Esileht Ilu Kvaliteetne t-särk?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 84 )

Teema: Kvaliteetne t-särk?

Postitas:

Palun jagage kogemusi- sooviks endale igapäevaseks kandmiseks t-särki, mis ei veniks peale ühte pesu välja. Lindexi kvaliteet on nt ok, aga särgid igavad. Kas tuntud eesti tegijate särgid, mis tavaliselt alla 29euri ei maksa, kannatavad kriitikat?

 

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Reet Ausi omad, pole just superhuvitavad võib-olla, aga kiidan. Basic sarja omad saab 26€ tk kätte, rohkema disainiga seal 40-50€ tuuri. Abikaasa ka suures osas vaid Ausi loomingut kannab, sest tõesti kestab. Nt Levise omad on küll hirmsad kaltsud.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida paksem riie, seda vähem venib. Pesta ei tasu kuuma veega, siis tõmbab kokku. T-särke ei tasu üle 30 kraadiga pesta, parem üldse kui pesta käsitsipesu programmiga. Vähe pesuainet, sest aktiivsed pesuained lõhuvad puuvilla kiude.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Materjali peab vaatama.

Puuvill üksi venib pea alati.

Pre-shrunk cotton on juba “ära pestud” ehk uuesti pesteks peaks olema kokkutõmbamine minimaalne u 2-3%

Kvaliteedist oleneb see, kas kangas on õigetpidi kokku õmmeldud – st, et kas ka pärast pesu särk sirgeks jääb, mitte ei kisu küljed ja õmblused viltu

Elastaan vmt puuvilla sees aitab just seda välja venimist ära hoida ja pikendab eluiga, tihti välditakse seda. 80% puuvill ja 20% muud on tegelikult päris hea.

Kanga paksus on enamasti kirjas, 110gsm on pigem õhuke, 135-175 keskmine, /220+gsm pigem selline paksem töösärk, polo.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reet Ausi omad, pole just superhuvitavad võib-olla, aga kiidan. Basic sarja omad saab 26€ tk kätte, rohkema disainiga seal 40-50€ tuuri. Abikaasa ka suures osas vaid Ausi loomingut kannab, sest tõesti kestab. Nt Levise omad on küll hirmsad kaltsud.

Need disainid on küll nõmedad. Ja lihtsat valget t-särki ei ole ei ei meestele ega naistele?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kvaliteetse t särgi hind algab umbes 80 eurost. Kallid kaubamärgid teevad kvaliteetseid t särke. Joop, Lagerfeld, Boss

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kvaliteetse t särgi hind algab umbes 80 eurost. Kallid kaubamärgid teevad kvaliteetseid t särke. Joop, Lagerfeld, Boss

Tegelikult ei ole nii.

Kvaliteetse, aga lihtsa, t-särgi saab tööriiete poest, nt vormiriieteks mõeldud särkidel on lausa nõuded, et peavad vähemalt X pesukorda ilusad püsima – ei pleeku, ei lähe värvist välja, ei veni jne. Hangetel neid testitakse – tavalised t-särgi “toorikud” millele siis tehakse logod, tikandid jne peale. Enamasti pole hinnaklass ka kiirmoest tunduvalt kallim, kuna ka nende tootmismaht on suur – tööstuslikult neid ikka kulub ja ettevõttetes vahetatakse neid ju tihti, uued töötajad, mitu särki töötaja kohta jne. Lihtsalt nad on üpriski “näotud” – naiste omad on natuke taljesse, ja erinevate kradega, osadel keeratud käised jne. Aga hind umbes ~10€ särk – kui sedagi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallinn Dollsi särgid on paksemast kangast ja mul vähemalt püsivad heas vormis, Black Giraffe omad ka.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ei ole nii. Kvaliteetse, aga lihtsa, t-särgi saab tööriiete poest, nt vormiriieteks mõeldud särkidel on lausa nõuded, et peavad vähemalt X pesukorda ilusad püsima – ei pleeku, ei lähe värvist välja, ei veni jne.

Ärgem nüüd võrrelge Mercedest Daciaga. Et ostan tööriiete poest 10 eurose t särgi ja võrdlen seda Ralph Laureni 80 eurose t särgiga? Igal särgil on oma koht. Kui sa oled töömees, siis kannad ja seda 10 eurost t särki tööl olles, kui kraavi kaevad. Kui oled aga kontoris töötav, siis paned selga Ralph Laureni logoga särgi. Vaat nii!

