Esileht Ajaviite- ja muud jutud Küüslaugu söömine.

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Küüslaugu söömine.

Postitas:
Kägu

Igasugu retspetid sisaldavad küüslauku, mulle tegelikult maitseb ka. Aga eriti süüa ei julge, sest pärast haisen. No proovisin siis nüüd korra, mingi veerand küünekese jagu võileiva kattesse, tulemuseks see, et terve päev tõmbusid inimesed kahte lehte laiali. Ometi kasutavad ilmselt ka restoranid oma toitudes küüslauku ju? Kuidas põrgut ainult mina oma küüslauguga niimoodi haisema hakkan?

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ütle üks restoran, kus sulle pakuti toorest küüslauku.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ütle üks restoran, kus sulle pakuti toorest küüslauku.

Minule viimati Balthasaris. Küüslauguvõi sees on toores küüslauk. Põhimõtteliselt sama asi, kui võileivale purustatud värske küüslauk – ainult vahustatud ja soola jms lisatud.

Enne seda oli…kas Sensos vist..lambakarree juurde peedi-küüslaugu salati korvike. No seda tehakse toore küüslauguga.

Paljudes pubimoodi kohtades on ka küüslauguleivad toore küüslauguga – ja nii on nad ka kõige paremad. Praetud leib ja küüslauk purustatud ning leivad selles pastas keerutatud pärast praadimist. Või küüslaugust värsket mahla peale pritsitud. Oluliselt parem, kui kumutatud küüslauguga.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kujutad ehk liialt ette?

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga eriti süüa ei julge, sest pärast haisen. No proovisin siis nüüd korra, mingi veerand küünekese jagu võileiva kattesse, tulemuseks see, et terve päev tõmbusid inimesed kahte lehte laiali.

Kõik haisevad, kes hommikul värsket küüslauku söövad.
Kasuta pigem õhtul, pärast kahte hambapesu ja pikka ööd kaob lõhn siiski vähemaks.
Seesama peedi-küüslaugu salat näiteks, riivjuustu viskad kah veel sisse ja supertoit.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et sa pigem kujutlesid seda ise ette, et kõik inimesed sinu eest küüslaugulõhna pärast põgenesid. Teinekord küsi mõnelt usaldusisikult, kas päriselt ka on küüslaugulõhna tunda. Hea soovitus on ka see, et värsket küüslauku tarbida õhtul. Hommikuks on kõik korras.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Söö musta küüslauku. Ei ole mingit haisu.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Söö musta küüslauku.

Nii pole tänapäeval viisakas öelda.
Õige oleks: afro-ameerika küüslauk.

+8
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Söö musta küüslauku.

Nii pole tänapäeval viisakas öelda.

Õige oleks: afro-ameerika küüslauk.

Njah. Ajupuravik. Eestlaste jaoks on see üldiselt olnud nali ameeriklaste rumaluse üle, kes kõiki maailma mustanahalisi afroameeriklasteks kutsuvad. On neil siis midagi ameerikaga pistmist või on terve elu Senegalis või Paides elanud.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eestlaste jaoks on see üldiselt olnud nali ameeriklaste rumaluse üle, kes kõiki maailma mustanahalisi afroameeriklasteks kutsuvad.

See oli suure Venemaa nali Musta mere kohta, mida jalgpalli MM-i ajal Mustaks ei tohtinud nimetada.
Sest paljud jalgpllurid on afro-ameeriklased.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eestlaste jaoks on see üldiselt olnud nali ameeriklaste rumaluse üle, kes kõiki maailma mustanahalisi afroameeriklasteks kutsuvad.

See oli suure Venemaa nali Musta mere kohta, mida jalgpalli MM-i ajal Mustaks ei tohtinud nimetada.

Sest paljud jalgpllurid on afro-ameeriklased.

