Esileht Ilu ja tervis Kvaliteetne omega 3 – milline toode meie apteekidest valida?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kvaliteetne omega 3 – milline toode meie apteekidest valida?

Postitas:

Tere!

Olen lugenud, et omega 3-me puhul on kõige suurem risk sattuda ebakvaliteetse toote otsa ning sellist toodet võttes võib enda tervisele suure karuteene teha. Eks ma siin proovin ise ka otsida infot, aga ehk on juba keegi leidnud selle parima ning jagaks seda ka minuga? Apteegis on nii suur valik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vali siis mujalt, näiteks vianaturale.ee. kvaliteetsed tooted.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 14:37; 14.10 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linaseemned sisaldavad ainet, mis soolestikus muutub sinihappeks. Seega toorelt ja eriti jahvatatuna ettevaatust. Google annan rohkem infot kui huvi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aterosan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tarbin kanepiseemneõli. Tammejuure Mahetalu oma seni. Saab neilt endilt tellida e-poe kaudu kui ka müügil toidupoodides, nt Prismast ostsin

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan kindasti Ecoshi 🙂 apteegid paljud müüvad ecoshi tooteid, aga saab ka nende kodulehelt tellida. On kallim, aga kui 3x nädalas lonksad, siis vajalik kogus käes ja nii jagub sellest pudelist päris kauaks. Konsentratsioon kordades parem kui enamuses teistes apteegi omades. Ma ei tee koostööd ecoshiga, aga õppisin toitumisnõustamist 1,5a ja minu valik sai lihtsalt langetatud nende teadmiste pealt 🙂

Linaseemneid kindlasti võiks toidule lisada eelsoovitaja järgi, aga tasuks lihtsat teada, et sealt meil raske vajalikus koguses rasvhappeid kätte saada- meie keha peab hakkama suuremaid aheldaid lagundama, et EPA ja DHA kätte saada ja paraku need on suuremas konsentratsioonis ja kättesaadavamal kujul just loomses toidus-õlis. Linaseemnetel muidugi on veel mitmeid teisi häid omadusi, niiet neid võiks ikka süüa. Aga nad on kiired rääsujad, niiet jälgida, et nad mõrud poleks ega ka linaseemneõli ei tohi mõru olla- siis rohkem kahju kui kasu. Tasub ka teada, et omega3 sisaldajad tahavad pigem jahedas säilitamist, niiet kalaõli, linaseemneõli hoia külmas 🙂

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ecosh on väga hea firma, kiidan nende asju (omegat pole proovinud), nt nende S.Boulardii on sama hea kui palju kallimad Biolatted jms.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

tervisepüramiud,möller

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahahaaaa….mina kindlasti ei soovita Ecoshi 🙂

Apteegist tervisepüramiid, veebist vianaturale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervisepüramiidi kalaõli ajas tekitas vähemalt minul jubedaid kalaõlilõhnalisi röhatusi, ei sobinud see toode mulle.

väga hästi on sobinud see, ei tekita mingeid krookse, ja puhas kraam ka: https://eliksiir.ee/toode/ecolomega-kalaoli-kapslid-120kaps/

seda ka ilma kapsliteta saadaval: https://eliksiir.ee/toode/ecolomega-kalaoli-200ml/

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 14:37; 14.10 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan poes või apteeegis erinevate omega 3 toodete pakendid kõrvuti sättida ning silte võrrelda. Nii näed, et kalaõli ja teiste ainete sisaldus varieerub kohati päris suurel määral. Hind ei ole sellega alati vastavuses.

Nimelisi soovitusi küsida on selles mõttes mõttetu, et igaüks kiidab oma. Mõni reklaami mõttes, teisele lihtsalt meeldib pakend, kolmandale sõbranna ütles, et need on head. Sellised soovitused ei põhine tavaliselt tegelikul sisul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan linaseemneid hoopis värskelt jahvatada, hea nt smuutiga koos 2 in 1 teha. Seal on omegate kogu spekter.

I astme reostatus> taimed, kõige puhtam valik

II astme reostatus> taimeid söövad kalad ehk taimed + kala.

