Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuulsad brändid, mille tooteid endale koju ei tahaks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 200 )

Teema: Kuulsad brändid, mille tooteid endale koju ei tahaks

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on sellised nt Marimekko ja Iittala. Ei saa nende fenomenist aru.

+18
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on Louis Vuitton kotid koledad, ise ei tahaks sellist kanda.

+52
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Huawei ja muu hiina tehnikat ega asju. Põhimõtteliselt, sest ma ei taha rahastada hiinat.

+24
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Iittala meeldib, aga Marimekko pigem ei. Samas pole mul kindlasti mingit suurt vaimustust ka Iittalaga, aga asjad on kenad.
Kindlasti on hästi palju sellist kunsti, mida ma oma koju ei tahaks.
Samas ma vist ei välista ühtegi brändi või tootjat, oleneb ju ikka esemest.

+12
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noooh… Hello Kitty pildiga ja kujulisi asju ei taha. Sellega on jama, sest mul on väike laps, kelle vanaemale tundub, et lipsuga kass on nunnu. Tunnistan oma juhmust, ma ei tea, kas see tegelikult on bränd.

Saan aru, et siin teemas on eelkõige mõeldud kodusisustust ja tarbeesemeid, mitte riideid ja aksessuaare. Selles osas, ma ei taha Tupperware’i asju.

Aga karmavõlg on mul ilmselt suur, sest ämm kingib meile kõigile alatasa neid plastmassist jurakaid. Lapsele kinkis roosa Hello Kitty kujulise Tupperware’i joogipudeli…

+27
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Daniel Wellington, Napsie, Samsung, Valio.

+15
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis tal viga siis?

https://en.louisvuitton.com/eng-nl/products/twist-pm-bag-epi-nvprod2630049v

https://en.louisvuitton.com/eng-nl/products/capucines-mini-capucines-nvprod2490095v

Ise kannan ja koledaks küll ei pea.

+3
-44
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Desigual.

+46
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis tal viga siis?

https://en.louisvuitton.com/eng-nl/products/capucines-mini-capucines-nvprod2490095v

Ta mõtles neid pruune junne.

+9
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Marimekko on minu jaoks ka veidi liig koju, aga moonidega vihmavarju vastu mul poleks midagi.

Mulle meeldin Iittala Teema sari: praktiline ja lihtne. Kasutame igapäevanõudena. Aga Iittala on mitmenäoline: et mingeid asju ma kindlasti ei taha (liiga kohmakad või värvikirevad (nt Taikka või Thule), kuid mõned on vägagi ihaldusväärsed(nt Aalto pilvevaas).

Leonardo veinipokaalid on mulle alati meeldinud ja mul on nende valge-, punase- ja vahuveinipokaalid juba 10 aastat. Paar tükki on katki ka läinud ja olen saanud asendada, kuid nad on üsna vastupidavad Enam ilmselt ei saaks uusi samasuguseid, aga eks ma ostan siis mõnest uuest sarjast.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis tal viga siis?

Tõesti, need on koledad.

+52
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mõned Iittala sarjad on minu jaoks liiga kirevad, mõned meeldivad, endal praegu ühtki nende asja kodus pole. LV ja MK käekotid ei ole minu maitsele, pole ühtki endale meeldivat leidnud. Desiguali asju ei taha.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis tal viga siis? https://en.louisvuitton.com/eng-nl/products/twist-pm-bag-epi-nvprod2630049v https://en.louisvuitton.com/eng-nl/products/capucines-mini-capucines-nvprod2490095v Ise kannan ja koledaks küll ei pea.

Maitseasi, minu jaoks on kole ja ei kanna.

+25
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et sa ei kanna neid lihtsalt välja ja oma sissetulekutega ei kvalifitseeru ka sihtgrupiks.

+8
-54
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi: Nike, Adidas, Kors, Desigual, Guess. Mulle on Guess nii vastumeelne, et mul oleks isegi häbi seda kanda.
Iittala mulle meeldib, kuigi jah, pisut hakkab juba ära tüütama.
Marimekko mulle ei meeldi.

+28
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et sa ei kanna neid lihtsalt välja ja oma sissetulekutega ei kvalifitseeru ka sihtgrupiks.

Mulle ka ei meeldi konkreetsed mudelid.  Esimene sobiks ilmselt mõnele teismelisele tüdrukule, ja hõbedane on jälle selline, et pole tingimata ajatu klassika, ning raske asjadega sobitada.

Sihtgrupp ka pole jah.

+22
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina võid arvata, mis sina tahad. Ja sina võid neid kanda, ei pea siin oma kotivalikut õigustama. Minu maitsele need kotid ei vasta ja on minu jaoks koledad. Lepi sellega ja ära hakka siin midagi arvama võõrastest inimestest, kellest sa midagi ei tea.

