Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuuldakse inimesi laevas aga lõpetatakse päästmine…

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kuuldakse inimesi laevas aga lõpetatakse päästmine…

Postitas:
Kägu

Issand kui jube… Välismaiste infokanalite alusel lõpetatakse laevas inimeste otsimine. Laev on paar cm vajunud. Aga inimesi on kuulda laeva sisemusest. Ma loodan, et see jääb syydlaste sydametunnistustele kummitama surmani ja nad maksavad selle eest kallist hinda:(. See on nii öudne….

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kuuldakse inimesi laevas aga lõpetatakse päästmine…

Ära hingelda. Kui päästmine võib tappa ka päästjad, siis operatsioon katkestatakse. Või soovid sina võtta oma südametunnistusele lisainimeste surma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Issand kui jube… Välismaiste infokanalite alusel lõpetatakse laevas inimeste otsimine. Laev on paar cm vajunud. Aga inimesi on kuulda laeva sisemusest. Ma loodan, et see jääb syydlaste sydametunnistustele kummitama surmani ja nad maksavad selle eest kallist hinda:(. See on nii öudne….[/tsitaat]Ei tea täpselt, mis seal on, aga üldiselt on päästetööde esimene reegel tagada päästjate endi ohutus. Kui seda ei saa enam-vähem rahuldaval tasemel tagada, siis ka ei päästeta. Elu ei ole nii nagu filmis, et arstid tormavad varisevasse koopasse haigeid päästma, tuletõrjujad ilma igasuguse julgestuseta sööstavad põlevasse varisevasse majja jne. Emotsionaalselt võib muidugi tekkida soov, et tehtaks igasuguseid hullumeelseid kangelastegusid, aga kui lõpuks on 10 hukkunu asemel 20 hukkunut, pole sellest lõppkokkuvõttes kasu kellelegi.

Et Su pahatahtlikud soovid Sulle kurku kinni jääksid! Loodetavasti leitakse siiski mingi võimalus hädas olijaid aidata. On päris kindel, et kui on põhjust elusate hädaliste olemasolu kahtlustada, tegeleb nende päästmiseks sobiva strateegia väljatöötamisega terve plejaad oma ala spetsialiste.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ei tea täpselt, mis seal on, aga üldiselt on päästetööde esimene reegel tagada päästjate endi ohutus. Kui seda ei saa enam-vähem rahuldaval tasemel tagada, siis ka ei päästeta. Elu ei ole nii nagu filmis, et arstid tormavad varisevasse koopasse haigeid päästma, tuletõrjujad ilma igasuguse julgestuseta sööstavad põlevasse varisevasse majja jne. Emotsionaalselt võib muidugi tekkida soov, et tehtaks igasuguseid hullumeelseid kangelastegusid, aga kui lõpuks on 10 hukkunu asemel 20 hukkunut, pole sellest lõppkokkuvõttes kasu kellelegi.

Et Su pahatahtlikud soovid Sulle kurku kinni jääksid! Loodetavasti leitakse siiski mingi võimalus hädas olijaid aidata. On päris kindel, et kui on põhjust elusate hädaliste olemasolu kahtlustada, tegeleb nende päästmiseks sobiva strateegia väljatöötamisega terve plejaad oma ala spetsialiste.[/tsitaat]

vahel peab öiglus ka maailmas olema. juhul kui see önnetus juhtus laevajuhtide ylbuse ja ignorantsuse töttu siis ei ole palju nõuda nende inimelude eest öiglast ja karmi karistust. kahjuks öiglased ei ole tsiviliseeritud maailmas karistused nagunii. need kus on vöetud inimeste elu. kui see oli õnnetus siis vötan ma oma needuse tagasi. päästjate kohta ei käinud see naungii

estonia eest ei kandnud nagunii keegi vastutust

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida te raisad miinustate?? Nagu faking lasteaed! Kes oli see debiilik moderaator, kes välja mõtles selle haige plussitamise ja miinustamise??? Et tal perse lõpetaks ühel päeval sittumise!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mida te raisad miinustate?? Nagu faking lasteaed! Kes oli see debiilik moderaator, kes välja mõtles selle haige plussitamise ja miinustamise??? Et tal perse lõpetaks ühel päeval sittumise! [/tsitaat]
sinu jutul on iva olemas ja vägagi põhjendatud aga ära nyyd nii hirmsasti ka ennast vihasta, see pole lihtsalt tervisele hea:)

