Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuum vann ja beebi planeerimine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuum vann ja beebi planeerimine

Postitas:

Püüan rasestuda, samas olen harjunud käima iga päev spas ujumas. Tavaliselt mõnulen peale ujumist ka kuumas jaapani vannis (vesi 40´), aga hakkasin muretsema, et äkki peaksin sellest edaspidi hoiduma?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuum vann on halb meeste spermakvaliteedile (ka autode istmesoendus), naisi ja munarakke ei tohiks see mõjutada. Samas tasub arstilt järgi küsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on katkemisoht (tuvastatud raseduse ajal määrib või veritseb), siis on kuum vann vastunäidustatud (soodustab verejooksu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina käisin IVF il 2 aastat tagasi,siis arst soovitas ka mitte minna kuuma vanni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 20:13; 01.03 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina käisin IVF il 2 aastat tagasi,siis arst soovitas ka mitte minna kuuma vanni.

Millal ta seda sulle soovitas? Ise proovimise ajal või stimulatsiooniajal ja pärast siirdamist?
Kui proovite loomulikul viisil rasestuda, siis ei ole see vann küll kuidagi keelatud sulle. IVFiga on natuke teine lugu ja võibolla ka peale ovulatsiooni tasub natuke rahulikumalt võtta, kuid muidu ei tee vann küll midagi.
Minul näiteks isegi IVFi ajal keelati kuumad veeprotseduurid vaid mõned päevad peale siirdamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale siirdamist mitte ei keelanud vaid soovitas mitte teha kuuma vanni.Ja nii kauaks kuni rasedus on kinnitatud.See ongi ainult soovitus,kuna on olnud paare kellel on olnud katkemisi ja siis on uuritud mina nad on teinud selle aja sees.☺️

Kõike head

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 20:13; 01.03 08:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuum vann ja beebi planeerimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.