Esileht Ilu Kvaliteetsed jalatsid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Kvaliteetsed jalatsid

Postitas:

Mis firma jalatseid ostate, mille hind ja kavaliteet ka paigas oleks? Mõtlen nii igapäevaseks kandmiseks kingi kui ka vabaajajalatseid, mitte spordijalatseid. Heal juhul aasta kantud Gabori, Jana, Tom Tailori jalatsid on kas katki või juba nii koledad (hooldan korralikult!), et ei sünni jalga pannagi, ometigi olen nende firmadega varasemalt rahul olnud. Lisaks on kaubandusse tulnud selliste firmade jalanõusid, mille nimegi pole varem kuulnud ning kvaliteeti hinnata ei oska. Seega on igasugused tähelepanekud jalatsite osas igati oodatud.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 21:20; 30.06 10:43; 15.07 23:53;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Praegu kannan peamiselt Lacoste’i tenniseid või Hilfigeri plätusid, kusjuures need lumivalged tennised on kasutusel kolmandat suve ning on jätkuvalt ok (vaid paelad vahetasin ära eelmisel aastal). Paar pehmest nahast suvekingi ka Tamariselt. Sügiseks ntx Ecco, Högl, Gabori saapad – samuti juba mitu hooaega kasutuses.  Põhimõtteliselt mida rohkem on sul erinevaid jalatseid, seda kauem nad kestavad, sest sa ei kanna ühtesid ja samu iga päev.

Minul on kõige kiiremini koledaks läinud kunstnahast jalanõud, seetõttu eelistan kindlasti naturaalsest nahast jalatseid.

 

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erinevate firmade omad ning jalatseid peab olema päris mitu paari, siis ei trööpa pidevalt ühtesid ära ja jalatsid seisvad kauem.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 07:57; 16.07 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal te üldse viimati nägite müügil jalanõusid, mis oleks valmistatud kestma, mida oleks mõtet näiteks kingsepa juurde taldade vahetusse ja nahahooldusesse viia, selle asemel, et lihtsalt ära visata ja uusi osta?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on Rieker, peavad suht hästi vastu oma hinna kohta, valik on ka päris lai. Ja kuna mul lai jalg siis päris iga king ei sobi ka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal te üldse viimati nägite müügil jalanõusid, mis oleks valmistatud kestma, mida oleks mõtet näiteks kingsepa juurde taldade vahetusse ja nahahooldusesse viia, selle asemel, et lihtsalt ära visata ja uusi osta?

Umbes 20a tagasi.
Siis oli veel see aeg, kus kõik paremad tootjad omavahel võistlesid ka selle nimel, et nende toode, tihti ka väga kallis toode, oleks nii mugav kui ka kauakestev.

Täna on tootjaid massiliselt juurde tekkinud, eks peamiselt just aasiast, ning hinnad om meeletult odavamaks aetud.
Ning ka seni kallimate brändide tootjad on lihtsalt otsustanud, et las see nende tehtav asi on siis pisut väiksema kvaliteediga, aga selle-eest enam ei ole 100X kallim.

Seega, tulemus: Kui sa täna ostad poest Ecco, Gabori, Nike, Tom Tailori jne jne, siis ta sul EI KESTA KAUA, vaid laguneb üsna ruttu.
Ja küsimus pole mitte selles, et nad ei oskaks enam asju hästi teha, vaid selles, et nad ei taha oma asju hästi teha.
Sest kes teeb vastupidavad jalatsid, see läheb homme pankrotti.

Ja perekoolikas, kes jahub teemal “millised on kestvad jalatsid” on suht lühinägelik ja rumal inimene. Raha peab liikuma ja inimene peab tarbima.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 09:25; 16.07 10:47; 16.07 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja küsimus pole mitte selles, et nad ei oskaks enam asju hästi teha, vaid selles, et nad ei taha oma asju hästi teha.

