Esileht Hobinurk Kuulsuste lahing (ETV)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 86 )

Teema: Kuulsuste lahing (ETV)

Postitas:
Kägu

Miks võeti ETV saatejuhiks riigikogulase pensionit saav roolijoodik? Kas tööjõupuudus?

0
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes?

Proua Aunaste. Proua ei tööta ammu ETV-s, vaid on Isamaa erakonna poliitik. Arusaamatu, kuidas poliitik pääses jälle saadet juhtima.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes?

Proua Aunaste. Proua ei tööta ammu ETV-s, vaid on Isamaa erakonna poliitik. Arusaamatu, kuidas poliitik pääses jälle saadet juhtima.

Sul on vananenud andmed, proua lahkus juba ammu poliitikast ja hiljuti ka erakonnast, nii et saate juhtimiseks puuduvad igasugused takistused.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes?

Proua Aunaste. Proua ei tööta ammu ETV-s, vaid on Isamaa erakonna poliitik. Arusaamatu, kuidas poliitik pääses jälle saadet juhtima.

Sul on vananenud andmed, proua lahkus juba ammu poliitikast ja hiljuti ka erakonnast, nii et saate juhtimiseks puuduvad igasugused takistused.

Aga roolijoomarlus pole takistuseks?

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga roolijoomarlus pole takistuseks?

Nagu sa isegi näed, pole ju. Peaks või? Mis sul selle saate vastu on?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natuke imelik jah, et Maaleht ei olnud nõus sellise käitumisega inimest oma kollektiivis hoidma. Aga ETV-le sobib küll.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes?

Proua Aunaste. Proua ei tööta ammu ETV-s, vaid on Isamaa erakonna poliitik. Arusaamatu, kuidas poliitik pääses jälle saadet juhtima.

Sul on vananenud andmed, proua lahkus juba ammu poliitikast ja hiljuti ka erakonnast, nii et saate juhtimiseks puuduvad igasugused takistused.

Aga roolijoomarlus pole takistuseks?

ja kui kaua ta peaks seda karistust kandma, et ta kuskil töötada ei tohiks

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja kui kaua ta peaks seda karistust kandma, et ta kuskil töötada ei tohiks

On eksimused elus, millele annab lunastuse Kõige Kõrgem. Proua Aunaste on suure sissetulekuga pensionär.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes?

Proua Aunaste. Proua ei tööta ammu ETV-s, vaid on Isamaa erakonna poliitik. Arusaamatu, kuidas poliitik pääses jälle saadet juhtima.

Sul on vananenud andmed, proua lahkus juba ammu poliitikast ja hiljuti ka erakonnast, nii et saate juhtimiseks puuduvad igasugused takistused.

Aga roolijoomarlus pole takistuseks?

ja kui kaua ta peaks seda karistust kandma, et ta kuskil töötada ei tohiks

Ei tea, kas peab mingi konkreetse arvu aastaid välja tooma, aga kuigi palju võiks teost siiski möödunud olla. Praegu on asi veel liiga värske ja kõigil meeles. Mis sõnumi see üldsusele annab? Tee, mida tahad, ikka pääsed põhimõtteliselt puhta nahaga.

Kes vähegi mäletab, siis ei olnud see tal esimene kord olla joobes roolis. Et siis, kui mitu korda peaks silma kinni pigistama, et inimene õppust võtaks?

Kaasa tunda, et vaeseke peab nüüd 300 eurose pinsiga hakkama saama, ei ole vist ka vaja. Endise riigikogulase pension peaks olema piisav, et päris näljasurma mitte surra.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, kas peab mingi konkreetse arvu aastaid välja tooma, aga kuigi palju võiks teost siiski möödunud olla. Praegu on asi veel liiga värske ja kõigil meeles. Mis sõnumi see üldsusele annab? Tee, mida tahad, ikka pääsed põhimõtteliselt puhta nahaga.

Sinu meelest peaks karistusi määrama ja täide viima inimese töökoht?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endise riigikogulase pension peaks olema piisav, et päris näljasurma mitte surra.

