Esileht Ilu ja tervis Kuuga -15kg!!

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 408 )

Teema: Kuuga -15kg!!

Postitas:
Kägu

Jõusaal ongi selline vananevate naiste teema. Seega sellele viitav kehaehitus vist annabki vihje, et parim enne möödas. Jõusaali soonilise keha ja rasvase lõdeva keha vahele jääb veel hulk normaalseid variante.

PS Kehaehitus ei tule jõusaalist, see tuleb geenidega. Ja soonilisus tuleb madala rasvaprotsendiga, mis saavutatakse toitumise mitte jõusaaliga. Mine õpi veel, enne kui targutama tuled teemadel, millest sul udust aimugi ei ole.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõusaal ongi selline vananevate naiste teema.

Tänasel päeval on jõusaal muide väga noorte tüdrukute seas vägagi populaarne. No nende seas, kes endast hoolivad muidugi. Burksiputkade ümber hängijad on teine teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on kujukas näide kuidas teemaalgatus om elu läheb elama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõusaal ongi selline vananevate naiste teema. Seega sellele viitav kehaehitus vist annabki vihje, et parim enne möödas. Jõusaali soonilise keha ja rasvase lõdeva keha vahele jääb veel hulk normaalseid variante.

Jaa, muidugi, me unustasime sammulugejad. Kindlasti on jõusaalist palju coolim käia kõndimas, lugeda ja võrrelda sõbrannadega oma samme ja kurta müstiliste selja- ja põlvevalude üle.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, eks praegu on trend paksukesi modellidena kasutada, ikkagi null diskrimineerimine jne. Ongi okei. Aga öelda, et need on kenad saledad naised, no way.

Keegi linkis siia foto reast 180 cm pikkustest modellidest. Ongi ilus vaadata. Aga andke endale aru, et selline näeb ka pikk naine välja siis, kui ta kaalub pikkus -20 kg. Ja seega väita, et 180 cm pukk naine, kes on 70kg on ideaalkaalus, on soovmotlemine. Ikka suurena mõjuvad need naised.

Teine asi, et kui pikk on siis pikk naine? Jouame siin teemas 180 cm numbriteni. See on pikk muidugi, aga tavaelus on ikka raske elada nii pika naisena. Paned kõrged kontsad, oled nagu tuletorn, kes korgub üle muu rahva. Nii päris ei tahaks.

Ise olen 170 cm ja olen end eluaeg pidanud pikemat sorti naiseks. Kannan tihti kõrgeid stilettosid ja no isegi mul on tunne üritustel, et kõrgun üle rahva:( Kaalun seejuures 52 kg ja jätan saleda mulje. Naise kaal peab ikka olema pikkus -20kg, et saavutada modellimõõtu sale mulje nagu lingitud pikkade modellidega fotol.

Googeldasin ka huvi pärast. Üks neist seal näiteks 178 cm ja 55 kg. Lausa -23 kg pikkustest.

 

+4
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise olen 170 cm ja olen end eluaeg pidanud pikemat sorti naiseks.

Ennast sa võid mingiks supermodelliks ka pidada, aga sa oled täiesti keskmist kasvu naine, mitte pikk.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise olen 170 cm ja olen end eluaeg pidanud pikemat sorti naiseks.

Ennast sa võid mingiks supermodelliks ka pidada, aga sa oled täiesti keskmist kasvu naine, mitte pikk.

Üpris ideaalne pikkus, et ka kerge ülekaalu puhul mitte elevandina mõjuda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üpris ideaalne pikkus, et ka kerge ülekaalu puhul mitte elevandina mõjuda.

Vahet pole, aga see ei ole pikk, vaid keskmine. See inimene siin kujutab ette, kuidas ta üle rahvahulga kõrgub, see kõrgumine on tema peas.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, eks praegu on trend paksukesi modellidena kasutada, ikkagi null diskrimineerimine jne. Ongi okei. Aga öelda, et need on kenad saledad naised, no way.

