Esileht Pereelu ja suhted Kuulge aga tegelikult ka, miks meil on nii`?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Kuulge aga tegelikult ka, miks meil on nii`?

Postitas:

Loed ja loed, aga vot väga harva jääb ette teema, kus laps isaga elama jääb peale lahkuminekut/lahutust.
Aga miks?
Välismaal, väga paljudes riikides näiteks variandid järgmised:
kui kaks last, siis üks läheb isa juurde ja teine jääb ema juurde elama (omal soovil)
Laps läheb isa juurde elama, sest seal on parem.
Või lihtsalt lepivad ema ja isa kokku, et laps elab isa juures ja isa ise sovis seda.
Aga meil?
Aga meil käib kogu aeg jutt elatise teemal ,sest issid seda ei taha eriti maksta ja emmed näevad sellega hullu vaeva, et nad selle ikkagi kätte saaksid.
Kuid tegelikult on ju tõsi, et ülipisike osa meie meestest võtaksid ise lapse enda kasvatada. Kui pakuksid, siis nad ütleks kindlasti, et mis jutt see on ja lapsel ikka parim ema juures.
Aga miks on ema juures? Miks ema on parem kui mees siin maal? Miks on kasvatatud meestest sellised imbetsillid, et nad ei saa OMAENDA lapse kasvatmisega omapäi hakkama?
Tegelikult ka. Üle viskab hoopis see, et sellest ei räägita pea üldse.
See, kui isa on valmis lapse enda juurde võtma kui ta on juba mingi 10 ja enam, see ei ole enam üldse tähtis. Sest suurema töö on ema ära teinud. Ja lapse kasvatamine on raske. Raske, aga enda jaoks ju tähtis. Ikka tahad ju oma lapsele parimat.
Nii et mina ütlen nii – eesti mees on ikka üks paras töllmokk ja saamatu tatilõug.
Parem käib peol peale lahkuminekut ja viskab selle 139 euri naisele ja lapsele. Aga sellega temqa kohustus ka piirdub, sest ta tahab elu nautida ja las eks kasvatb lapsi. Nii ongi siin välja kujunenud ja see on kurb

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 17:46; 10.02 18:08; 10.02 18:13; 10.02 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mingi primitiiv on sind miinustanud…

mulle su teemaalgatus meeldib väga. mujal maailmas on ikka emad-isad võrdsed, mis on ka igati õige lähenemine. muud moodi ju ei saagi! mina võin käe südamele panna ja öelda, et oma lapsed olen saanud mehega, keda usaldan nii isana kui mehena.

kui mõni naine arvab, et on emana ikka asendamatu, siis on see tema enda kompleks. lapsi on siiski võimalik saada ainult kahekesi mitte üksinda… ja kui naine on otsustanud lapse saada mingi idioodiga, siis on see tema enda teadlik valik, mida ei peaks enam lahkama riigi kuludel mingi kolmas institutsioon.

naised, kes on lapsed teinud suvalistega ning seejärel võtnud kogu kasvatusprotsessi 100% enda õlule, peavadki kannatama. see on nende endi kivirahe nende endi korvi. omaenda teadlik valik. mõni naudibki mehelt igakuise näljaraha kerjamist. mõni on aga suutnud hüpata üle lati ning juba enne laste sündi osanud ennast ja pere tulevikku maksma panna. valik on tegelikult puhtalt naiste endi teha.

mina võin küll öelda, et kui meie peaks lahku minema, usaldaksin iga kell ühe oma lastest oma laste isale kasvatada ja kasvataksin teist ise. mingit probleemi ei näeks selles. lastele korraldaks omavahel maksimaalse suhtlusgraafiku. laste isa on mul ka igati normaalne kuju, haritud, töökas, lapsi armastav ja usaldusväärne – just sellepärast ta ongi minu laste isa!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.02 17:57; 10.02 18:03; 10.02 18:11; 10.02 18:23; 10.02 18:34; 10.02 18:51; 10.02 19:05; 10.02 22:08; 10.02 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks naised Töllmokkadega lapsi teevad, miks see on nii?

Tegelikult on probleem selles, et naised ei anna meestele lapsi kasvatada, siis nad peaksid ju ise rohkem pingutama hakkama.

Eesti seadused ja kohtusüsteem dikteerivad ja määravad lahutavate vanemate rollid! Laps emale ja isa tööle! Tulemuseks mõnusalt katkine peremudel!

