Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuulsuste varajagamine

Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Teema: Kuulsuste varajagamine

Postitas:
Kägu

Abiellumine on vabatahtlik ja kõik need mehed on teinud seda täie teadmisega, et sellest hetkest algab seaduse järgi ka ühisvara kogunemine. See, et sa oma tegevusega rohkem teenid või tuntum oled, ei pruugi tähendada, et sa rohkem rassid ja töötad. Võib rikkaks saada ka lihtalt enda suurt tagumikku pildistades ja blogides. Selle sama rikka blogija võib samal ajal olla näiteks meditsiiniõde, kes kroonaga võitleb. Kas tõesti on ta vähem panustanud? Edukatel meestel on enamasti hea tagala ehk naine, kes kulisside taga vägesid juhatab ja soodsad olud loob. Harva on mõjuvõimsatel kohtadel poissmehest mees, kellel pole naist ega lapsi. Harva suudavad kaks karjääriinimest terveks eluks kokku jääda. Üks peab siiski enda karjääri ohverdama ja teise abiliseks hakkama.

Demagoogia musternäide, kas naistele siis abiellumine on kohustus või ka vabatahtlik? Oi kui toredad naised siis nendel edukatel meestel, huvitav miks kooselus siis ei klapi ja lahutama hakatakse?

Mis asi sul siin demagoogia on??? Jah mõlemad pooled astuvad vabatahtlikult abiellu ja teadmisega, et sellest hetkest algab ühisvara. Tean piisavalt palju naisi, kes teenivad tunduvalt rohkem kui nende abikaasa ja lisaks sellele peres mitu last. Mõlemad peavad arvestama, et lahutuse korral läheb kõik pooleks. Kui see on sulle vastuvõetamatu, mis sa siis kr…t abiellud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Abiellumine on vabatahtlik ja kõik need mehed on teinud seda täie teadmisega, et sellest hetkest algab seaduse järgi ka ühisvara kogunemine. See, et sa oma tegevusega rohkem teenid või tuntum oled, ei pruugi tähendada, et sa rohkem rassid ja töötad. Võib rikkaks saada ka lihtalt enda suurt tagumikku pildistades ja blogides. Selle sama rikka blogija võib samal ajal olla näiteks meditsiiniõde, kes kroonaga võitleb. Kas tõesti on ta vähem panustanud? Edukatel meestel on enamasti hea tagala ehk naine, kes kulisside taga vägesid juhatab ja soodsad olud loob. Harva on mõjuvõimsatel kohtadel poissmehest mees, kellel pole naist ega lapsi. Harva suudavad kaks karjääriinimest terveks eluks kokku jääda. Üks peab siiski enda karjääri ohverdama ja teise abiliseks hakkama.

Demagoogia musternäide, kas naistele siis abiellumine on kohustus või ka vabatahtlik? Oi kui toredad naised siis nendel edukatel meestel, huvitav miks kooselus siis ei klapi ja lahutama hakatakse?

Mis asi sul siin demagoogia on??? Jah mõlemad pooled astuvad vabatahtlikult abiellu ja teadmisega, et sellest hetkest algab ühisvara. Tean piisavalt palju naisi, kes teenivad tunduvalt rohkem kui nende abikaasa ja lisaks sellele peres mitu last. Mõlemad peavad arvestama, et lahutuse korral läheb kõik pooleks. Kui see on sulle vastuvõetamatu, mis sa siis kr…t abiellud?

See ongi demagoogia mida sa räägid, küll sa tunned kedagi jne jne.

Mis asi on vastuvõetamatu, jutt oli sellest kuidas naised nõudepesemist võrdlevad suure raha teenimisega. Seetõttu naised on ka poolt ühisvara väärt, mis on tegelikult on absurdne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et nagu tõsiselt mõtled või? Margna laseb nädalate ja kuude kaupa mööda ilma ringi, Saller kontsertitel ja pidudel, kes laste ja majapidamise eest hoolitseb, triigib-viigib?
Sellise suhtumise juures peaks selle ehk rahaks arvutama?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Et mees saaks raha kokku ajada peab ju keegi kodu ja lastele pühenduma .Müts maha meeste ees kes seda mõistavad. Hea näide ju Amazoni bossi lahutus.

