Esileht Ilu ja tervis Küüneseen

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Küüneseen

Postitas:

Suure varba pool küünt on kollakat värvi, ja tundub veidi paksem. Lõigates on küll paksem, ja üleüldse tundub see küüs olevat kollase osa juurest nagu veidi lahti, aga seda viimast ehk kujutan vaid ette … Mismoodi küüneseenest vabaneda? Ravida saab millegagi? Või tuleb küüs üldse maha võtta? Nakatab see teisi küüsi ka? Ja kaua ravi aega võtab? Kuu-kaks-kolm?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on lihtsalt küüs kahjustada saanud ja tuleb mingi hetk lihtsalt maha?

Ma ka ükskord kahtlustasin, aga siis meenus et jalg oli ukse all ääre ala jäänud ning kahju saanud ning seetõttu läks lahti ja lõpuks sai eemaldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul väga palju jamamist olnud varbaküüntega. Sain endale uued jooksutossud, mis tundusid mugavad ja puha, kuid kuu aja pärast olid vähemalt kolmel varbal küünealused villid. Ja edasi ma ei räägi. Praegu paraneb vaatepilt tasapisi.
Kuid mis ma tahtsin öelda : kasuta seda Lamisili väikest tuubi, mis müüakse apteekides. See sellises suure pakendis ja päris krõbeda hinnaga, kuid AITAB.
Kandsin aastaid ühte mügarikku väikse varba otsas, mis tundus paksendina, kuid vist ikka ei olnud ka.. Mäkerdasin selle tuubi peale ja nädala pärast oli läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine arsti juurde! Kui on tõesti küüneseen, siis tuleks kohe kiires korras ravima hakata, sest mida varem jaole saab, seda kiiremini ja kergemalt sellest vabaned. Vastasel juhul võivad ka teised küüned kahjustatud saada. Küüneseene korral on tavaliselt vaja suukaudset tabletiravi.
http://www.derma.ee/articles.php?id=12

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Küüneseene ravi kestab oma pool aastat, võib ka terve aasta minna. See on väga halvasti ravile alluv, õigemini kipub see nö tagasi tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küüneseene puhul tuleb teha AB kuur. Olemas on ka spets küünelakid ja mingiaeg reklaamis nn pliiatsit. Mul on see viimane siis, tõmban paar korda küüned üle ja kõik. üks aeg tegin päris tihti aga see soiku jäänud. mul küüntele tuli nagu jahukirme peale ja hakkasid lõhestuma. peaks nahaarstile pöörduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Küüneseen

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.