Esileht Ilu ja tervis Kuuga -15kg!!

Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 408 )

Teema: Kuuga -15kg!!

Postitas:
Kägu

Teiseks käib kogu aeg mingi söömine, hommikuks mingi 3 võileiba, paari tunni pärast jälle mingi vahepala, siis paari tunni pärast lõunake,  vahepala jne. No päev otsa mingi söömin

4 tunni tagant süüa on pidev söömine?

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see polegi eesmärk enam, keha väljanägemine ja enesetunne on olulised hetkel ja need on juba super.

Väga tore ja eluterve suhtumine, palju-palju õnne teile ja ilusat pulma! Lihtsalt huvi pärast, palju siis kilosid maha läks kokku selle kuuga?

Natuke rohkem kui kuuga(start oli 8.05) siis on tänaseks -15kg

Teised küll kiidavad su kommentaari. Aga mina jään siiski seisukohale, et ühe kuu ja ühe nädalaga 15 kilo alla võtta ei ole ok. Mõistagi pean siinkohal silmas tervist, mitte sinu sihikindlust ja suurt pingutust. Viimane on muidugi tunnustust väärt. Eriti, kui lugeda perekooli paksuteemasid, kus mõni tugevalt ülekaaluline ei suuda isegi paari kilo alla saada ja muudkui vingub ja õigustab sealjuures end.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnel siis ikka langeb väga hästi kaal, kui on võimalik kuuga 15 kg maha võtta. Ma ei söönud peale lahutust praktiliselt üldse, tõesti mingi 200-300 kcal päevas ehk, mõni päev üldsegi mitte ja kaal langes kuuga alla 10 kg. Lisaks veel jalutasin päevad otsa, sest olin nii rahutu, et ei suutnud paigal olla.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselt usute, et see teema on päriselust? “Nädal enne pulmi ostan kleidi ja tädi õmbleb viimasel minutil parajaks” 😀
Rääkimata sellest megakiirest kaalulangusest. Mingi ajuvaba fantaasiajutuke. Kes üldse planeerib oma pulmi kuu ette? Kõlab rohkem nagu mingi hädatapp kui pulmapidu.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselt usute, et see teema on päriselust? “Nädal enne pulmi ostan kleidi ja tädi õmbleb viimasel minutil parajaks” ????

Rääkimata sellest megakiirest kaalulangusest. Mingi ajuvaba fantaasiajutuke. Kes üldse planeerib oma pulmi kuu ette? Kõlab rohkem nagu mingi hädatapp kui pulmapidu.

Miks mitte, valmiskleidid on ju täiesti müügis ja eks enam-vähem praktiliselt nälgides saab kaalu ka kiiresti alla.

Teine asi see, et kas tänapäeval saab tõesti peale avalduste sisseandmist nii kiiresti registreerida?  Ma omal ajal mäletan, et järjekorrad olid pigem  3-4 kuud,  eriti veel nädalalõppudel ja pühadeperioodil ja kuu ajaga said ainult rasedad.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselt usute, et see teema on päriselust? “Nädal enne pulmi ostan kleidi ja tädi õmbleb viimasel minutil parajaks” ????

Rääkimata sellest megakiirest kaalulangusest. Mingi ajuvaba fantaasiajutuke. Kes üldse planeerib oma pulmi kuu ette? Kõlab rohkem nagu mingi hädatapp kui pulmapidu.

Pole ju megakiire. Kasvõi Simeonsi dieediga saab 40 päevaga poole rohlem maha. Ise kûsimus on jah asja tervislikkuses, aga kuu ajaga pole see miski kiire kaalulangus.

P.S järjekorrad on pikad ainult Harjumaal, mujal Eestis saad sa kuu ajaga kindlasti registreerima.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ju megakiire. Kasvõi Simeonsi dieediga saab 40 päevaga poole rohlem maha. Ise kûsimus on jah asja tervislikkuses, aga kuu ajaga pole see miski kiire kaalulangus.

Kuu ajaga pole 15 kg kiire langus? Mida sa seletad? Ma ütlesin, et ei söönud praktiliselt üldse kuu aega ja sain alla 10 kg maha. 15 kg kuus on väga kiire kaalulangus.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ju megakiire. Kasvõi Simeonsi dieediga saab 40 päevaga poole rohlem maha. Ise kûsimus on jah asja tervislikkuses, aga kuu ajaga pole see miski kiire kaalulangus.

Kuu ajaga pole 15 kg kiire langus? Mida sa seletad? Ma ütlesin, et ei söönud praktiliselt üldse kuu aega ja sain alla 10 kg maha. 15 kg kuus on väga kiire kaalulangus.