+1
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ei ole nii. Kvaliteetse, aga lihtsa, t-särgi saab tööriiete poest, nt vormiriieteks mõeldud särkidel on lausa nõuded, et peavad vähemalt X pesukorda ilusad püsima – ei pleeku, ei lähe värvist välja, ei veni jne.

Ärgem nüüd võrrelge Mercedest Daciaga. Et ostan tööriiete poest 10 eurose t särgi ja võrdlen seda Ralph Laureni 80 eurose t särgiga? Igal särgil on oma koht. Kui sa oled töömees, siis kannad ja seda 10 eurost t särki tööl olles, kui kraavi kaevad. Kui oled aga kontoris töötav, siis paned selga Ralph Laureni logoga särgi. Vaat nii!

Inimene küsis igapäevaks kandmiseks.

Kusjuures, mul pole kunagi ühed t-särgid kiiremini katki läinud kui CK särgid. Teised, mis katki läksid olid Levis.

Kusagile kampsuni alla ei ole vaja brändisärki, samuti olenevalt logost vmt ei pruugi ka see pintsaku alt välja paista ja must ilusa kaelusega (ja taljesse lõikega) t-särk on ikka eemalt lihtsalt must t-särk.

Aga sul on õigus – brändiriidel annab selle ülejäänud 80% kõrgmast hinnast see logo seal peal.
Sul on vaja logo peale, et kallis välja näha.

Samas teine inimene suudab valida ka soodsama hinnaklassi seast figuuri rõhutava ja kvaliteetse särgi, mis keha kaunistab, lisab juurde hoopis mõne kallima detaili – jalanõud, käekoti, käekella, kaelasalli vmt ja näeb “kallim” välja kui see, kes lihtsalt brändimärki ostab.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

must ilusa kaelusega (ja taljesse lõikega) t-särk on ikka eemalt lihtsalt must t-särk.

Samas teine inimene suudab valida ka soodsama hinnaklassi seast figuuri rõhutava ja kvaliteetse särgi, mis keha kaunistab

Oot, miks me praeguse moe juures mingitest figuuri rõhutavatest taljes t-särkidest räägime üldse?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

must ilusa kaelusega (ja taljesse lõikega) t-särk on ikka eemalt lihtsalt must t-särk.

Samas teine inimene suudab valida ka soodsama hinnaklassi seast figuuri rõhutava ja kvaliteetse särgi, mis keha kaunistab

Oot, miks me praeguse moe juures mingitest figuuri rõhutavatest taljes t-särkidest räägime üldse?

Sest enamasti peetakse tööriiete t-särkidest rääkides just silmas neid kandilisi unisex särke – ehk täpselt neid “kraavikaevajatele”.

Tegelikult on täiesti tavalised t-särgi toorikuid olemas ka naistele lõigetega (mis on enamasti taljes ja teise lõikega), millele lihtsalt pannakse siis ettevõtte bränding peale. Ehk kusagil pintsaku all ei saa aru, et tegu “tööriiete” särgiga, mitte mingi reserved, ck vmt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

must ilusa kaelusega (ja taljesse lõikega) t-särk on ikka eemalt lihtsalt must t-särk.

Samas teine inimene suudab valida ka soodsama hinnaklassi seast figuuri rõhutava ja kvaliteetse särgi, mis keha kaunistab

Oot, miks me praeguse moe juures mingitest figuuri rõhutavatest taljes t-särkidest räägime üldse?

Sest enamasti peetakse tööriiete t-särkidest rääkides just silmas neid kandilisi unisex särke – ehk täpselt neid “kraavikaevajatele”.

Tegelikult on täiesti tavalised t-särgi toorikuid olemas ka naistele lõigetega (mis on enamasti taljes ja teise lõikega), millele lihtsalt pannakse siis ettevõtte bränding peale. Ehk kusagil pintsaku all ei saa aru, et tegu “tööriiete” särgiga, mitte mingi reserved, ck vmt.

Miks neid naiste lõikeid keegi tahtma peaks, kui need moeski ei ole? Liibuvaid t-särke kanti 2005

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. must ilusa kaelusega (ja taljesse lõikega) t-särk on ikka eemalt lihtsalt must t-särk.

