Esileht Ilu ja tervis kuumahood

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kuumahood

Postitas:

tere. Ehk oskab keegi nõu anda. Viimased kaks nädalat on vaevanud kuumahood ja kõrvestised. Millest need tingituna võivad olla? Arst kirjutas kõrvetiste jaoks rohu. Aga millega kuumahood ära saada või millest need tingitud üldse on? Tänan kõiki kes oskavad nõu anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.03 20:40; 07.03 18:56; 08.03 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana oled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

23 olen. Arst küsis kõrvetiste kohta kuuldes et ega rase ei ole. Tàna aga vastupidiselt kuumale kùlmetasin päev otsa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.03 20:40; 07.03 18:56; 08.03 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need võivad olla kaks täiesti teineteisest sõltumatud sümptomid. Muid sümptomeid sul pole? Halb olla, südame pekslemine, unehäired, kaelavalusid nt?
Paluksin arstilt saatekirja, et kilpnääret kontrollida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kael on kange ja mingi aeg tagasi olid südame juures väiksed valud. Kilpnääre oli korras paar kuud tagasi kui arst kontrollis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.03 20:40; 07.03 18:56; 08.03 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ka vereanalüüs korras (põletiku näitajaid pole, hemoglobiini tase korras) ja ka vererõhk, siis paluksin saatekirja neuroloogi juurde. Samal ajal uuriksin, mis toidud ja tegemised kõrvetisi soodustavad ja väldiksin neid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]andur kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui ka vereanalüüs korras (põletiku näitajaid pole, hemoglobiini tase korras) ja ka vererõhk, siis paluksin saatekirja neuroloogi juurde. Samal ajal uuriksin, mis toidud ja tegemised kõrvetisi soodustavad ja väldiksin neid. [/tsitaat]Ei saa aru, kuidas kuumahood võiksid neuroloogi valdkonda kuuluda?
Ma pole küll arst, kuid arvan, et kuumahood on reeglina siiski hormoonidest tingitud ning seega kuuluksid uurimiseks pigem endokrinoloogile või günekoloogile. Teine võimalus ka, et midagi on vererõhuga.
Aga neuroloog ei aita vist küll ei kuumahoogude ega kõrvetiste puhul.

Minul on kuumahoog tavaliselt 1-2 päeva enne päevi. Ma ma ei ole kliimaksis naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis kuumahood

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.