Esileht Ilu Küünte tugevdamine

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Küünte tugevdamine

Postitas:
Kägu

Küüned on haprad ja murduvad. Olen hakanud võtma toidulisandeid, mis peaksid aitama ajaga, aga tahaks lisada ka midagi välist. Mis firmal on head küüntehooldusvahendid – ma pole kursis, kas näiteks depend on hea firma? Või soovitage midagi muud. Hea kui oleks mingi läbipaistva küünelaki sarnane toode.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära kasuta ravilakke ja üldse lakke, selle soovituse sain siit ja ainult nii saan küüned korda. Kasutan õli ja küünenaha kreemi. Vahel ka lõikan küüsi, mitte ei viili. Nagu suvel lakke kasutama hakkasin, nii küüned kihva keerasin, praegu ei kasuta jälle midagi ja juba ei kihistu, ei murdu. Muutuvad suht kiirelt tugevaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õlitamine ja kreemitamine, kaltsium toidulisandina (või vaadata, et toitumisega küllalt saaks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ka need ravilakid ei aidanud. Küüneõli oli ainuke mis välispidiselt toimis. Toidulisandina teevad kaltsium ja raud küüned tugevaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

LCN küüneõli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

LCN küüneõli

kas see?

https://tradehouse.ee/et/?i=68820

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära kasuta ravilakke ja üldse lakke

Täpselt. Lihtsalt ära tee oma küüntega midagi. Ei ole vaja isegi mingit õli, lihtsalt jäta nad rahule ja hiljemalt 2 kuu pärast on küüned terved ja tugevad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära kasuta ravilakke ja üldse lakke

Täpselt. Lihtsalt ära tee oma küüntega midagi. Ei ole vaja isegi mingit õli, lihtsalt jäta nad rahule ja hiljemalt 2 kuu pärast on küüned terved ja tugevad.

Milline lollus.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

LCN küüneõli

kas see?

https://tradehouse.ee/et/?i=68820

Jah, minul teeb küüned tugevamaks ja paneb kiiremini kasvama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära kasuta ravilakke ja üldse lakke

Täpselt. Lihtsalt ära tee oma küüntega midagi. Ei ole vaja isegi mingit õli, lihtsalt jäta nad rahule ja hiljemalt 2 kuu pärast on küüned terved ja tugevad.

Milline lollus.

Misasi on lollus? Küünte mitte lakkimine ka mingite nn “ravilakkidega”?
Minupärast laki edasi ja mõtle, miks su küüned kihistuvad ja murduvad ning määri mingeid õlisid peale lootuses neid tugevdada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte see, vaid et üldse midagi tgema ei pea- mõnel inimensel on loomuldasa nõrgad ja kihistuvad küüned, aga tihtipeale palju saab toitumise(lisandite)ga parandada.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte see, vaid et üldse midagi tgema ei pea- mõnel inimensel on loomuldasa nõrgad ja kihistuvad küüned, aga tihtipeale palju saab toitumise(lisandite)ga parandada.

Jah, mina olen üks selline, kes arvas koolist peale, et mul on need nõrgad ja kihistuvad küüned. Lakkisin neid ravilakkidega, määrisin õlidega ja sõin toidulisandeid, aga küüned kihistusid muudkui edasi. Null muutust. Kui ma ükskord 30ndates aru sain, et seesama lakkimine on kurja juur, siis see oli mu elu parim avastus, mis küüntesse puutub. Nüüd on mul terved ja tugevad küüned (kuni ma neid ei laki). Piisab ühest nädalast laki all, ja probleem on mitmeks kuuks tagasi.
Mina räägin enda kogemusest. Millest sina räägid?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte see, vaid et üldse midagi tgema ei pea- mõnel inimensel on loomuldasa nõrgad ja kihistuvad küüned, aga tihtipeale palju saab toitumise(lisandite)ga parandada.

Jah, mina olen üks selline, kes arvas koolist peale, et mul on need nõrgad ja kihistuvad küüned. Lakkisin neid ravilakkidega, määrisin õlidega ja sõin toidulisandeid, aga küüned kihistusid muudkui edasi. Null muutust. Kui ma ükskord 30ndates aru sain, et seesama lakkimine on kurja juur, siis see oli mu elu parim avastus, mis küüntesse puutub. Nüüd on mul terved ja tugevad küüned (kuni ma neid ei laki). Piisab ühest nädalast laki all, ja probleem on mitmeks kuuks tagasi.

Mina räägin enda kogemusest. Millest sina räägid?

Mina olen terve elu , seega üle 50 aasta, oma habraste küüntega hädas olnud. Pole kunagi lakkinud ega õlitanud, vahel harva kreemitan käsi. Mitte midagi ei ole aastatega tugevnenud ega paranenud. Mis sa mulle siis soovitad?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte see, vaid et üldse midagi tgema ei pea- mõnel inimensel on loomuldasa nõrgad ja kihistuvad küüned, aga tihtipeale palju saab toitumise(lisandite)ga parandada.

