Esileht Pereelu ja suhted Kuulake ja analüüsige, väga hea saade

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Kuulake ja analüüsige, väga hea saade

Postitas:

Juhtusin kuulama ühte saadet ja väga sooviaksin kõikidele osapooltele suhtekolmnurgas. Väga asjalikud ja professionaalsed saatejuhid.
https://vikerraadio.err.ee/v/peresaade/saated/1d3b9c9f-3d7b-40bd-a45f-2ce6177a9be1/peresaade-marina-paula-eberth-truudusetus-ja-korvalsuhted

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 11:28; 16.04 13:06; 16.04 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulasin 5 minutit algusest ja kui algas jälle mehe süüdistamine nagu just mees on truudusemurdja, siis panin kinni. Ühteväravasse analüüse ei viitsi kuulata, ajuvabad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.04 11:53; 16.04 12:07; 16.04 12:38; 16.04 13:07; 16.04 13:10; 16.04 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulasin 5 minutit algusest ja kui algas jälle mehe süüdistamine nagu just mees on truudusemurdja, siis panin kinni. Ühteväravasse analüüse ei viitsi kuulata, ajuvabad

Aga siinsed kõik ju nii arvavadki. Alati on mees kui petja süüdi. Alati. Suhtes ei ole kahte osapoolt ja see väide nagu “suhtes oli juba enne midagi puudu”, ei päde. Vähemalt siinsete Kägude arust mitte. Nemad teevad ise kõik alati õigesti, suhe on igapäevaselt nagu mesinädalad ja siis mees võtab kätte ja läheb petma, on alles tropp! Ja no, kui meest süüdistada ei viitsi, siis on alati see armuke süüdi. Tema ju vedas nende illikuku mehe minema. Mees oleks nagu see nõukaaegne mänguasi – paelaga pardike – kesiganes tuleb ja paelast haarab, sellega ta kaasa lohiseb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 11:59; 16.04 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli juba artikkel kunagi kusagil ja olid väljatoodud põhilised põhjused miks mehed petavad.

1. Ärakuulamine, mõistmine teise naise poolt
2. Oled kellegi poolt tahetud ja oled talle oluline
3. Ongi tegemist seksikama naisega kui kodus on
4. Naised seksivad üheöösuhetes huvitavamalt kui nad on pikemas suhtes
5. Mees tahab ka teisi naisi proovida, eriti kui sarved on maha jooksmata. Elad elu ainult ükskord. Suhtes mehi tahetakse naiste poolt palju rohkem kui vabu poissmehi.

Naised petavad mehi sama palju kui mehed. Naised ajavad lõputult tagasi, valetavad rohkem ja teised naised tormavad kanakarjana kaitsma, õigustama jne. Tegelikult on liiderlikke mehi ja naisi täpselt ühe palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.04 11:53; 16.04 12:07; 16.04 12:38; 16.04 13:07; 16.04 13:10; 16.04 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see ajupesu ei ole? Sest teatavasti suhe on vabatahtlik ja kolmas suhtes lõpetab olemasoleva suhte. Eriti, kui tegemist petmisega, ainus kolmiksuhe on teadlik kolmiksuhe, kus kedagi selja taga ei lollitada. Mõni rumal inimene nimetab suhtekolmnurgaks seda, kui abikaasadest üks lihtlabaselt petab, varjab seda, teine ei teagi, ei usugi seda ja siis üks tumba nimetab seda kolmnurgaks.

Liiderlikke mehi ja naisi võib ühe palju olla, aga kõik naised, kellega liiderlikud mehed petavad, ei ole suhtes naised, enamjaolt on ikka vabu naisi, nooremaid palju, kellele polegi peret veel ja on liiderlikud , lahku läinud liiderlikud naised ja siis li.tsid ja prostid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 12:16; 16.04 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kõik naised, kellega liiderlikud mehed petavad, ei ole suhtes naised, enamjaolt on ikka vabu naisi, nooremaid palju, kellele polegi peret veel ja on liiderlikud , lahku läinud liiderlikud naised ja siis li.tsid ja prostid.

Hakkab pihta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 11:59; 16.04 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peresaateid tasub niisama ka kuulata, seal on häid mõtteid ja mõtteaineid. Kuna külalised ja saatejuht on pereterapeudid (saatejuht on raamatu “Eluterve kärgpere käsiraamat” autor nt).