    Samas teine inimene suudab valida ka soodsama hinnaklassi seast figuuri rõhutava ja kvaliteetse särgi, mis keha kaunistab

    Oot, miks me praeguse moe juures mingitest figuuri rõhutavatest taljes t-särkidest räägime üldse?

    Sest enamasti peetakse tööriiete t-särkidest rääkides just silmas neid kandilisi unisex särke – ehk täpselt neid “kraavikaevajatele”.

    Tegelikult on täiesti tavalised t-särgi toorikuid olemas ka naistele lõigetega (mis on enamasti taljes ja teise lõikega), millele lihtsalt pannakse siis ettevõtte bränding peale. Ehk kusagil pintsaku all ei saa aru, et tegu “tööriiete” särgiga, mitte mingi reserved, ck vmt.

    Miks neid naiste lõikeid keegi tahtma peaks, kui need moeski ei ole? Liibuvaid t-särke kanti 2005

Sest õnneks leidub veel inimesi, kes ei riietu selle järgi, mis on parajasti moes, vaid selle järgi, mis sobib kehakujuga.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult on täiesti tavalised t-särgi toorikuid olemas ka naistele lõigetega (mis on enamasti taljes ja teise lõikega), millele lihtsalt pannakse siis ettevõtte bränding peal

Minu kogemus on selline, et neid naiste lõikeid peab kindlasti selga proovima, sest need kipuvad lühikesed olema. Ma olen ise pika kerega ja tean juba, et “naistelõikelise” peab tellima suuruses XL, et oleks üldse lootust, et naba ära katab. Unisex läheb S-M, seal pikkuse probleem puudub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult on täiesti tavalised t-särgi toorikuid olemas ka naistele lõigetega (mis on enamasti taljes ja teise lõikega), millele lihtsalt pannakse siis ettevõtte bränding peal

Minu kogemus on selline, et neid naiste lõikeid peab kindlasti selga proovima, sest need kipuvad lühikesed olema. Ma olen ise pika kerega ja tean juba, et “naistelõikelise” peab tellima suuruses XL, et oleks üldse lootust, et naba ära katab. Unisex läheb S-M, seal pikkuse probleem puudub.

Sa suuremarinnaline? Neil enamasti esineb see probleem, aga tõsi. Kui unisex/meeste särk on mõeldud püksi panemiseks siis naiste lõikega särkide pikkus on enamasti õiges suuruses nii, et napilt saaks püksi panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kvaliteetse t särgi hind algab umbes 80 eurost. Kallid kaubamärgid teevad kvaliteetseid t särke. Joop, Lagerfeld, Boss

Loll jutt.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ei ole nii. Kvaliteetse, aga lihtsa, t-särgi saab tööriiete poest, nt vormiriieteks mõeldud särkidel on lausa nõuded, et peavad vähemalt X pesukorda ilusad püsima – ei pleeku, ei lähe värvist välja, ei veni jne.

Ärgem nüüd võrrelge Mercedest Daciaga. Et ostan tööriiete poest 10 eurose t särgi ja võrdlen seda Ralph Laureni 80 eurose t särgiga? Igal särgil on oma koht. Kui sa oled töömees, siis kannad ja seda 10 eurost t särki tööl olles, kui kraavi kaevad. Kui oled aga kontoris töötav, siis paned selga Ralph Laureni logoga särgi. Vaat nii!

…siis paned selga Ralph Laurni logiga särgi. ????

Ma jälestan neid särke, need on nii kohutavad. Eriti jubedad on need, millel see märk on väga suur.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nõus ostma gucci, ralph laureni või mida iganes tsärgi (hind peaks alla 200 jääma siiski),  peaasi, et ta peale esimest pesu välja ei veni. Aga kindlasti peab logo olema varjatud kohas, nii et esimese hooga silma ei riiva – ma muidu tunnen ennast nagu vene uusrikas. Täitsa teadvustan endale, et minu eelarvamus ja probleem, aga no ei suuda panna selga särki kus peal suurelt kiri Armani ükskõik kui hea kvaliteeediga see ka ei oleks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nõus ostma gucci, ralph laureni või mida iganes tsärgi (hind peaks alla 200 jääma siiski), peaasi, et ta peale esimest pesu välja ei veni. Aga kindlasti peab logo olema varjatud kohas, nii et esimese hooga silma ei riiva – ma muidu tunnen ennast nagu vene uusrikas. Täitsa teadvustan endale, et minu eelarvamus ja probleem, aga no ei suuda panna selga särki kus peal suurelt kiri Armani ükskõik kui hea kvaliteeediga see ka ei oleks.