Miks see ikka nii on, et emal on suuremad õigused kui isal??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.02 18:00; 10.02 18:15; 10.02 18:48; 10.02 19:09; 11.02 06:51; 11.02 12:31; 11.02 14:28; 12.02 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks naised Töllmokkadega lapsi teevad, miks see on nii?

Tegelikult on probleem selles, et naised ei anna meestele lapsi kasvatada, siis nad peaksid ju ise rohkem pingutama hakkama.

Eesti seadused ja kohtusüsteem dikteerivad ja määravad lahutavate vanemate rollid! Laps emale ja isa tööle! Tulemuseks mõnusalt katkine peremudel!

Miks see ikka nii on, et emal on suuremad õigused kui isal??
[/tsitaat]

sind on miinustatud. mis inimesed siin küll liiguvad??? lapsi ei olegi ju võimalik üksinda teha (va kunstlik viljastamine spermadoonoriga)! mina naisena ootan ka pikisilmi praktikaid, kus ka meeste õigused oleksid suuremad. emad ei ole asendamatud, niisamuti nagu isad ei ole asendamatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.02 17:57; 10.02 18:03; 10.02 18:11; 10.02 18:23; 10.02 18:34; 10.02 18:51; 10.02 19:05; 10.02 22:08; 10.02 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ags te selle peale ei ole mõelnud, et kui meie naised nende \”töllmokkadega\” lapsi ei teeks, siis lapsi polekski? Sest tegelikult eesgti mees ongi töllmokk. Pakun, et vaid 5% on võimelised oma lapse ise üles kasvatame kohe pisikesest peale.
Kokkuvõttes on ikkagi naised need tublid ja võtavad suure koorma enda peale.
Aga vot isaste kasvatamisega on meie emad küll väga mööda pannud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 17:46; 10.02 18:08; 10.02 18:13; 10.02 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ags te selle peale ei ole mõelnud, et kui meie naised nende \”töllmokkadega\” lapsi ei teeks, siis lapsi polekski? Sest tegelikult eesgti mees ongi töllmokk. Pakun, et vaid 5% on võimelised oma lapse ise üles kasvatame kohe pisikesest peale.
Kokkuvõttes on ikkagi naised need tublid ja võtavad suure koorma enda peale.
Aga vot isaste kasvatamisega on meie emad küll väga mööda pannud[/tsitaat]

ma küll ei tea, mis ringkondades sina liigud, aga ma ei tea oma tutvuskonnast mitte ühegi meest, kes oleks oma lapsed naiste mureks jätnud. see protsent on kindlasti eestis suurem kui 5%. mina pakun, et 5% on negatiivselt äärmuslik meeste-seltskond ehk siis need, kes kvalifitseeruvad idioodite ja põmm-peade alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.02 17:57; 10.02 18:03; 10.02 18:11; 10.02 18:23; 10.02 18:34; 10.02 18:51; 10.02 19:05; 10.02 22:08; 10.02 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma küll ei tea, mis ringkondades sina liigud, aga ma ei tea oma tutvuskonnast mitte ühegi meest, kes oleks oma lapsed naiste mureks jätnud. see protsent on kindlasti eestis suurem kui 5%. mina pakun, et 5% on negatiivselt äärmuslik meeste-seltskond ehk siis need, kes kvalifitseeruvad idioodite ja põmm-peade alla. [/tsitaat]

Rahu nüüd.
Ma ei tahtnud nüüd päris vaidlust alustada, vaid lihtsalt arutleda.
Sellepärast selle teema avasingi, et ma ei saa aru miks on nii vähe neid isasid, kes ise kasvatavad oma lapse hea meelega üles.
Kui sinu meelst neid pole, siis ok. Aga miks neid siis näha pole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 17:46; 10.02 18:08; 10.02 18:13; 10.02 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ags te selle peale ei ole mõelnud, et kui meie naised nende \”töllmokkadega\” lapsi ei teeks, siis lapsi polekski? Sest tegelikult eesgti mees ongi töllmokk. Pakun, et vaid 5% on võimelised oma lapse ise üles kasvatame kohe pisikesest peale.
Kokkuvõttes on ikkagi naised need tublid ja võtavad suure koorma enda peale.
Aga vot isaste kasvatamisega on meie emad küll väga mööda pannud[/tsitaat]

Järelikult põhjus eesti naistes, kes Töllmokki sünnitavad ja üksi soovivad kasvatada. Äkki olekski lahendus see, et ema annab last ka isale kasvatada! Tulemuseks tasakaalukam laps, kes õpib ka ise tulevikus vastutust võtma!