Keegi linkis siia foto reast 180 cm pikkustest modellidest. Ongi ilus vaadata. Aga andke endale aru, et selline näeb ka pikk naine välja siis, kui ta kaalub pikkus -20 kg. Ja seega väita, et 180 cm pukk naine, kes on 70kg on ideaalkaalus, on soovmotlemine. Ikka suurena mõjuvad need naised.

Teine asi, et kui pikk on siis pikk naine? Jouame siin teemas 180 cm numbriteni. See on pikk muidugi, aga tavaelus on ikka raske elada nii pika naisena. Paned kõrged kontsad, oled nagu tuletorn, kes korgub üle muu rahva. Nii päris ei tahaks.

Ise olen 170 cm ja olen end eluaeg pidanud pikemat sorti naiseks. Kannan tihti kõrgeid stilettosid ja no isegi mul on tunne üritustel, et kõrgun üle rahva:( Kaalun seejuures 52 kg ja jätan saleda mulje. Naise kaal peab ikka olema pikkus -20kg, et saavutada modellimõõtu sale mulje nagu lingitud pikkade modellidega fotol.

Googeldasin ka huvi pärast. Üks neist seal näiteks 178 cm ja 55 kg. Lausa -23 kg pikkustest.

See, et sa ise peast katkine oled, ei tähenda, et teised on. Olen 181cm ja pole ealeski tundud, et elada kuidagi raske on sellise pikkusega. Mis seal rasket on? Juba see, et sa ennast 170cm pikana tunned, et “kõrgud üle rahva”, näitab vaid sinu katkist aju. Käi teraapias ja ravi ennast korda, enne kui tuled teisi naisi diagnoosima.

+14
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ise olen 170 cm ja olen end eluaeg pidanud pikemat sorti naiseks. Kannan tihti kõrgeid stilettosid ja no isegi mul on tunne üritustel, et kõrgun üle rahva:( Kaalun seejuures 52 kg ja jätan saleda mulje. Naise kaal peab ikka olema pikkus -20kg, et saavutada modellimõõtu sale mulje nagu lingitud pikkade modellidega fotol.

Kelle arust peab? Sinu? See, et sina oled võtnud endale pähe foobiad, et kõrgud üle rahva ja oled paks kui alakaalus ei ole, on puhtalt sinu enda peas kinni ja palun ära suru oma norme normaalsetele naistele peale.

+10
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kannan tihti kõrgeid stilettosid ja no isegi mul on tunne üritustel, et kõrgun üle rahva:

Kas sa oled seesama, kes seal Tartu vahel valgusfoori taga rahvamasssis üle teiste kõrgus? Naeruväärne. Kus sa seal oma stilettodega siis kopredad? Poodi ja tööle? Ja kõrgud siis uhkes üksinduses üle teiste oma 170 cm-se pikkusega.

+8
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma 170 tunnen end lühikesena, no 5cm võiks veel juures olla. Just proportsioonide mõttes, kehakaal “jaguneks ka paremini” ära. Kuigi noh, 170 on ideaalne pikkus veel ka 10cm kontsad panna ja enamus meestest siiski ka kontsadel lühem olla.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi noh, 170 on ideaalne pikkus veel ka 10cm kontsad panna ja enamus meestest siiski ka kontsadel lühem olla.

No vot jah, mõni tahab lühem olla, et mitte mehi jumala eest solvata, et mõnest pikem oled.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naise kaal peab ikka olema pikkus -20kg, et saavutada modellimõõtu sale mulje nagu lingitud pikkade modellidega fotol.

Ahhaa, hakkan siis alla võtma, et 38 kilo peale jõuda ja sale mulje saavutada! Aitäh, et ütlesid! Mu matustele oled ka oodatud, mulle meeldivad kallad.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naise kaal peab ikka olema pikkus -20kg, et saavutada modellimõõtu sale mulje nagu lingitud pikkade modellidega fotol.