Naine peabki lastele pühenduma, seda ka vaestes peredes. Naise töö on laste kasvatamine ja kodus toimetamine. Mees peab vajadusel teda aitama. See ei tähenda, et mees peab oma vara ära kinkima.

Naine ei pea oma tööjõudu mehele ära kinkima, ta ei ole ori.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et mees saaks raha kokku ajada peab ju keegi kodu ja lastele pühenduma .Müts maha meeste ees kes seda mõistavad. Hea näide ju Amazoni bossi lahutus.

lahtuse korral lapsed jäävad tavaliselt emale ja ema saab isalt veel elatisrahasid. ei ole nagu võrdne või mis?

Tavaliselt jäävad sellepärast, et mehe uude ellu “eelmised” lapsed ei sobi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui see mees on loonud pere, täitsa vabatahtlikult, ning selles peres on tööjaotus, et mees keskendub rahateenimisele, naine hoolitseb eelkõige laste ja kodu eest, siis on täiesti õiglane, et naine saab osa mehe teenitust niisamuti, nagu ta sai kooselu jooksul. Pealegi sa ju ei tea nende elu detaile. Mees võib küll rasket raha teenida, aga igapäevaselt peab teda ehk hoopis naine üleval, käib poes, maksab arveid jne. Mehe teenitu läheb rohkem investeerimiseks ning erilisteks ostudeks.

Kui elatakse koos ning kokku pole lepitud teisiti, siis on igati õige, et kõik on pooleks – nii rahad, mured kui rõõmud.

Loe nagu lapse õigustusi – hoolitseb laste eest, mis moel, perekoolis istudes? Naine käib poes, issand milline imeasi, naised vist elaks poes kui ainult saaks. Naine maksab arveid, tohhoh, see on ikka nagu kaks tundi jõusaalis puhkimist eksju.

Pooleks, mehe rahad pooleks, mitte naised rahad, noh naistel polegi raha, mis viga sedasi jagada. tegelikult kui jagada pooleks midagi siis peaks tegema mehe vara pooleks, pool on mehe ja siis teine pool jagatakse mehe ja naise vahel. Sama peaks olema ka naise vara jagamisega. Siis oleks õiglane jagamine.

Lapsed muidugi tuleb pooleks jagada. Ühe lapse vanemlikud õigused saab isa ja teise lapse omad ema. Kui on üks laps, siis tehakse loosi.

Kõik pooleks on väga hea süsteem ja sobib samuti pereeluks suurepäraselt. Mees teeb täpselt pooled kodutööd, on pool aega imiku ja haige lapsega kodus, on haige lapsega pooled ööd üleval, koristab poole oksest jne; läheb pooltel kordadel lastele lasteaeda järele, õpib nendega, käib arsti juures, ostab poole toidust ja lapsele vajaminevast jne.
Sel juhul on täiesti õigustatud, et kumbki pool lahkub suhtest oma varaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaa, ma pooldan ka täiesti individualistlikku süsteemi. Kes teenib, see maksab. Kaotame ära ka igasugused maksud ja igaüks peab oma raha eest kooli, ehitab teid ja ostab tervishoiuteenuseid jne. Seega, milleks riikki?

Naise roll on ühiskonnas täiesti ületähtsustatud, täiesti vabalt saab sisse osta surrogaatema teenust (samas, milleks, isiklik rahahunnik ju väheneb), süüa saab restos ja koristamisteenus on ka täiesti olemas ning pesumajad toimivad. Tehisnukud on ka igati ilusamad ja ei vingu. Üksinda on kõige uhkem. Robotite märg unenägu.

Elagu individualism ja egoism!

