Esileht Kodunurk Kuumaõhufritüür

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kuumaõhufritüür

Postitas:

Olen kuulnud kõ.fritüüri kohta palju kiidusõnu ning nüüd plaanin endalegi soetada (min 5liitrist). Palun jagage (enne kui ostma asun) oma kogemusi ja millist firmat soovitate ning miks? Aitäh!

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.11 19:39; 04.11 21:36; 04.11 21:37;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul Philps xxl euronicsist ostsin. Super rahul olen

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algul kasutad rohkem ja pärast jääb seisma nagu enamus kodused trenazöörid, kõigil huvi kaob.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algul kasutad rohkem ja pärast jääb seisma nagu enamus kodused trenazöörid, kõigil huvi kaob.

Järelturg on küll tagasihoidlik!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.11 19:39; 04.11 21:36; 04.11 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Philps xxl euronicsist ostsin. Super rahul olen

Teemaalgataja küsib, et miks pandi miinus? Seda kiidetakse just kõige rohkem…

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.11 19:39; 04.11 21:36; 04.11 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algul kasutad rohkem ja pärast jääb seisma nagu enamus kodused trenazöörid, kõigil huvi kaob.

Räägi ikka enda eest, eks ole!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algul kasutad rohkem ja pärast jääb seisma nagu enamus kodused trenazöörid, kõigil huvi kaob.

Just nii ongi. Enda oma seisis pool aastat enne kui müüki panin.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti osta Philips. Seda kiidetakse ja enda kogemus Sencori omaga ja tuttavate teiste odavate firmade omadega pole olnud head. Fritüür ise on super asi, aga garantiilised vead tulevad odavatel (korpus laguneb jms). Seisma see vaevalt jääb, tasub investeerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal Philips xxl. Jah, mingeid toite on mõnus teha ja lastel koolist tulles mugav aga suures plaanis ikka suht mõttetu masin. Jube palju ruumi võtab ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Kuumaõhufritüür