Ju siis sa polnud ka paks! Mina aain Simeonsiga maha 15kg.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes üldse planeerib oma pulmi kuu ette? Kõlab rohkem nagu mingi hädatapp kui pulmapidu.

Miks mitte väikesi pulmi või lihtsalt registreerimist kuu ette plaanida? Minu abieluettepaneku ja pulmade vahel oli ka täpselt kuu.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselt usute, et see teema on päriselust? “Nädal enne pulmi ostan kleidi ja tädi õmbleb viimasel minutil parajaks” ????

Rääkimata sellest megakiirest kaalulangusest. Mingi ajuvaba fantaasiajutuke. Kes üldse planeerib oma pulmi kuu ette? Kõlab rohkem nagu mingi hädatapp kui pulmapidu.

Kaalulanguse kiirus sõltub lisaks ka veel ajast, kui kaua need ülekilod olnud onja ka põhjusest. Ilmselgelt ei ole 27 aastasel noorel emal need aastakümneid kestnud pidevast stressist kogunenud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ju megakiire. Kasvõi Simeonsi dieediga saab 40 päevaga poole rohlem maha. Ise kûsimus on jah asja tervislikkuses, aga kuu ajaga pole see miski kiire kaalulangus.

Kuu ajaga pole 15 kg kiire langus? Mida sa seletad? Ma ütlesin, et ei söönud praktiliselt üldse kuu aega ja sain alla 10 kg maha. 15 kg kuus on väga kiire kaalulangus.

See “praktiliselt üldse” on sinu subjektiivne hinnang.
PKs kõik paksud söövad vaid kapsast ja kurki, aga kaaluvad ikka 80 kilo.

Väga tubli saavutus, TA! Tuleb tegutseda, mitte vabandusi otsida.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot ei usu mina seda ühe kuu ja ühe nädalaga alla võetud 15 kilo. No võibolla, kui rasvaimus käia.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “praktiliselt üldse” on sinu subjektiivne hinnang.

Ei ole minu subjektiivne hinnang, mõni päev ei söönud midagi, teistel päevadel ülivähe, sest ei olnud söögiisu, kõige rohkem sõin 500 kcal päevas. 15 kg kuus on väga suur kaalulangus.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma miskipärast arvan ka, et TA pisut vassib. Aga olgu, eks ta ise teab.

Ma ise olen väga ranget dieeti (põhimõtteliselt nälginud) pidanud kolm kuud ja olen saavutanud kaalulanguse üheksa kilo. Tõsi, olen vana – 50+ ja raske kilpnäärme haigusega.

Siiski arvan, et TA tahab siin lihtsalt kiitust ja imetlust ning äratada võltsarusaama, et a la kuu ajaga 15 kilo kaotamine on köki-möki.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise olen väga ranget dieeti (põhimõtteliselt nälginud) pidanud kolm kuud ja olen saavutanud kaalulanguse üheksa kilo. Tõsi, olen vana – 50+ ja raske kilpnäärme haigusega.

No 50+ ongi ju kordades keerulisem alla võtta. Eriti veel kui sul on mingi haigus taustal. Mina ei arva, et 5 nädalaga 15 kilo on võimatu, kui tõesti teha kõike seda, mida teemaalgataja siin kirja pannud on. Iseasi, kas see tervislik on. Selles võib tõesti kahelda. Aga noh, noor inimene, vast ei juhtu midagi (peale selle, et kilod ruttu tagasi tulevad). Mina olen 40 aastaselt 3 kuuga võtnud alla 25 kg, seda sügava stressi ja suhte purunemise taustal, kus söögiisu praktiliselt puudus ning iga päev käisin kõndimas, sest närvid olid läbi. Eks noorematel käivad asjad kiiremini ka.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5 nädalaga 15 kilo on paras ponts kogu organismile. Kiirelt tulevad tagasi.

Ja tüse on ta ju ikkagi.

Milleks?!

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5 nädalaga 15 kilo on paras ponts kogu organismile. Kiirelt tulevad tagasi.

Ja tüse on ta ju ikkagi.

Milleks?!

Perekooli anoreksikud on kohal. 67kg kaaluv naine on tüse. Ok!

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul Fb reklaamib Noomi, lõin sinna huvi pärast oma parameetrid sisse ja soovitud kaalukaotuseks panin 15 kg. Algoritm arvutas, et sihile jõuaksin detsembris. Seega u pool aastat kulub, mitte 5 nädalat.

