Esileht Kodunurk Kuumaõhu fritüür aliexpressist

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kuumaõhu fritüür aliexpressist

Postitas:

Seal täiesti teised nimed toodetel, kui need, mis Eestis müüakse. Lisaks on Eestis müüdavatel hinnaklass palju kõrgem samaväärsete puhul.
On keegi ostnud sealt ja rahule jäänud?

Endal jäid silma need kaks.

https://www.aliexpress.com/item/1005002737527282.html?spm=a2g0o.cart.0.0.2c483c00OqZtBw&mp=1

 

https://www.aliexpress.com/item/1005001277960814.html?spm=a2g0o.cart.0.0.2c483c00OqZtBw&mp=1

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

ära unusta, et sul tuleb sealt ostes otsa veel käibemaks ja tollimaks, lisaks ei tea kas see üldse kohale jõuab ja mitmes tükis. garantiiaega ali toodetel ka nagunii pole.

mina ostsin enda oma eestist, ühe kodutarvete poe sooduskampaania ajal ja sain ca poole odavama hinnaga kui need sinu poolt alist väljavalitud.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära unusta, et sul tuleb sealt ostes otsa veel käibemaks ja tollimaks, lisaks ei tea kas see üldse kohale jõuab ja mitmes tükis. garantiiaega ali toodetel ka nagunii pole.

mina ostsin enda oma eestist, ühe kodutarvete poe sooduskampaania ajal ja sain ca poole odavama hinnaga kui need sinu poolt alist väljavalitud.

neil ei tuleks lisamakse, üks tuleks saksamaalt ja teine poolast.

sadu kordi alist tellinud ja pole kohale tulemisega probleeme esinenud.

 

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära unusta, et sul tuleb sealt ostes otsa veel käibemaks ja tollimaks

Ära aja mingit jama kui sa ise ka päris täpselt ei tea. Aliexpressi hinnad sisaldavad juba käibemaksu, midagi ei pea juurde maksma.

Ps. tollimaks lisandub üldse vaid sel juhul kui paki väärtus on üle 150€.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selle teise lingiga samaväärne fritüür Eestist ostetud 46 euro eest. Alist ma ei telliks  – varasemalt jah, ei ole ka mul midagi tulemata jäänud. Viimase poole aasta jooksul on jäänud tulemata 3 pakki.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui juba jutuks läks, siis need kel see on, kas on väärt ost? Pildil näitab, et terve kana on sees. Tegelikult vist terve kana ära ei mahu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.um5.ee/pood/koogitehnika/rosterid/klausberg-kuumaohufrituur-77l-kb-7495/

Mul on see ja terve kana mahub vabalt sisse. Olen väga rahul sellega, väga palju asju, mida muidu teed ahjus teen sellega. Kiirem ja mugavam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ära unusta, et sul tuleb sealt ostes otsa veel käibemaks ja tollimaks, lisaks ei tea kas see üldse kohale jõuab ja mitmes tükis. garantiiaega ali toodetel ka nagunii pole.

mina ostsin enda oma eestist, ühe kodutarvete poe sooduskampaania ajal ja sain ca poole odavama hinnaga kui need sinu poolt alist väljavalitud.

Jube tasu tõesti – 20%?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Kuumaõhu fritüür aliexpressist