Kes plärtsub “kuulasin 5 minutit ja midagi tarka ei tulnud, panin kinni”… nojah, ei jäta ka eriti tarka muljet, selline pealiskaudne süvenemisvõimetu tüüp.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 12:26; 16.04 12:48; 17.04 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peresaateid tasub niisama ka kuulata, seal on häid mõtteid ja mõtteaineid. Kuna külalised ja saatejuht on pereterapeudid (saatejuht on raamatu “Eluterve kärgpere käsiraamat” autor nt).

Kes plärtsub “kuulasin 5 minutit ja midagi tarka ei tulnud, panin kinni”… nojah, ei jäta ka eriti tarka muljet, selline pealiskaudne süvenemisvõimetu tüüp.

Eks igale oma, sina lihtsalt kuulad kuna see kiidab sinu nägemust. See on umbes sama mis propaganda, mingi vale pähe määrimine. Kuna see toetab sinu arvamust, siis sulle sobib. Mulle jällegi ei sobi kuna see on lihtsalt VALE. Sulei ole mõtet mind hinnata kuna ma ei kiida sinu arvamust takka.

See pereraadio ongi mõeldud naistele, mehed nagunii seda ei kuula, sest seda valet pole mõtet kuulata. Aga naistele on ülioluline, et nemad oleks alati ohvrid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.04 11:53; 16.04 12:07; 16.04 12:38; 16.04 13:07; 16.04 13:10; 16.04 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis propaganda, sa ise ei kuulanudki saadet ju! See na nagu targutada raamatust, mida isegi lahti pole võtnud. Mida sa seletad asjast, mida sa ei tea? Mingist ohverolemisest oli saade ikka väga kaugel. Mitte mina ei võta siin suud täis asjast, mida ma pole kuulanudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 12:26; 16.04 12:48; 17.04 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ongi kirjas must valgel ajupesu klassika … siis on midagi suhtes puudu. Juba kordi olen kirjutanud ja sõna võtnud elus … meil kõigil on alati igal pool, ka suhtes MIDAGI PUUDU. Täisulikkust pole olemas. Ja saa ühte patta panna kõiki puudisi ja vigu. Mulle ka see ajupesu ei sobi ega taoline mõttelaad. Suhe kas on või ei ole. Kolmas mängu tuuakse, on üks suhe läbi. See pole loomulik enamusele inimestele. petmine on kenasti kõik ajupesudes kõrvalsuhteks nimetatud ja puha.
Tegelikult kui üks läheb petma, kuna temal on midagi aga puudu, ega siis täie aruga inimene ometi ei arva, et kõik need, kes elus oma kaaslast ei peta, et nendel on kõik rahuldatud, pole midagi puudud ja nende suhe on ideaalne? See “midagi suhtest puudu” on nii poolik teema, kui üldse olla saab.
Kui seda kuulata, siis on hea meel, et selle saab kinni keerata lihtsalt – nii ajukas.
Kellele selline stiil sobib, kuulake, kõigile ei sobi nagunii kõik.
Põhjus -. sest on olemas mehi ja naisi, kes pole üldse sobilikudki suhteks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 12:16; 16.04 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõepoolest, kuulatakse 5 minutit ja selle põhjal hakkab lahmima, uskumatu. Saates just analüüsitigi mõlemapoolselt olukordi. Seetõttu paningi selle saate lingi, et ei süüdistata kedagi. Saavad analüüsida nii mehed, abikaasad kui ka armukesed. Ilmselgelt ei saagi oodata analüüsivõimet või olukordade lahendust inimestelt, kelle jaoks tund aega professionaalide analüüsi on liiga pikk aeg, ikka on lahe ise targutada, toomata statistilisi näiteid, tööalast kogemust antud valdkonnas ja omamata sellekohast haridust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 11:28; 16.04 13:06; 16.04 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis propaganda, sa ise ei kuulanudki saadet ju! See na nagu targutada raamatust, mida isegi lahti pole võtnud. Mida sa seletad asjast, mida sa ei tea? Mingist ohverolemisest oli saade ikka väga kaugel. Mitte mina ei võta siin suud täis asjast, mida ma pole kuulanudki.

