Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuulus ja kummaline Ants Rootslane!!

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kuulus ja kummaline Ants Rootslane!!

Postitas:
Foucault

Eile käis saates “Õhtu” avaliku elu tegelane Ants Rootslane. Huvitav, millel põhineb selle isiku suur tähtsus, seda eriti  meie laiatarbe meedias? Rootslasega seoses tõstatub küsimus teda ümbritsevast ausärast, mida viljelevad tema nö jüngrid.  Eelkõige on seda märgata Rootslase esinemistes. Saame pidevalt teada, et ta on „süsteemi-terapeut ja müstik”.  Mees kui legend, mulle on ülimalt võõristav Rootslase kiidulaul kolkapsühholoogiale. Ainus, millest peale isiklike mälestuste ja kõrvalepõigete pisut teada saame, on ebaselge psühhoanalüüs isikule, ja nö peresüsteemidele.

Kohe peale postitust tuli ka info, et minu küsimus ja vastavasisuline kommentaar  on Perekooli Foorumis märgitud ebasobivaks. Huvitav, kas teatud küsimuste küsimine avaliku elu tegelaste kohta on ebasoovitav tegevus?

+34
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Wanda

Milleks sellistele isehakanud spetsialistidele üleüldse mingit tähelepanu pöörata?

Parim ülevaade kõiksugu tarkpeadest asjapulkadest on saates “Laager”. Mõtlevad mingisuguse lolluse oma peas välja ja panevad kogu seltskonna seda kaasa tegema ja sellesse uskuma. Seejärel pistavad raha tasku ja itsitavad omale põske, et jälle sai keegi ära lollitatud.

+23
-1
Please wait...

Postitas:
talent

Eile käis saates “Õhtu” müstik ja “terapeut” avaliku elu tegelane Ants Rootslane. Huvitav, millel põhineb selle isiku suur tähtsus, seda eriti meie laiatarbe meedias? Rootslasega seoses tõstatub küsimus teda ümbritsevast ausärast, mida viljelevad tema nö jüngrid. Eelkõige on seda märgata Rootslase esinemistes. Saame pidevalt teada, et ta on „süsteemi-terapeut ja müstik”. Mees kui legend, mulle on ülimalt võõristav Rootslase komme kõnelda loengutel iseendast ja tema kiidulaul kolkapsühholoogiale. Ainus, millest peale isiklike mälestuste ja kõrvalepõigete pisut teada saame, on ebaselge psühhoanalüüs isikule ja nö peresüsteemidele.

Ma olin selle inimesega koos reisil (sõprade sõber). Paras eputrilla ja tähelepamukerjaja oli. Mingit müsteeriumit tema juures küll ei täheldanud, tavaline noor kutt nii kõnes kui käitumises.
Naljakas jah, kuidas need imemehed pildistamise ajaks nii “maagiliseks” moonduvad 😁
Tema mingit raamatut olen sirvinud – teema, millest ma mitte midagi ei tea ega pea. Ja kuigi eakaaslane, siis ma ei oska keskealiste prouade vaimustust niisuguse maailma vastu tunda.

+28
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
primaka

Kogu fenomen seisneb selles tema puhul, et ta oskab ennast hästi müüa ja turundada. Tuntud näod räägivad kogemusest tema teraapiaga.
Meedia aga on päris kiire üles noppima need, kellest inimesed kuulda tahavad ja omakorda veel õhutavad ning toetavad seda kuulust ja rahavoolu nende taskusse.
Ta ei ole ju isegi psühholoogi haridusega vaid täiesti isehakanud.
Ma olen paari videot youtubest kuulanud, pole minu teema kohe üldse.
Jutt käib pidevalt karmavõlast ja 7 põlve teooriast. Hea vabandus oma probleemidele, kui nendega tegeleda ei taha.
Aga las inimesed usuvad, mida tahavad.

+27
0
Please wait...

Postitas:
timbulimbu

Ma olen äärmiselt umbusklik selliste tegelaste suhtes, kuna paar mu tuttavat on ka soodsate asjaolude kokkulangemisel alustanud esoteerilist või nn elutreeneri bisnesit. Kuulan kõiki neid Trimmereid ja Kärrosid jt ja nagu plaat viskaks, kõike seda oleme me kollektiivselt eneseabiraamatutest ju lugenud, milleks nüüd teha seda dramaatilise muusika saatel, dramaatiliselt meigitult? 😀 Mul tuleb korraga naer, nutt ja okse peale, ma ju tunnen neid inimesi ja tean, et see on üks suuuuur jama, mida nad korraldavad ja mul on nendest “abisaajatest” natuke isegi kahju. Aga samas, loll inimene peabki kannatama, ütleb ju vanasõnagi, et lollidelt tulebki raha ära võtta.

