Esileht Ilu Kvaliteetsed jalatsid

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: Kvaliteetsed jalatsid

Postitas:

Olen aga üha enam hakanud hindama paljajalujalatseid. Ostan neid siit. Ülimugavad ja seni pole veel ükski lagunenud.

Väga imelik pood. Need on seal pidulike jalanõude kategoorias:

https://mugavik.ee/toode/leguano-ballerina-perlmutt-kreemjas-valge/

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 21:07; 25.07 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sarnaselt paljude teistega on ka mul Ecco jalatsid kindla peale minek.
Lisaks sobivad Tamaris, Vagabond, Geox.

Matkajalatsite puhul olen jäänud truuks La Sportivale (kerged, soojemaks hooajaks) ja Härkilale (märjematesse ja külmematesse oludesse).

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ecco, Clarks. Ei kulu midagi, enne lähevad moest välja. Ühed Eccod on juba 10 aastat ja ikka kestavad, ma juba ootan, et hakkaks lagunema. Tald ka ei kulu.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gabor peaks küll hea firma olema. Ise eelistangi Gaborit, Eccot, Högl, Vagabond…

Suure kaarega tuleks eemale hoida Mustangist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minule sobivad Eccod väga hästi, peavad kaua vastu.
Matkajalatsitest valin ka mina La Sportivad, väga mugava ja vastupidavad.
Kingi on mul palju, aga lemmikud on Louboutinid – mul pole kunagi olnud nii mugavaid kõrge kontsaga kingi, kui nende omad. Minu jaoks on need väga oma hinda väärt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.walkmaxx.ee/naistejalatsid
Pärast seda kui mul suur varvas valulikuks muutus käimisel ja öeldi, et tegemist on suure varba nuki tekkimisega( hallux valgus) avastasin enda jaoks Walkmaxxi jalanõud. Need on kumera tallaga ja suur varvas saab vähem survet. Käimisel valu enam pole.

Muid jalanõusid ma enam poodides seetõttu ei vaatagi. Lugesin kokku, et kodus on juba seitse paari Walkmaxxe.

Ühed Walkmaxxi suvekingad käivad mul praegu neljandat suve. Jah, vooder on kanna kohal läbi, aga panin teibi sinna ja kannan edasi. Kui esimese paari ostsin täishinnaga 40 eurot, siis nüüd ostan vaid soodukatelt 10p-15 eurot paar. Väga odav tuleb sedasi ja mugav ja mõnus ka.  Soovitan proovida.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega siis talvesaapaid ei tohi olla 1 paar. Ikka mitu, et saabas saaks ka puhata. Mul vist pole olnud ühtegi jalanõud, mis ühe hooaja vastu peaks. Enamasti ikka mitu aastat. Aga mul on neid ka rohkem. Converse ketsid või tennised – nednega käin suvel tihti ja ikka 5-6 aastat on nende eluiga. Ecco jalanõud kestavad ka aastaid. Praegu on ühed vabaaja jalanõud, mis on vist 4 aastat vanad. Viimasel ajal on kevad-sügis saapad sellised, mille käin ribadeks vast paari aastaga, aga käin nendega palju (st pea iga päev märts, aprill ja septmeber, oktoober ja kui on soe talv, siis talv otsa). Praegu on Hilfigerid (ostsin eelmisel sügisel ja kindlalt käin nendega ühe, tõenäoliselt kaks hooaega), enne olid Eccod (vist 3 aastat) ja enne seda vist Tamaris (ka vähemalt 3 aastat, vist 4). Jalanõude pealt kokku ei hoia. Kinniste kingade eest on ok ka üle 100 euro maksta. Poolsaabaste eest kuni 200. Pikad saapad isegi üle selle. Muidugi on tore, kui on parajasti allahindlus. Alati peavad olema nahast ning jalas kohe ülimugavad. Mingit sissekäimise aega küll ei taha endale. Kui raha kõik jalanõudele kulutan, siis riideid võin kaltsukast osta.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.walkmaxx.ee/naistejalatsid

Pärast seda kui mul suur varvas valulikuks muutus käimisel ja öeldi, et tegemist on suure varba nuki tekkimisega( hallux valgus) avastasin enda jaoks Walkmaxxi jalanõud. Need on kumera tallaga ja suur varvas saab vähem survet. Käimisel valu enam pole.