Ahhaa, hakkan siis alla võtma, et 38 kilo peale jõuda ja sale mulje saavutada! Aitäh, et ütlesid! Mu matustele oled ka oodatud, mulle meeldivad kallad.

180 cm pika naise puhul pole probleemi, et ta kaalub 60 kilo. Sobib lavale pesumodelliks.
Aga sina arvad, et pikkus -20 on sulle surmav? Lühikestel on mingi teine arusaam kaalust? Sul paistab iga kilo veel eriti välja, seega peaks pigem lühikesed naised pikkus -20 olema.

+8
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Naise kaal peab ikka olema pikkus -20kg, et saavutada modellimõõtu sale mulje nagu lingitud pikkade modellidega fotol.

Ahhaa, hakkan siis alla võtma, et 38 kilo peale jõuda ja sale mulje saavutada! Aitäh, et ütlesid! Mu matustele oled ka oodatud, mulle meeldivad kallad.

180 cm pika naise puhul pole probleemi, et ta kaalub 60 kilo. Sobib lavale pesumodelliks.

Aga sina arvad, et pikkus -20 on sulle surmav? Lühikestel on mingi teine arusaam kaalust? Sul paistab iga kilo veel eriti välja, seega peaks pigem lühikesed naised pikkus -20 olema.

Kuule, mine ravile.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naise kaal peab ikka olema pikkus -20kg, et saavutada modellimõõtu sale mulje nagu lingitud pikkade modellidega fotol.

Ahhaa, hakkan siis alla võtma, et 38 kilo peale jõuda ja sale mulje saavutada! Aitäh, et ütlesid! Mu matustele oled ka oodatud, mulle meeldivad kallad.

180 cm pika naise puhul pole probleemi, et ta kaalub 60 kilo. Sobib lavale pesumodelliks.

Aga sina arvad, et pikkus -20 on sulle surmav? Lühikestel on mingi teine arusaam kaalust? Sul paistab iga kilo veel eriti välja, seega peaks pigem lühikesed naised pikkus -20 olema.

Vaata, siseorganid jmt on üldiselt ikkagi samas suuruses ja kaalus nii lühemal naisel kui pikemal. Ehk nt 160cm naine 40kg oleks tõesti väga lapse kaalus.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sina arvad, et pikkus -20 on sulle surmav? Lühikestel on mingi teine arusaam kaalust? Sul paistab iga kilo veel eriti välja, seega peaks pigem lühikesed naised pikkus -20 olema.

Sa arvad, et 38 kg on täisealise naise puhul normaalne kehakaal? Sa ei taipa, et lühemal naisel on nii 5 kilo lisandumine kui ka maha võtmine selgemalt näha kui pikal? Vihjan, et kui 158 cm pikk naine kaalub 38 kg, nagu sa õigeks pead, siis on tema kehamassiindeks ca 15.5, mis on eluohtlik alakaal. Kui 158 cm pikk naine, kes kaalub 58 kg (ja tema KMI on normaalkaalus!) võtab alla 20 kg, nagu sina, tarkpea, soovitad, siis kaotab ta oma kehakaalust kolmandiku ning jõuab alakaalu. Kui 180 cm pikk ja 80 kg kaaluv (seega ka normaalkaalus) naine 20 kilo alla võtab, siis kaotab ta veerandi ja jõuab normkaalu alampiirile. Vahet taipad? Ilmselt mitte.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise olen 170 cm ja olen end eluaeg pidanud pikemat sorti naiseks. Kannan tihti kõrgeid stilettosid ja no isegi mul on tunne üritustel, et kõrgun üle rahva:( Kaalun seejuures 52 kg ja jätan saleda mulje. Naise kaal peab ikka olema pikkus -20kg, et saavutada modellimõõtu sale mulje nagu lingitud pikkade modellidega fotol.

Kelle arust peab? Sinu? See, et sina oled võtnud endale pähe foobiad, et kõrgud üle rahva ja oled paks kui alakaalus ei ole, on puhtalt sinu enda peas kinni ja palun ära suru oma norme normaalsetele naistele peale.

