Esileht Koolilaps kvaliteetne toru- (või muu) sall 1.kl lapsele?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: kvaliteetne toru- (või muu) sall 1.kl lapsele?

Postitas:

Ilmad külmenevad ja oleks vaja mingit kaelakatet nii tavaolukorras kandmiseks kui ka õuetrenni minekuks. Milline oleks kvaliteetne torusall 1kl lapsele, kes hakkas käima ka kergejõustikutrennis? Salle peab olema ilmselt 2 erinevat, sest trenni oma higistakse ju läbi. Lasteaias on laps kandnud puuvillaseid kaelusmütse, seetõttu üldse ei jaga toru- (ja muud) sallindust.

Salle on erinevast materjalist (puuvillane, sünteetiline) ja ka erikujulisi – osa on päris torud ja osa nagu kõrge kaelusega džempri ülaosa meenutavad… Kas puuvillased venivad ruttu välja või kõlbavad näit. teel koolist koju kandmiseks? Kas keegi kasutab ka neid džempri ülaosa meenutavaid salle, on neil mingeid eeliseid (venib vähem, kergem kaela saada vms)?

Trennis kantav sall, millega ka higistatakse, peaks ilmselt olema toru ja spetskangast? Kas Buff’i omad on kvaliteetsed, nagu nad ise reklaamivad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine lihtsalt poodi ja osta üks õhem ja teine paksem. Prismas on nt meriinost buffitaolised, mingist suvakast poest olen lastele ka õhemaid ostnud, praegu kannavad õhemat veel. Buffe müüakse ka sprodipoodides. Aga hinnad on seinast seina, ise ostsin tütardele vist Accessoryse poest ühevärvilised, mis maksid u 5 eurot, sarnase asja eest mujal on küsitud ka 25. Ei tasu seda sallivalimist liiga keeruliseks ka endal ajada. Hea on, kui kodus on neid torusalle/buffe mitu, vahepeal tahad ju pesta ka, nii et ostagi üks õhem (saab trennis kanda), teine talveks paksem. Talveks võib olla ju ka tavaline kaelussall (midagi sellist https://shop.huppa.eu/toode/kootud-kaelus-cora-34/), nagu neid nt Lenne ja Huppa jmt firmad lastele teevad, need hoiavad ilusti kaela ligi, ei ole nii laiali nagu buffid või torusallid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimast lingitud huppa kaelust mina küll ei soovita. Selle peaauk on nii pisike, et sealt on võimatu läbi pugeda. Samuti ei soovita tagant trukkide/krõpsudega kaelussalle, väga tülikas ümber kaela saada. Hea lõikega torusall ongi torujas, peale vaadates pikk elastne soolikas – laps tõmbabki selle pähe ja kroogib kenasti ümber kaela.

Minu teise ja kolmanda klassi omad kannavad praegu puuvillaseid torusalle, peas on õhemad tuttmütsid. Kui läheb külmemaks, on villasegu torusallid -Adellist leidsin eelmine aasta, päris asjalikud. Torusallid just sellepärast, et hea kiire ümber kaela torgata. Hästi erinevaid materjale on joha.ee lehel, konsulteeri kindlasti enne ostu müüjaga. Teine koht on Sterntaler, neil ülemistes pood ja e-pood peaks ka olema.
Normaalse hinnaga torusalle on igal pool -prismad, selverid, kiirmoeketid nagu hm, pepco, takko, reserved, terranova jms. Üks variant on rõngassall, mässib kaela kenasti sisse, aga sõltub lapsest, kui suur külmavares on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Juba mütsid ja sallid kasutuses? September alles algas …

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 12:10; 18.09 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba mütsid ja sallid kasutuses? September alles algas …

