Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuulsus, kes enda eraelu omale hoida oskab?

Näitan 22 postitust - vahemik 61 kuni 82 (kokku 82 )

Teema: Kuulsus, kes enda eraelu omale hoida oskab?

Postitas:
paadund perekoolik

Priit Kuusk

No eksnaine laotas see-eest kõik ilmarahva ees laiali.

+19
0
Please wait...

Postitas:
KuuS

Anu Välba on ise küll agar urgitsema külalistelt igasuguseid asju, aga temast endast ei tea ma muud, kui on staažikas teletöötaja.

+10
-5
Please wait...

Postitas:
Agathe

Anu Säärits. Peeter Oja. Elmo Nüganen. Riho Sibul.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
maarjaline

Anu Välba on ise küll agar urgitsema külalistelt igasuguseid asju, aga temast endast ei tea ma muud, kui on staažikas teletöötaja.

agar urgitsema, see tema töö, tema enda eraelu ei saa selle urgitsemisega siduda

+6
0
Please wait...

Postitas:
Ritabell

Maria Klenskaja. Margit Kilumets ütles juba intervjuu alguses, et intervjuu käib Maria Klenskaja reeglite järgi, isiklikest asjadest ei räägitud.

Mitte üldse halvas mõttes, aga juhtumisi sattusin ETV2 vaatama lavastuse “Isamaa pääsukesed” salvestusr ja täiesti ehmatasin ära – mis juhtunud on Klenskajaga .. ?

Täna suri, ilmselt oli siis haige, sest vanuse poolest oleks võinud elada veel

+8
-2
Please wait...

Postitas:
mees33

See on nii naljakas, kuidas Eesti h.mod nii püüdlikult kapis püsivad. Isegi rohkem kui varem. 20 aastat tagasi tuli mitu neist välja aga nüüd on nii hoolega pseudoheterod, nii et naera kõveras. Kõik teavad niikuinii ju. Aga Tartu linnakas Ummi lasi isegi ühe vanatüdruku lapse enda omaks tunnistada, et hetero muljet jätta.

Samas ise vaikselt julgeb vaid pimedas õhtul boyfriendiga ringi käia. Nalja kui palju. Euroopa my a…

+2
-16
Please wait...

Postitas:
bugmenot

Nii naljakas, nalja kui palju, naera kõveras….

Minu meelest on hoopis kurb, kui Eesti ühiskond on jätkuvalt sedavõrd ebasõbralik, et inimesed ei tunne ennast mugavalt avamaks enda selliseid külgi.

+19
-2
Please wait...

Postitas:
elsy

Pearu Paulus

+1
0
Please wait...

Postitas:
Manya

Minu meelest on üheks väga heaks näiteks Anu Saagim. Inimene, kes pidevalt on pildis, aga kelle kohta tegelikult väga palju ei teata. Kunagi ei ole ta jaganud infot oma poja kohta. Samuti kui kunagi arvasin, et on mingi rumal blondiin, siis tegelikult on tegemist väga aruka naisterahvaga, kes on loonud kindla kuvandi avalikkusele ning kannab seda.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
elsy

Jah, olen väga nõus eelneva postitajaga. Minul ka temast olnud täielik teine arvamus ja kujutlenud teda, kui bimbot, kuid tegelikkuses on väga (elu)tark ja arukas naine.

Ainus, mis mind häirib hetkel, on see, et ta selle Nähvitsa BSHga koos tegutseb, teeb kuidagi tema mainet maha, sest ta nagu öeldud, on Anu arukas naine, laia maailmavaate ja hea maitsega, mida selle teise naisterahva kohta kohe üldse öelda ei saa.

+13
0
Please wait...

Postitas:
zuuzi

Jah, olen väga nõus eelneva postitajaga. Minul ka temast olnud täielik teine arvamus ja kujutlenud teda, kui bimbot, kuid tegelikkuses on väga (elu)tark ja arukas naine. Ainus, mis mind häirib hetkel, on see, et ta selle Nähvitsa BSHga koos tegutseb, teeb kuidagi tema mainet maha, sest ta nagu öeldud, on Anu arukas naine, laia maailmavaate ja hea maitsega, mida selle teise naisterahva kohta kohe üldse öelda ei saa.

Kui sul oli Anu Saagimist täiesti valearvamus, siis miks ei või sul olla vale arvamus ka BSH kohta? Kui Anu S. on nii arukas naine, küllap ta siis ikka oskab valida, kellega ta koos tegutseb.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
tavakasutaja

Noh ega see endale hoidmine pole küll mingi väärtus omaette. Ita Ever näiteks on oma elust ja suhetest jne väga palju rääkinud ja vägagi ausalt sealjuures. See on ta muutnud veelgi sümpaatsemaks ja omasemaks eesti rahvale. Ning temast tahaks kuulda veel ja veel .. Praegugi mõtlen, et kuidas tal minna võiks ..

+12
0
Please wait...

Postitas:
elsy

Kui sul oli Anu Saagimist täiesti valearvamus, siis miks ei või sul olla vale arvamus ka BSH kohta? Kui Anu S. on nii arukas naine, küllap ta siis ikka oskab valida, kellega ta koos tegutseb.

No võib-olla see ka kunagi muutub ja räägin sama tema kohta  😉

+3
0
Please wait...