Milline see endise riigikogulase pension siis sinu arvates on? Mille poolest erineb XIII RK koosseisu liikme pension sinu ja minu pensionist?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu on asi veel liiga värske ja kõigil meeles.

Kelleks sa ennast pead? Mulle sobib tema saatejuhtimine ja teo eest on küllalt kahetsenud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu on asi veel liiga värske ja kõigil meeles.

Kelleks sa ennast pead? Mulle sobib tema saatejuhtimine ja teo eest on küllalt kahetsenud.

Mitu korda inimene siis peab veel joobes peaga autot juhtima, et talle teo koledus kohale jõuaks? Ei ole kuigi veenev see kahetsus, mis nii kiiresti ununeb ja mida ta varsti jälle kordab?

Tal on neid joobespäi roolimisi olnud ju rohkem kui üks. Ju “kahetses” neid eelmisigi.

Kelleks sa ise end pead, et roolijoodikut õigustad?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, kas peab mingi konkreetse arvu aastaid välja tooma, aga kuigi palju võiks teost siiski möödunud olla. Praegu on asi veel liiga värske ja kõigil meeles. Mis sõnumi see üldsusele annab? Tee, mida tahad, ikka pääsed põhimõtteliselt puhta nahaga.

Sinu meelest peaks karistusi määrama ja täide viima inimese töökoht?

Mõnes mõttes küll! Praegu aktuaalne teema ahistavatest treeneritest näiteks… Loogiline, et tööandja vallandab sellise töötaja. Või arst, kes jagas võltskoroonapasse – muidugi saab oma ametist lahti. Sa kuuled esimest korda sellistest asjadest, et töösuhe lõpetatakse töötaja ebaeetilise käitumise pärast?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endise riigikogulase pension peaks olema piisav, et päris näljasurma mitte surra.

Milline see endise riigikogulase pension siis sinu arvates on? Mille poolest erineb XIII RK koosseisu liikme pension sinu ja minu pensionist?

Praegu on Riigikogu liikme palk 4 399 eurot. Riigikogulase pension on sellest 40%, mis peaks tegema 1 759 eurot. 

Ei tea, kui suur tema riigikogu pension täpslet on, aga vaevalt, et 300-400 eurot, nagu tavalistel pensionäridel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle sobib tema saatejuhtimine ja teo eest on küllalt kahetsenud.

Kas sulle sobib ka tema autojuhtimine? ????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu on Riigikogu liikme palk 4 399 eurot. Riigikogulase pension on sellest 40%, mis peaks tegema 1 759 eurot.

Millele sa tugined seda väites?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu on Riigikogu liikme palk 4 399 eurot. Riigikogulase pension on sellest 40%, mis peaks tegema 1 759 eurot.

Millele sa tugined seda väites?

https://www.sotsiaalkindlustusamet.ee/et/parlamendilikme-pension

https://m.riigikogu.ee/riigikogu/koosseis/palgaandmed/

Sa arvad nagu tõsiselt, et endine riigikogulane saab sama pensionit kui sina ja mina?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parlamendiliikme pensioni saavad Riigikogu liikmed, kes on olnud:

  • Ülemnõukogu XII koosseisu liikmed
  • Riigikogu VII koosseisu (30.09.1992–10.03.1995) liikmed
  • Riigikogu VIII koosseisu (11.03.1995–13.03.1999) liikmed
  • Riigikogu IX koosseisu (14.03.1999–21.03.2003) liikmed
+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega hilisemates RK koosseisudes olnud inimesed (sh Aunaste) ei saa eripensionit.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa arvad nagu tõsiselt, et endine riigikogulane saab sama pensionit kui sina ja mina?

Mitte ainult ei arva, aga lausa tean, et kõik riigikogu liikmed alates X koosseisust saavad samadel alustel pensioni nagu sina ja mina.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa arvad nagu tõsiselt, et endine riigikogulane saab sama pensionit kui sina ja mina?