Ma tõesti loodan, et teemaalgataja tervis ka pärast pulmi korras püsib.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Marek Kalmuse toitumiskavaga sain mõned aastad tagasi 1 kuuga u 19 kg alla, 70 pealt 60le. Ei nälginud ja trenni tegin ka juurde.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Marek Kalmuse toitumiskavaga sain mõned aastad tagasi 1 kuuga u 19 kg alla, 70 pealt 60le. Ei nälginud ja trenni tegin ka juurde.

Oih, mitte 19, vaid 10 ikka. Tervis oli ka parem, kui kunagi varem, kadusid selja alus, mis mind 10 aastat kimbutanud olid, seedimine oli korras, hea kerge olla ja isegi nahk muutus siledamaks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

15 kilo 5 nädalaga on küll üsna uskumatu. Ja kui see tõele vastab, siis see on tõesti korralik põnts tervisele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

400g ööpäevas maha võtta pole küll eriline põnts tervisele

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

400g ööpäevas maha võtta pole küll eriline põnts tervisele

Ma ei saa ka aru, mida siin mõeldakse selle all, et tervisele põnts ja tervis kannatab jne. Kui kaalulangus on tervisliku toiduga saavutatud, siis milles probleem? See kõlab juba umbes sama oodi nagu see “raseduse ajal suitsetamisest loobumine on tervisele kahjulik”. Loomulikult nälgides kaalulangetamine on tervisele halb, aga ei pea ju nälgima.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

400g ööpäevas maha võtta pole küll eriline põnts tervisele

Ma ei saa ka aru, mida siin mõeldakse selle all, et tervisele põnts ja tervis kannatab jne. Kui kaalulangus on tervisliku toiduga saavutatud, siis milles probleem? See kõlab juba umbes sama oodi nagu see “raseduse ajal suitsetamisest loobumine on tervisele kahjulik”. Loomulikult nälgides kaalulangetamine on tervisele halb, aga ei pea ju nälgima.

Ma sügavalt kahtlen, et 5 nädalaga on võimalik 15 kilo alla võtta lihtsalt tervisliku toiduga. Muidugi oleneb algkaalust, aga TA algkaal ei olnud nii suur.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

400g ööpäevas maha võtta pole küll eriline põnts tervisele

Ma ei saa ka aru, mida siin mõeldakse selle all, et tervisele põnts ja tervis kannatab jne. Kui kaalulangus on tervisliku toiduga saavutatud, siis milles probleem? See kõlab juba umbes sama oodi nagu see “raseduse ajal suitsetamisest loobumine on tervisele kahjulik”. Loomulikult nälgides kaalulangetamine on tervisele halb, aga ei pea ju nälgima.

Ma sügavalt kahtlen, et 5 nädalaga on võimalik 15 kilo alla võtta lihtsalt tervisliku toiduga. Muidugi oleneb algkaalust, aga TA algkaal ei olnud nii suur.

Muidugi pole.
See tähendab totaalselt nälgimist, st mitte näljatunne ei pruugi peale esimese harjumisperioodi möödumist pidevalt olla, kuid keha on küll nii kiire kaalukao korral reaalselt toitainete näljas. Samas ma ei usu, et 5-nädalane periood tervisele mingit jäävat pauku paneks, kui TA edaspidi normaalselt ja teadlikult toituma hakkab (mitte muidugi üle sööma!) Mina võtsin veidi rohkema kui 2 kuuga 16 kilo alla (80 –> 64-le) ja ehkki enesetunne ja välimus olid väga head, siis tekkis tugev ja raskesti ülesaadav õhtune külmatunne (see oli eelmisel kevadel/suvel, nii et reaalselt poleks külmetamine võimalik pidanud olema), samuti läksid paar kuud hiljem juuksed väga lahti (tõesti peotäite kaupa kaotasin juukseid) ja sügisel olin väga sageli haige, kuigi muidu olen olnud tugeva tervisega inimene. Ma ei sa ateaduslikult tõestada, et see kiirest kaalulangusest tulenes, aga arvan, et seos oli olemas. Need nähud siiski õnneks möödusid mõne kuuga, kui tõstsin pisut kaloraaži (kaalu alandamise tasemelt kaalu hoidmisele).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

400g ööpäevas maha võtta pole küll eriline põnts tervisele

Ma ei saa ka aru, mida siin mõeldakse selle all, et tervisele põnts ja tervis kannatab jne. Kui kaalulangus on tervisliku toiduga saavutatud, siis milles probleem? See kõlab juba umbes sama oodi nagu see “raseduse ajal suitsetamisest loobumine on tervisele kahjulik”. Loomulikult nälgides kaalulangetamine on tervisele halb, aga ei pea ju nälgima.

