Esileht Pereelu ja suhted Kuulasin saadet, kus räägiti lastega elust Brüsselis.

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kuulasin saadet, kus räägiti lastega elust Brüsselis.

Postitas:
sie

RE: Kuulasin saadet, kus räägiti lastega elust Brüsselis.

eestis on hea ainult emapalk/puhkus st ei pea vaikest last soime panema. poolteist aastat siis ainult on eelis va need kes saavad lubada 3 a kodus tasuta olemist. peale seda on ju vaja samuti toole tagasi minna. flexitoo on vaga vahestes kohtades, palka makstakse naistele vahe kuna tool ei kaida pool aega. pidevalt ju soovitatakse, et ara laste vanust cv pange muidu on lootusetu toole saada. mujal seda probleemi yldiselt pole, vahemalt ma pole kuulnud.

tookad ja targal naised saavad igal pool hakkama. on vajalik vaid hea hoidja olemasolek (perekonnast keegi voi siis tasuline(yks ja sama isik).

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]sie kirjutas:[/small]
[tsitaat]eestis on hea ainult emapalk/puhkus st ei pea vaikest last soime panema. poolteist aastat siis ainult on eelis va need kes saavad lubada 3 a kodus tasuta olemist. peale seda on ju vaja samuti toole tagasi minna. flexitoo on vaga vahestes kohtades, palka makstakse naistele vahe kuna tool ei kaida pool aega. pidevalt ju soovitatakse, et ara laste vanust cv pange muidu on lootusetu toole saada. mujal seda probleemi yldiselt pole, vahemalt ma pole kuulnud.

tookad ja targal naised saavad igal pool hakkama. on vajalik vaid hea hoidja olemasolek (perekonnast keegi voi siis tasuline(yks ja sama isik). [/tsitaat]

Teema just sellest ongi, et Eestis saab ema ka vabalt haige lapsega kodus olla, ka kõrgepalgaline ja hea töökohaga ema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
sie

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]sie kirjutas:[/small]

Teema just sellest ongi, et Eestis saab ema ka vabalt haige lapsega kodus olla, ka kõrgepalgaline ja hea töökohaga ema.[/tsitaat]

teemas oli arutuseks ka, et miks brusselis ikka inimesed nii vara toole lahevad peale lapse syndi jne.
loe muude teemade alt, kus arutatakse hoolduslehel olemisest siis saad aru, milles ma raagin. et koik pole nii roosiline kui aeg tagasi toole naasta
sina lihtsalt seletad eesti poolt ja mina mitteeesti poolt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, et ma peaksin haige lapse võõraga koju jätma. Meil oli tütar haiguse ajal kodus minu emaga, kes teda ometi hästi tunneb, aga ikkagi ei tundnud ta lapse käitumist nii palju, et ei märganud palaviku tõusmist ja lapse loidu olekut. Kartis hoopis, et külmetab ja pani rohkem tekki peale. Kui ma töölt koju jõudsin, märkasin kohe, et lapsel väga kõrge palavik. Enda last tunned ju.

Samas ma ema ei süüdista, sest laps oli just maganud ja siis hakkaski palavik tõusma. Magamise ajal ei hakka ju kraadima.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuulasin saadet, kus räägiti lastega elust Brüsselis.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.