Muid jalanõusid ma enam poodides seetõttu ei vaatagi. Lugesin kokku, et kodus on juba seitse paari Walkmaxxe.

Ühed Walkmaxxi suvekingad käivad mul praegu neljandat suve. Jah, vooder on kanna kohal läbi, aga panin teibi sinna ja kannan edasi. Kui esimese paari ostsin täishinnaga 40 eurot, siis nüüd ostan vaid soodukatelt 10p-15 eurot paar. Väga odav tuleb sedasi ja mugav ja mõnus ka. Soovitan proovida.

Nendega on ainult see probleem, et on kohutavalt inetud.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin suvel peamiselt matkasandaalidega, eelmised (Merrell) pidasid vastu vist 5 aastat, nüüd on Nike sandaalid kolmandat aastat. Külmema ilma jaoks on mul hetkel kolmandat aastat kasutusel Puma tekstiilist vabaajajalanõud, mida mu laps eelnevalt aasta koolis vahetusjalatsina oli kandnud, nüüd hakkab pealisriie ühest kohast veidi lagunema. Talveks on Jomos saapad, lambavillavooder on kuue aastaga kohati ära kulunud, aga muidu on kõik terve. Koduaias ja ka kodupoes käin crocsidega, mis on ka kindlasti juba üle 5 aasta vanad.

Jeebus. See on küll päris õudne lugemine. Kas sa naine ei ole või ei tahagi naine olla või milles on asi? Matkasandaalid, millega käid 5 aastat, Nike sandaalid kolmandat aastat, Puma tekstiilist vabaajajalanõud (kasutatud ja lagunema hakanud), Jomos saapad lambavillavoodriga, mis on 6 aastaga (!) kulunud, crocsid, mis on üle 5 a vanad…kas sa oled naine ja päriselt olemas? Miks sa nii teed? Vihkad naiseks olemist või mis? Mis sul see probleem on, miks sa normaalseid uusi jalanõusid ei osta?

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 21:07; 25.07 20:35;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minul ei ole ka mingit muret jalanõude lagunemisega. Kõige rohkemon mul Högl’i , Ecco, Vagabondi, Fly Londonit. Kui ära tüdinen, müün paremad eksemplarid Emmystore’s või annan niisama kellelegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sketchers. nii mugavad.

aga brändi järgi sellist valikut teha ei saa. igal brändil on kallimaid ja odavamaid jalatseid.

Meie peres samuti domineeriv bränd. Tallinnas on Norde Centrumis nende outlet. Kui 30-40€ tekstiilpapu peab vastu 3 a, on IMO  tegu juba hea investeeringuga. Lastele oleme ka saapaid sealt ostnud, peavad julgelt vastu kuniks välja kasvatakse. Seal on esindatud nii wide fit kui ka extra wide fit mudelid.

 

PS! vabaajajalanõude kohal on Merrellist head mälestused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

drmartens,  unitednude, högl., fly london.  kummikud on sörelid( 15a) ja talvesaapad ( 10a )mingi kanada firma saapad-ei mäleta nime peast ja kappi vaatama minna ei viitsi

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevajalatsiteks on Eccod, sest neid saan proovimata osta oma numbri järgi ja sobivad eranditult. Neid on ka erineva kvaliteediga, näiteks talvesaapad ja slip-in tennised on kestnud juba 3 aastat ja veel ei kulu, aga valged tennise moodi jalatsid kannan selle suvega vist juba läbi. Samas ei eeldagi neilt sellist kestmist nagu talvejalatsitelt, materjali vahe ja õhem tald on silmaga näha.
Kahjuks ei leia Eccolt kenasid mittemutilikke pidulikke kontsakingi ja sandaale, neid olen ostnud kuidas kunagi, mis on jalatsipoes meeldinud, firma nime ei mäletagi.