Aga igaühel on see võimalus, pereloomine pole kohustuslik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loen siin ülevaadet, et millist vara on kuulsatel inimestel jagada. Imestama ei pane mitte vara kogus, vaid viis, kuidas jagatakse. Tegelikult on kõigil kolmel juhul perele vara teeninud meespool. Naine pole sisuliselt teinud mitte midagi, kuid paneb nö taskusse suured summad. Isegi kui seaduse järgi on kõik õige, siis inimlikus plaanis ei tundu see õiglane.

Kes näeb vaeva, see peab saama otsustada, et mida ta kellelegi jätab.

Sildarute puhul on asjad natuke keerulisemad. Tänu isast treeneri pealekäimisele ja tarkusele sai lapsest tubli inimene, kes on ka ise andnud oma panuse.

https://kroonika.delfi.ee/news/kroonika/pohjalik-ulevaade-margnad-ja-sal-sallerid-jagavad-miljonite-vaartuses-vara?id=89931043

Sisuliselt naine paneb sünnitades oma tervise üldjuhul nii tuksi, et mees, kes last tahab ja kelle keha ei läbi neid muutusi, mis naise oma, on kohustatud oma panuse ikkagi ka andma edasiseks eluks. Neid naisi, kellel sünnitusega enesetunne paremaks läinud, tervis paremaks, sisuliselt polegi. Ilmselt oled ju kursis, mis vaevused tekivad sünnitustejärgselt naistele. Naine sisuliselt paneb oma elu mängu kui sünnitab ja siin keegi “kraaksub” et naine ei teinud midagi. Head sünnitamist!

Mõistan, et teema on muus, aga ei suuda seda postitust ignoreerida. Lugupeetud tulevased emad! Mitu last sünnitanud naisena kinnitan, et sünnitamine ei ole pannud minu tervist tuksi ega mõjutanud seda, sünnitamine ei ole pärast taastumisperioodi mõjutanud minu enesetunnet ega põhjustanud mingeid vaevusi. Lisaks kinnitan, et ei pannud sünnitatdes oma elu mängu. Sellele lisaks kinnitan, et ma ei ole üleloomulike füüsiliste võimetega ega ebatavaliselt tugeva tervisega naine, lihtsalt harju keskmine.

Vaata, mõnel harju keskmisel jälle nii hästi ei lähe. Mõni saab lausa surma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõlemal paaril on hea ports miljoneid, nii et mõlemad on elu lõpuni kindlustatud. Miks ei peakski seda pooleks jagama, mees ei jää ju seetõttu kodutuks ja paljaks. Nad on abielludes ju vabatahtlikult otsustanud, et pere vara on ühine ja läheb lahkumineku korral jagamisele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kuidas teen algataja teab, mida ja kui palju need naised tegid ja teevad? Turumuti tase.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Probleem on vist selles, et need rikkad mehed on nüüd vallalised aga poole vaesemad. Et vana naine võiks uuele ikka kogu raha jätta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keskmised ei saa surma. Keskmised naised sünnitavad igasuguste tagajärgedeta tervisele, kui just järgnevaid magamata öid ning võimalikku lisanduvat kehakaalu mitte arvestada.
Sureb sünnitusel tänapäeval ikka üliharva. Tervisehädasid tekib ka harva. Ära hirmuta siin mõttetult noori naisi. Mina ei tea küll kedagi, kellel sünnitusest mingid hädad oleks tekkinud – ainult ühte juhtumit tean, kus naine pidi aastate pärast lahkliha opile minema, sest see oli sünnituse järgselt halvasti kinni õmmeldud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pole vaja siin n-ö kuulsusi haletseda. Eesti seadused ei kohusta meest tagama naisele “harjumuspärast elatustaset”. Kõik see, mis mehed naisele lahutamisel “kingivad”, on vabatahtlik. Ju siis need naised seda väärt.

Kui neil oli varaühisus, siis pole midagi vabatahtlikku, kõik abielu ajal teenitu ja omandatu läheb pooleks, vahet pole, kelle oma oli. Kui kahepeale oli vara miljonites, siis ongi loogiline, et naine saab ka maad ja kinnisvara.

