Esileht Kodunurk Kuumaasikate kasvatamine potis

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuumaasikate kasvatamine potis

Postitas:

Kuidagi ei õnnestu otsinguga leida vastust küsimusele, kas kuumaasika kasvatamine (mis pidi olema mitmeaastane taim) õnnestub väljas aastaringselt ka mingis suuremas potis?
Kas taimed peavad õues potis talvekülmale vastu? Keldrit ega kasvuhoonet mul ei ole, kuhu neid potte talveks tõsta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 05:35; 05.06 09:16; 05.06 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, talve taimed potis üle ei ela. Muul ajal korraliku väetamise ja kastmisega väga kenasti. Talveks tuleks taimed siiski maasse kaevata sügisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, pott külmub läbi ja ükski taim ei ela talve potis üle (v o on mingid hiigelpotid ka aga räägin neist, mida liigutada jaksan).

Sügisel tuleb taimed(võib koos potiga) ikka mulda panna, kui potiga siis mina paneks kerge mult¨i ka veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kohalik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei, pott külmub läbi ja ükski taim ei ela talve potis üle (v o on mingid hiigelpotid ka aga räägin neist, mida liigutada jaksan).

Sügisel tuleb taimed(võib koos potiga) ikka mulda panna, kui potiga siis mina paneks kerge mult¨i ka veel.[/tsitaat]

Teemaalgataja olen. Aga see on ka variant, kui see päästab külmumisest! St siis koos potiga mulda panna.
Aitäh hea nõuande eest! 🙂
Probleem on selles, et mul väike aed, peenraid sinna ei mahu ja põõsaste-puude istutusalad mult¨iga kaetud. Aga üks väike päikeseline koht maasikate jaoks on olemas.
Kokkuvõttes: tekitada sinna mult¨ivaba ala vms, see ei oleks ilus. Aga pott jääks ok. Kindlasti proovin 🙂

Aitäh teisele vastajale ka info eest:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 05:35; 05.06 09:16; 05.06 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuumaasikas ei aja võsundeid st kuumaasika võid vabalt istutada nii, et puhmaste vahed on mult¨iga st sinna puude-põõsaste istutusalale 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul aias valge kuumaasikas ja ajab võsundeid ikka tohutult, seega võsundite olemasolu või mitte sõltub sordist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, ega need võsud/ uued maasikad mind ei segaks aga jääks kobedam, kui sellel maasikapuhmal oleks nö konkreetne äär. Ah, ma ei oska seletada aga see potti maasse kaevamine on väga hea idee. Katsetan ära ja kui ikkagi peaks külmuma, siis saan ümber teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 05:35; 05.06 09:16; 05.06 13:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Kuumaasikate kasvatamine potis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.