Riietutakse ikka vastavalt ilmale, mitte kalendrile.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 12:19; 18.09 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, mis kaelad minu lastel on aga need õhukesed buffid on lihtsalt sorakil kaelas ja midagi kasu neist pole. Ainult talvel pakasega saab kasutada kui tõmmata kõrgemale, nii et katab ka lõuga. Puuvillased püsivad paremini. Lennel erinevaid, me ostsime coccodrillo oma. Friida jms väiketootjad teevad ka ilusaid. Tütar kannab tegelikult harva salli, pigem on jopedel kõrgem krae.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu omale meeldivad Polaf Buff’id, need on pikemad ning ca 1/3 on fliisist https://buffstore.eu/product-eng-1440-Polar-Buff-Junior-ROCKANDROLL.html Pidid soojad ja mõnusad olema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimast lingitud huppa kaelust mina küll ei soovita. Selle peaauk on nii pisike, et sealt on võimatu läbi pugeda. Samuti ei soovita tagant trukkide/krõpsudega kaelussalle, väga tülikas ümber kaela saada. Hea lõikega torusall ongi torujas, peale vaadates pikk elastne soolikas – laps tõmbabki selle pähe ja kroogib kenasti ümber kaela.

Minu lapsel on see lingitud sall olnud mitmeid aastaid. Kui oli 5a, sisi oli see lausa lai. Pregu, kui ta on ülipeenike 7 aastane, siis on lõpuks enam vähem paras.
Mulle lausa tundus, et mul vist venis see vahepeal välja. Pesin ükskord lausa veidi soojema vee, et veidi kokku tõmbaks 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 12:59; 18.09 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu omale meeldivad Polaf Buff’id, need on pikemad ning ca 1/3 on fliisist https://buffstore.eu/product-eng-1440-Polar-Buff-Junior-ROCKANDROLL.html Pidid soojad ja mõnusad olema ????

Ma pole seda küll kasutanud, kuid kuidas saab polüester soe olla?! Kuid võib olla on erilisemalt toodetud kangas (weebilehel oli ka mingi täpsustus).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 12:59; 18.09 13:02;
To report this post you need to login first.

Juba mütsid ja sallid kasutuses? September alles algas …

Riietutakse ikka vastavalt ilmale, mitte kalendrile.

Ja ilm on siis külm praegu või?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 12:10; 18.09 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba mütsid ja sallid kasutuses? September alles algas …

Riietutakse ikka vastavalt ilmale, mitte kalendrile.

Ja ilm on siis külm praegu või?

Täna ei ole aga eile oli 🙂 Riietus oleneb ikka päevast. Terve sept kuu ei ole sama ilm.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 12:19; 18.09 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kasutan bredeni ja Joha omasid. Nipp on tellida 1 suurus väiksem, siis ei ole lohvakas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba mütsid ja sallid kasutuses? September alles algas …

Riietutakse ikka vastavalt ilmale, mitte kalendrile.

Ja ilm on siis külm praegu või?

Täna hommikul oli meil +7 kraadi, õhem sall ja müts täitsa mõistlikud ju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kõigil Catmandoo meriinovillased torusallid. Need on õhukesed ning piisavalt pikad, et vajadusel kahekordselt panna või pealaele välja tõmmata ja nii pool nägu ja kõrvad kinni katta.
Üks suurus mulle, 1.klassi ja 5.klassi lapsele. Olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3541520:
Minu omale meeldivad Polaf Buff’id, need on pikemad ning ca 1/3 on fliisist https://buffstore.eu/product-eng-1440-Polar-Buff-Junior-ROCKANDROLL.html Pidid soojad ja mõnusad olema ????

Ma pole seda küll kasutanud, kuid kuidas saab polüester soe olla?! Kuid võib olla on erilisemalt toodetud kangas (weebilehel oli ka mingi täpsustus).

1/3 fliisist, küsimus siis kuidas saab fliis soe olla? Ise kasutan sellist väga külma ilmaga, sätin fliisi osa kaela ümber ja õhem osa näo peale.

Pealegi õigel buffil ja odaval promo närakal on väga suur vahe, enne kui ei proovi aru ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps kvaliteetne toru- (või muu) sall 1.kl lapsele?