+23
-1
Please wait...

Postitas:
piret005

Mina olen küll kade, et ise ei oska sellist äriideed välja mõelda. Tema juurde pidi olema suur tung ja raha makstakse ka palju. Kahju kohe, et ma ise selliseid uhhuuteadusi ei usu ja oleks häbi minna seda jama kellelegi ajama, aga näe, paljud inimesed saavad rikkaks sellega. Tahaks ka rikkaks saada.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Rosiine28

Ah Ants on lihtsalt hea jutumees ja räägib seda, mida tahetakse kuulda. Raha muudkui tuleb…

+10
0
Please wait...

Postitas:
primaka

Mina olen küll kade, et ise ei oska sellist äriideed välja mõelda. Tema juurde pidi olema suur tung ja raha makstakse ka palju. Kahju kohe, et ma ise selliseid uhhuuteadusi ei usu ja oleks häbi minna seda jama kellelegi ajama, aga näe, paljud inimesed saavad rikkaks sellega. Tahaks ka rikkaks saada.

Aga hakka näiteks imettegevaid köömneid müüma (söön hetkel köömnetega juustu :D).
Leia paar tuntud nägu või/ja suunamudijat (maksa neile) ja lase neil rääkida, kui imelised köömned need on ja kuidas kõik halb kaob minevikku ning kõik 7 põlve karmavõlad kaovad ning peale teatud aega (näiteks 3 kuud tuleb süüa) tunned ennast vabana nagu lind ja raha ka tuleb kohe palju paremini. Las räägivad, kuidas neid edutati, kuidas armastus lõi õitsele jms.
Häbitunne unusta ära ja pappi hakkab voolama.

+11
0
Please wait...

Postitas:
piret005

No vot, ega seda häbitunnet ei saa ära unustada, kui ta sul on. See ongi see viga.

+15
0
Please wait...

Postitas:
talent

Aga hakka näiteks imettegevaid köömneid müüma (söön hetkel köömnetega juustu :D).

Leia paar tuntud nägu või/ja suunamudijat (maksa neile) ja lase neil rääkida, kui imelised köömned need on ja kuidas kõik halb kaob minevikku ning kõik 7 põlve karmavõlad kaovad ning peale teatud aega (näiteks 3 kuud tuleb süüa) tunned ennast vabana nagu lind ja raha ka tuleb kohe palju paremini. Las räägivad, kuidas neid edutati, kuidas armastus lõi õitsele jms.

Jah, ega kui ikka usud, et aspiriin või määrdeõli luumurru vastu aitab, siis see ka aitab 😀

+4
0
Please wait...

Postitas:
primaka

Jah, ega kui ikka usud, et aspiriin või määrdeõli luumurru vastu aitab, siis see ka aitab 😀

Täpselt! Siis polegi nagu häbeneda midagi ju, kui inimesed päriselt ka abi saavad 😀 Ja kunagi ei või teada äkki kellegi jaoks ongi köömned päriselt imettegev vahend. Ravimtaim ta ju on ja kirjelduste järgi aitab päris paljude tõbede vastu. Ka kaalu aitab langetada. Googlis üks taimetark ütleb, et isegi kurja hoiab eemale ja puha.
Pekki, ma andsin Sulle nii hea äriidee ja Sina räägid häbist 😀 😀 😀

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Lozerz

Kui ei aita, siis lihtsalt ei uskunud piisavalt!

+8
0
Please wait...

Postitas:
ilutegija

Mina olen küll kade, et ise ei oska sellist äriideed välja mõelda. Tema juurde pidi olema suur tung ja raha makstakse ka palju. Kahju kohe, et ma ise selliseid uhhuuteadusi ei usu ja oleks häbi minna seda jama kellelegi ajama, aga näe, paljud inimesed saavad rikkaks sellega. Tahaks ka rikkaks saada.<br /><br />

<br />Mul tuleb igasuguseid äriideid nagu varrukast, aga ei taha enda nime küll nendega seostada. Hea, kui leiaks mõne usaldusväärse, kes suudab ilma häbitundeta igasugu paska suust välja ajada.

