Esileht Beebi ja mitmikud Kuulujutt v päriselt? Arve peale sünnitust?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kuulujutt v päriselt? Arve peale sünnitust?

Postitas:

Sõbranna mehe sõber sai kakskikud.. Sünnitas itk-s.ise muidu elavad haapsalus.Ja jutt siis selline et haiglast lahkudes oli esitatud neile põhimõtteliselt 1000 eurine arve. Vald oli 450 maksnud ja nende kanda jäi 500 midagi. Sõbranna mees ütles et sõber väitis et mingite uuringute eest?kas selline asi on võimalik? Olen ise kaksikute ootel ja ka haapsalust. Ma eo taha seda juttu väga uskuda aga samas paneb ikka muretsema küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui just polnud tegu sellega, et tulevane ema oli töötu ja ravikindlustamata (st polnud Haigekassasse viinud tõendit raseduse kohta-rase saab siis kindlustuse),
siis
muidu pole see võimalik. Kindlustamata isiku puhul Haigekassa teenuste hinnakirjas on normaalse füsioloogilise sünnituse piirhinnaks märgitud 777,71€

Ravikindlustatul on sünnitamine ja ka ette nähtud uuringud tasuta.

Või võtsid nad tasulise ämmaemanda ( 350) ja arsti (462). Või olid ülikaua sees ja tasulises perepalatis (need on kas 10, 15, 20, 30 või 60 ööpäev)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olid kõige kallimas perepalatis ja pikemat aega (kaksikutega mina olin sees 8p ja nad ei olnud enneaegsed vms suuremate probleemidega, lihtsalt kaaluiive võttis aega ja enne kui kosuma hakkasid, ei lastud koju). Ma arvan, et meil läks mingi 300. arve lihtsalt toa eest, ma arvan, et oli see 30.-/66päev hinnaga tuba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuulujutt v päriselt? Arve peale sünnitust?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.