Esileht Ilu ja tervis Kuuga -15kg!!

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 408 )

Teema: Kuuga -15kg!!

Postitas:
Kägu

Tere

Ma olen juba netiavarused läbi kamminud ja isegi paarile treenerile kirjutanud, kuid tundub lootusetu. Nimelt on mul vaja 5 nädalaga 15 kilo maha saada, no isegi 10kg oleks juba midagi. Nimelt otsustasime lõpuks mehega pulmad pidada. Tegelikult oleme kihlatud juba 3 aastat, kuid pulmad muudkui lükkasime edasi, algul beebi sünd, siis koroona siis veel üks beebi… ja nii ta läks. Kuu aega tagasi mõtlesime, et teeme siis avaldused ära ja teeme kahekesi. Kuid nüüd, kõik jäsku hakas tormiliselt arenema ja me siiski teeme pulmad, pulmapeo ja kõik värgid. Ja seda juba 25.06. :)))) Ja ma olen õnne tipus aga ka suures ahastuses. :((((( Ütleme nii, et peale lapse sündi on omajagu ülekilosid tulnud, nutt kurgus lausa, oma 20 kg ikka. Siiani pole ma väga muretsenud, 3 kuud tagasi alles lõpetasin rinnaga toitmise ja mõtlesin, et küll aega on enda kehaga tegeleda.

Kuid oma pulmapeol tahaks ju väheke parem välja näha. Loomulikult kuu ajaga 20 kg maha ei saa, see on selge, aga saaks kasvõi 15kg no isegi 10kg, oleks juba midagi.

Jagage mulle ekstreemseid võtteid palun! Olen praegu valmis kõigeks!

Et sellest on sul savi, millisena sa iga päev oma kalli mehe silma ees ringi jalutad ja voodisse poed, aga võõraste inimeste jaoks vaja 20 kg kõhnem olla???

Ei saa aru.

Eelkõige ju enda ja oma mehe jaoks peaksid normkaalus olema, mitte 20kg ylekaalus. Võõraste jaoks ma kyll ei pingutaks lillegi, kui endale ja mehele tundub ülekaal ilus. Trulla oled ju niikuinii.

Muide, kuupäev on enda valida, ei pea avaldust sisse viies kuu aja pärast aega panema:)

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan paastuda. Juua vett ja taimeteed, süüa vaid madala kalorsusega juurvilju. 400-500 kalorit päevas. Kuu aega vähem söömist ei tee ühelegi inimesele midagi halba.

Selline kalorsus päevas kuu aega järjest võib põhjustada suure äkilise rasvakaotuse siseelundite ümber ja palju paha teha. Nt oled kuulnud hulkuvast neerust? Kes väidab, et “ei tee ühelegi inimesele midagi halba”, ei tea erinevate organismide füsioloogiast midagi. Eriti sellest, kuidas väga madal veresuhkur kogu kehale mõjuda võib. Ka ajule, muuseas.

 

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuu aega vähem söömist ei tee ühelegi inimesele midagi halba. Inimesed on kogu oma eksistentsi jooksul elanud üle lühemaid ja pikemaid näljaperjoode, kusjuures veel füüsiliselt rasket tööd tehes ja vähe magades.

Ja sellega on nad ka oma eluiga kümnete aastate võrra vähendanud, eks ole. Veel 50 aastat tagasi (ehk siis kui ühe või kaks sõda üle elanud generatsioonid maamunal toimetasid, oli keskmine eluiga oma 20 aastat lühem. Oma osa eluea pikenemisel on muidugi ka meditsiini arengul, aga samuti ka sellel, et enam pole paljudes piirkondades nälga. Väike huvitav vihje võiks sulle olla, et 100-200 aastat tagasi tegid Eesti talutüdrukud end meheleminekueas paksemaks (mitu seelikut selga, mitmed villased sukad), sest rasvakihi olemasolu näitas tervist ja sigimisvõimet. Ja osadel loodusrahvastel on endiselt prisked naised hinnas – Vaikse ookeani saartel eriti.