+3
0
Please wait...

Postitas:
tervist

Eile käis saates “Õhtu” avaliku elu tegelane Ants Rootslane. Huvitav, millel põhineb selle isiku suur tähtsus, seda eriti meie laiatarbe meedias? Rootslasega seoses tõstatub küsimus teda ümbritsevast ausärast, mida viljelevad tema nö jüngrid. Eelkõige on seda märgata Rootslase esinemistes. Saame pidevalt teada, et ta on „süsteemi-terapeut ja müstik”. Mees kui legend, mulle on ülimalt võõristav Rootslase kiidulaul kolkapsühholoogiale. Ainus, millest peale isiklike mälestuste ja kõrvalepõigete pisut teada saame, on ebaselge psühhoanalüüs isikule, ja nö peresüsteemidele.

Kohe peale postitust tuli ka info, et minu küsimus ja vastavasisuline kommentaar on Perekooli Foorumis märgitud ebasobivaks. Huvitav, kas teatud küsimuste küsimine avaliku elu tegelaste kohta on ebasoovitav tegevus?

Tubli. Just Sina oledki üks, kellel põhineb selle mehe hiilgus. Reklaamid, teed postituse. Parim postitus reklaamiks on küsimus ja veidi “irisev” alatoon. Kui see mees oleks tühine Sinu jaoks, siis sa ju ei teeks siia teemat. Sa lihtsalt ei märkaks teda. Nii et reklaam. Miks sa seda teed? Saad raha. Kõige hullem kui teed seda endale teadmatult ehk siis oled ära tinistatud ja  teenid tasuta teisele raha. Sa oled sellele mehele palgamaksja. Kui vastuvaidled, on asi väga hull.  Kui inimene ei saa aru, et tema tegevus soodustab teiste tegevust, siis sellel põhinebki oreool, millel sisu pole.

0
-12
Please wait...

Postitas:
Maara

Teraapia tasu on 180€ ja kodukal on tal kirjas, et…
Seoses kasvanud töö mahuga ei võta me kuni uue aastani vastu uusi broneeringuid teraapiasse. Võimalik on registreerida enda erakorralisele vastuvõtule, mille hind on tavavastuvõtust kõrgem (250€). Erakorralisele vastuvõtule saab aja ca kolme kuu jooksul.

Kas siin perekoolis on keegi tema vastuvõtul käinud?

+9
0
Please wait...

Postitas:
macarena

No sa arvatavasti pole võimeline inimeselt ta viimase raharaasu ära võtma hädas inimese käest, teades, et ajad talle täielikku sitta. Nii mulle tundub need posijad ju teevad.

+7
0
Please wait...

Postitas:
marleen1995

Ma pole kuulnudki sellisest inimesest nagu Ants Rootslane. Nii palju kui nüüd välja uurisin, siis tundub ebasümpaatne. Selline libe tüüp nagu… mis toimub inimeste arudes, et sellisele raha viiakse? See mingi Teise Eesti teema pigem?

+7
0
Please wait...

Postitas:
piret005

See mingi Teise Eesti teema pigem?

Pigem ikka vastupidi. Teisel Eestil pole nii palju rahagi, et talle maksta. Mitmed tuntud näod on teda taevani kiitnud. Mul on endalgi üks sõbranna, kellele ta väga meeldib. Sõbranna on igati haritud ja rahakas, aga näe, talle meeldivad sellised asjad. Merilyn Kerro meeldib ka.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
katkatkat

Teraapia tasu on 180€ ja kodukal on tal kirjas, et…

Seoses kasvanud töö mahuga ei võta me kuni uue aastani vastu uusi broneeringuid teraapiasse. Võimalik on registreerida enda erakorralisele vastuvõtule, mille hind on tavavastuvõtust kõrgem (250€). Erakorralisele vastuvõtule saab aja ca kolme kuu jooksul.

Kas siin perekoolis on keegi tema vastuvõtul käinud?

Appi, mis tasu. Eesti tippude tippadvokaatide tasu on u 180-220 eurot ja ma ei kahtle, et erinevalt mõnest teevad need advokaadid ka tööd selle raha eest….

+8
0
Please wait...

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuulus ja kummaline Ants Rootslane!!