Postitas:
Tervist

Öelge palun mõni Eesti kuulsus, kes enda eraelust midagi ei avalda? Ükskõik, poliitik, muusik, näitleja, ärimees …

Ma peaks ju inimest tundma, et teada, kes ei avalda oma eraelust midagi. See, et inimene räägib, et ei tähenda, et see on tõsi. Üks osa inimesi teeb oma eraelu rahaks, aga see ei tähenda, et see eraelu on päris on. Kui väljamõeldud lugu on korralikult läbimõeldud, saab seda taas ja taas korrata, nagu näitleja, kes mängib etendust.  Ainus kelle suhtes sa saad kindel, olla, kas ee mida sa räägid on tõsi ja ka sinu päris eraelu või mitte, oled sa ise. Kõigi teiste puhul sa ei tea iial, kas eraelu on eraelu või mitte. Kes teenib oma eraeluga raha, selle jutt on minu jaoks lihtsalt üks jutt, mille tõesus on kaheldav. Mis on aga kindel, ta saab selle eest raha. Üks osa seltskonna sündmusi on ju ka silmnähtavalt pettus. Aga kõik on õnnelikud, sest raha liigub, on mida kirjutada jne. Nii et kui sa oled ajakirjanik, hakka endast kirjutama, mitte teistest, kui tahad tõest lugu avaldada. Teiste puhul sa ei saa iial kontrollida, mis on tõene ja mis mitte.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Tiaret

Ma peaks ju inimest tundma, et teada, kes ei avalda oma eraelust midagi. See, et inimene räägib, et ei tähenda, et see on tõsi. Üks osa inimesi teeb oma eraelu rahaks, aga see ei tähenda, et see eraelu on päris on. Kui väljamõeldud lugu on korralikult läbimõeldud, saab seda taas ja taas korrata, nagu näitleja, kes mängib etendust.

Kui küsitakse, kes ei avalda midagi, siis see tähendabki seda.
Selle teema küsimus ei olnud, kes võib olla vale mulje endast jätnud (siis ta on “midagi” avaldanud)

0
0
Please wait...

Postitas:
Viiviann

Aga mina ütleks Tuuli Roosma. Teame tema elust nii palju kui nendes “minu aasta…” saadetes näidatakse. Muul ajal pole temast midagi kuulda. Ise üks Eesti rikkamaid naisi, aga pole aimugi, millega vabal ajal tegeleb.

+6
0
Please wait...

Postitas:
tavakasutaja

Aga mina ütleks Tuuli Roosma. Teame tema elust nii palju kui nendes “minu aasta…” saadetes näidatakse. Muul ajal pole temast midagi kuulda. Ise üks Eesti rikkamaid naisi, aga pole aimugi, millega vabal ajal tegeleb.

Kust see Tuuli Roosma rikkus pärineb?

0
-4
Please wait...

Postitas:
ninakaru

Eks ikka teleproduktsioon nagu ka mõni muu, keda siin on juba nimetatud.

+4
0
Please wait...

Postitas:
roonja

Ei, ega naised ei saa ju iseseisvalt rikkad olla!

Kohe tuleb perekooli Revolver, kes ütleb, kuidas asjad päriselt on. Kõik on mehe raha. Naine vaid peesitab selle kõige valgel ja on lihtsalt niisama…!

+4
0
Please wait...

Postitas:
donna-anna

Ita Ever näiteks on oma elust ja suhetest jne väga palju rääkinud ja vägagi ausalt sealjuures. .. Praegugi mõtlen, et kuidas tal minna võiks ..

Ilmselgelt mitte väga hästi. Kahjuks on ta sellises seisus, kus tal pole sooja ega külma enam sellest, mis temast arvatakse või üldse kunagi arvatud on 😥

0
0
Please wait...

Postitas:
tavakasutaja

Ita Ever näiteks on oma elust ja suhetest jne väga palju rääkinud ja vägagi ausalt sealjuures. .. Praegugi mõtlen, et kuidas tal minna võiks ..

Ilmselgelt mitte väga hästi. Kahjuks on ta sellises seisus, kus tal pole sooja ega külma enam sellest, mis temast arvatakse või üldse kunagi arvatud on 😥

Seda on kurb kuulda, aga teatud mõttes on mõistuse minetamine parem kui selle säilimine aheldatuna kaotatud füüsise külge.

0
0
Please wait...

Postitas:
KuuS

agar urgitsema, see tema töö, tema enda eraelu ei saa selle urgitsemisega siduda

Meelde tulevad mitmed urgitsemised lapsesaamise teemal.. Üks, mis kohe meenub, oli kunagine intervjuu Inesega, kes kindlasti ei läinud sinna saatesse rääkima teemal, millal ta tahab hakata lapsi tegema. Välba aga urgitses siit ja sealt, kuni Ines silmnähtavalt end ebamugavalt tundis ja ütles, et see on nii isiklik teema ega soovi sellest midagi rääkida.

Saan aru jah, et tema töö ongi küsida, aga eks saate reitingu nimel tuleb võtta riske ja olla ka vahel taktitundetu… Tema enda elust ei tea ma ikkagi suurt midagi. Vaevalt, et talle meeldinuks, kui Reikop või kesiganes oleks temalt kunagi keset saadet hakanud küsima, et kuule anu, kas sul ka mõni mees silmapiiril on, vanus juba sealmaal, et viimane aeg peenikest peret oodata jms.

+5
0
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 61 kuni 82 (kokku 82 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuulsus, kes enda eraelu omale hoida oskab?