Esileht Ilu ja tervis Kuumahood

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuumahood

Postitas:
Kägu

Olen 50aastane ja mul on nüüd paar kuud kestnud kuumahood – täiesti talutavad ja isegi huvitavad, sest olen kogu elu olnud pigem külmetav ja nüüd järsku uhab rinnust sellist soojust…

Kas võin loota, et see ongi kogu üleminekuea väljendus või on oodata progresseerumist nt higistamise ja õhetamisena?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

siin on 100 teemat, pane otsingusse. Mind häirib, 3 aasta juba läheb, vahepeal higistan mis kole, lisaks närvilisus, tupe kuivus. Midagi head minu jaoks küll pole, tore kui sa ise rahul oled ja sul võibki nii minimaalseks jääda.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See muutub lainetena. Vahepeal on nii hull et ei taha kuhugi minnagi. See higistamine on nii ebameeldiv. Ja siis läheb see kergemaks. Mõnikord on ieegi päevad.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lainetena kuidagi vist on jah, mul algasid umbes poole aasta eest ja mingil hetkel plaanisin juba arstilt HAR-i küsida. Siis aga kuidagi iseenesest läksid kõvasti leebemaks, praegu väga ei häiri isegi. Mul on hormoonspiraal, ma ei tea, kas see mõjutab midagi. Aga mul on hullusti sellega vedanud, et ma ei higista. Aga vastus küsimusele on see, et vist ei pruugi olla pidevalt samamoodi, on hullemaid ja leebemaid perioode.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul kuumahoogusid ei esinenud üldse nagu räägitakse, et need on, mõtlen et on nagu kuum õhetus või midagi sellist. Ei ole olnud, ei tea. Esines vaid ülemäära higistamist, seda just füüsilise töö puhul.  Siis leemendasin ülemäära ja vastikult, higi lausa tilkus, kui näit tolmuimejaga suristasin. Aga kõige hullem oli enne päevade algust(need toimuvad regulaarselt siiani) enne päevasid toimus jube higistamine just öösel magamisel, siis ärkasin õudusega oma higi sees,  lausa ujusin nirede saatel, ja pidin muudkui pesu vahetama.

 

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Kuumahood