+37
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No eks erinevatele inimestele ju tehaksegi erinevaid asju. Maitsed on erinevad.
Aga kui kohe kindlasti midagi, mida üldse ei tahaks, siis Hermes. No ei suuda end kujutleda kandmas mitukümmned või -sada tuhat kandvat kotti, lihtsalt mõistus tõrgub aru saamast, MIKS peaks kulutama ühele kotile sellise summa. Isegi kui oleks Amazoni omanik..

+20
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi: Nike, Adidas

Ilmselgelt sa sporti ei tee, siis muidugi ei saa need meeldida.

+25
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi: Nike, Adidas

Ilmselgelt sa sporti ei tee, siis muidugi ei saa need meeldida.

Muidugi teen, ma käin kaheksa korda nädalas trennis.

+3
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Napsie kindlasti. Topshopi ja Tupperware’i tooted.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tarbeklaasi peletistooted

+12
-24
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi Apple tooted.

Eelistan iga kell Huaweid, ilmselt kuulun vähemusse 😀

Nagu juba miinuste järgi näha, siis nii on.

Täpsustavalt kodus olemas Macbook Pro, Ipad ja iPhone telefonid 2 tk ja kõik ostetud ajal, mil tegemist oli “oma aja parimatega”. Ostetud sai, kuna noh, pidid ju olema kõige paremad..

Elu on näidanud, et iPhone on siiski nii palju vähem vastupidavam kui nt Huawei samaväärne mudel. Apple tarkvara mulle ei meeldi absoluutselt, sest ei ühildu vabavaraliste programmidega, failihaldus ebamugav, kõiki programme ei ole saadaval jne.

Aga eks tõesti, kui on vaja kasutada ainult Instagrami, Perekooli ja FB-d siis need asjaolud ei ole määravad ja läikiv õunalogo kindlasti näitab rohkem kõrgemat klassi 😀

Ei ostaks Huaweid lihtsalt sellepärast, et ei taha hiinlasi toetada…

+13
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga eks tõesti, kui on vaja kasutada ainult Instagrami, Perekooli ja FB-d siis need asjaolud ei ole määravad ja läikiv õunalogo kindlasti näitab rohkem kõrgemat klassi 😀

Mis klassi see Apple ikka näitab. Samsung on ju sama hinnaga.

+24
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on väga imelik Iitalla kohta üldistada, et kole, kui Iittalal on terve  rodu täiesti erinevaid sarju.

+32
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Apple. Guess. Nike. Tegelikult suht kama neist märkidest.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Bredeni lasteriideid on olematu kvaliteediga aga tibuemmed jooksevad isegi katkistele asjadele tormi. Rumala peaga olen ostnud mõned asjad aga ei enam! Lollus.

Ariel ja Fairy asju ei tule sest ei kannata sellist keemiat.

+24
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Smeg :))

Vaatasin läbi suure hulga mingisuguse Eesti kauni köögi vmt konkursi fotosid – igal kolmandal köögipildil vahib vastu Smegi röster või külmik. Saan aru, et jah, kallis kaup ja väljanägemiselt justkui stiilne, aga – ikka veidi piinlik lugu, kui sa kõige oma jõukuse kiuste (olgu see siis tõeline või teeseldud jõukus) ei suuda oma kodu kujundamiseks midagi muud välja mõelda, kui ikka ainult selle ühe ja sama 200-eurose rösteri, mis on ka kõigil teistel sinu uuselamurajooni majakarbikeste elanikel.

+24
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tunduvalt hullem kui LV või Hermes, on minu jaoks igasugused suvalise välimusega ülehinnatud tossud ja lötakad dressipüksid – näiteks Supreme’i asjad. Ma pole päris kindlasti sihtgrupp, aga miks ometi peaks keegi mingi pusa või t-särgi eest tuhandeid maksma? https://www.streetwearofficial.com/collections/supreme?sort_by=price-descending&page=2

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Bredeni lasteriideid on olematu kvaliteediga aga tibuemmed jooksevad isegi katkistele asjadele tormi. Rumala peaga olen ostnud mõned asjad aga ei enam! Lollus.

Ariel ja Fairy asju ei tule sest ei kannata sellist keemiat.

Minu arust küll Bredeni asjad olematu kvaliteediga ei ole. Nende mütssallid on väga head ja kombed on olnud väga vastupidavad. Esimese Bredeni asja sain üldse kingiks, beebi body ja see oli ikka pikalt kasutuses, sest trukkidega pikendatav ja pidas pesus ka ülihästi vastu. Nüüd on meil mehega mõlemal Bredeni mütsid ja kaelussallid. Lastel pole Bredeni asju väga palju, aga ainult seetõttu, et nad ei tee tüdrukutele väga ilusaid mustreid, need mustrid on minu jaoks liiga nö tehnilised. Aga kvaliteedi kohta on mul küll ainult head sõnad.

+4
-16
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 200 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuulsad brändid, mille tooteid endale koju ei tahaks