Esileht Ilu Küünetehnik

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Küünetehnik

Postitas:
Kägu

Tere

Olen alati teinud väga lihtsad küüned endale. Üldjuhul pikkus maha ja kas siis nude geeliga või hästi õrn roosa. Ehk siis mega loomulikud.

Vahetasin hiljuti küünetehnikut, olen tema juurde käinud nüüdseks umbes 6-7 korda. Esimesed korrad tegi ilusad loomulikud küüned aga viimased 3-4 korda üritab iga kord veenda tegema punaseid, mustasid, kollased, siniseid või mõne disainiga küüsi. Iga kord ütlen ka, et ei soovi ja töö pärast tahan teha väga lihtsaid küüsi. See peale surumine on muutunud väga ebameeldivaks juba. Küüntehnik ise väga tore ja teeb enda tööd hästi.

Mida te teeksite sellises olukorras? Kuidas ikkagi öelda nii talle, et ta saaks aru, et ma ei soovi värvilisi küüsi?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii lihtsalt ütledki, et ei taha!!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii lihtsalt ütledki, et ei taha!!

Sellele järgneb “no aga proovime vähemalt ühe korra, paneme paar kivikest ainult, see pole midagi hullu ju”

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii lihtsalt ütledki, et ei taha!!

Sellele järgneb “no aga proovime vähemalt ühe korra, paneme paar kivikest ainult, see pole midagi hullu ju”

kes maksab, tellib muusika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii lihtsalt ütledki, et ei taha!!

Sellele järgneb “no aga proovime vähemalt ühe korra, paneme paar kivikest ainult, see pole midagi hullu ju”

Ütle, et on keelatud. Nt toiduainetööstuses isegi kui geel on lubatud (no seal lühikesel küünel pole murdumise osas väga vahet, kas oma küüs või geel, võib ikka juhtuda ja kindad käes). Eemalt ei pruugigi aru saada, aga igasugu kivikesed jne on no-no.

Kasutagi hädavalet, ütle, et töökohal pole lubatud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii lihtsalt ütledki, et ei taha!!

Sellele järgneb “no aga proovime vähemalt ühe korra, paneme paar kivikest ainult, see pole midagi hullu ju”

Ütle, et on keelatud. Nt toiduainetööstuses isegi kui geel on lubatud (no seal lühikesel küünel pole murdumise osas väga vahet, kas oma küüs või geel, võib ikka juhtuda ja kindad käes). Eemalt ei pruugigi aru saada, aga igasugu kivikesed jne on no-no.

Kasutagi hädavalet, ütle, et töökohal pole lubatud.

Mina ei suudaks sellist asja teha. Ma juba puhalt selle kogu teema peale lähen närvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii lihtsalt ütledki, et ei taha!!

Sellele järgneb “no aga proovime vähemalt ühe korra, paneme paar kivikest ainult, see pole midagi hullu ju”

Ülipikad küüned, kivid, värvid jms on jälle moes.
Mina ka ei lase endale midagi sellist teha, aga ma olen juba 40 ja kõik see on läbi tehtud 15 a tagasi. Samuti teab mu tehnik minu maitset. Ütle, et tehku neid kive ja maalinguid 18 aastastele, sina ei soovi. Ei saa ju ometi nii saamatu olla. Kui juuksur tahaks su pea siniseks värvida või kiilakaks ajada, siis ka lepiksid alandlikult?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii lihtsalt ütledki, et ei taha!!

Sellele järgneb “no aga proovime vähemalt ühe korra, paneme paar kivikest ainult, see pole midagi hullu ju”

Siis ütled, et tead, ma väga tahaksin sinu juures edasi käia, aga kivikesi kindlasti ei taha. Mis sa arvad, kas jõuame kokkuleppele?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole minu maitse ja kõik, miks peaks töö kohta valetama? Lasen samuti lühemaid ja nude erinevate toonidega teha, ei iial kive ja maalinguid. Minu käed ja küüned.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära ütle, et sa ei taha – ütle otse, et sulle ei meeldi edevad küüned.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on vist nii, nagu kui kannad ainult musta värvi riideid ja siis keegi tahab su stiili muuta. See must tundub talle nii igav ja nähtamatu või nagu matusel. Et pane kordki midagi värvilist selga, proovi, vaata et on rõõmsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“See ei ole minu maitse.” Nii lihtne ongi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu Küünetehnik