Esileht Ilu Kvaliteetne t-särk?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 84 )

Teema: Kvaliteetne t-särk?

Postitas:
Kägu
  1. must ilusa kaelusega (ja taljesse lõikega) t-särk on ikka eemalt lihtsalt must t-särk.

    Samas teine inimene suudab valida ka soodsama hinnaklassi seast figuuri rõhutava ja kvaliteetse särgi, mis keha kaunistab

    Oot, miks me praeguse moe juures mingitest figuuri rõhutavatest taljes t-särkidest räägime üldse?

    Sest enamasti peetakse tööriiete t-särkidest rääkides just silmas neid kandilisi unisex särke – ehk täpselt neid “kraavikaevajatele”.

    Tegelikult on täiesti tavalised t-särgi toorikuid olemas ka naistele lõigetega (mis on enamasti taljes ja teise lõikega), millele lihtsalt pannakse siis ettevõtte bränding peale. Ehk kusagil pintsaku all ei saa aru, et tegu “tööriiete” särgiga, mitte mingi reserved, ck vmt.

    Miks neid naiste lõikeid keegi tahtma peaks, kui need moeski ei ole? Liibuvaid t-särke kanti 2005

Sest õnneks leidub veel inimesi, kes ei riietu selle järgi, mis on parajasti moes, vaid selle järgi, mis sobib kehakujuga.

Need liibuvate t-särkide armastajad panevad selle juurde üldjuhul samasugused liibuvad teksad, mis on juba iseenesest stiilifopaa. Lisaks ei ole need figuurid samuti enamasti need, mis liibuvatest riietest võidaks.

Jaa, mul on ultra skinnid ja vahel on t-särk ka ümber. Väga mugav on, mulle meeldib.

Mugavus ei puutu üldse asjasse, ma rääkisin stiilist. End pealaest jalatallani liibuvasse riietada on stiilieksimus. Väikelinnades on see muidugi väga moes ka praegu.

Stiilirksimus. ????

Ee, mis need väikelinnad siia puutuvad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sul on õigus – brändiriidel annab selle ülejäänud 80% kõrgmast hinnast see logo seal peal. Sul on vaja logo peale, et kallis välja näha.

Sul vist ei ole elus ühtegi kallimat t särki olnud. Võrdle materjale. Mul on üks Joopi t särk ja kui käega katsud, siis saad aru, et puuvill näppude vahel on hoopis teistsugune kui odaval särgil. Joopi särk on 100% puuvill.

Mulle puuvill eriti ei istu, ma eelsitan siidi, see on kuidagi mõnusam.

Jutt on t-särkidest. Sa panid vähe mööda oma fantaasialooga.

Sinu jaoks on siid fantaasia?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sul on õigus – brändiriidel annab selle ülejäänud 80% kõrgmast hinnast see logo seal peal. Sul on vaja logo peale, et kallis välja näha.

Sul vist ei ole elus ühtegi kallimat t särki olnud. Võrdle materjale. Mul on üks Joopi t särk ja kui käega katsud, siis saad aru, et puuvill näppude vahel on hoopis teistsugune kui odaval särgil. Joopi särk on 100% puuvill.

Mulle puuvill eriti ei istu, ma eelsitan siidi, see on kuidagi mõnusam.

Jutt on t-särkidest. Sa panid vähe mööda oma fantaasialooga.

Sinu jaoks on siid fantaasia?

Ei, sinu jaoks ilmselt on, kui sellest t-särkide kontekstis rääkima tulid. T-särke tehakse heal juhul puuvilla ja siidi segust, aga seegi ei ole väga levinud. Ikka puuvill on see, mida kasutatakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige jubedam asi on suur brändilogo T-särgil, või ükskõik mis riideesemel. Nad tahavad, et ma maksaks selle asja eest? Kui nad tahavad minult, et ma käiks ringi nagu elav reklaampost, siis oleks õiglane, kui nemad maksaks mulle!

Vähemalt selle brändilogo näed poes kohe ära ega osta seda asja. Teine jälk asi on kõvast materjalist silt kukla peal, mis kandes hakkab kriipima. Või ka külje peal need sildid, mõnedel toodetel hakkavad nahka kraapima.