Muidu lapsed peavadki normaalseks seda, et lapsed ongi ema kasvatada ja isa taustategija!

Seadust tuleks muuta- võrdsed õigused, võrdsed kohustused!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.02 18:00; 10.02 18:15; 10.02 18:48; 10.02 19:09; 11.02 06:51; 11.02 12:31; 11.02 14:28; 12.02 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle teemaga ma ei tulnud siiski maha tegema meie naisi.
Minu arvates meie naised on väga tublid. Muidu oleksid eesti lastekdud ammu juba pungil täis, ning lastekodusid oleks meil ka kaks korda rohkem. Kui emadki nii kergekäeliselt käituksid, nagu isad.
Kuna mõnel on hea mees (mis on ju minu arvates ülimalt tore), siis on ju täiesti armutu sõimata naisi kes pole saanud häid mehi halbadeks ja neile parastades näpuga näidata \”ET OLEDKI SELLE ÄRA TEENINUD\”. Kitsarinnaline vähe pole või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.02 17:46; 10.02 18:08; 10.02 18:13; 10.02 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üle pika aja teema, kus tahaks isegi kaasa rääkida. Ka mul on lapsed – ei saa öelda et töllmokaga, kuid inimene on palju muutunud. Ei leia, et naised peaks 100% lapsi kasvatama ja mehed 100% kõik kinni maksma, kuid pole eriti palju kohanud mehi, kes oleksid nõus ise lapsi kasvatama, kuigi ise kiruvad oma laste emasid mõnuga 🙂
Minu laste isa samuti ei suutnud mõista, et lapsed ei ela õhust ja armastusest ning kuna ta ise rahaliselt meid ei toeta otsustasin tööle minna, kuid paraku lapsehoidjaks polnud võtta kedagi peale laste isa ( kuna ta ise tööe minna ei soovinud) Ta pidas lastega vastu kaks päeva kui otsustas kiiremas korras tööle minna 🙂
Teoorias oskavad ja tahavad kõik isad lapsi kasvatada, ainult et suurem osa neist langeb ära kui oma oskust ja tarkust tuleb hakata igapäevalelt reaalsesse ellu rakendama.[/tsitaat]

no aga kas abielu oli palju soovida mehelt enne jalgade hargitamist? kui mees ei suuda maksta oma tegude eest tööga, siis tuleb seda teha tal varaga (olgu kasvõi päritud omaenda emmelt-issilt).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.02 17:57; 10.02 18:03; 10.02 18:11; 10.02 18:23; 10.02 18:34; 10.02 18:51; 10.02 19:05; 10.02 22:08; 10.02 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on juhtunud sedasorti mees, et kui peakski mingi ime pärast lahku minema (ptui-ptui-ptui), siis usaldan lapsi kasvatama pigem teda kui iseennast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Selle teemaga ma ei tulnud siiski maha tegema meie naisi.
Minu arvates meie naised on väga tublid. Muidu oleksid eesti lastekdud ammu juba pungil täis, ning lastekodusid oleks meil ka kaks korda rohkem. Kui emadki nii kergekäeliselt käituksid, nagu isad.
Kuna mõnel on hea mees (mis on ju minu arvates ülimalt tore), siis on ju täiesti armutu sõimata naisi kes pole saanud häid mehi halbadeks ja neile parastades näpuga näidata \”ET OLEDKI SELLE ÄRA TEENINUD\”. Kitsarinnaline vähe pole või?[/tsitaat]

kiidan su algatust, kuid kutsun ka naisi rohkem planeerima. lapsi ei pea saama esimese 5 seksiaasta jooksul esimese ettejuhtuva mehega, kes sulle on nõus kohvi voodisse tooma. eesti naised on ääretult tublid, kuid võiksid enda tagalat ka rohkem kindlustada, näiteks abieluga. kui mees ei suuda töökohti hoida, siis olgu tagatiseks kasvõi tema kinnisvara või emme-issi suvila.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.02 17:57; 10.02 18:03; 10.02 18:11; 10.02 18:23; 10.02 18:34; 10.02 18:51; 10.02 19:05; 10.02 22:08; 10.02 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Rahu nüüd.
Ma ei tahtnud nüüd päris vaidlust alustada, vaid lihtsalt arutleda.
Sellepärast selle teema avasingi, et ma ei saa aru miks on nii vähe neid isasid, kes ise kasvatavad oma lapse hea meelega üles.
Kui sinu meelst neid pole, siis ok. Aga miks neid siis näha pole?
[/tsitaat]

Mina arvan, et nii kaua kui naise suhtumine on MINA, MINA, MINA ja mees Töllmokk, siis asjad ei muutugi. Sellepärast ongi lapse kasvatusega tegelevaid isasid vähe, kuna naised lahterdavad nad juba ette ära saamatuteks Töllideks. Mehele ei antagi võimalust end tõestada!

