Esileht Ilu ja tervis Kuuga -15kg!!

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 408 )

Teema: Kuuga -15kg!!

Postitas:
Kägu

See keha näeb tänu ülekaalule noorem välja? Või mida sa selle paksude nooruslikkuse all silmas pead?

Vaata, tagumiku järgi ei oska ma küll öelda, vanust hindan mina näo, mitte taguotsa järgi. Sina teed seda tagumikke vahtides? Aina õudsemaks läheb su elu 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel üks “hästi noor välja nägev” paks tüdrukhttps://www2.hm.com/en_eur/productpage.1083654003.html

Trenni tegev sale neljakümnene näeb igal juhul parem (ja kehalt absoluutselt kindlasti noorem) välja kui see tänu rasvale mutikehaga noor tüdruk.

See pole mingi eriline tüdruk, 30+ naine. Ja sellise jubeda kleidiga näeb igaüks mutt välja. Nahk on tal ilus ja värske.

See modell ei ole päris kindlasti mingio 30+ naine. Lihtsalt paks, mis teeb (ülla ülla) vanemaks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See keha näeb tänu ülekaalule noorem välja? Või mida sa selle paksude nooruslikkuse all silmas pead?

Vaata, tagumiku järgi ei oska ma küll öelda, vanust hindan mina näo, mitte taguotsa järgi. Sina teed seda tagumikke vahtides? Aina õudsemaks läheb su elu ????

Inimene ei koosne vaid näost. Mulje loob ikka kogu komplekt, ja keha moodustab sellest suurema osa. See, et paksul on mingi näiline siledus näos, sest nahk on rasva peale pingule tõmmatud, ei tee teda veel nooreks. Keha vitaalsus ja hoiak on märksa olulisemad kui mingi korts siin või seal. Rasva alla mattunud jõuetu keha ei saa kuidagi olla nooruse tunnus.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See modell ei ole päris kindlasti mingio 30+ naine. Lihtsalt paks, mis teeb (ülla ülla) vanemaks.

Need pildid siin olid ju erinevatest naistest. See hõlstiga naisterahvas mingi noor tüdruk küll ei ole. Ja mitte paksuse pärast ma ei ütle seda, see bikiinides naisterahvas on noorem, kuigi on paksem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, tagumiku järgi ei oska ma küll öelda

Tagumik muide on esimene, mis treenimata naistel ära vajub ja vanaduse saabumist reedab. Lössis tühi püksitagumik on eksimatu vanamuti tunnus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, muidugi näevad nad nooremad välja ???? Tegelikult on ikka vastupidi – ülekaal teeb kehalt mutiks ka päris noore. Sul on veidi väärastunud pilt sellest, mis on nooruslik. Vahid nende paksude kuperoosseid punetavaid põski ja higiseid lõualotte ja kujutad ette, et see on mingi nooruslikkuse tunnus?

Küll sinu maailm on ikka õudne. Nii kui normkaalu keskpunktist ülespoole kehakaal liigub, muutuvad su põsed kuperoosseteks ning lõua alla tekib higistav lott … ???? ???? Ma vihjan, et sellised asjad juhtuvad ikka rasvumiseni jõudes, mitte enne. Ja väide, et kõhnad näevad vanemad välja kui tillukeses ülekaalus olijad, peab suuremal osal inimestest ikkagi paika. Mida kõrgemas eas, seda enam.

See keha näeb tänu ülekaalule noorem välja? Või mida sa selle paksude nooruslikkuse all silmas pead?

Pole see, kellelt kysisid, aga.. sel naisel on mutilikud käsivarred.. 35- aastane tädi, pakuksin mina ???? *ise olen 40. Ei, mitte neiu ????

Peps ja jalad on igati kenad ju! Tundub olevat lyhemat sorti naisterahvas. 165 cm.

Jume ka kena! Just selline paras helepruun.

Aga näe, ei ole 35-aastane tädi. Hoopis noor tüdruk on, rasvunud tädikehaga. Näeb hästi noor välja, eks?

Normaalse noore tüdruku keha on selline.

