Esileht Ilu Kuulsuste õnnestunud ja ebaõnnestunud kohendused

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kuulsuste õnnestunud ja ebaõnnestunud kohendused

Postitas:

Mulle hakkavad näkku esimesed kortsud tekkima ja viin end igasuguste noorendavate protseduuride maailmaga kurssi, et mida võiks teha ja millest hoiduda.

Kodumaiseid kuulsusi vaadates olen tähele pannud, et osadel on kohendused väga ilusti ning loomulikult välja kukkunud. Minu meelest näiteks Anu Saagim ja Beatrice näevad mõlemad suurepärased välja. Samas näiteks Jana Hallas ja Sünne Valtari on sellise märgatavalt “kohendatud” näoga.

Mis on see asi, mis tekitab sellise äratuntavalt süstitud tulemuse? Silmade ümbert liiga sile, või põsesarnad liiga täidetud? Ei saa aru, mis see on, mis sellise “iluopinäo” tekitab.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 15.01 10:56; 28.05 13:12; 26.06 09:44; 11.07 21:21; 11.07 21:40; 23.08 15:41; 11.09 21:24; 11.10 10:27; 24.10 11:29; 03.11 08:54; 06.11 18:39; 09.11 16:26; 11.11 10:00; 16.02 19:09; 18.02 09:51; 19.04 14:14; 01.09 16:38; 15.07 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fillerid võivad liikuda ja need ei lahustu tegelikult 6 kuuga nagu lubatakse. Samas kuna need on juba liikunud, siis probleemsed kohad justkui tulevad tagasi ja seejärel tehakse veel fillereid peale. Näiteks, üks kord nägin ühte väga stiilset ja hoolitsetud naist, kellel oli ala nina ja ülahuule vahel tõsiselt pundunud. Oli näha, et ta oli varasemalt huuli suurendanud ja suure tõenäosusega ka nasolabiaalkortse täitnud. Aastate jooksul oli täide kergelt liikunud ja ilmselt ta oli veel juurde süstinud, mistõttu kujuneski välja kerge orangutanikese välimus. Sama kehtib ka muude piirkondade kohta. Vaata näiteks ka Putini pilte üle aastate – varem oli tal kõhna inimese nägu, praeguseks on nägu korralikult täis süstitud, põsed ja lõug on laiemad, silmad väiksemad. Ühe korraga sellist tulemust ei saavuta. Täitesüstide puhul pigem vähem kui rohkem, sest inimesed kipuvad unustama, millised nad varem välja nägid, ja tahavad aina juurde-juurde-juurde, mis lõpuks tekitabki liiga kohendatud näo tulemuse.

Esimeste kortsude puhul pöörata tähelepanu pigem näohooldusele, mis oleks efektiivne (sh nt retinool), mitte tühipaljad lubadused, ja elustiilile. Võib ka botoxile mõelda, kui näed, et just näomiimika kortse võiks süvendada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean, et see pole see vastus, mida sa ootad, aga kui sa ei soovi varem või hiljem olla pundunud näo omanik, siis üheks variandiks on veel toituda tervislikult, piisavalt puhata, sporti teha ja mitte lasta enda organismi igasugu jama süstida, sest nii on parasjagu moes.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu Kuulsuste õnnestunud ja ebaõnnestunud kohendused