Esileht Kodunurk kuukingal kilptäid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kuukingal kilptäid

Postitas:

Kuidas olete täidest lahti saanud?
Netist leitud info kohaselt olen pritsinud taimi teepuuõli lahusega, aga tundub, et see ei toimi, sest täid tulevad ikka tagasi.
Proovisin ka puhta teepuuõliga lehti puhastada.
Kas peaksin mulla ka ära vahetama?
Palun nippe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siit uurisid? http://www.orhideefoorum.com/search.php?keywords=kilpt%C3%A4id&sid=2ad650986630c5a9a129223f9633fff6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]anni187 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas siit uurisid? http://www.orhideefoorum.com/search.php?keywords=kilpt%C3%A4id&sid=2ad650986630c5a9a129223f9633fff6%5B/tsitaat%5D

Tänan, sain ideid, mida edasi proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale Actara on näiteks Horteses ka mingit teist süsteemset mürki. Tahtsin öelda vaid seda, et looduslike vahenditega (rohelise seebi lahusega pritsimine) ei maksa nii vingele kahjurile nagu kilptäi, üldse läheneda. Mul olid orhideedel lehetäid, nägin nendegagi kurja baeva. Kilptäi on palju hullem kahjur, vaevas mul suurt flamingolille, kus palju-palju lehti. Oleks pidanud igalt lehelt ühekaupa ka need \”kilbid\” ära korjama… polnud midagi parata, tuli kaunist lillest loobuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pane Raidi.
päriselt.
minu 3 orhideel olid täid. olin mures. lillepoest küsisin, müüja soovitas Raidi panna ja kahe nädala pärast korrata. tema olevat pannud. muretsesin, kuid panin. aasta tagasi olid täid ja praeguseks on lilled juba 2 korda õitsenud.
noortele lehtedele ei tohi panna. õitele samuti.
täisid pole.

samal lillepoes oli Raid müügil. ise ostsin selle Primast. oli tunduvalt odavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk kuukingal kilptäid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.