Esileht Ilu ja tervis küüneseen?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: küüneseen?

Postitas:

Suure varba küüned on ülemisest otsast ja ühest nurgast natuke kollakad-hallikad. Kas võib olla küüneseen ja kas soovitate osta Lamisili? Olen välismaal ja Eestis tagasi 2 kuu pärast, mistõttu enne arstile ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 20:35; 09.07 22:26; 10.07 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lamisil on mõeldud jalanaha seenhaiguse ravimiseks.
Jalalaba seenhaigus esineb ainult labajalgadel (tavaliselt mõlemal, kuid mitte alati), sageli varvaste vahel. Haigus võib esineda jalaseljal, kandadel või teistes labajala piirkondades. Haigusnähtudeks on naha lõhenemine või ketendus, kuid tekkida võib ka kerge turse, vesivillid või leemendavad haavandid.
Kui teil aga esineb küünte seenhaigus (seen küünes või selle all), millele on iseloomulik küünte värvuse ja struktuuri muutus (paksud, kihistunud küüned), tuleb pöörduda arsti poole, kuna Lamisil ei sobi seda tüüpi seenhaiguste raviks. (allikas http://www.raviminfo.ee)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas küünte jaoks ei oele käsimüügis midagi, mida võiks siis katsetada? MA ei ole kindel ka, on see üldse seen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 20:35; 09.07 22:26; 10.07 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küüne jaoks on Exoderil. Aitab kergemate variantide puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pange tähele, ma sain küüneseenest jagu äädikaga!! Määrisin igal õhtul paar-kolm kuud ja seen suri ära. Üsna piinarikas oli–seenega kahjustatud osa küünest koorus maha ja vahepeal oli päris valus, aga eelistasin igal juhul kuudepikkusele maksa mürgitamisele seda varianti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.07 09:35; 10.07 14:53; 11.07 09:23; 12.07 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole küüned kuidagi lõhenenud ega valusad, ei sügele ka midagi. Kui üldse, siis ilmselt mul ongi see kergem variant, proovin siis äädikat, kas lihtsalt ostan poest ja määrin küünte peale? Ei lahjenda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 20:35; 09.07 22:26; 10.07 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, söö greipi. Vähemalt 1 päevas. Abikaasa isa sõi rohtusid ja määris end igasuguste kreemidega, miski ei aidanud. Soovitasin greipi süüa, kaks nädalat sõi, seen kadunud ja tagasi pole tulnud. Möödas oma 5 aastat juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, määrid iga päev lahjendamata söögiäädikat seenelisele küünele. Mis mõttes sõi greipi 2 nädalat? Küüs ei kasva ju 2 nädalaga välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.07 09:35; 10.07 14:53; 11.07 09:23; 12.07 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahjendatult? 30% tuleb määrida, et kasu oleks. Ega sa nahka määri, ikka vaid küünt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lahjendatult? 30% tuleb määrida, et kasu oleks. Ega sa nahka määri, ikka vaid küünt.[/tsitaat]Ja siis see seenstanud küüs saab terveks? Või laguneb öra ja kasvab uus? Mul on küüneseen nii suurtel varvastel kui ka väikestel ja ka neljandatel juba :(Ä

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, seen sureb ära ja koorub küünega varba pealt maha. Mul tuli seenega osa küünest lihtsalt maha. Ma räägin, et ega see väga mõnus polnud, aga igal juhul eelistan seda varianti mitmekuulisele tabletiõgimisele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.07 09:35; 10.07 14:53; 11.07 09:23; 12.07 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui kaua see protsess aega võttis, et küüs maha tuli ja siis uus peale kasvas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ikka kolm kuud, ma pakun. Sama kaua sõin kunagi ka Lamisili tablette (või isegi kauem). Neidki pidi sööma kuni küüs täielikult välja kasvab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.07 09:35; 10.07 14:53; 11.07 09:23; 12.07 10:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis küüneseen?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.