Sel pildil paistab t6esti pigem 180 cm ja 85-90 kilone.

See teine tundub kohe luider ta k6rval 🙂 Jaks nullilähedane. Peale vaadates..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nooremad naised on paksuna muidugi mammid, aga 40+ tunduvad väga kõhnana jällegi eakaaslastest vanemad. Kõige parem on muidugi normaalkaalus olla, aga alakaal pole heaks väljanägemiseks tingimata vajalik, eriti kole on normaalkaalu alumises otsas või alakaalus olemine vanemast peast.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need pildid siin olid ju erinevatest naistest.

Wow, sa oled nii tähelepanelik!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wow, sa oled nii tähelepanelik!

Sina jälle eriti tähelepanelik ei ole, kui nimetad seda hõlstiga naist nooreks tüdrukuks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, tagumiku järgi ei oska ma küll öelda

Tagumik muide on esimene, mis treenimata naistel ära vajub ja vanaduse saabumist reedab. Lössis tühi püksitagumik on eksimatu vanamuti tunnus.

See on nii l6bus teema 😀

N6us igati. Ega ma muidu hommikuti ahju k6rval kykke ei teeks 🙂 (N, 40)

Käsivarred saavad samuti trimmis hoitud. Nii hantlitega kui ka vastavate harjutustega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nooremad naised on paksuna muidugi mammid, aga 40+ tunduvad väga kõhnana jällegi eakaaslastest vanemad. Kõige parem on muidugi normaalkaalus olla, aga alakaal pole heaks väljanägemiseks tingimata vajalik, eriti kole on normaalkaalu alumises otsas või alakaalus olemine vanemast peast.

Jutt oli jõusaalis käimisest, mis ei tähenda kindlasti väga kõhn olemist. Rasvane lodev naine pidi väidetavalt treenitud ja vormis naisest noorem välja nägema. Tahaks kohe mõnd sellist võrdlevat pilti näha. Siiani oleme tõestanud vaid vastupidist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wow, sa oled nii tähelepanelik!

Sina jälle eriti tähelepanelik ei ole, kui nimetad seda hõlstiga naist nooreks tüdrukuks.

No modellid päris 60 mutid ka ei ole, aga selle naise keha on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, tagumiku järgi ei oska ma küll öelda

Tagumik muide on esimene, mis treenimata naistel ära vajub ja vanaduse saabumist reedab. Lössis tühi püksitagumik on eksimatu vanamuti tunnus.

See on nii l6bus teema ????

N6us igati. Ega ma muidu hommikuti ahju k6rval kykke ei teeks ???? (N, 40)

Käsivarred saavad samuti trimmis hoitud. Nii hantlitega kui ka vastavate harjutustega.

Haha, ja paksude jutu järgi näed üha vanem välja nendega võrreldes 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No modellid päris 60 mutid ka ei ole, aga selle naise keha on.

Ma sealt hõlsti alt küll ta keha ei näe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No modellid päris 60 mutid ka ei ole, aga selle naise keha on.

Ma sealt hõlsti alt küll ta keha ei näe.

Siis sa oled pime, sorry.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis sa oled pime, sorry.

Ja sinul on väga hea kujutlusvõime, et tema keha kuuekümnesega võrdseks nimetad ja sealt nii hõlsti alt nii hästi näed, kui äravajunud ikka ta tagumik on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, tagumiku järgi ei oska ma küll öelda

Tagumik muide on esimene, mis treenimata naistel ära vajub ja vanaduse saabumist reedab. Lössis tühi püksitagumik on eksimatu vanamuti tunnus.

See on nii l6bus teema ????

N6us igati. Ega ma muidu hommikuti ahju k6rval kykke ei teeks ???? (N, 40)

Käsivarred saavad samuti trimmis hoitud. Nii hantlitega kui ka vastavate harjutustega.

Haha, ja paksude jutu järgi näed üha vanem välja nendega võrreldes ????

Tasa! 😀 Ei näe ma midagi. Täitsa tip-top 😉

Meil oli just kooli kokkutulek. Olles 40 täna, oli see järelikult  25 a tagasi, kui viimati kohtusime. P6hikooli päevil.