Kaua sa isegi jaksad kellegile pidevalt midagi tõestada, varem või hiljem lööd käega ja hakkad vägisi igatsema suhet,kus sind ja sinu tegemisi väärtustatakse, vajalikuks ja oluliseks peetakse!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.02 18:00; 10.02 18:15; 10.02 18:48; 10.02 19:09; 11.02 06:51; 11.02 12:31; 11.02 14:28; 12.02 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üle pika aja teema, kus tahaks isegi kaasa rääkida. Ka mul on lapsed – ei saa öelda et töllmokaga, kuid inimene on palju muutunud. Ei leia, et naised peaks 100% lapsi kasvatama ja mehed 100% kõik kinni maksma, kuid pole eriti palju kohanud mehi, kes oleksid nõus ise lapsi kasvatama, kuigi ise kiruvad oma laste emasid mõnuga 🙂
Minu laste isa samuti ei suutnud mõista, et lapsed ei ela õhust ja armastusest ning kuna ta ise rahaliselt meid ei toeta otsustasin tööle minna, kuid paraku lapsehoidjaks polnud võtta kedagi peale laste isa ( kuna ta ise tööe minna ei soovinud) Ta pidas lastega vastu kaks päeva kui otsustas kiiremas korras tööle minna 🙂
Teoorias oskavad ja tahavad kõik isad lapsi kasvatada, ainult et suurem osa neist langeb ära kui oma oskust ja tarkust tuleb hakata igapäevalelt reaalsesse ellu rakendama.[/tsitaat]

see, et sul on mingi nõrganärviline mees sattunud, ei anna alust üldistamiseks, eks. ma ei suuda ka aru saada, kuidas on võimalik naisena nii suuri valearvestusi teha, et teed mingi spermadoonoriga mitu last (üle ühe igastahes) ja siis äkki avastad, et too ei suudagi tegelikult hoomata asja tõsidust? et nagu what the fuck? abielus olete ikka või pead alles dna-testiga tuult väljal taga ajama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.02 17:57; 10.02 18:03; 10.02 18:11; 10.02 18:23; 10.02 18:34; 10.02 18:51; 10.02 19:05; 10.02 22:08; 10.02 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on Eesti ühiskonnas suhtumine, et üks õige mees rabab tööd teha ja seda kuni infarktini. Kust nad selle rabamise kõrvalt peaks aega leidma veel üksi laste kasvatamiseks? Lisame siia juurde veel selle, et emale, kes julgeb lapsed isale jätta, vaadatakse ikka väga viltu ja saamegi selle, mis meil praegu toimub.

Minu eks oleks teoreetiline täiesti võimeline meie last üksi kasvatama, olen täiesti kindel, et ta saaks sellega hakkama. Aga ta on välja öelnud, et seni kuni tema lastel on emad, on tema prioriteet nr.1 töö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest on Eesti ühiskonnas suhtumine, et üks õige mees rabab tööd teha ja seda kuni infarktini. Kust nad selle rabamise kõrvalt peaks aega leidma veel üksi laste kasvatamiseks? Lisame siia juurde veel selle, et emale, kes julgeb lapsed isale jätta, vaadatakse ikka väga viltu ja saamegi selle, mis meil praegu toimub.

Minu eks oleks teoreetiline täiesti võimeline meie last üksi kasvatama, olen täiesti kindel, et ta saaks sellega hakkama. Aga ta on välja öelnud, et seni kuni tema lastel on emad, on tema prioriteet nr.1 töö.[/tsitaat]

eestis ongi normaalne, et mehed las surevad 50+ (infarkti tööstressi tagajärjel), peaasi, et kodused mammad oma lapsi suudavad poputada.

mujal maailmas osatakse ikka oluliselt rohkem meeste osa pereelus väärtustada (kasvõi see egiptuse mees, kelle naine praegu haletsust kerjab eesti meedias, varjamaks enda lapseröövi).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.02 17:57; 10.02 18:03; 10.02 18:11; 10.02 18:23; 10.02 18:34; 10.02 18:51; 10.02 19:05; 10.02 22:08; 10.02 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

eestis ongi normaalne, et mehed las surevad 50+ (infarkti tööstressi tagajärjel), peaasi, et kodused mammad oma lapsi suudavad poputada.

mujal maailmas osatakse ikka oluliselt rohkem meeste osa pereelus väärtustada (kasvõi see egiptuse mees, kelle naine praegu haletsust kerjab eesti meedias, varjamaks enda lapseröövi).[/tsitaat]

Kiidan kommenteerijat!