Piisas 5 minutist.
Selgitasin ka, kui aru ei saa siis oma viga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.04 11:53; 16.04 12:07; 16.04 12:38; 16.04 13:07; 16.04 13:10; 16.04 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõepoolesy, kuulatakse 5 minutit ja selle põhjal hakkab lahmima, uskumatu. Saatesjust analüüsitigi mõlemapoolselt olukordi. Seetõttu paningi selle saate lingi, et ei süpdistata kedagi. Saavad analüüsida nii mehed, abikaasad kui ka armukesed. Ilmselgelt ei saagi oodata analüüsivõimet või olukordade lahendust inimestelt, kelle jaoks tund aega professionaalide analüüsi on liiga pikk aeg, ikka on lahe ise targutada, toomata statistilisi näiteid, tööalast kogemust antud valdkonnas ja omamata sellekohast haridust.

Elus on kaks asja, kas see toetab sinu arvamust või ei toeta. Kui toetab, siis kiidad kaasa, kui ei toeta, siis pole sa nõus. Kui sa kiidad seda kaasa, siis sa toetad, aga mulle piisas 5 minutist mõistmaks kuhu saade tüürib. Ma ei toeta seda jama, lepi sellega.
Ei ole vaja kulutada elu propagandale!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.04 11:53; 16.04 12:07; 16.04 12:38; 16.04 13:07; 16.04 13:10; 16.04 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi, kui elus ainult must ja valge värv, vaevumata teisi värve nägema, siis nii ongi. 5 minutit saadet, mulle ei meeldi, järelikult igav. Eks sellist tüüpi inimesed tüdinevad kiirelt ka teistes eluvaldkondades.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 11:28; 16.04 13:06; 16.04 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi, kui elus ainult must ja valge värv, vaevumata teisi värve nägema, siis nii ongi. 5 minutit saadet, mulle ei meeldi, järelikult igav. Eks sellist tüüpi inimesed tüdinevad kiirelt ka teistes eluvaldkondades.

Aga elu ongi must-valge, ka sinu elu. Oleks see jutt sinu arvamuse vastu olnud, siis teeksid hullult maha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.04 11:53; 16.04 12:07; 16.04 12:38; 16.04 13:07; 16.04 13:10; 16.04 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ongi kirjas must valgel ajupesu klassika … siis on midagi suhtes puudu. Juba kordi olen kirjutanud ja sõna võtnud elus … meil kõigil on alati igal pool, ka suhtes MIDAGI PUUDU. Täisulikkust pole olemas. Ja saa ühte patta panna kõiki puudisi ja vigu. Mulle ka see ajupesu ei sobi ega taoline mõttelaad. Suhe kas on või ei ole. Kolmas mängu tuuakse, on üks suhe läbi. See pole loomulik enamusele inimestele. petmine on kenasti kõik ajupesudes kõrvalsuhteks nimetatud ja puha.
Tegelikult kui üks läheb petma, kuna temal on midagi aga puudu, ega siis täie aruga inimene ometi ei arva, et kõik need, kes elus oma kaaslast ei peta, et nendel on kõik rahuldatud, pole midagi puudud ja nende suhe on ideaalne? See “midagi suhtest puudu” on nii poolik teema, kui üldse olla saab.
Kui seda kuulata, siis on hea meel, et selle saab kinni keerata lihtsalt – nii ajukas.
Kellele selline stiil sobib, kuulake, kõigile ei sobi nagunii kõik.
Põhjus -. sest on olemas mehi ja naisi, kes pole üldse sobilikudki suhteks.

No need, kel suhtes on midagi puudu, aga petma ei lähe(nt. on autunne suurem, kui lähedusevajadus, kardavad muutusi, mis lahkuminek kaasa toob jne)…no need lihtsalt surevad siis varsti sisemisest kurbusest maha….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 14:53; 16.04 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt hiljuti sattusin ühele ingliskeelesele kirjutisele petmise teemal…kirjutas naine, kes ühel oma eluperioodil suhtles lähemalt just abielumeestega, sest tahtis ainult sekssuhet ja suhtes mehed on selles osas üsna kindel variant….ja mis tema välja tõi, oli see, et enamus petvaid abielumehi ei tee seda kerge südamega, selle taga on pikalt süvenenud lähedusevajadus. Nad eelistaksid seksida omaenda naisega, aga neid tõrjutakse oma naiste poolt eemale….
https://www.nytimes.com/2018/04/06/style/modern-love-sleeping-with-married-men-infidelity.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 14:53; 16.04 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vasta tõele, et mehed ei kuula. Mul omal võtta käepärast üks sõber, meesterahvas, kes praegu tagantjärgi kuulab neid saateid, seda sama osa ka just, sest keeras oma abielu suht pekki ja püüab nüüd ennast harida natukenegi, et päästa midagigi, just nimelt alalüüsi mõttes, paralleele leides jne.
Mina kuulasin seda enda vaatenurgast, ja ma ei kuulnud küll selles kaheosalises saates, et ainult mehed on süüdi ja mehed on petjad. Tuleb kuulata päriselt ja mõlemad osad ära otsast lõpuni ja kaasa mõeldes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