Tohoh! Kuhu need sõja yleelanud generatsioonid siis 50 aastat tagasi haihtusid, et alates sellest ajast ja tana enam pole?

Ma ei tea, mu vanemad täitsa toimetavad siiani.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trulla oled ju niikuinii.

176 pikkuses inimene ei ole “trulla” 78 kg-se kaalu juures kunagi. Täiesti normaalne veel, ei midagi hullu. Kui oleks 165 cm, siis küll saaks trullaks pidada.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tohoh! Kuhu need sõja yleelanud generatsioonid siis 50 aastat tagasi haihtusid, et alates sellest ajast ja tana enam pole? Ma ei tea, mu vanemad täitsa toimetavad siiani.

Su vanemad elasid ka Leningradi blokaadi üle ja olid näljasurma piiril või miks võrdled? Jutt polnud ju vaid sõda üleelanutest vaid pikka aega ekstreemset nälga talunutest.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trulla oled ju niikuinii.

176 pikkuses inimene ei ole “trulla” 78 kg-se kaalu juures kunagi. Täiesti normaalne veel, ei midagi hullu. Kui oleks 165 cm, siis küll saaks trullaks pidada.

176 cm ja 78 kg on suur naine. Juba pikkus teeb oma töö selles muljes. Ja see kaal antud pikkuse juures tähendab rasvakihti, mis keha ümber on.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trulla oled ju niikuinii.

176 pikkuses inimene ei ole “trulla” 78 kg-se kaalu juures kunagi. Täiesti normaalne veel, ei midagi hullu. Kui oleks 165 cm, siis küll saaks trullaks pidada.

176 cm ja 78 kg on suur naine. Juba pikkus teeb oma töö selles muljes. Ja see kaal antud pikkuse juures tähendab rasvakihti, mis keha ümber on.

Ja see rasvakiht pole tervisele kuidagi halb. Just, ongi pikk ja suur naine, selle kaalu juures pole seda rasva üldse palju. Ja kuna jookseb ka palju, siis on osa kaalust ehk hoopis jalalihastes.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trulla oled ju niikuinii.

176 pikkuses inimene ei ole “trulla” 78 kg-se kaalu juures kunagi. Täiesti normaalne veel, ei midagi hullu. Kui oleks 165 cm, siis küll saaks trullaks pidada.

Tegelikult ikka on kyll…suht  kohev. Ma olen 175 cm ja siin koroona ajal lasin kaalul kerkida 70 kiloni… Olemine oli ebamugav! Minu hea-tunde-kaal on 63-64 kilo. Alla selle juba liialt luider.

Tarbisin toona meelerahus kaloririkkaid eineid. Terve pizza v6isin yksipäini nahka pista, mitte vaid viilukese… V6i siis paki pelmeene ahjuplaadile reastada…ja need hiljem nahavahele manustada. Täitsa tore vaheldus oli, muidu siiski distsiplineeritud toitumisele.

Enese välimust pean vägagi oluliseks ja head tervist samuti. Nii saigi end selle aasta alguses käsile v6etud ja 70 kilo pealt kaal 63 peale langetatud. Enesetunde vahe on tohutu, kuigi see on ju “k6igest” 7 kilo..

Millalgi oli siin jutuks ämbriteema. Et 10 kilo = ämbritäis vett. Seda ei peagi enam igapäevaselt kaasas kandma 🙂 (kolmveerand ämbritäit, seega) Isegi meeleolu m6jutab kaal. Kui seda ausalt iseendale tunnistada julgetakse..on ju nii!?

TA-le j6udu, jaksu! Aga kuu vältel max kaalukadu oleks siiski 5 kilo, mitte 15. Tasa ja targu!

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

* naha vahele

* ämbri teema

Ilusat pulma!

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan samuti teha paastu, näiteks vahelduvpaastu. Sööd 8 tunni sees ja paastud 16 tundi. Ise vali söömis- ja paastuakende kellaaeg. Ja neile, kes seda nälgimiseks peavad, ütlen, et paastumine on vastupidi väga kasulik. Kahjuks on tänapäeva inimesed ära unustanud, et ka seedeelundkond tahab vahepeal puhata. Tänapäeval aga õgitakse viis toidukorda, kogu aeg suu matsub ja midagi nositakse. Hambad, magu, seedeelundkond pidevalt töös. Andke ometi oma kehale õgimisest puhkust!

