Esileht Ilu ja tervis Küünarnukk valus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Küünarnukk valus

Postitas:

No ei tahaks arsti juurde minna. Paari kuu eest vedasin palke ja küünarnukk – käe välisküljel, jäi valusaks. Mõtlesin et läheb päevaga üle, aga ei midagi, senini on valus. Mitte hullusti, aga igasugused liigutused annavad tunda. Näiteks on valus kohvitassi tõsta, valus on, kui nimetissõrme on vaja liigutada. Nii et palun isehakanud kodutohtrite arvamust, mis see olla võiks? Kas ikkagi peaks arsti juurde minema, paranemist justkui vist enam iseenesest ei paista.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 16:09; 03.07 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole isehakanud kodutohter, vaid päris arst. Sul on lateraalne epikondüliit. Guugelda. Ravi on lokaalne, ultraheli, soojendamine, rahu (koormuse vältimine), laserravi. Liigses probleemi ei ole, probleem on kinnituskohas, kõõluses ja selle kinnituskohas luule. Ravi on pikaajaline, iseenesest ei pruugi mööduda. Samas ei ole ohtlik haigus, ei ole süsteemne. Valuvaigistite söömine ei aita, aitab vaid lokaalne ravi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole isehakanud kodutohter, vaid päris arst. Sul on lateraalne epikondüliit. Guugelda. Ravi on lokaalne, ultraheli, soojendamine, rahu (koormuse vältimine), laserravi. Liigses probleemi ei ole, probleem on kinnituskohas, kõõluses ja selle kinnituskohas luule. Ravi on pikaajaline, iseenesest ei pruugi mööduda. Samas ei ole ohtlik haigus, ei ole süsteemne. Valuvaigistite söömine ei aita, aitab vaid lokaalne ravi.

Oi, selle vastuse eest tõesti suur tänu! Guugeldan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 16:09; 03.07 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sarnaseid …iite on ka põlve piirkonnas? Mul on ülekaal, suur ülekaal – ja juba teist suve täheldan, et suvel, kui liikuvus tõuseb, on põlve ümbert lihase kinnituskohtadest mingi valu – trepist lähen üles nagu kolmeaastane, ühe sammu kaupa, alati vasaku jalaga, parem on see haige põlv ja sellega üles astuda ei saa. Liigeses endas valu ei ole. Eelmisel suvel läks sügiseks valu üle. Juunis tekkis jälle, seekord teise põlve juurde.
Jajaa, tean, et ülekaal tuleb maha võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole isehakanud kodutohter, vaid päris arst. Sul on lateraalne epikondüliit. Guugelda. Ravi on lokaalne, ultraheli, soojendamine, rahu (koormuse vältimine), laserravi. Liigses probleemi ei ole, probleem on kinnituskohas, kõõluses ja selle kinnituskohas luule. Ravi on pikaajaline, iseenesest ei pruugi mööduda. Samas ei ole ohtlik haigus, ei ole süsteemne. Valuvaigistite söömine ei aita, aitab vaid lokaalne ravi.

Huvitav, et minul läks see epikondüliit iseenesest üle, aga teised liigesed valutavad ikkagi edasi kord üks , siis teine jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina ei ole isehakanud kodutohter, vaid päris arst. Sul on lateraalne epikondüliit. Guugelda. Ravi on lokaalne, ultraheli, soojendamine, rahu (koormuse vältimine), laserravi. Liigses probleemi ei ole, probleem on kinnituskohas, kõõluses ja selle kinnituskohas luule. Ravi on pikaajaline, iseenesest ei pruugi mööduda. Samas ei ole ohtlik haigus, ei ole süsteemne. Valuvaigistite söömine ei aita, aitab vaid lokaalne ravi.

Huvitav, et minul läks see epikondüliit iseenesest üle, aga teised liigesed valutavad ikkagi edasi kord üks , siis teine jne.

Huvitav on see küll ainult sinu jaoks.

Haigusi võibki mitu korraga kallal olla. Mõni läheb ise üle, mõni mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Küünarnukk valus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.