Ma olen praegu rahul paar aastat tagasi Debenhamsist ostetud paari Oasise T-särgiga. Olid suure allahindlusega, sellepärast ostsingi. Liibuvad mõnusalt, midagi ei kraabi. Hea materjal ja hea mudel. Ma kannan neid kodus ja koeraga jalutades, ei pea pidulikud olema. Peaasi on kandmismugavus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sul on õigus – brändiriidel annab selle ülejäänud 80% kõrgmast hinnast see logo seal peal. Sul on vaja logo peale, et kallis välja näha.

Sul vist ei ole elus ühtegi kallimat t särki olnud. Võrdle materjale. Mul on üks Joopi t särk ja kui käega katsud, siis saad aru, et puuvill näppude vahel on hoopis teistsugune kui odaval särgil. Joopi särk on 100% puuvill.

Mulle puuvill eriti ei istu, ma eelsitan siidi, see on kuidagi mõnusam.

Jutt on t-särkidest. Sa panid vähe mööda oma fantaasialooga.

Sinu jaoks on siid fantaasia?

Ei, sinu jaoks ilmselt on, kui sellest t-särkide kontekstis rääkima tulid. T-särke tehakse heal juhul puuvilla ja siidi segust, aga seegi ei ole väga levinud. Ikka puuvill on see, mida kasutatakse.

Sa räägid lambi puuvillast, selle peale ma ütlesingi, et ma eelistan hoopis siidi. Kuigi siid antud teemas ei anna midagi. Küll aga kui nüüd t-särkidest rääkida, siis mina kasutan meriinot. Oluliselt parem kui puuvill.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sul on õigus – brändiriidel annab selle ülejäänud 80% kõrgmast hinnast see logo seal peal. Sul on vaja logo peale, et kallis välja näha.

Sul vist ei ole elus ühtegi kallimat t särki olnud. Võrdle materjale. Mul on üks Joopi t särk ja kui käega katsud, siis saad aru, et puuvill näppude vahel on hoopis teistsugune kui odaval särgil. Joopi särk on 100% puuvill.

Mulle puuvill eriti ei istu, ma eelsitan siidi, see on kuidagi mõnusam.

Jutt on t-särkidest. Sa panid vähe mööda oma fantaasialooga.

Sinu jaoks on siid fantaasia?

Ei, sinu jaoks ilmselt on, kui sellest t-särkide kontekstis rääkima tulid. T-särke tehakse heal juhul puuvilla ja siidi segust, aga seegi ei ole väga levinud. Ikka puuvill on see, mida kasutatakse.

Sa räägid lambi puuvillast, selle peale ma ütlesingi, et ma eelistan hoopis siidi. Kuigi siid antud teemas ei anna midagi. Küll aga kui nüüd t-särkidest rääkida, siis mina kasutan meriinot. Oluliselt parem kui puuvill.

Nagu me seda väljendit teame: Cotton kills.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sul on õigus – brändiriidel annab selle ülejäänud 80% kõrgmast hinnast see logo seal peal. Sul on vaja logo peale, et kallis välja näha.

Sul vist ei ole elus ühtegi kallimat t särki olnud. Võrdle materjale. Mul on üks Joopi t särk ja kui käega katsud, siis saad aru, et puuvill näppude vahel on hoopis teistsugune kui odaval särgil. Joopi särk on 100% puuvill.

Mulle puuvill eriti ei istu, ma eelsitan siidi, see on kuidagi mõnusam.

Jutt on t-särkidest. Sa panid vähe mööda oma fantaasialooga.

Sinu jaoks on siid fantaasia?

Ei, sinu jaoks ilmselt on, kui sellest t-särkide kontekstis rääkima tulid. T-särke tehakse heal juhul puuvilla ja siidi segust, aga seegi ei ole väga levinud. Ikka puuvill on see, mida kasutatakse.

Sa räägid lambi puuvillast, selle peale ma ütlesingi, et ma eelistan hoopis siidi. Kuigi siid antud teemas ei anna midagi. Küll aga kui nüüd t-särkidest rääkida, siis mina kasutan meriinot. Oluliselt parem kui puuvill.

