Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuulsus, kes enda eraelu omale hoida oskab?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 82 )

Teema: Kuulsus, kes enda eraelu omale hoida oskab?

Postitas:
Kägu

Öelge palun mõni Eesti kuulsus, kes enda eraelust midagi ei avalda? Ükskõik, poliitik, muusik, näitleja, ärimees …

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei tea Mihkel Kärmasest mitte midagi st. tema isklikust elust.

+39
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mihkel Kärmas, Anu Saagim (mis puudutab tema poega ja isiklukku elu mitte avalikku kuvandit), Merle Palmiste ei räägi eraelust.

+31
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maarja-Liis Ilus

Margus Saar

Grete Lõbu

Marko Reikop

+14
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Imre Arakas

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult väga paljud, enamik rikkureid hoiab oma eraelu varjul (need kes on äripäeva top’is), suurem osa näitlejaid, kirjanikke jne. Klants- ja kollasest ajakirjades käivad läbi ikka ühed ja samad näod.

+29
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Anu Säärits.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Anu Säärits.

kuulsus!?

+8
-33
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ei tea Mihkel Kärmasest mitte midagi st. tema isklikust elust.

Mihkel on kunagi maininud, et selle taga on tema naine, kes keeldus igasugusest avalikust kajastusest. ja õige ka. samas on mul väga hea meel, et ka need inimesed, kes nende eraelsut paratamatult midagi teavad, on selle enda teada jätnud. ma ei mõtle niivõrd sõpru, kes nii ehk naa peaksid usaldusväärsed olema, aga laiemat ringi, nt need, kellega ühised hobid, laste sõprade vanemad jt. inimesed on ikkagi head 🙂

ja nõustun postitajaga, kes märkis, et tegelikult suurem osa tuntud inimestest hoiavad oma eraelu üsna kiivalt enda teada. kui mõtlema hakata, siis on see tõesti nii.

+25
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Indrek Neivelt

Neid on palju tegelikult.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mihkel on kunagi maininud, et selle taga on tema naine, kes keeldus igasugusest avalikust kajastusest.

No mitte päris. Temast koos naisega on ikka mitmeid fotosid ilmunud. Tõeliselt varjumine tähendab vast ikka fotograafide eest peitumist.

Riho Sibul. Kord presidendivastuvõtul oli ta Kaia Skobloviga (Maikelluke).
Ja kommentaaridest lugesin, et kunagi oli ta pruut kadunud Anu Presjärv.

+4
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need, kes seda laiali jagavad, on ju ühed ja samad. Suure osa kuulsuste eraelust ei tea me midagi.

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mina imetlen Mart Sanderit, väga karismaatiline isiksus ja avalikkus ei tea tena eraelust mitte midagi. Respekt!</p>

+20
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Anu Välba näiteks ja teletöötajatest veel Mart Mardisalu.

Ka Mati Alaveri pole kunagi oma eraelu presenteerimas näinud…

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsid valepidi, kes neid varju hoiduvaid (enamus ju) ikka üles lugeda jõuaks.

Küsi parem kuulsusenarre, neid meil vast 20  ainult ongi.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reket

+2
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on ka ajakirjanduses kogu aeg tüdimuseni samad näod – ühed ja samad edevikud on endast juba ammuilma kõik maailmale ära rääkinud ja neist lugeda on jube igav. Samas need, kellest tahaks kuulda, hoiavad hästi madalat profiili. Ma just ükspäev mõtlesin, et ma ei mäleta, et oleksim kunagi lugenud portreelugu kadunud Lembit Ulfsakist.

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on ka mulje, et millegi ehtsaga, omaenda saavutustega kuulsaks saanud inimesed oma eraeluga ei liputa. Need, kes eraelu müügiks panevad, neil tihti muud näidata ei olegi.