Lisan, et paneks hea meelega selga ka 10 eurose tsärgi kui keegi oskab soovitada kvaliteetset, minu jaoks ei tähenda see, et ma saan kalleid rõivaid lubada seda, et ma ei suuda odavat ja kvaliteetset kanda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. must ilusa kaelusega (ja taljesse lõikega) t-särk on ikka eemalt lihtsalt must t-särk.

    Samas teine inimene suudab valida ka soodsama hinnaklassi seast figuuri rõhutava ja kvaliteetse särgi, mis keha kaunistab

    Oot, miks me praeguse moe juures mingitest figuuri rõhutavatest taljes t-särkidest räägime üldse?

    Sest enamasti peetakse tööriiete t-särkidest rääkides just silmas neid kandilisi unisex särke – ehk täpselt neid “kraavikaevajatele”.

    Tegelikult on täiesti tavalised t-särgi toorikuid olemas ka naistele lõigetega (mis on enamasti taljes ja teise lõikega), millele lihtsalt pannakse siis ettevõtte bränding peale. Ehk kusagil pintsaku all ei saa aru, et tegu “tööriiete” särgiga, mitte mingi reserved, ck vmt.

    Miks neid naiste lõikeid keegi tahtma peaks, kui need moeski ei ole? Liibuvaid t-särke kanti 2005

Sest õnneks leidub veel inimesi, kes ei riietu selle järgi, mis on parajasti moes, vaid selle järgi, mis sobib kehakujuga.

Need liibuvate t-särkide armastajad panevad selle juurde üldjuhul samasugused liibuvad teksad, mis on juba iseenesest stiilifopaa. Lisaks ei ole need figuurid samuti enamasti need, mis liibuvatest riietest võidaks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. must ilusa kaelusega (ja taljesse lõikega) t-särk on ikka eemalt lihtsalt must t-särk.

    Samas teine inimene suudab valida ka soodsama hinnaklassi seast figuuri rõhutava ja kvaliteetse särgi, mis keha kaunistab

    Oot, miks me praeguse moe juures mingitest figuuri rõhutavatest taljes t-särkidest räägime üldse?

    Sest enamasti peetakse tööriiete t-särkidest rääkides just silmas neid kandilisi unisex särke – ehk täpselt neid “kraavikaevajatele”.

    Tegelikult on täiesti tavalised t-särgi toorikuid olemas ka naistele lõigetega (mis on enamasti taljes ja teise lõikega), millele lihtsalt pannakse siis ettevõtte bränding peale. Ehk kusagil pintsaku all ei saa aru, et tegu “tööriiete” särgiga, mitte mingi reserved, ck vmt.

    Miks neid naiste lõikeid keegi tahtma peaks, kui need moeski ei ole? Liibuvaid t-särke kanti 2005

Sest õnneks leidub veel inimesi, kes ei riietu selle järgi, mis on parajasti moes, vaid selle järgi, mis sobib kehakujuga.

Need liibuvate t-särkide armastajad panevad selle juurde üldjuhul samasugused liibuvad teksad, mis on juba iseenesest stiilifopaa. Lisaks ei ole need figuurid samuti enamasti need, mis liibuvatest riietest võidaks.

Jaa, mul on ultra skinnid ja vahel on t-särk ka ümber. Väga mugav on, mulle meeldib.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sul on õigus – brändiriidel annab selle ülejäänud 80% kõrgmast hinnast see logo seal peal. Sul on vaja logo peale, et kallis välja näha.

Sul vist ei ole elus ühtegi kallimat t särki olnud. Võrdle materjale. Mul on üks Joopi t särk ja kui käega katsud, siis saad aru, et puuvill näppude vahel on hoopis teistsugune kui odaval särgil. Joopi särk on 100% puuvill.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jälestan neid särke, need on nii kohutavad. Eriti jubedad on need, millel see märk on väga suur.

