Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuulsus, kes enda eraelu omale hoida oskab?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 82 )

Teema: Kuulsus, kes enda eraelu omale hoida oskab?

Postitas:
Kägu

Objektiivi Markus Järvi, mõni rida siit sealt , ent kõmulehtede veergudel pole teda kunagi näinud.

Teemast veidi välja- märkasin siin teemat Elisa audioraamatute kohta  kus lugeja ebaselge robot 🙂

Väga hästi sobiks lugema Markus Järvi- selge hääldus, meeldiv mesimagus hääletoon.

Olen korduvalt last magama pannes kuulanud tema saateid ja ülikergelt magama jäänud ( ei, ei mitte sellepärast, et jutt ja teemad igavad oleks, vaid just selle rahuliku malbe hääle tõttu).

+7
-23
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

nii mitmedki ärimehed

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

BSH.

Ei tea temast midagi…

+3
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teleajakirjanik Katrin Lusti kohta teame vähe.

+6
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

see pidi vist iroonia olema? lust on endast isegi raamatu kirjutanud ja kui sa selle lugemiseni ei jõudnud, siis oli võimalik aastate jooksul õhtulehest lugeda tema kolumne, mis keerlesid põhiliselt ümber tema enda.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nublu – pikka aega ei teatud ta nimegi.

Nublu tõesti hoiab. Minu teada ei ole ta ka meedia väljaannetele olnud nõus ühtegi intervjuud andma.

tohoh? võibolla u aasta tagasi oleks see veel tõsi olnud.

mis asi oleks aasta tagasi võimalik olnud ? või oled sa kuskil Kroonikas või mujal näinud Nublut oma kodu, tüdruksõpra presenteerimas või kuuma piimavanni võtmas.

Mina vähemalt tean ainult Numblu kodanikunime ja seda, et ta õde on iluuisutaja (see tuli ka välja mingi spordisaatega seoses) ah ja seda ka, et ta ostis omale saare (nagu laulus lubas 🙂 ). Arvan, et kui ta tänaval prillideta vastu tuleks ei tunneks ma teda iial ära.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Praegune president

Temast ei olegi võimalik midagi kirjutada/pildistada. Täiesti mõttetu hall ja ebahuvitav kuju.

+17
-26
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nublu tõesti hoiab. Minu teada ei ole ta ka meedia väljaannetele olnud nõus ühtegi intervjuud andma.

mis asi oleks aasta tagasi võimalik olnud ? või oled sa kuskil Kroonikas või mujal näinud Nublut oma kodu, tüdruksõpra presenteerimas või kuuma piimavanni võtmas.

Mina vähemalt tean ainult Numblu kodanikunime ja seda, et ta õde on iluuisutaja (see tuli ka välja mingi spordisaatega seoses) ah ja seda ka, et ta ostis omale saare (nagu laulus lubas 🙂 ). Arvan, et kui ta tänaval prillideta vastu tuleks ei tunneks ma teda iial ära.

sul mõttelend natuke liiga kõrge ei ole või? minu tsiteeritud kommentaaris väideti, et nublu ei ole ühtegi intervjuud andnud. see ei ole tõsi, või õigemini oleks olnud tõsi u aasta tagasi, sest viimase aasta jooksul on ta neid ikka mitu tükki andnud. see, mida ta neis intervjuudes avalikkusega  jagab või ei jaga, polnud ju üldse teemaks.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

see pidi vist iroonia olema? lust on endast isegi raamatu kirjutanud ja kui sa selle lugemiseni ei jõudnud, siis oli võimalik aastate jooksul õhtulehest lugeda tema kolumne, mis keerlesid põhiliselt ümber tema enda.

See oli tema elu välismaal.
Kelllega ta on suhtes praegu?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See oli tema elu välismaal.

Kelllega ta on suhtes praegu?

pidavat olema  Oliver Kilgiga, kui sellel hullul koroonaajal just midagi juhtunud ei ole nende vahel…

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Susanne Hunt varjab kiivalt oma eraelu.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Valdur Mikitast ei tea ma suurt midagi.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

sul mõttelend natuke liiga kõrge ei ole või? minu tsiteeritud kommentaaris väideti, et nublu ei ole ühtegi intervjuud andnud. see ei ole tõsi, või õigemini oleks olnud tõsi u aasta tagasi, sest viimase aasta jooksul on ta neid ikka mitu tükki andnud. see, mida ta neis intervjuudes avalikkusega jagab või ei jaga, polnud ju üldse teemaks.