Kelle arvates peab? Sa oled vist natuke aeglane. Jutt käib konkreetsetest modellidest ja sellest, milline peaks olema pikkuse ja kaalu suhe, et samasugune (loe: modellimõõtu) välja näha.

See, et sina oled enda jaoks toredaks mõelnud mingid tänapäeva väärastunud iluideaalid, kus pekivoldi välgutamine nabatopiga on ok ja “ilus”, on teine asi. Sellised naised on ka muidugi modellimõõtu, aga plus-size modelli mõõtu.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi noh, 170 on ideaalne pikkus veel ka 10cm kontsad panna ja enamus meestest siiski ka kontsadel lühem olla.

No vot jah, mõni tahab lühem olla, et mitte mehi jumala eest solvata, et mõnest pikem oled.

Sulle meeldib meest emmates ja suudeldes kummarduda? Nagu lapse puhul?

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naise kaal peab ikka olema pikkus -20kg, et saavutada modellimõõtu sale mulje nagu lingitud pikkade modellidega fotol.

Ahhaa, hakkan siis alla võtma, et 38 kilo peale jõuda ja sale mulje saavutada! Aitäh, et ütlesid! Mu matustele oled ka oodatud, mulle meeldivad kallad.

Oma 158 pikkusega sa modellimõõtu nagunii välja ei annaks, nii et ära näe vaeva, söö edasi.

+4
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuigi noh, 170 on ideaalne pikkus veel ka 10cm kontsad panna ja enamus meestest siiski ka kontsadel lühem olla.

No vot jah, mõni tahab lühem olla, et mitte mehi jumala eest solvata, et mõnest pikem oled.

Sulle meeldib meest emmates ja suudeldes kummarduda? Nagu lapse puhul?

Miks peab suudlemiseks ja embamiseks endast lühemaid mehi valima? Kui naine just 2+m pikk pole, siis leidub piisavalt temast pikemaid mehi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pikkuse ihalemine ja pikkade atraktiivseks pidamine on praeguse aja mood, hetke ilustandrad tänu modellindusele jm. Nõukogude ajal peeti hoopis lühemaid naisi kenadeks. See kõik on nii muutuv, mida imetletakse. Ehk hakatakse millalgi jälle lühikestes naistes ilu nägema.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi noh, 170 on ideaalne pikkus veel ka 10cm kontsad panna ja enamus meestest siiski ka kontsadel lühem olla.

No vot jah, mõni tahab lühem olla, et mitte mehi jumala eest solvata, et mõnest pikem oled.

Sulle meeldib meest emmates ja suudeldes kummarduda? Nagu lapse puhul?

Miks peab suudlemiseks ja embamiseks endast lühemaid mehi valima? Kui naine just 2+m pikk pole, siis leidub piisavalt temast pikemaid mehi.

Miks ma nende tänapäeva hiidtüdrukute kõrval siis mingeid neist igas mõttes väiksemaid poisse näen? Päris tavaline on pilt, kus mingi noor vaal ja poiss kõrval nagu räim.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kägu26.05.2022

Kuigi noh, 170 on ideaalne pikkus veel ka 10cm kontsad panna ja enamus meestest siiski ka kontsadel lühem olla.

No vot jah, mõni tahab lühem olla, et mitte mehi jumala eest solvata, et mõnest pikem oled.

Sulle meeldib meest emmates ja suudeldes kummarduda? Nagu lapse puhul?

Miks peab suudlemiseks ja embamiseks endast lühemaid mehi valima? Kui naine just 2+m pikk pole, siis leidub piisavalt temast pikemaid mehi.

  1. Miks ma nende tänapäeva hiidtüdrukute kõrval siis mingeid neist igas mõttes väiksemaid poisse näen? Päris tavaline on pilt, kus mingi noor vaal ja poiss kõrval nagu räim.