Lahendus olekski mehele rohkem õigusi ja vastutust anda, usun, et 99% naistest mõtleks kaks korda, kellega laps hangitakse ja kellega ühist vastutust jagama hakatakse…

Varsti ilmub kindlasti punt tegelasi, kes kukuvad väitma, et mees muutus üleöö ja ei väärigi isaks olemist- siis tekib küll tühi tunne ja tahtmine küsida, millest me üldse räägime!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.02 18:00; 10.02 18:15; 10.02 18:48; 10.02 19:09; 11.02 06:51; 11.02 12:31; 11.02 14:28; 12.02 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui siin mõnda varasemat teemat lugeda ei luba ju uus naine mehel eelmise abielu lapsi ei \”oma\” koju külla kutsuda ega isal neil külas käia. Enamus üksikisasid oleks ju sellise suhtumise juures määratud jäämagi üksikuks. Mehed on ennem valmis võõraid lapsi kasvatama kui naised. Pole ka palju naisi, kes oleksid valmis nt. aastase või poolteise aastase (peale imetamisaja lõppu) lapse kõrvalt tööle minema ja lapse isaga koju jätma. Oh, seda ebaõiglust siis, emme ju igatseb oma pisikese järgi ja ei saa temast 8 tundi eemal olla.
Mis seal siis imestada, et hiljem on isa ja lapse kontakt juba nõrgem ja peamiseks kasvatajaks jääb ema. Ja lahkumineku korral ei tule isa selle pealegi, et peaks endaga kaasa võtma ühe tema jaoks poolvõõra väikese inimese.
Ei räägi enda kogemustest. Abiellusin kunagi mehega, kes kasvatas üksi last. Lahutuse korral jäi laps kuidagi endastmõistetavalt isale. Ka praegu usaldaksin teda täielikult lapsi kasvatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Järelikult põhjus eesti naistes, kes Töllmokki sünnitavad ja üksi soovivad kasvatada. Äkki olekski lahendus see, et ema annab last ka isale kasvatada! Tulemuseks tasakaalukam laps, kes õpib ka ise tulevikus vastutust võtma!

Muidu lapsed peavadki normaalseks seda, et lapsed ongi ema kasvatada ja isa taustategija!

Seadust tuleks muuta- võrdsed õigused, võrdsed kohustused! [/tsitaat]

Millist seadust tuleks muuta? milline seadus annab emale ja isale hetkel erinevad õigused ja kohustused?

Need lastega paarid, kes lähevad lahku, lähevad vast enamjaolt lahku sellepärast, et mees tõmbab ringi ja ei tegele oma perega. Kas mees jätab selle tulemusena ise pere maha või viskab naine ta välja, pole üldse tähtis. loomulikult ei muutu mees pärast seda – lapsed muutuvad veel võõramaks ja oma raha veel armsamaks.

Kui siin mingeid uuringuid avaldati skandinaavia meestest ja kodustest töödest ja nende jaotamisest, siis oli olukord ka hoopis teine – need mehed teevad naistega võrdselt kodutöid. Loomulikult nad siis tegelevad ka lastega rohkem ja lahutavad ilmselgelt teistel põhjustel. Ja hiljem hoolivad oma lastest ilmselgelt edasi.

Eesti mees on ¨ovinistlik siga. Eesti naisest omakorda on feminism suure ringiga mööda läinud, see on mingi sõimusõna. Need praegused mehed on oma vanemate kasvatatud. Miks nad sellised on, võiks väheke mõelda. Ja üritada oma poegi teistsuguseks kasvatada. Aga vaevalt, et see lähima paari põlvkonna jooksul muutub – paraku on eesti täis ka lolle naisi, kes oma poegi jumaldavad ja ära hellitavad, tehes kõik ette-taha ära. Mis seal imestada, kui selline vennikeei saagi kunagi eluküpseks. Suguküpsus ilma vaimse küpsuseta ongi aga see jama, mille pärast asjad on nii, nagu nad on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Silkus kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Millist seadust tuleks muuta? milline seadus annab emale ja isale hetkel erinevad õigused ja kohustused?