Ja 178 cm ja 60 kilo on täiesti normaalne pikkuse ja kaalu vahekord. Ei ole alakaaluline ega nälginud. Kahjuks on unustatud ka, et normaalne kaal on pikkus miinus 110. Ehk 178 cm pikk naine võiks kaaluda 68 kilo. Okei, teemaalgataja tahab kaaluda 60, aga ega seegi mingi mega alakaal pole. Kui tahaks 50 kg kaaluda, siis hakkaks häirekell peas lööma. Tänapäeval aga arvatakse, et pikkus miinus 110 on juba nälginud inimene! Vot niimoodi me sinna ameerika ja soome “normaalsuse” poole tasapisi liigumegi, kus normaalseks peetakse, et 178 cm pikk naine kaalub 78 kilo. Kahju! Väga kahju!

Teemaalgataja, edu sulle! Kui sa isegi 10 või 15 kilo alla ei võta, siis midagi ikka kaotad ja näed pulmas ikka parem välja kui praegu. Ja kui juba kaalulangetamise algus tehtud, siis küllap jätkad seda ka edaspidi ja jõuad oma ideaalkaaluni (mitte küll ühe kuuga, aga äkki sügiseks?).

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tohoh! Kuhu need sõja yleelanud generatsioonid siis 50 aastat tagasi haihtusid, et alates sellest ajast ja tana enam pole? Ma ei tea, mu vanemad täitsa toimetavad siiani.

Su vanemad elasid ka Leningradi blokaadi üle ja olid näljasurma piiril või miks võrdled? Jutt polnud ju vaid sõda üleelanutest vaid pikka aega ekstreemset nälga talunutest.

Muhahaa… Nüüd võrreldakse juba 500 kilokalori söömist Leningradi blokaadiga!?! Püha idiootsus! Selle pärast meil nii palju ülekaalulisi ja rasvunuid ongi, sest on ju mure, et äkki muidu jään nälga ja olematu ajumaht kahaneb veelgi.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

simeonsi dieet, oled tubli siis 10kg saab maha küll. ise sain 40 päevaga 13kg. 78-65

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tohoh! Kuhu need sõja yleelanud generatsioonid siis 50 aastat tagasi haihtusid, et alates sellest ajast ja tana enam pole? Ma ei tea, mu vanemad täitsa toimetavad siiani.

Su vanemad elasid ka Leningradi blokaadi üle ja olid näljasurma piiril või miks võrdled? Jutt polnud ju vaid sõda üleelanutest vaid pikka aega ekstreemset nälga talunutest.

Sa võrdled kuu aega kestvat paastu Leningradi blokaadiga? Ei imesta, et eestlased massiliselt rasvuvad, kui selliseid võrdlusi tuuakse.
TA saab tarvitada vitamiine, piisavalt magada ja juua. 500 kalorit kuu aega ei ole mingi Leningradi blokaad.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trulla oled ju niikuinii.

176 pikkuses inimene ei ole “trulla” 78 kg-se kaalu juures kunagi. Täiesti normaalne veel, ei midagi hullu. Kui oleks 165 cm, siis küll saaks trullaks pidada.

176 cm ja 78 kg on suur naine. Juba pikkus teeb oma töö selles muljes. Ja see kaal antud pikkuse juures tähendab rasvakihti, mis keha ümber on.

Ja see rasvakiht pole tervisele kuidagi halb. Just, ongi pikk ja suur naine, selle kaalu juures pole seda rasva üldse palju. Ja kuna jookseb ka palju, siis on osa kaalust ehk hoopis jalalihastes.

Perekooli muskli-utopistid ka kohal 😀

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mismoodi pruut endale kleiti ostab/tellib, kui viimase minutini kaalu langetab? Ostab igaks juhuks väiksema ja loodab sinna sisse mahtuda?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No proovi Simeonsi. Selle ajaga 15 kindlasti ei kao, aga 8-10kg on reaalne.