Eks ta nii ongi. Tarbimisühiskond. Ei ole enam mõtet toota isalt pojale kestvaid kingi, millega saaks vajadusel seitse korda kingsepal käia. Tootjale ei ole see kasulik, ei saa uusi jalatseid müüa. Normaalne on, kui jalats peab kaks hooaega vastu (näit suvejalats kaks suve). Siis viskad ära ja ostad uued.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle=eelmise suve lõpu poole ostsin ca 10 eurosed Rider plätud ja vist umbes 20-30 maksnud sandaalid https://www.fantasy-sandals.gr/en

Kolmas suvi läheb nendega.

Sügisel ostetud Ten Points saapad nägid ka kevadel väga head välja. Kuigi neid kasutasingi vaid viisakate linnasaabastena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tänapäeval ei tehta kvaliteetseid jalatseid. Kõrge hind ei tähenda kvaliteeti. Minul kulusid ühed kallid jalanõud ühe kandmishooajaga nii ära, et tuli ära visata.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalatsite kvaliteet on viimase 20 a jooksul ikka kõvasti paremaks läinud.
Kunagi eksisteeris Walking- seal müüdi jalatseid, mis lagunesid pm esimesel kandmiskorral.
Enam pole müügil vakstust ja tagavara kontsaplekkidega kingi.

Mul pole juba ammu ühtegi paari jalatseid ära lagunenud. Vaid jooksutossud kuluvad, aga see on normaalne. Kingad- saapad enne tüütavad ära, kui katki lähevad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 10:40; 16.07 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne on, kui jalats peab kaks hooaega vastu (näit suvejalats kaks suve).

Ei ole enam sedagi, et kaks suve.

Ostsin omale kevadel, kohe pärast lume sulamist, Salomon SpeedCross 4 GTX-id.
No ei ole just kõige odavam ega viletsam tootja.
Ei saa ka seda salata – jalas on nad ülimugavad.
AGA täna enam valget sokki jalga ei pane, sest mustast jalatsist paistab see valge läbi. Ja tallad on kah juba suht siledad.

Kusjuures, ma olen üsna laisk olnud – mu arst käskis kevadel hakata tegema 7500 sammu päevas, ma olen vaevu 4-5000 vast igapäevaselt kirja saanud.
Jooksnud ka, aga peamiselt siiski lonkinud.

Vene kirsa pidas kah paremini vastu, seal oli 10000 sammu miinimum päevas ja aasta ja isegi + kestis kenasti.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 09:25; 16.07 10:47; 16.07 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

GEOX

Mul selline jalanumber, mida Eestis ei müüda (35), seega olin või sees, kui lõpuks leidsin koha, kust tellida ja firma, mis teeb minu suurust ja mis ka sobib minu jalaga. Ka lapsele sobib selle firma toodang alati, nii et olen viimase viie aasta jooksul kõige rohkem ostnud just selle firma jalatseid. Ketse, sandaale, tossusid, baleriinasid, kinniseid kingi, saapaid… Miinuseks on see, et kui on väga vihmane ilm, siis ketsidega ei kannata välja minna, tallad hakkavad vett läbi laskma 😀 neil on tallad auklikud (selline tehnoloogia, nii mõeldudki). Kui kaua vastu peavad, see sõltub ju ka sellest, kui sageli sa neid kannad. Geoxi ühtesid ketse ma kandsin kaks hooaega, siis hakkasid veidi kuluma, ostsin ühed juurde, aga neid vanu ei ole ka veel ära visanud.

Vihmase ilma jaoks mul on siis teised jalatsid, olen sealtsamast ostnud näiteks Australiani. Vans mulle ei sobi (hõõruvad). Aga eks ma vaatan endale jalatseid rohkem selle järgi, et oleks ikka minu suurusnumbrit, mitte firma järgi. Paljudel algab täiskasvanute numeratsioon suurusest 36, need jäävad minu valikust üldse välja.

Zindat kiidan ka, olen ostnud, mulle sobib, hea kvaliteet. Zindalt olen saanud enda jaoks kõige mugavamad saapad, mis mul elu jooksul üldse olnud on. Aga see ei tähenda, et kõigile samamoodi sobib, eks sõltub ju ka liistust, mis ühele kõlbab, see teisele ei lähe üldse.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 10:55; 16.07 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontorikingad Höglilt, Vabaaja jalatsid Eccolt, Vagabondilt ja Tommy Hilfigerilt. Kindlasti täisnahast. Loomulikult käin kingsepa juures kontsaplekke vahetamas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

neil on tallad auklikud (selline tehnoloogia, nii mõeldudki).