Neid on ka väikese logoga. Mul on kaks Laureni polosärki aastast 2011. Kannan nii kaks korda kuus ja nii juba aastaid. Ei ole veel pesus värvi kaotanud ja välja veninud. Ostsin välimaalt Laureni tehasu juures asuvast poest ühes Aasia riigis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kindlasti peab logo olema varjatud kohas, nii et esimese hooga silma ei riiva – ma muidu tunnen ennast nagu vene uusrikas.

Selliseid on täitsa olemas. Külasta näiteks Tallinna Kaubamaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sul on õigus – brändiriidel annab selle ülejäänud 80% kõrgmast hinnast see logo seal peal. Sul on vaja logo peale, et kallis välja näha.

Sul vist ei ole elus ühtegi kallimat t särki olnud. Võrdle materjale. Mul on üks Joopi t särk ja kui käega katsud, siis saad aru, et puuvill näppude vahel on hoopis teistsugune kui odaval särgil. Joopi särk on 100% puuvill.

Mulle puuvill eriti ei istu, ma eelsitan siidi, see on kuidagi mõnusam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jälestan neid särke, need on nii kohutavad. Eriti jubedad on need, millel see märk on väga suur.

Neid on ka väikese logoga. Mul on kaks Laureni polosärki aastast 2011. Kannan nii kaks korda kuus ja nii juba aastaid. Ei ole veel pesus värvi kaotanud ja välja veninud. Ostsin välimaalt Laureni tehasu juures asuvast poest ühes Aasia riigis.

Jah, ma tean, et neil on väiksem logo ka. Vahet ei ole, ma ei taha oma särgil ühtegi logo näha, see on mulle lihtsalt vastu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahet ei ole, ma ei taha oma särgil ühtegi logo näha, see on mulle lihtsalt vastu.

Uudishimust küsin. Kas peale auto ostmist esimese asjana lased auto iluvõrelt, roolilt ja pagasiluugilt logod eemaldada?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sul on õigus – brändiriidel annab selle ülejäänud 80% kõrgmast hinnast see logo seal peal. Sul on vaja logo peale, et kallis välja näha.

Sul vist ei ole elus ühtegi kallimat t särki olnud. Võrdle materjale. Mul on üks Joopi t särk ja kui käega katsud, siis saad aru, et puuvill näppude vahel on hoopis teistsugune kui odaval särgil. Joopi särk on 100% puuvill.

Mulle puuvill eriti ei istu, ma eelsitan siidi, see on kuidagi mõnusam.

Jutt on t-särkidest. Sa panid vähe mööda oma fantaasialooga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. must ilusa kaelusega (ja taljesse lõikega) t-särk on ikka eemalt lihtsalt must t-särk.

    Samas teine inimene suudab valida ka soodsama hinnaklassi seast figuuri rõhutava ja kvaliteetse särgi, mis keha kaunistab

    Oot, miks me praeguse moe juures mingitest figuuri rõhutavatest taljes t-särkidest räägime üldse?

    Sest enamasti peetakse tööriiete t-särkidest rääkides just silmas neid kandilisi unisex särke – ehk täpselt neid “kraavikaevajatele”.

    Tegelikult on täiesti tavalised t-särgi toorikuid olemas ka naistele lõigetega (mis on enamasti taljes ja teise lõikega), millele lihtsalt pannakse siis ettevõtte bränding peale. Ehk kusagil pintsaku all ei saa aru, et tegu “tööriiete” särgiga, mitte mingi reserved, ck vmt.

    Miks neid naiste lõikeid keegi tahtma peaks, kui need moeski ei ole? Liibuvaid t-särke kanti 2005

Sest õnneks leidub veel inimesi, kes ei riietu selle järgi, mis on parajasti moes, vaid selle järgi, mis sobib kehakujuga.

Need liibuvate t-särkide armastajad panevad selle juurde üldjuhul samasugused liibuvad teksad, mis on juba iseenesest stiilifopaa. Lisaks ei ole need figuurid samuti enamasti need, mis liibuvatest riietest võidaks.

Jaa, mul on ultra skinnid ja vahel on t-särk ka ümber. Väga mugav on, mulle meeldib.

Mugavus ei puutu üldse asjasse, ma rääkisin stiilist. End pealaest jalatallani liibuvasse riietada  on stiilieksimus. Väikelinnades on see muidugi väga moes ka praegu.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 84 )


Esileht Ilu Kvaliteetne t-särk?