Need lastega paarid, kes lähevad lahku, lähevad vast enamjaolt lahku sellepärast, et mees tõmbab ringi ja ei tegele oma perega. Kas mees jätab selle tulemusena ise pere maha või viskab naine ta välja, pole üldse tähtis. loomulikult ei muutu mees pärast seda – lapsed muutuvad veel võõramaks ja oma raha veel armsamaks.

Kui siin mingeid uuringuid avaldati skandinaavia meestest ja kodustest töödes ja nende jaotamisest, siis oli olukord ka hoopis teine – need mehed teevad naistega võrdselt kodutöid. Loomulikult nad siis tegelevad ka rohkem ja lahutavad ilmselgelt teistel põhjustel. Ja hiljem hoolivad oma lastest ilmselgelt edasi.

Eesti mees on ¨ovinistlik siga. Eesti naisest omakorda on feminism suure ringiga mööda läinud, see on mingi sõimusõna. Need praegused mehed on oma vanemate kasvatatud. Miks nad sellised on, võiks väheke mõelda. Ja üritada oma poegi teistsuguseks kasvatada. Aga vaevalt, et see lähima paari põlvkonna jooksul muutub – paraku on eesti täis ka lolle naisi, kes oma poegi jumaldavad ja ära hellitavad, tehes kõik ette-taha ära. Mis seal imestada, kui selline vennikeei saagi kunagi eluküpseks. Suguküpsus ilma vaimse küpsuseta ongi aga see jama, mille pärast asjad on nii, nagu nad on.[/tsitaat]

sa räägid ilmselt enda või oma tuttavate eest. mina siit küll ühtegi sarnastust eesti või enda elule ei näe. naised, kes koolitavadki oma lastest selliseid mehi, ma suurt ei ootagi enamat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.02 17:57; 10.02 18:03; 10.02 18:11; 10.02 18:23; 10.02 18:34; 10.02 18:51; 10.02 19:05; 10.02 22:08; 10.02 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Silkus kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Millist seadust tuleks muuta? milline seadus annab emale ja isale hetkel erinevad õigused ja kohustused?

Need lastega paarid, kes lähevad lahku, lähevad vast enamjaolt lahku sellepärast, et mees tõmbab ringi ja ei tegele oma perega. [/tsitaat]

Minu arvates lähevad paarid rohkem lahku sellepärast, et naised on ilged saagijad, kahtlustajad ja tänitajad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Silkus kirjutas:[/small]

sa räägid ilmselt enda või oma tuttavate eest. mina siit küll ühtegi sarnastust eesti või enda elule ei näe. naised, kes koolitavadki oma lastest selliseid mehi, ma suurt ei ootagi enamat.[/tsitaat]

Olen täpselt nädala aega lugenud perekooli teemasid ja sellest ka piisaks.
Aga üldiselt – mina ei tee järeldusi asjadest ainult enda või oma tuttavate põhjal. Sina ju teed – ise nii ütledki.
ma olen siin igasuguseid huvitavaid väiteid lugenud. Et kui kellegi meelest on eestis alkoholismiga probleeme, siis väljaütleja ise on järelikult alkohoolik või tunneb ainult selliseid. jne. Tee parem silmad lahti ja vaata natuke kaugemale. mitte keegi ei tea täpselt, mis seal inimesteperedes toimub – kes palju koristab, kes keda peksab vms. Negatiivseid asju ei minda oma tuttavatele kuulutama, see on häbiasi ja tuttavate-sõprade ees tehakse hea nägu, kiideldakse.

