Esileht Kodunurk Küüslauk pitsal

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Küüslauk pitsal

Postitas:

Tere!

Millises vormis küüslauku kasutatakse pitsakohtades pitsa peal? Vaevalt nad seal küüslauke koorivad ja pressivad, ikka mingi valmistoode on see ilmselt. Nt Peetri Pizzas mulle väga meeldib see küüslaugupuru, mis peal on, mõnes kohas ei ole nii tugeva maitsega, st pole üldse tunda. Kes teab, mida kasutatakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 13:30; 13.08 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga miks ei võiks olla lihtsal hakitud küüslauk või küüslaugu laastud? ma ise kodus lõikan värske küüslaugu viiludeks ja nii lähebki peale. Ahjuküüslauk on ju väga maitsev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, on ikka see ka hea, aga mul aeg-ajalt õnnestub vale töötlusega küüslaugu maitse ära rikkuda, aga sellel pitsakohtade küüslaugul on alati selline õige küüslaugumaitse, st sama mis värskel, aga veits mahedam. Seepärast tahaks ikka tolle kohta ka teada, et mis tuubi- või konservküüslauk see on :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 13:30; 13.08 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vapianos tehakse pitsa ju nina all, mine uuri 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoliselt purustatud ja külmutatud küüslauku. https://www.selver.ee/hakitud-kuuslauk-geia-food-100-g Müüakse tavapoodides ka. Mina olen ostnud Selverist. Hea toidule lisada ja pole vaja hakkimisega sodida. See on sellise maheda küüslaugumaitsega.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 18:51; 13.08 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötasin ühes toidukohas ja seal telliti puhastatud küüslauku, 1 kg vaakumkotis olid. See kilo purustati masinaga ja päeva jooksul kulus 1-2 kg ikka ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline on äkilisema maitsega, aga kindlasti hea. Teemaalgataja pidas vist silmas mahedamat varianti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 18:51; 13.08 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen kodus purustatud küüslaugu õliga purki. Natuke soola, valgeveiniäädikat, suhkrut. Jääb selline pasta, mis on suht mahe ja mida on mugav kasutada.
Võib teha eri maitseid nt. sinepi või meega või erinevate õlidega, äädikatega. Kasutan pisikesi purke.
Õli peab muidugi palju olema – nii, et selle pudru ära katab. Seds õli on hea salatites kasutada.
Usun, et parema valikuga poodides on analoogset toodet täitsa olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Küüslauk pitsal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.