Kusjuures mitte liputamine ei tähenda siinkohal, et ennast paaniliselt varjama peaks, aga lihtsalt oma musta pesu ei pesta avalikkuse ees. Eluloolised faktid on enamasti ikka googeldades leitavad.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on ka ajakirjanduses kogu aeg tüdimuseni samad näod – ühed ja samad edevikud on endast juba ammuilma kõik maailmale ära rääkinud ja neist lugeda on jube igav. Samas need, kellest tahaks kuulda, hoiavad hästi madalat profiili. Ma just ükspäev mõtlesin, et ma ei mäleta, et oleksim kunagi lugenud portreelugu kadunud Lembit Ulfsakist.

aga palun:

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/64532984/lembit-ulfsak-enam-ma-lavakasse-ei-saaks?fbclid=IwAR0kHg9r3zR4PYXci-T6RedGvK_jJFztzvHsYCW4cZcoMfXbogC86nblyFY

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mina imetlen Mart Sanderit, väga karismaatiline isiksus ja avalikkus ei tea tena eraelust mitte midagi. Respekt!</p>

Sander on nt oma emast korduvalt rääkinud, lapsepõlvest jne. Eraelu ju seegi.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nublu – pikka aega ei teatud ta nimegi.

Aga jah klantspiltidelt vaatavad vastu ikka nõrkemiseni näidatud samad näod : Saagim, Pillerid, jne + mingid tibinad kes peaks vist nagu kuulsad olema aga tegelikult ei tea keegi mille pärast nad kuulsad on kuigi oma eraelu laiutavad kõigile vaatamiseks/lugemiseks …

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Maarja-Liis Ilus

Maarja-Liis Ilusa Insta konto on avalik ja meedias on ta nende fotodega üsna tihti, see tähendab, et tema eraelu on täiesti avalik, kuna ta postitab laste ja pere kohta üsna järjekindlalt.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pearu Paulus.

Ma arvan, et enamasti on põhjus selles, et paariline ei taha avalik olla, mitte et tuntud inimene ise nii väga varjata üritaks.

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nublu tõesti hoiab. Minu teada ei ole ta ka meedia väljaannetele olnud nõus ühtegi intervjuud andma.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mihkel on kunagi maininud, et selle taga on tema naine, kes keeldus igasugusest avalikust kajastusest.

No mitte päris. Temast koos naisega on ikka mitmeid fotosid ilmunud. Tõeliselt varjumine tähendab vast ikka fotograafide eest peitumist.

ära nüüd üle ka pinguta, kui inimesed kasvõi kuskil üritustel käivad (ja miks ei peaks), siis kuidas sinu meelest oleks võimalik pildistamist vältida? Kärmaseid on tõesti pildistatud a la teleauhindade jagamisel jms kohtades. jutt oli sellest, et nad ei lase kõmuajakirjanikke oma koju ja ei räägi oma eraelust meedias.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teletegelastest meenuvad esimestena Teet Margna ja Kristjan Jõekalda. Margnad piirdusid lihtsalt teatega, et lähevad lahku ja keeldusid igasugustest kommentaaridest. Üritati vahtu kloppida, aga eriti ei õnnestunud. Samamoodi oli see Kadrioru maja teema ju pastakast väljaimetud, Margna ise ei kommenteerinud.
Väga paljude tuntute kohta ilmub nn infot, et needjaneed käisid sealjaseal. Kui käisidki mis siis?

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nublu tõesti hoiab. Minu teada ei ole ta ka meedia väljaannetele olnud nõus ühtegi intervjuud andma.

tohoh? võibolla u aasta tagasi oleks see veel tõsi olnud.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Justin

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tom-Olaf Urb aka Reket

ma ei ole üldse kollase ajakirjanduse sihtgrupp, aga isegi mina tean, kellega ta elanud on… ja kellega lahku läinud ja milliste probleemidega.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tom-Olaf Urb aka Reket

Tema suhe Eineriga oli küll kõmuteema. Einer kommenteeris muidugi rohkem, aga eraelu kisti ikka avalikkuse ette.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 82 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuulsus, kes enda eraelu omale hoida oskab?