Sinu viimasest lausest ei saa üldse aru, on see mingi väide või kokkuvõte vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjaa, väga huvitav teema…
Reaalses elus on ka väga palju juhtumeid, kus see emmekene tõmbab ringi, ükskord tuleb lahutus ja lapsed määratakse ema kasvatada hoolimata sellest, et ema eluviis võib olla halvaks eeskujuks lapsele. Põhjendatakse seda otsust sellega, et laps kuulub emale – mina loen seda nii: laps on ema omand, nagu mingi ese/asi ja selle eseme/asja kulud/hoolduse peab kinni maksma mees. Eriti loll on ikka seis siis, kui tõesti ema oma käitumisega ja elustiiliga ei mõju lapsele hästi ning kannatajaks pooleks olnud lahutatud mees peab veel vastutust kandma elatise näol lapse ees. Pean siiski sellisel juhul õigeks seda, et kohtunikud ja ka avalikus hakkaksid selliseid situatsioone vaatama teise pilguga kui seni vaadatud on. Üks asi on seadus, mis ütleb et mõlemad vanemad on võrdsed ning neil on lapse ülalpidamisega võrdsed kohustused. Reaalselt on ikka asjad teisiti.
Ühiskond on aga rikutud ja küsimuse peale, kas alkoholi lembeline, ringi tõmbav või muu pahe/veaga naine sobib emaks, vastab ka vanem generatsioon lihtsalt, et mehed ei saa hakkama.
Ka mulle öeldi, et ma ei saa lastega hakkama. Tuli aga aeg, kus sai nendega oma paar aastat kodune olla. Lastele meeldis minuga rohkem kui emaga, põhjused olid käskimise/keelamise teemaga seotud (pidev karjumine nende peale, ei suutnud neid ennast kuulama panna jne). Minu ja laste vahel toimis kogu eluolu automaatselt, väike vestlus vajalikel teemadel, et miks mis ja kuidas, polnud vaja ei karjuda ega kärkida. Ega emale see ei meeldinud, et lapsed talle hakkasid juba põhjuseid nö näkku ütlema ja mind taevani kiitma. Mind häiris kõige rohkem see, et siis tuldi ja karjuti juba minu peale, et ma olevat lapsed ära rikkunud ja tema vastu üles utsitanud. Sellest ajast peale hakkas abielu jahenemise märke ilmutama, vahepeal korraks tekkis mingi ergutus ja siis pikalt jälle allamäge. Nüüd juba pea aasta lahus, lapsi enda poole pole saanud põhjusel, et ma ei sobivat isaks. Mõne korra olen saanud külas käia ja siis ka lapsed viibisid ema valvsa pilgu all ning suhtlus nendega oli nagu ülekuulamine ehk kisu sõnu suust välja. Vabalt lapsed ei rääkinud suurt midagi. Sama on ka telefoni kõnedega, helistada võivad kui ema on ligidal ja siis ema dikteerib veel tihtipeale ette, mida võib rääkida ja mida mitte, keelust üleastumise korral kästakse kõne lõpetada. Lapsed ise avaldavad soovi minu juurde tulemiseks, siis mängitakse nendega mingit keerulist jura kuniks nad loobuvad ja siis väidetakse mulle, et lapsed ei taha sind näha ning ei tunne sinu vastu huvi. Laste enda käest aga küsida ei lasta.
Seega, nutke või naerge, aga laps on paljudele eesti naistele omand, mõjutusvahend meeste vastu ja rahamasin, mitte laps. Sellise suhtumisega naistele ei tohiks jätta lapsi kasvatada lahutuse korral, vaid tuleks lapsed määrata isa kasvatada või leida lastele hooldaja/asendusvanem.
Noh, sai pikk jutt ja loll jutt. \”Omanikud\” hakkavad nüüd selle loo peale miinuseid väänama mõnuga ja sõimama või vastuväiteid esitama – laske käia 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 22:44; 11.02 13:30; 13.02 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on ju hulgaliselt lugusid, kus mees on selliste isikuomadustega, et pigem peab politsei poole pöörduma kui mingile kokkuleppele jõutakse, mis lastele sobiv.
Kas teemaalgaja tõesti arvab, et kui mees on joodik, jätaks lapsed hooletusse, et siis on selline isa parem valik kui ema ?
Või käib isa kaugemal tööl ja elab töö ajal mitmekesti ühes toas. Noo kuhu kohta see laps seal siis pannakse ?
Iga lugu tuleb võtta eraldi, ei saa siin üldistada. On ka eestis mehi, kes pärast lahutust lapsega(lastega) koos elavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Siin on ju hulgaliselt lugusid, kus mees on selliste isikuomadustega, et pigem peab politsei poole pöörduma kui mingile kokkuleppele jõutakse, mis lastele sobiv.
Kas teemaalgaja tõesti arvab, et kui mees on joodik, jätaks lapsed hooletusse, et siis on selline isa parem valik kui ema ?
Või käib isa kaugemal tööl ja elab töö ajal mitmekesti ühes toas. Noo kuhu kohta see laps seal siis pannakse ?
Iga lugu tuleb võtta eraldi, ei saa siin üldistada. On ka eestis mehi, kes pärast lahutust lapsega(lastega) koos elavad. [/tsitaat]

no kamoon, pigem on sinu näited täielikud erandite erandid….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.02 17:57; 10.02 18:03; 10.02 18:11; 10.02 18:23; 10.02 18:34; 10.02 18:51; 10.02 19:05; 10.02 22:08; 10.02 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Silkus kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Millist seadust tuleks muuta? milline seadus annab emale ja isale hetkel erinevad õigused ja kohustused? [/tsitaat]