Mis lambi puuvillast? Puuvilla on igasuguse kvaliteediga ja loomulikult määrab kiu kvaliteet lõpptoote kvaliteedi. Millest sa aru ei saa?

Ka siidi ja meriinot on igasuguse kvaliteediga. Siiski ei ole need kumbki t-särgi-materjal. Meriinost tehakse sooja aluspesu mitte t-särke.

Sa üritad siin kuidagi “parem” paista enda arvates vist (puuvilla põlastades), aga paned üha rohkem puusse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sul on õigus – brändiriidel annab selle ülejäänud 80% kõrgmast hinnast see logo seal peal. Sul on vaja logo peale, et kallis välja näha.

Sul vist ei ole elus ühtegi kallimat t särki olnud. Võrdle materjale. Mul on üks Joopi t särk ja kui käega katsud, siis saad aru, et puuvill näppude vahel on hoopis teistsugune kui odaval särgil. Joopi särk on 100% puuvill.

Mulle puuvill eriti ei istu, ma eelsitan siidi, see on kuidagi mõnusam.

Jutt on t-särkidest. Sa panid vähe mööda oma fantaasialooga.

Sinu jaoks on siid fantaasia?

Ei, sinu jaoks ilmselt on, kui sellest t-särkide kontekstis rääkima tulid. T-särke tehakse heal juhul puuvilla ja siidi segust, aga seegi ei ole väga levinud. Ikka puuvill on see, mida kasutatakse.

Sa räägid lambi puuvillast, selle peale ma ütlesingi, et ma eelistan hoopis siidi. Kuigi siid antud teemas ei anna midagi. Küll aga kui nüüd t-särkidest rääkida, siis mina kasutan meriinot. Oluliselt parem kui puuvill.

Mis lambi puuvillast? Puuvilla on igasuguse kvaliteediga ja loomulikult määrab kiu kvaliteet lõpptoote kvaliteedi. Millest sa aru ei saa?

Ka siidi ja meriinot on igasuguse kvaliteediga. Siiski ei ole need kumbki t-särgi-materjal. Meriinost tehakse sooja aluspesu mitte t-särke.

Sa üritad siin kuidagi “parem” paista enda arvates vist (puuvilla põlastades), aga paned üha rohkem puusse.

Meriinost tehakse t-särke ka, seda vast teab igaüks. Ma ei ütleks, et ta parem üritab paista. Meriino on ilmselgelt parem puuvillast, see on ju kõigile teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meriinost tehakse sooja aluspesu mitte t-särke.

[/quote]

Ee…what?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

COS’i T-särgid on väga kvaliteetsed – 10 aastat vana särk on täiesti korras.

Eriline supersärk on üks MEXX Sport oma – kunagi (15a tagasi kindlasti) Stockmanni allahindluselt ostetud, sadu kordi pestud, vormilt nagu uus. Värv on tuhmunud veidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meriinost tehakse sooja aluspesu mitte t-särke.

Ee…what?

[/quote]
Jah, sa võid ükskõik mis kiust teha t-särgi kujulise asja, see ei ole sellepärast veel klassikalises mõttes t-särk, millest on teema. Suvel sa ei pane ju igapäevaselt villast särki selga või paned? Miks ometi?
Talvel loomulikult kantakse villaseid esemeid, aga siis on see siiski soe aluskiht (loe: soe pesu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. must ilusa kaelusega (ja taljesse lõikega) t-särk on ikka eemalt lihtsalt must t-särk.

    Samas teine inimene suudab valida ka soodsama hinnaklassi seast figuuri rõhutava ja kvaliteetse särgi, mis keha kaunistab

    Oot, miks me praeguse moe juures mingitest figuuri rõhutavatest taljes t-särkidest räägime üldse?

    Sest enamasti peetakse tööriiete t-särkidest rääkides just silmas neid kandilisi unisex särke – ehk täpselt neid “kraavikaevajatele”.

    Tegelikult on täiesti tavalised t-särgi toorikuid olemas ka naistele lõigetega (mis on enamasti taljes ja teise lõikega), millele lihtsalt pannakse siis ettevõtte bränding peale. Ehk kusagil pintsaku all ei saa aru, et tegu “tööriiete” särgiga, mitte mingi reserved, ck vmt.