See tähendab ju seda, et ka kuiva ilmaga ei kannata nendega tänavale minna – kohe on varbavahed mustad.
Pole ju olemas täiesti tolmuvaba teed meil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 09:25; 16.07 10:47; 16.07 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu kasutusel conversi tennised ja kaks paari mustangi sandaale, kõik teist kolmandat suve.

Talvel timberlandi saapad, üks hooaeg kantud, eelmised pidasid kolm hooaega vastu.

Viimased kevad-sügis saapad olid mustangilt, neil läks küll lukk ühe aastaga läbi, aga ei meeldinud piisavalt et lukku vahetama hakata.

Ühed kontsaga nahast tamarise saapad on ka, aga neid kannan liiga harva et need kuluda saaksid.

Looduses liikumiseks columbuse maastikutossud ja samelini matkasaapad. Kaks kolm hooaega vanad ja ei näita väsimuse märke.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Groundies tennised on kevadest alates igapäevases kasutuses ja näevad välja nagu uued. Plätud on House mõne eurosed ja juba viies suvi läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa täna ostad poest Ecco, Gabori, Nike, Tom Tailori jne jne, siis ta sul EI KESTA KAUA, vaid laguneb üsna ruttu. Ja küsimus pole mitte selles, et nad ei oskaks enam asju hästi teha, vaid selles, et nad ei taha oma asju hästi teha.

Nõustun. Kaks paari Ecco jalatseid läksid umbes aastaga läbi, isegi tald kulus ära ning sama kehtib siin mõnede palju kiidetud firmade puhul. Pole enam nii, et kui ostad kindla firma jalanõud, siis kestavad aastaid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keen. Peres viis Keenide kandjat. Üks lastest on hüpik, kes suudab peenemate tootjategi riided-jalatsid paari nädalaga kasutuskõlbmatuks muuta. Aga Keenidest ta jagu ei saa, kestavad kuniks väikseks jäävad. Eestis müüakse vaid matkasandaale, veebist saab soetada plätudest ülisoojade talvesaabasteni välja.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendab ju seda, et ka kuiva ilmaga ei kannata nendega tänavale minna – kohe on varbavahed mustad.

veider arvamus, ei oskagi selle peale midagi kosta 😀

ei ole sul kinnistes kingades need varbavahed mustad midagi. seal on ikka sisetald ka sees ja augud on siiski imepisikesed, aga kui vesi voolab tänaval, siis see vesi pressib küll sisse.

Kui on suvi ja palav ilm, siis sa lahtiste sandaalidega muidu üldse ei käi? Mina käin ja mind ei häiri, kui palava ilmaga varbavahed tolmuseks saavad. Ja varbad saavad ju tolmuseks igasuguse veidigi lahtisema kingaga. Praeguse ilma jaoks mul on sellised sandaalid, mis on kaks nahariba õhukese talla küljes, pmt nagu paljajalu käiks 😀

kui vihmase ilmaga jalad märjaks saavad, siis see enamasti häirib. Nii et noh, see Geox on hea firma küll, aga teatud eripäradega tuleb arvestada, vihmaperioodil kanda mõne teise firma jalatseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 10:55; 16.07 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sketchers. nii mugavad.

aga brändi järgi sellist valikut teha ei saa. igal brändil on kallimaid ja odavamaid jalatseid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Clarks, Levis, Justin Boots on mu lemmikud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi ammu juhtus mul sedasi, et ostsin keskturult hädaga ühed odavad, aga võrldemisi nägusad poolsaapad ja kurat võtaks – kandsin neid kuus talve. Vajasid vaid viksimist.

Kontsaplekk ei kulunud, seest olid soojad, võis kanda paksus lumes, tald oli hämmastav.

Kahju oli, kui koer lõpuks ühe saapa endale sai ja katki näris…

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 07:57; 16.07 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hästi peavad vastu Vagabond, Massimo Dutti, Högl, Ralph Lauren.