Väga-väga tore oli endiseid klassikaaslasi näha!

Kui nyyd välimuse teemale liikuda, siis jaa….ylekaal mutistab inimesi. Samas vanad nad /me otseselt välja ei näinud. Keegi ei näinud vana välja. 40 pole ka mingi vanus ju! Veel 🙂

Meestel olid aga kyll k6hud ette tekkinud.. samas ka hulgim lapsi neil. Ju 6nnelik pereelu ja ei häiri naist kaasa kosumine. Mind häiriks.. Nii hoian ka end vormis ja pean seda oluliseks ka kallima puhul.

Inimesi on aga nii erinevaid. Väga armsa paari moodustasid m6lemad tugevalt ylekaalus olevad klassivend ja tema naiska. Lapsi on neil kolm. Ju hoiab koos muu kui välimus.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tasa! ???? Ei näe ma midagi. Täitsa tip-top ???? Meil oli just kooli kokkutulek. Olles 40 täna, oli see järelikult 25 a tagasi, kui viimati kohtusime. P6hikooli päevil. Väga-väga tore oli endiseid klassikaaslasi näha! Kui nyyd välimuse teemale liikuda, siis jaa….ylekaal mutistab inimesi. Samas vanad nad /me otseselt välja ei näinud. Keegi ei näinud vana välja. 40 pole ka mingi vanus ju! Veel ???? Meestel olid aga kyll k6hud ette tekkinud.. samas ka hulgim lapsi neil. Ju 6nnelik pereelu ja ei häiri naist kaasa kosumine. Mind häiriks.. Nii hoian ka end vormis ja pean seda oluliseks ka kallima puhul. Inimesi on aga nii erinevaid. Väga armsa paari moodustasid m6lemad tugevalt ylekaalus olevad klassivend ja tema naiska. Lapsi on neil kolm. Ju hoiab koos muu kui välimus.

Vanainimese tunnus on ka liigne heietamine mingil lambi teemal.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tasa! ???? Ei näe ma midagi. Täitsa tip-top ???? Meil oli just kooli kokkutulek. Olles 40 täna, oli see järelikult 25 a tagasi, kui viimati kohtusime. P6hikooli päevil. Väga-väga tore oli endiseid klassikaaslasi näha! Kui nyyd välimuse teemale liikuda, siis jaa….ylekaal mutistab inimesi. Samas vanad nad /me otseselt välja ei näinud. Keegi ei näinud vana välja. 40 pole ka mingi vanus ju! Veel ???? Meestel olid aga kyll k6hud ette tekkinud.. samas ka hulgim lapsi neil. Ju 6nnelik pereelu ja ei häiri naist kaasa kosumine. Mind häiriks.. Nii hoian ka end vormis ja pean seda oluliseks ka kallima puhul. Inimesi on aga nii erinevaid. Väga armsa paari moodustasid m6lemad tugevalt ylekaalus olevad klassivend ja tema naiska. Lapsi on neil kolm. Ju hoiab koos muu kui välimus.

Vanainimese tunnus on ka liigne heietamine mingil lambi teemal.

Miks mitte? Teema ka vastav.

Ilus 6htu takkapihta.

Kutid on trennis, mees ka ära, kass kolis oma lemmik tuppa (päiksepoolne, 2. korrusel).

Minul siin Ringvaade & Perekool. Ja tassike teed (jasmiin).

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nooremad naised on paksuna muidugi mammid, aga 40+ tunduvad väga kõhnana jällegi eakaaslastest vanemad. Kõige parem on muidugi normaalkaalus olla, aga alakaal pole heaks väljanägemiseks tingimata vajalik, eriti kole on normaalkaalu alumises otsas või alakaalus olemine vanemast peast.

Jutt oli jõusaalis käimisest, mis ei tähenda kindlasti väga kõhn olemist. Rasvane lodev naine pidi väidetavalt treenitud ja vormis naisest noorem välja nägema. Tahaks kohe mõnd sellist võrdlevat pilti näha. Siiani oleme tõestanud vaid vastupidist.