    Miks neid naiste lõikeid keegi tahtma peaks, kui need moeski ei ole? Liibuvaid t-särke kanti 2005

Sest õnneks leidub veel inimesi, kes ei riietu selle järgi, mis on parajasti moes, vaid selle järgi, mis sobib kehakujuga.

Need liibuvate t-särkide armastajad panevad selle juurde üldjuhul samasugused liibuvad teksad, mis on juba iseenesest stiilifopaa. Lisaks ei ole need figuurid samuti enamasti need, mis liibuvatest riietest võidaks.

Jaa, mul on ultra skinnid ja vahel on t-särk ka ümber. Väga mugav on, mulle meeldib.

Mugavus ei puutu üldse asjasse, ma rääkisin stiilist. End pealaest jalatallani liibuvasse riietada on stiilieksimus. Väikelinnades on see muidugi väga moes ka praegu.

Arvate, et kõik tahavad ringi käia nagu mehed? Naiselik olemine on alati moes. Taljesse särk ei tähenda alati liibuvat! Ka pintsakud on taljesse, A lõikega kleit on taljesse, triiksärgid suures osas on taljesse (kui nad ei ole just nö oversized mõeldud). Kõik ei riietu alati “moe” järgi, vaid kehakuju järgi ning klassika (naiselik) on A L A T I moes.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korrastasin nv-l riidekappi. T-särgid olid samuti aktuaalne teema, et mittesobivad eemaldada.

Ma pole enese teada vahepeal kasvanud, aga enamus särke olid kuidagi lühikesed (olen 175 cm pikk ja 63 kg kerge). Kaelaosa ja õlgadest istumine muidu kõik kena, aga ihu kattev materjal lõppeb enne naba… Nuta või naera! Keegi lühemat kasvu neidis v naine saab neid peagi valida Tartu Uuskasutusekeskuses Riia mnt-l. Viin homme sinna.

Muidu on istunud nii vormilt, materjalilt kui ka välimuselt Cap (Saksast soetatud), Esprit, Nike (puuvillane, mitte see läikiv lycra).

Naiste T-särke mul pika kere omanikuna ei tasugi vaadata/otsida.

Õnneks avastasin Norras käies kohaliku brändi põhjamaa inimestele mõelduna. Stormberg. Sealt sain ühe ropsuga sooja pesu, poolpikad suvepüksid, korralikud soojad pikad püksid, kevadjaki (parka).

Üliõnnelik! Kõik nagu spets minu kehakujule loodud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mugavus ei puutu üldse asjasse, ma rääkisin stiilist. End pealaest jalatallani liibuvasse riietada  on stiilieksimus. Väikelinnades on see muidugi väga moes ka praegu.

Sina võid vabalt oma telkmantiga edasi käia, et popp ja noortepärane olla. Mina kannan liibuvaid riideid, sest mul on nendega mugav. Ei näe ühtegi põhjust miks oma trimmis keha peaksin kottidesse pakkima. Kui menopaus tuleb ja paksuks lähen, nagu sina vist juba oled, siis võibolla panem ka midagi lohvakamat. Aga võibolla ei pane ka. Suva.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mugavus ei puutu üldse asjasse, ma rääkisin stiilist. End pealaest jalatallani liibuvasse riietada on stiilieksimus. Väikelinnades on see muidugi väga moes ka praegu.

Sina võid vabalt oma telkmantiga edasi käia, et popp ja noortepärane olla. Mina kannan liibuvaid riideid, sest mul on nendega mugav. Ei näe ühtegi põhjust miks oma trimmis keha peaksin kottidesse pakkima. Kui menopaus tuleb ja paksuks lähen, nagu sina vist juba oled, siis võibolla panem ka midagi lohvakamat. Aga võibolla ei pane ka. Suva.

Kanna, kanna, kui sinu külas on niimoodi moes.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanna, kanna, kui sinu külas on niimoodi moes.

Kannangi, just ütlesin ju. Mul suva mis sinu arvates (või sinu külas) moes on, mina kannan seda, mis minu figuuri ja elustiiliga sobib.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kannan liibuvaid riideid, sest mul on nendega mugav. Ei näe ühtegi põhjust miks oma trimmis keha peaksin kottidesse pakkima.