Konkreetselt Teedu puhul, tema töö viimasel ajal oli pidevalt ringi rännata. Seda saab teha aga ainult siis, kui naine samal ajal kodus on. Naine poleks ju saanud samal ajal lubada endale tööd, mis nõuab pidevat reisimist. Seega ei saa minu hinnangul seda vaadata nii, et Teet ajas raha kokku ja nüüd peab pool sellest naisele andma, sest Teet ei oleks saanud nii suurt raha ilma naise toetuse ja panuseta kokku ajada (võttes arvesse, et tal on lapsed).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Konkreetselt Teedu puhul, tema töö viimasel ajal oli pidevalt ringi rännata. Seda saab teha aga ainult siis, kui naine samal ajal kodus on. Naine poleks ju saanud samal ajal lubada endale tööd, mis nõuab pidevat reisimist.

No täpselt. Väga paljud naised piirduvad pere pärast väiksemate ambitsioonidega kui võimed lubaks. Ja sellel loobumisel ongi just täpselt see hind, kui palju mees selle loobumise arvelt raha kokku ajab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis asi on vastuvõetamatu, jutt oli sellest kuidas naised nõudepesemist võrdlevad suure raha teenimisega. Seetõttu naised on ka poolt ühisvara väärt, mis on tegelikult on absurdne.

Mina panin mehe peale esimese lapse sündi kolmeks päevaks 10-kuist last hoidma, ise olin need ööpäevad tööl. Pärast seda kolmepäevast tsüklit ei ole ma enam elus kuulnud, et lapsega kodusolemine on lihtne “nõudepesemine” või puhkus. Nüüd on meil 3 last ja mees pole kordagi soovi avaldanud ise lastega koju jääda, et mina saaksin karjääri teha (pakkusin mitu korda). Niisiis olen mina töötanud kodus ja aidanud meest karjääri teha ja raha teenida. Ja mees on selgelt nõus, et vara on meil ühine.
Proovi sinagi, vingats, korra kasvõi nädal aega üksi lastega toimetada kui naine tööl on (teises linnas). Vaatame, mis sa siis sest nõudepesemisest arvad.
Laste kasvatamine ei ole õhtuti tugitoolis õlle libistamine, see on 24/7 töö (kui seda südamega teha).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen naine ja lastega kodus on toimetanud suurema osa ajast mees. St mina teinud kogu aja karjääri ning mees laste tõttu selle pausile pannud. Raha seega mina palju rohkem teeninud. Lahkumineku korral läheks loomulikult kõik pooleks, kuna ilma sellise meheta ei oleks mul olnud võimalik seda tööd edasi sel kujul teha (poole ajast ka välismaal).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole vaja siin n-ö kuulsusi haletseda. Eesti seadused ei kohusta meest tagama naisele “harjumuspärast elatustaset”. Kõik see, mis mehed naisele lahutamisel “kingivad”, on vabatahtlik. Ju siis need naised seda väärt.

Kui neil oli varaühisus, siis pole midagi vabatahtlikku, kõik abielu ajal teenitu ja omandatu läheb pooleks, vahet pole, kelle oma oli. Kui kahepeale oli vara miljonites, siis ongi loogiline, et naine saab ka maad ja kinnisvara.

Konkreetselt Teedu puhul, tema töö viimasel ajal oli pidevalt ringi rännata. Seda saab teha aga ainult siis, kui naine samal ajal kodus on. Naine poleks ju saanud samal ajal lubada endale tööd, mis nõuab pidevat reisimist. Seega ei saa minu hinnangul seda vaadata nii, et Teet ajas raha kokku ja nüüd peab pool sellest naisele andma, sest Teet ei oleks saanud nii suurt raha ilma naise toetuse ja panuseta kokku ajada (võttes arvesse, et tal on lapsed).