Jõusaal ongi selline vananevate naiste teema. Seega sellele viitav kehaehitus vist annabki vihje, et parim enne möödas. Jõusaali soonilise keha ja rasvase lõdeva keha vahele jääb veel hulk normaalseid variante.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nooremad naised on paksuna muidugi mammid, aga 40+ tunduvad väga kõhnana jällegi eakaaslastest vanemad. Kõige parem on muidugi normaalkaalus olla, aga alakaal pole heaks väljanägemiseks tingimata vajalik, eriti kole on normaalkaalu alumises otsas või alakaalus olemine vanemast peast.

Jutt oli jõusaalis käimisest, mis ei tähenda kindlasti väga kõhn olemist. Rasvane lodev naine pidi väidetavalt treenitud ja vormis naisest noorem välja nägema. Tahaks kohe mõnd sellist võrdlevat pilti näha. Siiani oleme tõestanud vaid vastupidist.

Jõusaal ongi selline vananevate naiste teema. Seega sellele viitav kehaehitus vist annabki vihje, et parim enne möödas. Jõusaali soonilise keha ja rasvase lõdeva keha vahele jääb veel hulk normaalseid variante.

Kas sa arvad, et kõik kes jõusaalis käivad, on madala rasvaprotsendiga? Ei ole. Neid madala rasvaprotsendiga naisi on ikka vähemuses. Sa vist ise sinna ei satu ja ei näe.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

175 naine on ikka kaugelt üle keskmise. Liigitub ikka sinna ‘jaamaülema abi’ alla. Sa võiksid vahelduseks guugeldada, mis on eesti naise keskmine pikkus aastal 2022, võid üllatuda- oledki jaamaülema abi.

Tundud ise mingi 170 cm mees, kellel on oma kasvu osas kompleksid ja sellepärast üritad solvata.

https://loodus.ohtuleht.ee/997694/kus-elavad-planeedi-pikimad-naised

Eesti naise keskmine pikkus aastal 2020 – 168,7 cm. Millega ma neid pikki naisi solvata püüan? Tõega?

Lahe!

Olgem ausad, pikkus on siiski privileeg ja uhkus, seda ka elus yldisemalt. Inimestega suheldes. Saab s6na otseses m6ttes ylevalt alla vaadata ???? (kui tarvis) Keegi ei istu sulle pähe.

Olgem ausad, pikk naine on kole.

Mhm, täiega rõvedad 180cm jõletised. Küll need viinamarjad on ikka hapud mõnel…

Jh, need naised on minu silmis koledad. Mida me nüüd küll teeme? Kas sina arvad, et sinu tõde on ainuõige tõde?

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja on ka loodetavasti paar kilo kergem, siin meie “muttide” heietusi lugenuna 😀

Kadus söögiisu sootuks! Pett ja värske kapsas on allav6tja menyys 6htuti 😉

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

175 naine on ikka kaugelt üle keskmise. Liigitub ikka sinna ‘jaamaülema abi’ alla. Sa võiksid vahelduseks guugeldada, mis on eesti naise keskmine pikkus aastal 2022, võid üllatuda- oledki jaamaülema abi.

Tundud ise mingi 170 cm mees, kellel on oma kasvu osas kompleksid ja sellepärast üritad solvata.

https://loodus.ohtuleht.ee/997694/kus-elavad-planeedi-pikimad-naised

Eesti naise keskmine pikkus aastal 2020 – 168,7 cm. Millega ma neid pikki naisi solvata püüan? Tõega?

Lahe!

Olgem ausad, pikkus on siiski privileeg ja uhkus, seda ka elus yldisemalt. Inimestega suheldes. Saab s6na otseses m6ttes ylevalt alla vaadata ???? (kui tarvis) Keegi ei istu sulle pähe.

Olgem ausad, pikk naine on kole.

Mhm, täiega rõvedad 180cm jõletised. Küll need viinamarjad on ikka hapud mõnel…

Jh, need naised on minu silmis koledad. Mida me nüüd küll teeme? Kas sina arvad, et sinu tõde on ainuõige tõde?

