Esileht Ajaviite- ja muud jutud kvaliteetne voodipesu?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kvaliteetne voodipesu?

Postitas:
Kägu

Millise veebipoe poole vaadata, kui tahaks pehmet ja kvaliteetset voodipesu soetada. Olen siiani jyski omaga hakkama saanud, aga minu valikud on ikka aia taha läinud.

Tahan, et oleks sille, pehme ja pesus mitte kortsuv. Mis materjali peaks valima?
Satiin, mako-satiin, puuvillasatiin. Mis vahe neil on?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Puuvillasatiin

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen ostnud Teasponist puuvillsatiinist voodipesu ja olen rahule jäänud, värvid säilivad hästi ja ei kulu koledaks. Wendres on muidugi linasest pesu saada, aga see on kallim, kuigi naha vastas kõige mõnusam, kortsuv kahjuks. Nõuka-aegsed linased linad on praktiliselt igavesed ja lähevad pesus järjest pehmemaks.
Kõige õudsemad on polüestrist voodipesud, kuigi neid on ilusa mustriga, need ei hinga, lähevad kiiresti topiliseks ja kuluvad.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ostan Hemtexist, olen rahul, satiinist Peab vastu ja mina ei triigi neid.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Finlaysonil ka täiesti ok pesu. Ja Dreamlandist puuvillasatiinist tehtud voodipesu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaubamajas minu lemmik.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meeldib linane. Ja meeldib, et ta korstus ka on 🙂 kuigi õues kuivatades läheb praegu üsna sirgeks. See selleks.
Linast olen ostnud H&M poest ja hiljuti kivipesuga linase voodipesu linasedkangad.ee lehelt. Pole veel kätte saanud ja ei tea, mis kvaliteet on. Linast voodipesu tehakse Eestis väga ilusat, aga väga kallis kaup ja pole raatsinud osta.
Hemtexist olen ka kunagi saanud hea voodipesu. Zara Home poes on ka ilusaid, kuid ostnud ei ole ja kvaliteeti eitea.

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kvaliteetne voodipesu?