Please wait...
Postitas:
roosad tulbid

[tsitaat]Mida te raisad miinustate?? Nagu faking lasteaed! Kes oli see debiilik moderaator, kes välja mõtles selle haige plussitamise ja miinustamise??? Et tal perse lõpetaks ühel päeval sittumise! [/tsitaat]

Olen selle postitusega nõus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti uskumatu keelekasutus on ikka mõnel?! Ma ei suuda uskuda, kas see on naisterahvas? JA kui mees, siis samuti – kuidas te niimoodi suudate üldse kirjutada?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole selle teemaga nii väga kursis, aga kas need, kes laevas lõksus, on need, kes on kuulutatud kadunuteks. Neid oli vist paariteistkümne ringis.
Kui neid ei suudeta päästa, siis tundub meie tehnikasajand, kus luuakse imeasju, ikka väga nigel päästmise teema juures. Ega keegi pole vist ka suurt selle peale panustanud, pigem panustatakse seal, kus saab raha näol kasumit toota. Ja teadlased on valmis looma asju, mitte aga võimalusi, kuidas inimesi päästa.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

[small]roosad tulbid kirjutas:[/small]

Olen selle postitusega nõus.[/tsitaat]

kes sa oled, käokene? kelle arvele pluss kirjutada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tea täpselt, mis seal on, aga üldiselt on päästetööde esimene reegel tagada päästjate endi ohutus. Kui seda ei saa enam-vähem rahuldaval tasemel tagada, siis ka ei päästeta. Elu ei ole nii nagu filmis, et arstid tormavad varisevasse koopasse haigeid päästma, tuletõrjujad ilma igasuguse julgestuseta sööstavad põlevasse varisevasse majja jne. Emotsionaalselt võib muidugi tekkida soov, et tehtaks igasuguseid hullumeelseid kangelastegusid, aga kui lõpuks on 10 hukkunu asemel 20 hukkunut, pole sellest lõppkokkuvõttes kasu kellelegi.

Et Su pahatahtlikud soovid Sulle kurku kinni jääksid! Loodetavasti leitakse siiski mingi võimalus hädas olijaid aidata. On päris kindel, et kui on põhjust elusate hädaliste olemasolu kahtlustada, tegeleb nende päästmiseks sobiva strateegia väljatöötamisega terve plejaad oma ala spetsialiste.[/tsitaat]
ei, minu arust on see ka ikka väga õudne.
ma ei suudaks sinu moodi mõelda kainelt, kui sulle öeldakse kui laevas on sinu kallid inimesed, aga et päästmine lõpetatakse ja sa mõistad seda. sest päästmine tooks kaasa päästjate elu riski.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miinus tähendab, et mina ei jaga seda arvamust. Kui keegi sulle vestluses ütleb, et \”mina arvan hoopis nii, mitte samamoodi\”, siis kukud ka hüsteeritsema ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miinus tähendab, et mina ei jaga seda arvamust. Kui keegi sulle vestluses ütleb, et \”mina arvan hoopis nii, mitte samamoodi\”, siis kukud ka hüsteeritsema ?[/tsitaat]

Kui keegi sulle vestluses ütleb, et \”mina arvan hoopis nii, mitte samamoodi\”, siis paned ka miinuse vä?? Ma loodan, et sa lammas ise ka mõistad, et sa oled lammas 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti uskumatu keelekasutus on ikka mõnel?! Ma ei suuda uskuda, kas see on naisterahvas? JA kui mees, siis samuti – kuidas te niimoodi suudate üldse kirjutada?![/tsitaat]

nii peen, nii peen ..valus ka on või?
sitt, kaka, okse – mine minestama

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miinus tähendab, et mina ei jaga seda arvamust. Kui keegi sulle vestluses ütleb, et \”mina arvan hoopis nii, mitte samamoodi\”, siis kukud ka hüsteeritsema ?[/tsitaat]

pluss on pöial püsti, miinus on pöial all.
pluss on juhuu, hästi paned
miinus on, kõnts, raibe, iba ajad

mina arvan teisiti – no anna olla, see on viimane asi, mida miinustamine siin foorumis tähendab:DD

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui keegi sulle vestluses ütleb, et \”mina arvan hoopis nii, mitte samamoodi\”, siis paned ka miinuse vä?? Ma loodan, et sa lammas ise ka mõistad, et sa oled lammas :D[/tsitaat]
Rahune maha, kretiin.

Mis teemasse puutub, siis ega keegi pole päästeoperatsiooni lõpetanud. Lihtsalt ajutiselt katkestati.

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuuldakse inimesi laevas aga lõpetatakse päästmine…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.