Sina, pisike punn, oled muidugi k6ige kaunim! Muig.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võin soovitada minna mingile plaanilisele opile, garanteeritud on suht kiire kaalulangus.

enda kogemus: mandliopp -7kg (sest peale oppi oli väga valus süüa)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene ei koosne vaid näost. Mulje loob ikka kogu komplekt, ja keha moodustab sellest suurema osa. See, et paksul on mingi näiline siledus näos, sest nahk on rasva peale pingule tõmmatud, ei tee teda veel nooreks. Keha vitaalsus ja hoiak on märksa olulisemad kui mingi korts siin või seal. Rasva alla mattunud jõuetu keha ei saa kuidagi olla nooruse tunnus.

Väidan, et ilma nägu nägemata pole võimalik vanust öelda. Mulje muljeks.

Tagumik muide on esimene, mis treenimata naistel ära vajub ja vanaduse saabumist reedab. Lössis tühi püksitagumik on eksimatu vanamuti tunnus.

Kui sinu jaoks mõiste “vanamutt” algab 35. eluaastast, siis küll.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, muidugi näevad nad nooremad välja ???? Tegelikult on ikka vastupidi – ülekaal teeb kehalt mutiks ka päris noore. Sul on veidi väärastunud pilt sellest, mis on nooruslik. Vahid nende paksude kuperoosseid punetavaid põski ja higiseid lõualotte ja kujutad ette, et see on mingi nooruslikkuse tunnus?

Küll sinu maailm on ikka õudne. Nii kui normkaalu keskpunktist ülespoole kehakaal liigub, muutuvad su põsed kuperoosseteks ning lõua alla tekib higistav lott … ???? ???? Ma vihjan, et sellised asjad juhtuvad ikka rasvumiseni jõudes, mitte enne. Ja väide, et kõhnad näevad vanemad välja kui tillukeses ülekaalus olijad, peab suuremal osal inimestest ikkagi paika. Mida kõrgemas eas, seda enam.

See keha näeb tänu ülekaalule noorem välja? Või mida sa selle paksude nooruslikkuse all silmas pead?

Pole see, kellelt kysisid, aga.. sel naisel on mutilikud käsivarred.. 35- aastane tädi, pakuksin mina ???? *ise olen 40. Ei, mitte neiu ????

Peps ja jalad on igati kenad ju! Tundub olevat lyhemat sorti naisterahvas. 165 cm.

Jume ka kena! Just selline paras helepruun.

Aga näe, ei ole 35-aastane tädi. Hoopis noor tüdruk on, rasvunud tädikehaga. Näeb hästi noor välja, eks?

Normaalse noore tüdruku keha on selline.

Normaalse noore tüdruku keha ei ole photoshopitud, nagu su lingil. Muidugi ei pea olema ülekaalus nagu see naine esimesel lingil. See esimese lingi modell näeb välja nagu mina, 35+ nelja lapse ema… tasapisi proovin normaalset vormi tagasi saada, aga pole enam nii lihtne kui 20ndates.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, muidugi näevad nad nooremad välja ???? Tegelikult on ikka vastupidi – ülekaal teeb kehalt mutiks ka päris noore. Sul on veidi väärastunud pilt sellest, mis on nooruslik. Vahid nende paksude kuperoosseid punetavaid põski ja higiseid lõualotte ja kujutad ette, et see on mingi nooruslikkuse tunnus?

Küll sinu maailm on ikka õudne. Nii kui normkaalu keskpunktist ülespoole kehakaal liigub, muutuvad su põsed kuperoosseteks ning lõua alla tekib higistav lott … ???? ???? Ma vihjan, et sellised asjad juhtuvad ikka rasvumiseni jõudes, mitte enne. Ja väide, et kõhnad näevad vanemad välja kui tillukeses ülekaalus olijad, peab suuremal osal inimestest ikkagi paika. Mida kõrgemas eas, seda enam.