Jah, mina olen üks selline, kes arvas koolist peale, et mul on need nõrgad ja kihistuvad küüned. Lakkisin neid ravilakkidega, määrisin õlidega ja sõin toidulisandeid, aga küüned kihistusid muudkui edasi. Null muutust. Kui ma ükskord 30ndates aru sain, et seesama lakkimine on kurja juur, siis see oli mu elu parim avastus, mis küüntesse puutub. Nüüd on mul terved ja tugevad küüned (kuni ma neid ei laki). Piisab ühest nädalast laki all, ja probleem on mitmeks kuuks tagasi.

Mina räägin enda kogemusest. Millest sina räägid?

Mina olen terve elu , seega üle 50 aasta, oma habraste küüntega hädas olnud. Pole kunagi lakkinud ega õlitanud, vahel harva kreemitan käsi. Mitte midagi ei ole aastatega tugevnenud ega paranenud. Mis sa mulle siis soovitad?

Sa ei puutu kuidagi teemasse. Teemaalgataja küsis mingit ravilakki ja sellele on vastus, et igasugustest ravilakkidest võiks pigem hoiduda. Sina tee oma küüntega, mida tahad.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lakkimine ei kahjusta küüsi, laki eemaldamine kahjustab. Atsetoonivaba eemaldaja samamoodi kuivatab ja teeb nõrgaks. Kui ta mingi hell ja hoolitsev oleks, siis et ei töötaks ja lakki maha ei võtaks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen eluaeg küüsi ja küünenahkasid närinud. Küüned on alati väga nõrgad olnud. Absoluutselt mingit vahet pole, kas neid lakkida või mitte. Mul ei ole retsepti, kuidas küüned loomulikult tugevaks saada. Minu puhul on varem toiminud apteegist ostetav Microcell 2000 küünelakk. Aga see eeldab, et küüsi lakid praktiliselt iga päev. See lakk ise muudab küüned tugevaks. Maha võtad atsetoonivaba küünelakieemaldajaga. See nagu jätaks küüntele ikkagi mingi kihi peale, mis siis küüsi tugevdab. Aga kui lõpetad lakkimise, siis varsti on küüned jälle samasugused nõrgad.
Teine asi on see, et mina hakkasin kodus ise tegelema geellakkimisega. Ütlen ausalt, selle 40 aasta jooksul on mul esimest korda ilusad pikad küüned. Varem olid mul näritud kuni lihani, küünenahad katki. Kulutasin raha korraliku küünenaha õli peale, ostsin maniküürivahendid. Ma ei saa aru, miks ma sellega varem ei tegelenud. 2-3 nädalat on ilusad värvitud küüned. Pealegi veel väga tugevad. Vahepeal teen pause ka, aga kuna oma küüs on ikkagi ilma lakita nõrk, siis päeval panen ravilaki peale ja ööseks võtan maha ja õlitan küüned ära. Tegemist on palju, aga mulle meeldib nii.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lakkimine ei kahjusta küüsi, laki eemaldamine kahjustab. Atsetoonivaba eemaldaja samamoodi kuivatab ja teeb nõrgaks. Kui ta mingi hell ja hoolitsev oleks, siis et ei töötaks ja lakki maha ei võtaks.

Mis sa arvad, mille põhjal küünelakid tehtud on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lakkimine ei kahjusta küüsi, laki eemaldamine kahjustab. Atsetoonivaba eemaldaja samamoodi kuivatab ja teeb nõrgaks. Kui ta mingi hell ja hoolitsev oleks, siis et ei töötaks ja lakki maha ei võtaks.

Mis sa arvad, mille põhjal küünelakid tehtud on?

Ei oska öelda, aga sa võid mind harida. Kasutan neid lakke: https://tradehouse.ee/et/?i=77259

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küüned on haprad ja murduvad. Olen hakanud võtma toidulisandeid, mis peaksid aitama ajaga, aga tahaks lisada ka midagi välist. Mis firmal on head küüntehooldusvahendid – ma pole kursis, kas näiteks depend on hea firma? Või soovitage midagi muud. Hea kui oleks mingi läbipaistva küünelaki sarnane toode.

Sain nüüd teada, et mul on päris korralik rauapuudus organismis ja perearst ütles, et sellest võivad kindlasti ka küüned kihistuma hakata ja suunurgad katki minna (mul tekkis ka see probleem). Hakkasin nüüd selle terviseprobleemiga tegelema ja vaatan, äkki tõesti siis saavad ka küüned ajapikku korda lisaboonusena (mis terviseprobleemi enda kõrval on muidugi täiesti ebaoluline).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina rikkusin oma küüned sellega, et ma koguaeg värvisin ja võtsin värvi maha. Ma värvisin küüsi pea iga kahe pärva tagant, sest ma tüdinesin värvist. Nüüd ma tegin nii nagu siin soovitati, et ei kasutaks mitte midagi. Ja ma tegin seda, ainult jojobaõli kasutasin ja ma juba näen, et mu küüned kasvavad normaalselt. Kavatsen kuuaega veel ilma olla ja taaastada oma küüsi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu Küünte tugevdamine