Võib-olla, et mitte ajast maha jäänud välja paista?

 

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kannan liibuvaid riideid, sest mul on nendega mugav. Ei näe ühtegi põhjust miks oma trimmis keha peaksin kottidesse pakkima.

Võib-olla, et mitte ajast maha jäänud välja paista?

Mood tuleb ja läheb, stiil ja klassika jäävad. “Moodi” kellelegi peale surudes, et üks hall mass paista, tundus ise napakas. Riietud selle järgi nagu teised, mitte ei tea, mis sulle sobib.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

klassika (naiselik) on A L A T I moes.

Klassika on tõepoolest alati moes, aga seegi muutub. Muutuvad nüansid. Nt muutuvad pintsakute kraed, lõhikud, nööbid jne, mis annavad siiski ära, kas tegemist on kaasaegse või aegunud klassikalise esemega.

Liibuv t-särk + liibuvad teksad + seal peal õhuke (kuldse lukuga) taljes jopeke (mida tänavatel näeb) ei ole aga kunagi mingi klassika olnudki. See oli lihtsalt mõni aeg tagasi moes.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riietud selle järgi nagu teised, mitte ei tea, mis sulle sobib.

See kirjeldab tegelikult seda liibuvalt riietuvat seltskonda praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin 2011 mehele Ottost  t-särgi. Mite koduseks kandmiseks, aga (oleme maakad) linnas, külas, minnes kuhugi. On siiani kandnudseda, välja pole veninud, topiliseks pole läinud, ainus, et värvid on tuhmunud. Järelikult oli kvaliteetne, firmat sellises mõistes, mida osad oluliseks peavad, ei olnud, sest meile pole ülehinnatud bröndiasi sobiv. Maksis siis 30.- eurot. Kuid nõõd võib olla ka nii, et otsides sarnast või ise leides sama asja, ei pruugi see kvaliteet enam olla sama. Tavaliselt see läheb alla, kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

T-särgi ostmine on suht õnnemäng tänapäeval.
Näiteks ostsin 4a tagasi mehele H&M Basic särke, ühevärvilisi, need käivad pea iga päev pesus, aga alles on nii värv kui vorm, auke pole ka tekkinud.
Ise kannan aastaringselt paari Zara tugevamast puuvillasest kangast T-särki, samuti näevad väga head välja.

Ja siis olen ostnud ka Lindexist, Kaubamajast (eelistan ühevärvilisi ja teatud kaelusega), ka kiirmoe kettidest, ühesõnaga väga erinevatest kohtadest, ja enamus neist on sellised, mis venivad välja või tulevad augud peale paari pesu. Eriti pettunud olen Lindexi särkides, neid on võimatu hoida auguvabana, kuigi pesen samamoodi nagu neid ülalmainitud särke.

Soovitada kahjuks ei oska, Zarast ehk ostaksin ise veel, aga kangas peab olema pisut tugevam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liibuv t-särk + liibuvad teksad + seal peal õhuke (kuldse lukuga) taljes jopeke (mida tänavatel näeb) ei ole aga kunagi mingi klassika olnudki. See oli lihtsalt mõni aeg tagasi moes.

Sul on lihtsalt omas peas oma kogemusest lähtuvalt mingi imelik pildike kokku pandud ja kuulutad seda nüüd kui tõde.

Palun väga – taljesse lõikega, ei ole liibuv https://www.hollandcooper.com/products/vee-neck-tee-ice-marl

Taljesse lõikega, aga liibuvaks ka seda ei liigitaks https://www.hollandcooper.com/products/classic-polo-shirt-ink-navy

 

Naiste keha ei ole meeste keha, naise keha vajab eelkõige rindade tõttu teistsugust lõiget kui meeste või unisex särk, siis juhtubki see, et naba paljas ja kisub imelikult.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun väga – taljesse lõikega, ei ole liibuv https://www.hollandcooper.com/products/vee-neck-tee-ice-marl

Tõid liibuva t-särgi jutu peale näiteks relaxed fit särgi. Mis su point oli?

