemsema dieediga ei kaota keegi 15 kg ühe kuuga.

Võimalik, et on inimesi, kes suudavad, aga nagu ma ütlesin, et 15 nagunii ei kaotata ja kas peakski. Samuti ei hakka inimene jooksma, kui talle ei meeldi või kui ta ei suuda/jaksa. Lihtne. Inimene ei muutu sekundiga, isegi pulmadeks. Seda enam, et mees tegi ettepaneku niiehknaa ja lapsedki juba olemas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA pole esimene ega viimane pruut, kes pulmadeks alla võtab.

15 kilo osas kuu ajaga – kindlasti on.

Sellepärast, et see ei ole teostatav. Mitte sellepärast, et soovijaid poleks. Ja minu soovitust joosta nagunii ei tehta.

Ja siis ära annagi soovitusi, mis pole reaalsed. Sa ei tee sellega kellelegi head.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA pole esimene ega viimane pruut, kes pulmadeks alla võtab.

15 kilo osas kuu ajaga – kindlasti on.

Sellepärast, et see ei ole teostatav. Mitte sellepärast, et soovijaid poleks. Ja minu soovitust joosta nagunii ei tehta.

Ja siis ära annagi soovitusi, mis pole reaalsed. Sa ei tee sellega kellelegi head.

Aga tänu minule tekkis arutelu 🙂

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, mida? Sa kujutad päriselt ette, et kui kaotad 5 nädala jooksul 15 kg, siis pärast seda näed mingit moodi PAREM välja? Püha jumal küll, mida inimesed suudavad välja mõelda. Niisuguses tempos kaotavad kaalu ainult väga raskelt haiged või väga ekstreemsetesse tingimustesse sattunud inimesed. Loomulikult ei ole neist kellelgi pärast seda ilus välimus.

Postimehes oli hiljuti Vahur Laiapea artikkel ühest sõjapõgenikust, kes kuni aprilli lõpuni Mariupolis elas. Enne oli 110-kilone mees, nüüd on 80. Otsi see artikkel välja, loe läbi ja mõtle järele, kas on ikka tarvis oma kehale sellist asja vabatahtlikult korraldada.

Ma ei saa absoluutselt su soovist aru. Endal on lapsed, hakkab abielluma ja siis on plaanis selleks puhuks tervis kogu ülejäänud eluks peesse keerata. Sest tahan pulmapäeval kõhn olla. WTF? On sul ikka ülemisel korrusel kõik korras? Ma soovitaks, et treenerite asemel kirjuta psühhiaatrile. Pulmad lükka edasi, kuni oled oma psüühika korda saanud.

Sa oled vist väga noor? 10-15 kg kiiresti alla võttes ei juhtu tervisega küll midagi. Minu enda ema võttis II tüübi diabeedi hirmus umbes sama palju kuuga alla. Muuseas veresuhkru näit läks korda ka. Inetum polnud  kuskilt otsast, hoopis tundus nagu oleks koos kaaluga vanust vähemaks läinud. Kaalulangus toidab positiivset enesehinnangut, selg läheb sirgu ja energiat on rohkem. Teemaalgatajale jõudu, juba -10 kg on välimuses väga hästi näha. Mõne toitumiskava võiks abiks võtta  ja sealt ka pisut kogustega tagasi hoida, siis on plaan igati teostatav. Ühele teisele postitajale: sapikivid on muuseas enamikul sünnitanud naistest. Teemaalgatajal oma kahe lapsega on need kindlasti olemas, aga tavaliselt ei põhjusta vaevusi, seepärast tavaliselt ei teatagi, et nende olemasolust.

+2
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No proovi Simeonsi. Selle ajaga 15 kindlasti ei kao, aga 8-10kg on reaalne.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ekstreemne võte on, et lõpetad söömise. No max 500 päevas.

Ma pakun, et seda sa ei suuda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tegin aasta tagasi ühe kuuga miinus 8 kilo (78 pealt 70-le). Võtsin mõne kuuga stressi tõttu 6 kilo juurde ja tahtsin suveriided parajaks saada. Ma nii ruttu ei tahtnudki  alandada, kuid tegin Robert Noole kava ja kaal lihtsalt kukkus robinal. Aga ka see oli ikka natuke liig. Mul on muidu ülemine rõhk 110, aga siis langes märksa madalamaks, oli pearinglust, väsimust ja tugevat külmatunnet. Positiivse poole pealt – see kaal ei ole tagasi tulnud. Hoopis võtsin inertsist veel mõned kilod alla.

Seega 8 kilo on pmts tehtav selle ajaga. Saad riided ühe suuruse võrra väiksemaks, mis on ka täitsa kena efekt 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5 korda nädalas jooks 2h korraga, toidukoguse vähendamine, rämps täielikult välja.

Ülekaalulisele inimesele soovitada 5korda jooksu 2 h????‍♀️

Kui inimesel on 20 kg ülekaalu, siis ta kaalub ca 70- 80 kg. Ilmselt on tegu keskmist kasvu naisega. Sellise kaaluga jooksmine on igati ok.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5 korda nädalas jooks 2h korraga, toidukoguse vähendamine, rämps täielikult välja.

Ülekaalulisele inimesele soovitada 5korda jooksu 2 h????‍♀️

Kui inimesel on 20 kg ülekaalu, siis ta kaalub ca 70- 80 kg. Ilmselt on tegu keskmist kasvu naisega. Sellise kaaluga jooksmine on igati ok.

Kes kuidas arvestab – võib olla ka 90kilone. Ja jooksmine algab ikka nii, et algul pisikesed distantsid vaheldumisi kõnniga – seda ka siis, kui olla normkaalus ja muidu hea tervisega, aga pole ammu jooksnud. Kehva vormiga inimesele on ka 2 tundi järjest väheke kiiremat kõndi liiast. Igapäevast 2 tunni jooksmist alustades on teemaalgataja oma pulmas tõenäoliselt karkudega ja ilmselt stressi tõttu veelgi ümaram. Stressikilod ronivad aga eriti hästi näkku ja kaela ja ülaselga (mõtleme nüüd piltidele) … nii et jah.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Treenerina nii kiiret kaalulangust heaks ei kiida. Aga trenniga võib kuu ajaga imet teha. Harjutustega saab parandada rühti ja kehahoidu, õige rühiga paistab ka ülekaaluline inimene noorem, saledam ja ilusam.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 408 )


Esileht Ilu ja tervis Kuuga -15kg!!