Lõpetasin ka just 40 päeva Simeonsi ja kadus 15kg. Eks sõltub ka kui suur on algkaal.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trulla oled ju niikuinii.

176 pikkuses inimene ei ole “trulla” 78 kg-se kaalu juures kunagi. Täiesti normaalne veel, ei midagi hullu. Kui oleks 165 cm, siis küll saaks trullaks pidada.

176 cm ja 78 kg on suur naine. Juba pikkus teeb oma töö selles muljes. Ja see kaal antud pikkuse juures tähendab rasvakihti, mis keha ümber on.

Mis  pagana idiootsus see alati pikkade naiste teemast on? 176cm naine pole kuskilt otsast suur ka 78kg kaaluvana.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja 178 cm ja 60 kilo on täiesti normaalne pikkuse ja kaalu vahekord. Ei ole alakaaluline ega nälginud. Kahjuks on unustatud ka, et normaalne kaal on pikkus miinus 110. Ehk 178 cm pikk naine võiks kaaluda 68 kilo. Okei, teemaalgataja tahab kaaluda 60, aga ega seegi mingi mega alakaal pole. Kui tahaks 50 kg kaaluda, siis hakkaks häirekell peas lööma. Tänapäeval aga arvatakse, et pikkus miinus 110 on juba nälginud inimene! Vot niimoodi me sinna ameerika ja soome “normaalsuse” poole tasapisi liigumegi, kus normaalseks peetakse, et 178 cm pikk naine kaalub 78 kilo. Kahju! Väga kahju!

Millest sul “väga kahju” on? 78kg ja 178cm pika naise KMI on 23, mis on täiesti normaalkaal! Seevastu 60kg sama pikkuse juures on ALAKAAL. Ma küsiks vastu, et kas selle poole me liigumegi, et nälginud alakaalu peetakse normaalseks, aga normaalkaalus inimesi mõnitatakse suureks?

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa mingit KMI ainujumalaks pead ja sellest räuskad?

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trulla oled ju niikuinii.

176 pikkuses inimene ei ole “trulla” 78 kg-se kaalu juures kunagi. Täiesti normaalne veel, ei midagi hullu. Kui oleks 165 cm, siis küll saaks trullaks pidada.

176 cm ja 78 kg on suur naine. Juba pikkus teeb oma töö selles muljes. Ja see kaal antud pikkuse juures tähendab rasvakihti, mis keha ümber on.

Mis pagana idiootsus see alati pikkade naiste teemast on? 176cm naine pole kuskilt otsast suur ka 78kg kaaluvana.

Tegelikult on ju “suur” 😉 (ma see 175/64 kommenteerija). Samas ka pilkupyydev.

No näiteks yletad teed kesklinnas… oledki selles inimgrupis pikim inimene. Kui veel ryht ka sirge, ongi tähelepanu garanteeritud 🙂 See pigem positiivne.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult on ju “suur” ???? (ma see 175/64 kommenteerija). Samas ka pilkupyydev. No näiteks yletad teed kesklinnas… oledki selles inimgrupis pikim inimene. Kui veel ryht ka sirge, ongi tähelepanu garanteeritud ???? See pigem positiivne.

175 küll tänapäeval mingisugune eriti suur ei ole. Olen ka 175, on ikka palju pikemaid naisi ja inimgrupis suurim ma pole küll kunagi. Äkki kuskil Hispaanias või Kreekas tõesti, aga mitte siin.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult on ju “suur” ???? (ma see 175/64 kommenteerija). Samas ka pilkupyydev. No näiteks yletad teed kesklinnas… oledki selles inimgrupis pikim inimene. Kui veel ryht ka sirge, ongi tähelepanu garanteeritud ???? See pigem positiivne.

175 küll tänapäeval mingisugune eriti suur ei ole. Olen ka 175, on ikka palju pikemaid naisi ja inimgrupis suurim ma pole küll kunagi. Äkki kuskil Hispaanias või Kreekas tõesti, aga mitte siin.