Sprodijalatsid on Skechers ja Nike jäänud lemmikuteks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis firma jalatseid ostate, mille hind ja kavaliteet ka paigas oleks? Mõtlen nii igapäevaseks kandmiseks kingi kui ka vabaajajalatseid, mitte spordijalatseid. Heal juhul aasta kantud Gabori, Jana, Tom Tailori jalatsid on kas katki või juba nii koledad (hooldan korralikult!), et ei sünni jalga pannagi, ometigi olen nende firmadega varasemalt rahul olnud. Lisaks on kaubandusse tulnud selliste firmade jalanõusid, mille nimegi pole varem kuulnud ning kvaliteeti hinnata ei oska. Seega on igasugused tähelepanekud jalatsite osas igati oodatud.

Ma mõtlen, et saate osta kaubamärgita kingi, sest see on hinna ja kvaliteedi vahel täiesti laverate. Minu arvates on kõige parem valida midagi tavalisest kingapoest või osta Interneti kaudu. Mu naine teeb seda ja me säästame palju raha, kuigi kingad käivad ainult aasta

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis firma jalatseid ostate, mille hind ja kavaliteet ka paigas oleks? Mõtlen nii igapäevaseks kandmiseks kingi kui ka vabaajajalatseid, mitte spordijalatseid. Heal juhul aasta kantud Gabori, Jana, Tom Tailori jalatsid on kas katki või juba nii koledad (hooldan korralikult!), et ei sünni jalga pannagi, ometigi olen nende firmadega varasemalt rahul olnud. Lisaks on kaubandusse tulnud selliste firmade jalanõusid, mille nimegi pole varem kuulnud ning kvaliteeti hinnata ei oska. Seega on igasugused tähelepanekud jalatsite osas igati oodatud.

Ma mõtlen, et saate osta kaubamärgita kingi, sest see on hinna ja kvaliteedi vahel täiesti laverate. Minu arvates on kõige parem valida midagi tavalisest kingapoest või osta Interneti kaudu. Mu naine teeb seda ja me säästame palju raha, kuigi kingad käivad ainult aasta

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jalanõusid peab olema mitmeid paare ja koonerdada ei tohi. Kestavad hästi kui hooldada.

Minu eelistused

Jooks – Asics

Matk, sandaalid – Salomon

Nahast saapad ja kingad – ainult Nero Giardini.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaidlen vastu toodetakse häid jalanõusid,aga eks inimene peab ka oma jalanõude eest hoolt kandma.Töötan 22 aastat Tallinna Kaubamaja kingaosakonnas ja ma näen ,kuidas ja mis moodi jalanõude eet hoolt kantakse.Mõni inimene toob kingad pretensiooni esitamise ajal tagasi ja ütleb,ma olen nendega kaks nädalat käinud…halloo ja mina vaatan ja mõtlem mul pole isegi kümne aasta vanused jalanõud iial sellised.Nt kanna kapid maha tallutud ,palun kasutage kingalusikat,eriti jalanõudel millel pole lukku ega nööre.Ise omale meeldivad  ka kallimad kvaliteetsed brändid,kindlasti täisnahk,mis vajab hooldust .Ei saa süüdistada tootjad,kui jalatsi kandja jalatsi eet hoolt ei kanna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On keegi neid paljajalu-jalatseid paar aastat kanda jõudnud? Kas peavad vastu või on ühe hooaja lõbu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