Ma alati mõtlen kes selliseid kommentaare toodab. Mida sina tead kuidas teedu naine samal ajal elas kui mees rändas? äkki elas armukese juures. mingi põhjus neil ju on miks nende suhe enam ei toiminud. sa koguaeg jahud mingist tööst mida naised meeleheitlikult rabavad. kui inimestel on miljonid, siis on neil koduabilised ammu olemas kes kõik töö ära teevad. kohe näha et mingi maainimene targutab kui raske on naiste elu.

Tegelikult pole üldse kallis kutsuda 2 korda nädalas endale koristaja kes terve maja ära koristab. Nõusid peseb nagunii masin, igaüks paneb oma nõud masinasse ja kui täis, siis masin peseb ära. Perekoolis on kõik umbe rikkad, aga tegelikult ikka ei tea kuidas elada kui on raha?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keskmised ei saa surma. Keskmised naised sünnitavad igasuguste tagajärgedeta tervisele, kui just järgnevaid magamata öid ning võimalikku lisanduvat kehakaalu mitte arvestada.

Sureb sünnitusel tänapäeval ikka üliharva. Tervisehädasid tekib ka harva. Ära hirmuta siin mõttetult noori naisi. Mina ei tea küll kedagi, kellel sünnitusest mingid hädad oleks tekkinud – ainult ühte juhtumit tean, kus naine pidi aastate pärast lahkliha opile minema, sest see oli sünnituse järgselt halvasti kinni õmmeldud.

Sellistest asjadest lihtsalt ei räägita, sa ei tea neid. Näiteks mul oli peale sünnitust mitu operatsiooni. Kõigil ei kulge need asjad nii libedalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma alati mõtlen kes selliseid kommentaare toodab. Mida sina tead kuidas teedu naine samal ajal elas kui mees rändas? äkki elas armukese juures. mingi põhjus neil ju on miks nende suhe enam ei toiminud. sa koguaeg jahud mingist tööst mida naised meeleheitlikult rabavad. kui inimestel on miljonid, siis on neil koduabilised ammu olemas kes kõik töö ära teevad. kohe näha et mingi maainimene targutab kui raske on naiste elu.

Tegelikult pole üldse kallis kutsuda 2 korda nädalas endale koristaja kes terve maja ära koristab. Nõusid peseb nagunii masin, igaüks paneb oma nõud masinasse ja kui täis, siis masin peseb ära. Perekoolis on kõik umbe rikkad, aga tegelikult ikka ei tea kuidas elada kui on raha?

miks sa arvad, et kõik, kel rahaliselt võimalik, tahavad võõrast inimest enda koju koristama?
ma ei kujuta ette, kui palju mulle peaks peale maksma, et ma võõra inimese oma koju koristama laseks 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks te arvate, et Teedu reisid hirmus kaua kestavad? Üks neid ju aastas ongi ja ega nemad jalgrattaga ringi vänta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

miks sa arvad, et kõik, kel rahaliselt võimalik, tahavad võõrast inimest enda koju koristama?

ma ei kujuta ette, kui palju mulle peaks peale maksma, et ma võõra inimese oma koju koristama laseks 😀

Oi mina ka ei kujuta ette, et mingi suvaline muti minu elamises tuuseldab, asju näpib ja räägib tuttavatele ka, mida näeb. Kuidas ma saan kindel olla, et ta midagi tasku ei topi? Mis moodi ta asju tagasi kappideses, sahtlitesse paneb? Põranda puhastamiseks on robotid olemas. Muuga ei saaks võõras mind nii või teisiti aidata. Vannitoas on mul väga kõrged nõudmised ja ma ei saa kindel olla, et koristaja ei kasuta sama lappi poti ja riiuli jaoks. Keegi võõras peab minu juuksekarvu korjama, no piinlik oleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind pani mõtlema täna Anu saates Võrno. Õnnitleti tulevase lapse puhul. Aga vana artikkel räägib kuidas eksnaine majast välja visati ühetoalisse ahiküttega üürikasse ja alimente ei makstud. Kus on sel juhul õigus?

Please wait...
Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuulsuste varajagamine