Taljesse lõikega, aga liibuvaks ka seda ei liigitaks https://www.hollandcooper.com/products/classic-polo-shirt-ink-navy

Polo ei ole t-särk.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun väga – taljesse lõikega, ei ole liibuv https://www.hollandcooper.com/products/vee-neck-tee-ice-marl

Tõid liibuva t-särgi jutu peale näiteks relaxed fit särgi. Mis su point oli?

Taljesse lõikega, aga liibuvaks ka seda ei liigitaks https://www.hollandcooper.com/products/classic-polo-shirt-ink-navy

Polo ei ole t-särk.

Sest jutt algas taljesse lõikega särgist. Ja siis keegi (sina?) oma algatusel sildistas, et kõik taljesse lõikuvad = liibuv.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Polo ei ole t-särk.

Polo on kohe kindlasti t-särk 😉 aga iga t-särk pole polo.

T-s`ärk lühikeste varrukatega trikoopluus

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Polo ei ole t-särk.

Polo on kohe kindlasti t-särk ???? aga iga t-särk pole polo.

T-s`ärk lühikeste varrukatega trikoopluus

Sul on moevallas veel arenguruumi 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun väga – taljesse lõikega, ei ole liibuv https://www.hollandcooper.com/products/vee-neck-tee-ice-marl

Tõid liibuva t-särgi jutu peale näiteks relaxed fit särgi. Mis su point oli?

Taljesse lõikega, aga liibuvaks ka seda ei liigitaks https://www.hollandcooper.com/products/classic-polo-shirt-ink-navy

Polo ei ole t-särk.

Sest jutt algas taljesse lõikega särgist. Ja siis keegi (sina?) oma algatusel sildistas, et kõik taljesse lõikuvad = liibuv.

Esiteks ei ole su toodud t-särk kuskilt otsast taljes lõikega. See lihtsalt näeb seal mannekeeni seljas sedamoodi välja, rind tõstab eest üles. Ja teiseks ei olekski relaxed fiti puhul sel taljes lõikel mingit mõtet. Vastupidi – see näeks imelik välja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lemmikud on Marks&Spencer t-särgid, ostsin neid soodukate ajal kui veel eestis pood oli. Pole siiani välja veninud, olen nii mustriga kui ka mustrita ostnud. Debenhamsist ka mõned, aga neil on enamasti silt mingi kraapiva niidiga ääristatud ja pikkus on ka selline, et tuleb pükstest välja kui kummardad.

Pesus välja venisid mingid eesti tootja särgid (vist oli üks Marati kaubamärke), suvalised odavpoe omad on ka paremini vastu pidanud. Ostan ainult 100% puuvillaseid, topiliseks pole neist küll ükski läinud.

Kui odavpoodidest veel rääkida, siis mingid imelikud vormitud käkid suutsin ka cellbesist tellida, pildi peal tundusid üsna ilusad. Kehaosa oli lohvakas ja varrukad ebaproportsionaalselt kitsad, ilmselt olid pildid fotoshopitud, ei usu et neil nii imelike mõõtudega modell oli, kelle seljas see hästiistuv paistis. Pesus on nad küll oma “kvaliteedi” säilitanud, ikka sama halvastiistuvad, pole ei hullemaks ega paremaks läinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun väga – taljesse lõikega, ei ole liibuv https://www.hollandcooper.com/products/vee-neck-tee-ice-marl

Tõid liibuva t-särgi jutu peale näiteks relaxed fit särgi. Mis su point oli?

Taljesse lõikega, aga liibuvaks ka seda ei liigitaks https://www.hollandcooper.com/products/classic-polo-shirt-ink-navy

Polo ei ole t-särk.

Sest jutt algas taljesse lõikega särgist. Ja siis keegi (sina?) oma algatusel sildistas, et kõik taljesse lõikuvad = liibuv.

Esiteks ei ole su toodud t-särk kuskilt otsast taljes lõikega. See lihtsalt näeb seal mannekeeni seljas sedamoodi välja, rind tõstab eest üles. Ja teiseks ei olekski relaxed fiti puhul sel taljes lõikel mingit mõtet. Vastupidi – see näeks imelik välja.

100% on sel taljesse lõige, mitte kandiline meeste oma.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 84 )


Esileht Ilu Kvaliteetne t-särk?