John ja Julie Gottman.
Kuulake YouTube’ist ja lugege nende kodulehelt. Seal kirjeldatakse suheteid teadustulemustest lähtuvalt.
https://www.gottman.com/blog/category/column/the-four-horsemen/ jms
Kui inglise keelt ei loe, siis kuulake (osaliselt Gottmani teoorial põhinevaid) eestikeelseid saateid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka väga hea lugemine, tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 12:26; 16.04 12:48; 17.04 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks igale oma, sina lihtsalt kuulad kuna see kiidab sinu nägemust. See on umbes sama mis propaganda, mingi vale pähe määrimine. Kuna see toetab sinu arvamust, siis sulle sobib. Mulle jällegi ei sobi kuna see on lihtsalt VALE. Sulei ole mõtet mind hinnata kuna ma ei kiida sinu arvamust takka.

Pigem ikka vastupidi. Kui saade kiidaks minu nägemust, siis ma seda ei kuulaks, ma teaks seda kõike niigi, miks kuulama siis üldse peaksin. Kui aga minu arvamust see takka ei kiidaks, paneks see just kuulama..kuulama, et millega nad seda põhjendavad, miks nad nii arvavad, paneks kaasa mõtlema. See ongi oskus asjadesse süveneda, kuulates ära kõik osapooled, kõik arvamused. Oled väga pealiskaudne inimene, vajad vaid et kõik su arvamustele takka kiidaks (kui ei kiida, siis pole mõtet lugeda ega kuulata onju:), süveneda ei suuda (või ei taha).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 21:05; 18.04 02:06; 20.04 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on suhtes midagi puudu, siis tee suu lahti. Mitte ära hakka vassima ja hiilima.
Kui on suhtes midagi puudu, siis mine ja naudi uut – aga ole kena ja ütle vanale ka.
Tänapäeval ei saa keegi kedagi kinni hoida.
Ma täiesti mõistan, et suhe ei rahulda. Ja tahetakse muud. Aga ei mõista, miks peab hakkama seljataga susserdama, valetama, seejuures veel koduses elus ülbitsema ja haukuma nii teise poole kui laste kallal. Kui asi välja tuleb, siis eitama, tagasi ajama. MIKS? Tahad minna ja plaanid selged – no mine. Mis sa mängid mingit mängu. Ja teist poolt idioodiks pead, kelle kohus on sulle süüa teha ja sokid pesta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on suhtes midagi puudu, siis mine ja naudi uut – aga ole kena ja ütle vanale ka.

Su jutuga 100% nõus! Lihtsalt sellepärast ei öelda, ei mängita avatud kaartidega, et see uus suhe ei pruugi nii kindel olla. Siis sellisel argpükslikul inimesel ongi vaja tagalat, kuhu maanduda kui seal uues suhtes ikka päris roosiliselt kõik ei lähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 21:05; 18.04 02:06; 20.04 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni mees lihtsalt ongi tilladitolladi ja pole midagi teha, mu eks, kellest ma ise lahku läksin, kolmandaid osapooli polnud toona, üritas peale kahte aastat uue pruudiga ikka tagasi pakkuda end.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni mees lihtsalt ongi tilladitolladi ja pole midagi teha, mu eks, kellest ma ise lahku läksin, kolmandaid osapooli polnud toona, üritas peale kahte aastat uue pruudiga ikka tagasi pakkuda end.

Ei saa mina sellistest aru, kes eelmise juurde tagasi pöörduvad. Selgrootud tegelased, üksi olla ei oska, miks siis üldse minema läks, kui nüüd tagasi tahab. Armastus see küll pole. Minu põhimõte on nende tagasitulijatega üks: sul oli see võimalus, ometi vabatahtlikult sa ei soovinud seda kasutada ja lahkusid, seega mingeid uusi võimalusi ega tagasitulemisi ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 21:05; 18.04 02:06; 20.04 19:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuulake ja analüüsige, väga hea saade

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.