    [/quote

  2. Et noored tekitavad kohe sellist kadedust. Olgu see vanem naine  korralikes  mõõtudes suur või väike, teda ei märka ega vaata nagunii enam mitte keegi.
+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi noh, 170 on ideaalne pikkus veel ka 10cm kontsad panna ja enamus meestest siiski ka kontsadel lühem olla.

No vot jah, mõni tahab lühem olla, et mitte mehi jumala eest solvata, et mõnest pikem oled.

Sulle meeldib meest emmates ja suudeldes kummarduda? Nagu lapse puhul?

Miks peab suudlemiseks ja embamiseks endast lühemaid mehi valima? Kui naine just 2+m pikk pole, siis leidub piisavalt temast pikemaid mehi.

Miks ma nende tänapäeva hiidtüdrukute kõrval siis mingeid neist igas mõttes väiksemaid poisse näen? Päris tavaline on pilt, kus mingi noor vaal ja poiss kõrval nagu räim.

180/60 tüdrukud on kõik pikad poisid ära võtnud. 180/80 hiidtüdrukutele jääb vähe valikut.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma 158 pikkusega sa modellimõõtu nagunii välja ei annaks, nii et ära näe vaeva, söö edasi.

Me rääkisime naistest, mitte modellidest? Sa said aru, et modellidest? Nii kurb, kui inimene lugeda väga ei oska, mis sellest, et normkaalu alampiiril!

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üpris ideaalne pikkus, et ka kerge ülekaalu puhul mitte elevandina mõjuda.

Vahet pole, aga see ei ole pikk, vaid keskmine. See inimene siin kujutab ette, kuidas ta üle rahvahulga kõrgub, see kõrgumine on tema peas.

Kahjuks mitte:( nii paljud sumpaatsed mehed vastuvõttudel tunduvad mulle kas pisut luhemad voi minu pikkused ja alateadlikult olen hakanud seetõttu õlgu longu laskma, väga  paha komme ja rüht. Aga jah, ütlesin ka, et see probleem on ainult stilettodega, neil ikka 10-15 cm konts. Aga 180 cm olles ei kujuta ette.

Modelliks pole ma end eales pidanud, ärge pange sõnusugu. Lihtsalt ainuke väide, mille juurde jään, et toeline saledus ja modellimõõtu keha ei tule mingi müstilise pikkus miinus meeter voipikkus miinus 110 cm-ga. Pikkus miinus 20 ühikut hakkab looma.

Lihtsalt võlts on haipida pikki naisi a la 180 cm ja samas haipida seda, et 70kg selle pikkuse juures mega sale. Ei ole.

Vahet pole, mis pikkus. Pikkuse ja kaalu suhe loeb. Ja modellikeha tekib nii umbes 20 kg vähem kaaludes, kui sentimeetrid üle meetri.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulle meeldib meest emmates ja suudeldes kummarduda? Nagu lapse puhul?

Miks ma sellise jumbu peaks siis küll valima?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks mitte:( nii paljud sumpaatsed mehed vastuvõttudel tunduvad mulle kas pisut luhemad voi minu pikkused ja alateadlikult olen hakanud seetõttu õlgu longu laskma, väga  paha komme ja rüht. Aga jah, ütlesin ka, et see probleem on ainult stilettodega, neil ikka 10-15 cm konts. Aga 180 cm olles ei kujuta ette.

Vabandust väga, aga sinu peas on midagi väga nihkes. Ja milleks neid  15 cm stilettosid siis jalga toppida, kui enda arust liiga pikk oled? Pigem on sul ikka mingid kompleksid, et tahad hirmsasti olla keegi, kes sa pole. Sa ei ole modellimõõtu, vaid keskmist kasvu naine. Milles poleks ju hullu midagi, aga sul on mingisugune arusaam, et kaunis naine on ainult pikk modell ja siis üritad nendega ennast samastada ja mingeid luulusid endale välja mõelda.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 408 )


Esileht Ilu ja tervis Kuuga -15kg!!