Ahaaa 🙂 Et jalgpall (soccer) on ameeriklaste seas kõva sõna (eks kesk- ja lõuna-ameerikas ongi) ja mustanahalisi just aafrika juurtega ja ameerikast pärit jalgpallureid on kohe Portugali, Hispaania, Prantsusmaa, Itaalia, Saksamaa jms koondistes palju.

Huvitav kuulda. Päris põnev jalgpallifakt. Ja puha sul endal välja mõeldud.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult.
Sest sinu jaoks käib “афроамериканское море” googeldamine ju üle jõu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult.

Sest sinu jaoks käib “афроамериканское море” googeldamine ju üle jõu.

Miks ma peaksin seda googeldama. Olen piisavalt lugenud huumorit nende inimeste rumaluse üle, kes ei tea, mida afro-ameeriklane tähendab 🙂 Ja täna pakkusid seda mulle sina.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et sa pigem kujutlesid seda ise ette, et kõik inimesed sinu eest küüslaugulõhna pärast põgenesid. Teinekord küsi mõnelt usaldusisikult, kas päriselt ka on küüslaugulõhna tunda. Hea soovitus on ka see, et värsket küüslauku tarbida õhtul. Hommikuks on kõik korras.

Ei, hais oli ikka kindel – kaks inimest, kellega samas autos olin hommikupoole, ütlesid ikka selgelt välja, et ma enam nii ei teeks. Aga jah, edaspidi jätan õhtuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei, hais oli ikka kindel – kaks inimest, kellega samas autos olin hommikupoole, ütlesid ikka selgelt välja, et ma enam nii ei teeks. Aga jah, edaspidi jätan õhtuks.

Kuidas need 2 inimest sul autos kahte lehte laiali läksid?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma vahest söön hommikuti.Panen leivale toore küüslaugu ja keegi pole veel õelnud,et ma haiseks küüslaugu järgi.Nii hull see asi ka pole 😀

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hais on tuntav veel mitu päeva pärast tarbimist. Haisu ei tunne, kui oled ise küüslauku söönud, nii et küüslaugusööja ei saa kuidagi otsustada, kas on tunda või mitte. Olen see vähemus, kes jälestab küüslauku ja selle lõhna ning tunnen kilomeetri kauguselt ära, kes ja millal on küüslauku söönud.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

klaas piima peale juua, pidavat aitama

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See, kui ebameeldivalt küüslagu või mõne muu asja järgi haiseb, sõltub tema enda naha lõhnast ja sellest, kuidas see küüslauk või muu toit oma naha ja kehaga sobib.
Mulle näiteks ei meeldi kui mu mees sibulat ja heeringat sööb, pärast on ihul minu jaoks ebameeldiv lõhn. Võimalik, et teemaalgataja kehale omase lõhnaga annab küüslauk ebameeldiva reaktsiooni.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me pidime töökaaslastega toimetuses aastaid kannatama ühe kolleegi pärast. Ta sõi absoluutselt iga päev küüslauku, meil oli terve korrus toimetus, suur lahtine ruum ja kui tööle tulime, siis tundsime kohe imalat küüslaugu haisu. Käisime kordamööda palumas, et ole hea mees, söö küüslauku vabadel päevadel, aga seda meest ei huvitanud miski. Näen teda aeg-ajal telekas ja kohe tuleb meelde, kuidas terve toimetus tema haisu pidi kannatama.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tume shokolaad pidada aitama küüslaugu haisu vastu. Mul tuli meelde, kuidas üks laulukoori tädike häbenes, et tal küüslaugu haisu suust tuleb, et tal läks meelest ära, et laulukoor on täna. Ja siis hoidis omal kogu aeg koera süles ja suu ees. Koer haises jubedalt oma koerahaisu, tädi küüslauguhais oleks etem olnud, aga ma ei julgenud öelda. Koerainimesed ju ise oma koerade haisu enam ei tunne ja ta oli muidu hästi tore tädike.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://tervis.postimees.ee/4454811/11-nippi-kuidas-kuuslaugu-voi-sibulahaisusest-hingeohust-vabaneda

0
0
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Küüslaugu söömine.