Kõige lemmikumad on Inch2 jalatsid, eriti saapad. Madalad või kontsaga, ühtemoodi hästi peavad vastu ja ei muutu ka meie kliimas koledaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 10:40; 16.07 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oska enam jalanõusid osta, sest mitte ükski ei pea vastu kauem kui kuu. Ostsin SHU poest omale TomTaylori talvesaapad. Sain paar korda kanda kui lumesulavesi niimoodi saapasse tuli, et saabas lirtsus seest. Viisin tagasi ja lubati riiulist uued saapad võtta. Uued olid Mustang saapad, kuu aega käisin ja saapatald kukkus ära, lihtsalt, ühe terve tükina. Pood maksis raha tagasi. Ostsin omale hästi odavad matkasaapad ja üllatus, nendega käisin talve lõpuni.

Kevadel oli vajadus tossude järgi, Sketchers on olnud minu lemmik ja nii saigi uued valitud. Nädalaga tuli tald liimist lahti, ma olin nii pettunud. Õnneks on soojad ilmad ja ma olen saanud hakkama suvapoe noname sandaalide ja plätudega, aga sügisepoole peab jälle tossude poole vaatama ja hirm on nahas, ei kujuta ette ka, millist jalanõud peaks otsima, et see üle nädala vastu peaks.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on Rieker, peavad suht hästi vastu oma hinna kohta

Paljud kiidavad neid, kaasa arvatud mul teised pereliikmed, aga mul miskipärast ei lähe nendega õnneks. Talvesaapad hakkasid mõne kuuga vett läbi laskma ja rebenesid õmblustest, nüüd suve algul ostetud sandaalidel tulid rihmad talla küljest lahti.

Olen aga üha enam hakanud hindama paljajalujalatseid. Ostan neid siit. Ülimugavad ja seni pole veel ükski lagunenud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval ei tehta kvaliteetseid jalatseid. Kõrge hind ei tähenda kvaliteeti. Minul kulusid ühed kallid jalanõud ühe kandmishooajaga nii ära, et tuli ära visata.

Loomulikult tehakse, aga kvaliteetne saapapaar ei maksa alates 60 vaid 600.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle saabaste osas tundub TenPoints hea.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aipi saapad pidasid vastu 15 aastat, siis läks tald ikka väga pooleks ja rohkem kanda polnud võimalik. Oleks võinud talla ju ära vahetada, aga tahtsin vaheldust juba selle aja peale.  Converse peab ka ca 5 aastat tihedat käimist vastu, pleegib ära enne muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on palju Ecco jalatseid. Ei kurda. Väga rahul.

Tamaris – vaid  peokingad, paar kontorikingi peab vastu paar aastat ehk 😀

Rieker on Eestis nii sigakalli hinnaga müügil, et neid tellin välismaalt. On mugavad ja vastupdavad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin suvel peamiselt matkasandaalidega, eelmised (Merrell) pidasid vastu vist 5 aastat, nüüd on Nike sandaalid kolmandat aastat. Külmema ilma jaoks on mul hetkel kolmandat aastat kasutusel Puma tekstiilist vabaajajalanõud, mida mu laps eelnevalt aasta koolis vahetusjalatsina oli kandnud, nüüd hakkab pealisriie ühest kohast veidi lagunema. Talveks on Jomos saapad, lambavillavooder on kuue aastaga kohati ära kulunud, aga muidu on kõik terve. Koduaias ja ka kodupoes käin crocsidega, mis on ka kindlasti juba üle 5 aasta vanad.
Viisakamateks sündmusteks on mul ikka mõned kingad ka, aga neid kannan nii harva, et mingeid järeldusi teha sellest ei saa.
Mul seega polegi kogemust kiiresti lagunevate jalanõudega, kõik on hästi vastu pidanud, aga ma ei käi ka jala väga palju, eriti külmemal ajal. Võimalik, et see sõltub kehakaalust ka, sest mu mehel, kes umbes sama palju käib kui mina, kuluvad ja lagunevad jalanõud oluliselt kiiremini. Teismelisel tütrel, kes meist kõige rohkem jalgsi liigub, kulusid küll Nike vabaajajalatsite tallad ühe hooajaga auklikuks.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Ilu Kvaliteetsed jalatsid