No oleneb, kus elad. Mina liigun Tartus ja siin on järelikult pisemat kasvu inimesed liikvel.

Ja no mis iganes teemadel.. ikkagi pikkade sekka kuuluv indiviid. Ise sellega ylimalt rahul 🙂

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

175cm on täna tavapikkus, mida massi seast ei erista. 80kg selle puhul ei ole jämme, sest rahvastiku kehakaal on vägevalt tõusnud, või treenituna kannad sitkeid ja ilusaid lihaseid kere küljes.

Nälgimine on nälgimine, olgu  sõltuvalt elutingimuste st või sihilikult lolli peaga tegevusest. Tervist rikub tugevalt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ei ole 175 tavapikkus.

Sain äsja 40 ja olen oma ringkonnas titrikute seas pikim… Ok, yks Pärnu preili on 180 cm.

Temal on t6esti ka kaalu omajagu- pakuks nii 80.. et selline k6hukas ja rinnakas. Jäsemed peened. See kah nadi variant. Nagu klaabu.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tohoh! Kuhu need sõja yleelanud generatsioonid siis 50 aastat tagasi haihtusid, et alates sellest ajast ja tana enam pole? Ma ei tea, mu vanemad täitsa toimetavad siiani.

Ma ei mõelnud lapsi. Lastele antakse alati eelisjärjekorras süüa ning füüsiliselt rasket tööd nad ka ei tee, millest juttu oli.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ei ole 175 tavapikkus.

Sain äsja 40 ja olen oma ringkonnas titrikute seas pikim… Ok, yks Pärnu preili on 180 cm.

Temal on t6esti ka kaalu omajagu- pakuks nii 80.. et selline k6hukas ja rinnakas. Jäsemed peened. See kah nadi variant. Nagu klaabu.

Jah, palju kenam oleks, kui tal oleks jämedad jalad nagu tammevaadid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ei ole 175 tavapikkus.

Sain äsja 40 ja olen oma ringkonnas titrikute seas pikim… Ok, yks Pärnu preili on 180 cm.

Temal on t6esti ka kaalu omajagu- pakuks nii 80.. et selline k6hukas ja rinnakas. Jäsemed peened. See kah nadi variant. Nagu klaabu.

Jah, palju kenam oleks, kui tal oleks jämedad jalad nagu tammevaadid.

Sa oled tore 😀 Tänan! Hea tuju loomise eest!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

* naha vahele

* ämbri teema

Ilusat pulma!

Kui parandad, siis paranda õigesti!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

* naha vahele

* ämbri teema

Ilusat pulma!

Kui parandad, siis paranda õigesti!

Paranda sina!?

Tänan.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja 178 cm ja 60 kilo on täiesti normaalne pikkuse ja kaalu vahekord. Ei ole alakaaluline ega nälginud. Kahjuks on unustatud ka, et normaalne kaal on pikkus miinus 110. Ehk 178 cm pikk naine võiks kaaluda 68 kilo. Okei, teemaalgataja tahab kaaluda 60, aga ega seegi mingi mega alakaal pole. Kui tahaks 50 kg kaaluda, siis hakkaks häirekell peas lööma. Tänapäeval aga arvatakse, et pikkus miinus 110 on juba nälginud inimene! Vot niimoodi me sinna ameerika ja soome “normaalsuse” poole tasapisi liigumegi, kus normaalseks peetakse, et 178 cm pikk naine kaalub 78 kilo. Kahju! Väga kahju!

Millest sul “väga kahju” on? 78kg ja 178cm pika naise KMI on 23, mis on täiesti normaalkaal! Seevastu 60kg sama pikkuse juures on ALAKAAL. Ma küsiks vastu, et kas selle poole me liigumegi, et nälginud alakaalu peetakse normaalseks, aga normaalkaalus inimesi mõnitatakse suureks?

Just selle poole me liigumegi. Eesti on ülekaaluliste ja rasvunute hulga poolest Euroopas kolmandal kohal.  Peaks ikka esikoha poole liikuma.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 408 )


Esileht Ilu ja tervis Kuuga -15kg!!