Mina ei väitnud, et ta pole ühtegi internvjuud andnud, seda tegi teine kähu. Võib olla on aga mina vähemalt pole juhtunud ka kuulma ega lugema.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päriselt ka või ? Iga nädal on Delfis temast lugu kellega ta jälle lahti või kokku kolis. Raadiost saab iga õhtu kuulda mida ta armastab või vihkab (vahepeal käis iga jumala õhtu jutt sellest, et ta ei suuda ilma matcha latteta elada ja millised disainielemendid tema kodus on jne.. Enesekesksem ei saa enam inimene olla.

+16
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päriselt ka või ? Iga nädal on Delfis temast lugu kellega ta jälle lahti või kokku kolis. Raadiost saab iga õhtu kuulda mida ta armastab või vihkab (vahepeal käis iga jumala õhtu jutt sellest, et ta ei suuda ilma matcha latteta elada ja millised disainielemendid tema kodus on jne.. Enesekesksem ei saa enam inimene olla.

Isegi naljast ei saada aru, kurb kohe 🙂

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei väitnud, et ta pole ühtegi internvjuud andnud, seda tegi teine kähu. Võib olla on aga mina vähemalt pole juhtunud ka kuulma ega lugema.

Oeh, milleks sekkuda suvalisest kohast teiste vestlusse ja siis hagu andma hakata?
Kui sa ei väitnud seda, siis oleksid võinud ka jätta vastu vaidlemata teisele, kes vaidles sellega, kes seda justnimelt väitis.
(ära sellele nüüd prauhti vastama hakka, proovi järjele saada, kes mida kellele ütles)

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maria Klenskaja. Margit Kilumets ütles juba intervjuu alguses, et intervjuu käib Maria Klenskaja reeglite järgi, isiklikest asjadest ei räägitud.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulsus

Ootan põnevusega, millal mind mainite 🙂

+2
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Marko Matvere.

+9
0
Please wait...

Postitas:
tavakasutaja

Maria Klenskaja. Margit Kilumets ütles juba intervjuu alguses, et intervjuu käib Maria Klenskaja reeglite järgi, isiklikest asjadest ei räägitud.

Mitte üldse halvas mõttes, aga juhtumisi sattusin ETV2 vaatama lavastuse “Isamaa pääsukesed” salvestusr ja täiesti ehmatasin ära – mis juhtunud on Klenskajaga .. ?

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Mashake25

Kus raadios ta jälle latrab endast?

Teema vastuseks Liis Lemsalu.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
nodzu2007

Neid on ikka väga palju. Avalikkuse ees tiirutavad aina ühed ja samad.

+1
0
Please wait...

Postitas:
nelz

Anu Sagib on küll tihti meediaväjaannetes aga oma pereelu ja poega puudutava on ta küll suutnud avalikkuse eest varjule jätta.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Wanda

Ines Aru.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Alfa

Ootan põnevusega, millal mind mainite 🙂

Minu arust ei ole Kuulsus eriti oma eraelust pajatanud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
eunuhh

BSH. Pläkutab palju tühistest asjadest, aga olulistest vastustest keerutab mööda või annab valeinformatsiooni. Tuttav ajakirjanik rääkis, et saadab enda kohta vee sogamiseks erinevatesse väljaannetesse erinevat infot anonüümselt ja miski pole lõpuks tõsi.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
cygney

Mitte muffigi ei tea Hillar Kohvist, ega sellest, kellega hommikusööki jagab

+2
-1
Please wait...

Postitas:
ninakaru

Jaagup Kreem

+2
-11
Please wait...

Postitas:
Kalli ema

Irja Lutsar

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Noobel Soobel

Toomas Tool näiteks. Hiljuti meie seast lahkunud analüütik ja arvamusliider Ruta Arumäe.

+1
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 82 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuulsus, kes enda eraelu omale hoida oskab?