III astme reostatus, kõige suuremas kontsentratsioonis ebasoovitavaid aineid> taimed + taimeid söövad kalad + kalad kes söövad kalu.

Omega toidulisandite puhul võib olla probleemiks see, et pakutavas valikutes ei ole esindatud kogu spektrit, mis loob kehas tasakaalutuse.

Taimeid?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ecoshi Oomex, kõige kangem ja tõhusam.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 20:50; 17.10 12:43; 17.10 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vali siis mujalt, näiteks vianaturale.ee. kvaliteetsed tooted.

Ei ma ei nori 😉 , aga kust sa tead, et need on kvaliteetsed ? Mina neid kirju pakil küll ei usalda absoluutselt. Kunagi tehti ju mingi kontroll mingite vitamiinide üle eestis, ei mäleta mis ja enamuses oli lubatud % kordi ja kordi vähem.  Ise ma kasutan neid D-pärleid ja püüan ise uskuda, et ka aitavad 😉

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 09:42; 17.10 13:16; 17.10 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vali siis mujalt, näiteks vianaturale.ee. kvaliteetsed tooted.

Ei ma ei nori ???? , aga kust sa tead, et need on kvaliteetsed ? Mina neid kirju pakil küll ei usalda absoluutselt. Kunagi tehti ju mingi kontroll mingite vitamiinide üle eestis, ei mäleta mis ja enamuses oli lubatud % kordi ja kordi vähem. Ise ma kasutan neid D-pärleid ja püüan ise uskuda, et ka aitavad ????

Seda saad ju vereanalüüsiga kontrollida, kas toimib. Ega te kõik ometi pimesi ei võta d-vitamiini? D-pärlitega saab näidu üles küll, olen võtnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 20:50; 17.10 12:43; 17.10 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda saad ju vereanalüüsiga kontrollida, kas toimib. Ega te kõik ometi pimesi ei võta d-vitamiini? D-pärlitega saab näidu üles küll, olen võtnud.

Tead ma söön küll ilma kontrollimata, sest ma kindlasti ei toitu väga tervislikult ja väljas viibin ka paraku vähe, nii et seda üleküllust ma arvan, et saagi mul kunagi olema

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 09:42; 17.10 13:16; 17.10 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda saad ju vereanalüüsiga kontrollida, kas toimib. Ega te kõik ometi pimesi ei võta d-vitamiini? D-pärlitega saab näidu üles küll, olen võtnud.

Tead ma söön küll ilma kontrollimata, sest ma kindlasti ei toitu väga tervislikult ja väljas viibin ka paraku vähe, nii et seda üleküllust ma arvan, et saagi mul kunagi olema

Mina nt tõmban juba pisut tagasi. Võtsin 5000 TÜ tilku, mis olid pealegi pool aastat üle parim enne tähtaja, kaks korda nädalas. Suvel ei võtnud üldse. Nüüd näitas analüüs, et d-vit on 150 juba.

 

PS Leidsin ühe kasuliku tabeli ka (eeldab oma näidu teadmist) https://minu.synlab.ee/toode/vitamiin-d

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 20:50; 17.10 12:43; 17.10 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nt tõmban juba pisut tagasi. Võtsin 5000 TÜ tilku, mis olid pealegi pool aastat üle parim enne tähtaja, kaks korda nädalas. Suvel ei võtnud üldse. Nüüd näitas analüüs, et d-vit on 150 juba.

Ma võtan 3000 iga päev, no mõni väga üksik päev jääb vahele ka ja füüsiline töö ka, küll ta ära kulub 😉

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 09:42; 17.10 13:16; 17.10 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise tellisin varasemalt iHerbist, aga nüüd avastasin Nowest veebipoe ning sealt võtnud omega-3 ja mõned teised lisandid samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise tellisin varasemalt iHerbist, aga nüüd avastasin Nowest veebipoe ning sealt võtnud omega-3 ja mõned teised lisandid samuti.

NOW tooted kõik iherbis palju soodsamad. Tuleb jälgida EPA ja DHA sisaldust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu ja tervis Kvaliteetne omega 3 – milline toode meie apteekidest valida?