Mitte ainult ei arva, aga lausa tean, et kõik riigikogu liikmed alates X koosseisust saavad samadel alustel pensioni nagu sina ja mina.

Ka juhul, kui ei saa riigikogu eripensionit, siis neli aastat Riigikogu kõrgel palgal, peaks olema andnud korraliku säästupuhvri.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka juhul, kui ei saa riigikogu eripensionit, siis neli aastat Riigikogu kõrgel palgal, peaks olema andnud korraliku säästupuhvri.

Ega see palk seal nüüd nii suur ka ei ole, et mõne aasta töötamise järel sellega elu lõpuni nagu kuninga kass ära elada. Omapärane arusaam sul.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 Aunaste tunnistas, et saab pensioni 610 eurot kuus.
https://menu.err.ee/1000842/maire-aunaste-reikopile-sa-oled-ikka-toeline-muhakas

Igatahes. Mul on üks peretuttav, kes on terve elu töötanud riigiametis ja jäi eelmine aasta pensionile. Sellest hoolimata töötab ta oma kohal edasi.. ta saab lisaks oma ametnikupalgale veel kahekordset pensioni, aga ikka kurdab, et ei tule ots-otsaga kokku……

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes?

Proua Aunaste. Proua ei tööta ammu ETV-s, vaid on Isamaa erakonna poliitik. Arusaamatu, kuidas poliitik pääses jälle saadet juhtima.

Sul on vananenud andmed, proua lahkus juba ammu poliitikast ja hiljuti ka erakonnast, nii et saate juhtimiseks puuduvad igasugused takistused.

Aga roolijoomarlus pole takistuseks?

ja kui kaua ta peaks seda karistust kandma, et ta kuskil töötada ei tohiks

Ei tea, kas peab mingi konkreetse arvu aastaid välja tooma, aga kuigi palju võiks teost siiski möödunud olla. Praegu on asi veel liiga värske ja kõigil meeles. Mis sõnumi see üldsusele annab? Tee, mida tahad, ikka pääsed põhimõtteliselt puhta nahaga.

Kes vähegi mäletab, siis ei olnud see tal esimene kord olla joobes roolis. Et siis, kui mitu korda peaks silma kinni pigistama, et inimene õppust võtaks?

Kaasa tunda, et vaeseke peab nüüd 300 eurose pinsiga hakkama saama, ei ole vist ka vaja. Endise riigikogulase pension peaks olema piisav, et päris näljasurma mitte surra.

ausalt öeldes, teda nähes teleekraanil, ei olnud see seik küll mul meeles enam, ma arvan, et pole ainus

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle sobib tema saatejuhtimine ja teo eest on küllalt kahetsenud.

Kas sulle sobib ka tema autojuhtimine? ????

praegune saatejuhtimine ei ole minu jaoks selle autojuhtimisega seotud, nii on, võin tema saadet küll vaadata, ei häiri

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

praegune saatejuhtimine ei ole minu jaoks selle autojuhtimisega seotud, nii on, võin tema saadet küll vaadata, ei häiri

Aga, kui järgmine kord jääd sina või mõni sinu lähedane tema joobes juhitud autole jalgu, kas siis häirib?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ausalt öeldes, teda nähes teleekraanil, ei olnud see seik küll mul meeles enam, ma arvan, et pole ainus

Kas selle mehe “seik”, kes Saaremaal sõitis mitu inimest surnuks, on meeles? Kas pahameel roolijoodikluse puhul tekib alles siis, kui keegi on juba surnuks sõidetud? Kuniks keegi pole surma saanud, siis ütleme, et pole hullu ja pigistame silma kinni?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuniks keegi pole surma saanud, siis ütleme, et pole hullu ja pigistame silma kinni?

Ei pigista silma kinni, Aunaste on oma karistuse saanud, lahtigi juba lastud, igati vabandanud, oma elu muutnud. Kas inimene ei tohi enam kunagi elus tööle minna? Eluaeg peame mõnitama eksimuste pärast?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 86 )


Esileht Hobinurk Kuulsuste lahing (ETV)