Esileht Ilu ja tervis küüneseen

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: küüneseen

Postitas:

Kas teate, et küüneseene vastu aitab äädikas.
Sügisel lõpetasin lakkimise ja lihvisin küünte kahjustatud osa maksimaalselt maha. Igal õhtul tupsutasin kange äädikaga kõik küüned üle – eriti hoolikalt seenest kahjustatud osa.
Nüüd on küüned peaaegu terved – kahjustatud osa on minimaalseks kahanenud! Poole aasta pärast pole seenest ilmselt enam jälgegi.
Pole vaja teha kalleid maksa kahjustavaid kuure – kasutage tavalist kanget äädikat!
PS! Olen teinud kunagi läbi kalli seenekuuri, mis küll hetkeks aitas, kuid aasta pärast oli taas seen tagasi.
Ostsin apteegist väidetavalt seene vastaseid vahendeid, mis olid kallid, kuid tulemust ei andnud.
Oleks kohe teadnud et aitab tavaline lihtne kange äädikas, oleks säästnud palju raha ja ammu murest vaba!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätkan siis teemat. Kas teate, et küüneseen polegi alati küüneseen? Mees tarvitas mitu kuuri pulssraviks mõeldud maksa kahjustavaid Orungali tablette, tupsutas oma küüsi kange äädikaga üle aasta igal õhtul, lihvis maha küüneplaadid, kasutas põhjanaabrite apteegist ostetud ülistatud seeneravimeid- tulemus ümmargune 0!
Lasi teha lõpuks nahaarstil analüüsi- selgus, et polegi seen. Mis täpselt on, selgub peale veel mõningaid analüüse. Psoriaas ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 12:00; 08.04 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

öeldakse, et küüneseen nakkab. mul on see olnud juba aastakümneid( pole lihtsalt olnud raha kalleid rohtusid osta ja äädikaga ravimisest lugesin esmakordselt siit). aga mis mind hämmastama paneb, et ühelgi minu elukaaslastest pole ka pärast mitmeaastast suhet ja ühes voodis magamist mitte mingeid nähtusi küüneseenest.
äkki see polegi seen? või on olemas ka mittenakkavaid vorme?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega lihvite kahjustatud osa maha? Kas küüneviiliga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]öeldakse, et küüneseen nakkab. mul on see olnud juba aastakümneid( pole lihtsalt olnud raha kalleid rohtusid osta ja äädikaga ravimisest lugesin esmakordselt siit). aga mis mind hämmastama paneb, et ühelgi minu elukaaslastest pole ka pärast mitmeaastast suhet ja ühes voodis magamist mitte mingeid nähtusi küüneseenest.
äkki see polegi seen? või on olemas ka mittenakkavaid vorme?[/tsitaat]
Olen esimene vastaja. Minu abikaasa ka ei ole suutnud mind oma \” küüneseenega\” veel 15a kooselu ( koos magamise, tihtipeale samade rätikute kasutamise jne) jooksul nakatada. Ja nagu selguski, polnudki tal seen, kuid vastuseid veel ootame, uuringud kestavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 12:00; 08.04 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]öeldakse, et küüneseen nakkab. mul on see olnud juba aastakümneid( pole lihtsalt olnud raha kalleid rohtusid osta ja äädikaga ravimisest lugesin esmakordselt siit). aga mis mind hämmastama paneb, et ühelgi minu elukaaslastest pole ka pärast mitmeaastast suhet ja ühes voodis magamist mitte mingeid nähtusi küüneseenest.
äkki see polegi seen? või on olemas ka mittenakkavaid vorme?[/tsitaat]
Mul on see olnud juba ligi 30aastat. Mitte ainult küüned, vaid ka jalataldade peal. Lasin ka kunagi testi teha aga mingit täpset vastust ei saanudki. Küüni olen lasknud kirurgiliselt opereerida; kasvasid samasugused tagasi. Neid kangeid tabeltte ei ole tahtnud võtta, kardan, et maks saab kahjustada.
Mul on 25aastat abielu ja täisealised lapsed; mitte ühelgi pereliikmetest ei ole seda häda. Ometi käime paljajalu toas ringi ja räägitakse, et seen on väga nakkav. Ilmselt siis on ikka mingi muu häda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah teadsin, et saab äädikaga ravida. Endal kattusid raseduse ajal varvaste küüneplaadid valge korraga. Arvasin ka et küüneseen. Mässasin siis äädikaga (ainult siis kui meelde tuli), siis ostsin apteegist selle pliiatsi Nagel…(saksa toode), lõpuks käisin siis nahaarstil, võeti proovid. Öeldi, et seeneolluseid oli väga vähe. Et kangeid suukaudseid ravimeid polegi vaja võtta,minu puhul piisab kui panen õhtuti EXODERIL lahust peale (apteegis alla 5euro). kuur 2kuud ja võin öelda, et küüned on ilusad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis küüneseen

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.