El Naturalista – on kevad-sügis saapad ja ühed sandaalid. Ostan allahindluste ajal, aga kahjuks nende veebipood on KO-HU-TAV. Olen sealt tellinud u 5 korda, kätte saanud 1,5 tellimust ehk siis ükskord sain sandaalid ja teisel korral sain tellitud kahest paarist ühe. Ülejäänud kordadel sain raha tagasi, sest nad teatavad, et kahjuks meil ei ole seda toodet. Mis sest, et korvi panna ja osta saab. Ükskord ei saanud telefonis osta, sest makse toimis ainult arvuti brauseris. Olen juba vilunud ka hispaania klienditeenindajatega live chattimises, nad vastavad iga kaebuse peale: So is! Aga jalanõud on kvaliteetsed, vastupidavad ja minu tüüpi, seega langen ma ikka ja jälle lõksu ning üritan neilt midagi osta. Kuigi ei saa.

 

Josef Seibel – kingad. Mõnusad, ei põruta, ilusad.

 

Rieker – talvesaapad. Mingid kunstnahast rohelist värvi, lähevad kohe kolmandat aastat käiku. Mul muidu kunstmaterjalist jalanõusid pole, aga need olid rohelised! Ja väga rahul.

 

Gisele Bündchen Ipanema – pruunid plätud. Need on ilma naljata ma ei tea kui vanad, aga mäletan, et maksid ostes 100 EESTI KROONI! Jeerum! Ei lagune. Kardetavasti tehtud mingist materjalist, mis looduses 1000 aastat ei lagune. Ongi hea, et neid prügisse viskama ei pea. Plaanin pärandada lastelastele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on jalanõusid palju, sest vastavalt riietusele valin ka sobivad jalanõud ja ühe saapapaariga aastaläbi ei trööpa. Kõik kestavad kenasti, isegi soodsad H&Mi või Reservedi saapad. Seega ma ei saa kunagi aru, mis defitsiitset ja kvaliteetset saabast kõik otsivad ???? Poed kaupa täis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen nagu muinasjuttu, et jalatsid peavad max 3 aastat, kui sedagi. Isegi mu zara sandaalid on vast 8 a käigus, paduvihmad ja kuumus üle elatud, ikka käivad. Converse ketsid 12 a, kõige vanemad adi tossud ehk 10 a. Ja ma olen jalakäija, kõik loigud ja sopad üle elatud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul juhtus täna Weekendis imelik asi. Läksin ühtesid Aaltoneni saapaid proovima, et siin nii kiidetakse ja soojad jne. Minu jalanumber on 36-37, seega on mul suhteliselt pooleks nii 36 kui 37 jalatseid ja sporditossud, kus on poolikud numbrid ka, ongi mul täpselt 36,5. Nii, need Aaltoneni saapad olid ilusad, poolde säärde pikkusega, madala tallaga, nahast, õhema karvase voodriga. Letile oli pandud nr 36. Proovisin. Panin kohe mõlemad jalga. Nägin välja nagu Väike Mukk, need saapad olid mulle ikka täiega suured. Nad konkreetselt loksusid mul jalas, kui kõndisin. Nr 36! Misasja nagu. Sääred lotendasid u  5 cm jalast eemale, kusjuures mul olid teksad jalas.

Ma nüüd ei tea, mis see on? Kas see Aaltonen eeldab, et ma pean 3 paari villaseid sokke saabastesse panema või mida ta mõtleb. Mina ei oska küll arvata. Varbaid mul ka vahepeal amputeeritud ei ole või midagi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aaltonen teebki natuke numbrist suuremaid ja mitmed mudelid on laia säärega. Mul on toekam säär ja olen väga õnnelik, et aAaltonen on olemas. Ma ei tea mida ma muidu ostaksin. Kui siin ühele käole on Aaltonen lai, siis vaata ega saapa peal kogemat lausa xxl kirjas pole. Kui ei ole, siis sinu jalale ei sobi. Saledetale on palju saapatootjaid, aga laiema säärega peab tikutulega otsima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )


Esileht Ilu Kvaliteetsed jalatsid