See keha näeb tänu ülekaalule noorem välja? Või mida sa selle paksude nooruslikkuse all silmas pead?

Pole see, kellelt kysisid, aga.. sel naisel on mutilikud käsivarred.. 35- aastane tädi, pakuksin mina ???? *ise olen 40. Ei, mitte neiu ????

Peps ja jalad on igati kenad ju! Tundub olevat lyhemat sorti naisterahvas. 165 cm.

Jume ka kena! Just selline paras helepruun.

Aga näe, ei ole 35-aastane tädi. Hoopis noor tüdruk on, rasvunud tädikehaga. Näeb hästi noor välja, eks?

Normaalse noore tüdruku keha on selline.

Normaalse noore tüdruku keha ei ole photoshopitud, nagu su lingil. Muidugi ei pea olema ülekaalus nagu see naine esimesel lingil. See esimese lingi modell näeb välja nagu mina, 35+ nelja lapse ema… tasapisi proovin normaalset vormi tagasi saada, aga pole enam nii lihtne kui 20ndates.

No alla 40 ei ole seda kaalu nüüd nii raske ka langetada. Ära plära.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, muidugi näevad nad nooremad välja ???? Tegelikult on ikka vastupidi – ülekaal teeb kehalt mutiks ka päris noore. Sul on veidi väärastunud pilt sellest, mis on nooruslik. Vahid nende paksude kuperoosseid punetavaid põski ja higiseid lõualotte ja kujutad ette, et see on mingi nooruslikkuse tunnus?

Küll sinu maailm on ikka õudne. Nii kui normkaalu keskpunktist ülespoole kehakaal liigub, muutuvad su põsed kuperoosseteks ning lõua alla tekib higistav lott … ???? ???? Ma vihjan, et sellised asjad juhtuvad ikka rasvumiseni jõudes, mitte enne. Ja väide, et kõhnad näevad vanemad välja kui tillukeses ülekaalus olijad, peab suuremal osal inimestest ikkagi paika. Mida kõrgemas eas, seda enam.

See keha näeb tänu ülekaalule noorem välja? Või mida sa selle paksude nooruslikkuse all silmas pead?

Pole see, kellelt kysisid, aga.. sel naisel on mutilikud käsivarred.. 35- aastane tädi, pakuksin mina ???? *ise olen 40. Ei, mitte neiu ????

Peps ja jalad on igati kenad ju! Tundub olevat lyhemat sorti naisterahvas. 165 cm.

Jume ka kena! Just selline paras helepruun.

Aga näe, ei ole 35-aastane tädi. Hoopis noor tüdruk on, rasvunud tädikehaga. Näeb hästi noor välja, eks?

Normaalse noore tüdruku keha on selline.

Normaalse noore tüdruku keha ei ole photoshopitud, nagu su lingil. Muidugi ei pea olema ülekaalus nagu see naine esimesel lingil. See esimese lingi modell näeb välja nagu mina, 35+ nelja lapse ema… tasapisi proovin normaalset vormi tagasi saada, aga pole enam nii lihtne kui 20ndates.

Misasi siin nii väga photoshopitud on? Arvad, et teine on tegelikut samasugune paks, aga photoshopiti saledaks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene ei koosne vaid näost. Mulje loob ikka kogu komplekt, ja keha moodustab sellest suurema osa. See, et paksul on mingi näiline siledus näos, sest nahk on rasva peale pingule tõmmatud, ei tee teda veel nooreks. Keha vitaalsus ja hoiak on märksa olulisemad kui mingi korts siin või seal. Rasva alla mattunud jõuetu keha ei saa kuidagi olla nooruse tunnus.

Väidan, et ilma nägu nägemata pole võimalik vanust öelda. Mulje muljeks.

Üldmulje ongi oluline ju. Vormis ja vitaalne vanem inimene jätab kahtlemata parema üldmulje kui lodev ja voldiline. Noortest ei hakka rääkimagi, see on päris nutune, kui 20-se nägu on ülekaalust haige vanainimese keha küljes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 408 )


Esileht Ilu ja tervis Kuuga -15kg!!