Ma sügavalt kahtlen, et 5 nädalaga on võimalik 15 kilo alla võtta lihtsalt tervisliku toiduga. Muidugi oleneb algkaalust, aga TA algkaal ei olnud nii suur.

Muidugi pole.

See tähendab totaalselt nälgimist, st mitte näljatunne ei pruugi peale esimese harjumisperioodi möödumist pidevalt olla, kuid keha on küll nii kiire kaalukao korral reaalselt toitainete näljas. Samas ma ei usu, et 5-nädalane periood tervisele mingit jäävat pauku paneks, kui TA edaspidi normaalselt ja teadlikult toituma hakkab (mitte muidugi üle sööma!) Mina võtsin veidi rohkema kui 2 kuuga 16 kilo alla (80 –> 64-le) ja ehkki enesetunne ja välimus olid väga head, siis tekkis tugev ja raskesti ülesaadav õhtune külmatunne (see oli eelmisel kevadel/suvel, nii et reaalselt poleks külmetamine võimalik pidanud olema), samuti läksid paar kuud hiljem juuksed väga lahti (tõesti peotäite kaupa kaotasin juukseid) ja sügisel olin väga sageli haige, kuigi muidu olen olnud tugeva tervisega inimene. Ma ei sa ateaduslikult tõestada, et see kiirest kaalulangusest tulenes, aga arvan, et seos oli olemas. Need nähud siiski õnneks möödusid mõne kuuga, kui tõstsin pisut kaloraaži (kaalu alandamise tasemelt kaalu hoidmisele).

Ma ei arvagi, et see põnts tal jääv on. Sinu näide on ju ehe näide sellest, et nii kiire kaalukaotus mõjub tervisele ikka korralikult.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ma tahtsingi sama öelda, et nii kiire kaalukadu mõjutab tervist küll ja võib täitsa vastikuid kaasnähte tekitada.

Samas ma veidi saan sellest ka aru, et pikk (ja tervislikum) kaalualandamine 0,5-1 kg kaupa nädalas võib muutuda mittemotiveerivaks ja lihtsam tundub prauhti “ära teha”. Iseasi, kas tulemus siis muidugi püsiv on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sügavalt kahtlen, et 5 nädalaga on võimalik 15 kilo alla võtta lihtsalt tervisliku toiduga. Muidugi oleneb algkaalust, aga TA algkaal ei olnud nii suur.

Ei usu ka, et tervisliku toitumisega oleks võimalik kuu ajaga 15 kg maha võtta. Mina võtsin nälgimisega 10 kg kuus maha. Tervisliku toitumise puhul oleks päevane kalorsus vähemalt 1200 kcal. Ütleme, et kulutati kõvasti trenni tehes 2500 kcal. Siis oleks nädalane kaloridefitsiit 9100 kcal, 4 nädala oma 36400. Ühe kilogrammi rasva kaotamine nõuab 7000 kcal defitsiiti, seega saab maha kuuga umbes 5 kg. Kui lisada veekadu, siis ehk vee umbes 2-3 kg. 15 kg ei ole kuidagi võimalik kaotada ilma nälgimiseta.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No jah, eks arvamusi on sadu erinevaid. Mul läks 10 kg ühe kuuga tervisliku toidu ja 3-4 korda päevas pooletunnise hiit trenniga, mingeid ebameeldivaid kõrvalnähte polnud. Vitamiine võtsin lisaks, talvine aeg. Näljatunnet tundsin u 1-2 h enne järgmist toidukorda, sõin enamasti hommikul putru või sepikut singiga ja muna, kurki-tomatit jms. Lõunaks liha või kodujuustu hunniku köögiviljadega või supp. Mees alati imestas, et selle kuhja ära süüa suutsin. Ooteks banaan+keefir, õhtuks suht sama, mis lõunal, lisaks oliiviõli ja maapähklivõi. Trennipäevadel võis kartulit, riisi või tatart ka süüa, aga ma enamasti loobusin. Kõik toidugrupid esindatud ja kõht täis ja kaal langes kolinal, enesetunne ja tervis olid väga head. Minu nõrkuseks on magus ja patustasin ka, muidu oleks kiireminigi langenud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju siis sa polnud ka paks! Mina aain Simeonsiga maha 15kg.

Simeoni dieet on ka ju näljutamine. Päeva kalorsus on 500 kcal.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 408 )


Esileht Ilu ja tervis Kuuga -15kg!!