Tutvu kohtulahenditega, tegelikkus on õiguste poolest kaldus naiste ja kohustuste poolest meeste suunas. Paljudes teistes riikides ei aita kohus kaasa naise kättemaksuhimulise plaani elluviimisele. Üldiselt naised on arvamusel, et isa on viimane siga, kes oma last ei vääri, siis välismaal ei piisa sellest,seal töötavad vastavad spetsialistid, kes naise ütlustele kinnitust otsivad. 99 % juhtudest ei ole need õigustatud!

Eesti on laste õiguste jagamise suhtes toores ja väljaküpsemata riik. Samuti ühendus Isade eest on üks suur äri, riigirahakoti nuumamine ja mehele ärategemine ja kinnitamine, et laps ongi ema omand ja nii peabki olema! \”Eesti normaalsus!\”

Seadus, mille kohaselt ema ja isa peaksid olema võrdsed ei kehti, naised kasutavad enda kasuks jõhkralt ära Eestis levinud propotsionaalsus teooriat, laps emale, materiaalne vastutus lükatakse automaatselt isa õlgadele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.02 18:00; 10.02 18:15; 10.02 18:48; 10.02 19:09; 11.02 06:51; 11.02 12:31; 11.02 14:28; 12.02 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on 3 last, kui lahutasime, lubasin isal alati lastega tegeleda, kunagi ei keelanud, sest ta on hea isa, ja lõpuks jõudsimegi kõik otsusele (muidugi oli see väga valus mulle aga lapsed olid tähtsamad), et lapsed isale kasvatada, kuna see oli laste soov, isal uus naine ja laps ka, no aga peabki ju eluga edasi minema-laste pärast. andsin lapsed isale kasvatada kuna lapsed ise soovisid seda (10 a. tütar, 7 a. poeg ja 4 a. tütar). ei mingeid kohtuid ega jagelemisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elukaaslane oleks koheselt nõus oma lapsed enda juurde elama võtma st meie juurde.
Põhjused ei peitu ju alati selles, et isad ei taha, enamjaolt ikka naised ei luba.
Meie ühiskonnas oleks koheselt naine rongaema.
Vahest ei mõelda selgelt sellele, kus lapsel parem ja kus tema jaoks rohkem aega ja võimalusi on vaid sellele kuidas ühiskonnas õigem on. Kisame küll, kui mees ei saa mõnel kuul elatist maksta või siis õigeaegselt maksta.
Ma ei usu ka seda, et iga ema oleks nõus maksma igakuist elatusraha oma nt 2-le lapsele ilma mõningate tagasilöökideta. Ka naised võivad kaotada töö või sattuda haiguslahele. Ootamatud väljaminekud jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina olen seda meelt, et lapsed peaksid sündima abiellu. Kui te ei pea meest küllalt heaks, et temaga abielluda, siis miks peate teda oma laste isaks sobivaks? Või vastupidi – kui mees ei ole valmis teiega abielluma, mis arvate siis, et ta on valmis teie lapsi kasvatama?
Lihtsalt koosellu kipuvad lapsed sündima naise tahtel/survel. Näiteks: naine ütleb et ma jätan nüüd pillid ära. Mees ühmab midagi teleka eest. Kas see ongi teie arust mehe kindel lapsesoov?
Abiellumisotsus tähendab siiski üldjuhul ka läbimõeldud otsust pere luua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.02 10:34; 11.02 10:35; 11.02 14:33; 12.02 10:20; 12.02 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Järelikult põhjus eesti naistes, kes Töllmokki sünnitavad ja üksi soovivad kasvatada. Äkki olekski lahendus see, et ema annab last ka isale kasvatada! Tulemuseks tasakaalukam laps, kes õpib ka ise tulevikus vastutust võtma!

Muidu lapsed peavadki normaalseks seda, et lapsed ongi ema kasvatada ja isa taustategija!

Seadust tuleks muuta- võrdsed õigused, võrdsed kohustused! [/tsitaat]

Andmiseks peab võtja olema… Tavaliselt ei näe mees uude ellu \”vanade\” laste kaasavõtmisest und ka mitte..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.02 10:34; 11.02 10:35; 11.02 14:33; 12.02 10:20; 12.02 16:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuulge aga tegelikult ka, miks meil on nii`?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.