Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kvaliteetsed t-särgid?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kvaliteetsed t-särgid?

Postitas:
Kägu

Soovitage. Ei suuda enam üldse leida t-särke, mis oleks liibuvad, aga mitte liiga lühikesed ja peaks vastu ka pesule, kuivatile.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Spordikangastest t-särgid näiteks. Muidugi peab neid pestes ja kuivatades järgima ka juhiseid.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arvates selliseid polegi. Tõesti vaid sportsärgid vastavad nendele nõuetele, ülejäänud on peale pesu poole lühemad, jooksevad õmblused viltu või lokib kaelus või alumine õmblus. MASENDAV. Mul on mõned särgid, mis on ka peale pesu jäänud normaalse pikkusega ja sirge kaelusega ja neid ma tõesti hoian, kuigi värv juba luitunud. Uued ostetud särgid on läinud peale pesu järjest H&M kaltsukonteinerisse. Ja mitte ainult särgid, vaid sviitrid, kampsunid samamoodi. Tohutu loodusressursi raiskamine… Koos ühekordsete lagunematute nõudega võiks ka ühekordsed riided ära keelata.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hilfigerid on küll aastaid vastu pidanud:)

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

United colors of Benettonil sellised mõnusast riidest ja kehasse hoidvad

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mõned H&M mudelid on ka ok

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust Vero Moda basic T-särgid on päris asjalikud ja isegi kahes (keha)pikkuses: tavaline ja pikk. Tihti seal ka pakkumine, et 2 = 3.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Massimo dutti särgid on kehasse lõikega ja ilusti vastu pidanud

Mul just vastupidine kogemus. Ostsime paar aastat tagasi abikaasale suvel töölkäimiseks Duttist mitu sellist kraega särki, et ei peaks pluuse triikima. Need ei pidanud ühte suvegi vastu, kui koledad olid. Ometi on mehel mitu särki, ühte kandis ehk korra nädalas ja peseme alati delicate programmiga +40 kraadi.

Mina olen rahul Debenhamsist ostetud t-särkidega. Ostsin eelmisel suvel kolm tükki 70% soodushinnaga, maksid siis vist 9 € äkki? Punane, roheline ja tumesinine. Väga mõnus materjal, liibub, venib. Ühel on veel selline ilus kaelus, et nagu langeb voltides ettepoole.
Mitu aastat tagasi ostsin ühe Silvian Heachi t-särgi, seda olen kõvasti kandnud, aga päris hea näeb veel välja.
Olen ostnud Zarast ja Reservedist ja vist ka Lindexist t-särke, mis on väidetavalt orgaanilisest puuvillast. Need üle paari aasta vastu ei pea, aga puuvill vist ongi tundlik materjal. Nad muutuvad nagu karedaks ja kangeks, materjal kaotab oma elastsuse. Aga samas ei saagi ju mingilt 7 eurot maksvalt esemelt nõuda eluaegset vastupidamist.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks t-särk liibuma peaks?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks t-särk liibuma peaks?

Et ei lotendaks?
Kas “keha järgiv” sobib paremini selle asja iseloomustamiseks?
Korralikku keha järgivat t-särki saab kanda ka nt seeliku peal, aga mingit lotendavat asjandust küll mitte.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Massimo dutti särgid on kehasse lõikega ja ilusti vastu pidanud

Ka nimi ei taga head särki. Peale paari kasutuskorda oli särgil kõhu peal auk, sest kangas oli lihtsalt liiga õhuke.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu lemmikud olid Marks& Spenceri omad, paar aastat peavad ilusti vastu, praegugi veel mõned kasutuses. Seal oli spordiriiete osakond ka, need olid eriti mõnusad veidi stretskangast särgid (ilmselt mitte 100% puuvilla) ja veidi pikemate varrukatega, ainult et ühevärvilised.
Debenhamsi omad on pigem lühikesed, eriti kui tahad et liibuv oleks, siis minul vähemalt kipub selg paljas olema. HMst pole siiani ostnud, seal ei ole ilusaid värve ega mustreid, üsna lirakad tunduvad ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Debenhamsi omad on pigem lühikesed, eriti kui tahad et liibuv oleks, siis minul vähemalt kipub selg paljas olema.

Eks eri aastatel on erinevad kollektsioonid ka. Ma käisin sel suvel jälle vaatamas Debenhamsist, et ostaks emale ka paar t-särki. Ta ise eriti riidepoodides ei käi. Aga sel aastal ei olnud seal midagi. Äkki siis talvise allahindluse ajal või järgmisel suvel näkkab paremini. Ma elan teises linna otsas ja Roccasse sõidangi paar korda aastas allahindluste ajal spetsiaalselt Debenhamsi pärast 🙂 Need, mis ma eelmisel suvel ostsin, on küll täitsa pikad, sabakondist paar cm veel allapoole. Saab soovi korral särgisaba pükste sisse ka toppida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil on pere täiskasvanute kappides kuivatile ja kõrgetel pööretel pesule tuntud nimedest vastu pidanud Tiger of Sweden, Lacoste, Camel, Tommy Hilfiger. Samas ei saa üldistada, vastu peavad ka absoluutselt nimetud, näiteks paljud kaubanduskeskuse rõivaosakonnast ostetud. Eks see loterii ole…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks vist materjalist olene ka. Paljud ajavad taga 100% puuvilla, aga see ei pea hästi vastu. 100% puuvill on algul keha vastas mõnus, aga pesuga kaotab vormi ja muutub karedaks. Veel olen märganud, et mõne puuvillase t-särgi kaenlaalustest ei saa hiljem enam higihaisu välja. Pesed ära, aga ikka on halb lõhn küljes.
Ma lõikan sildid ära, seetõttu kahjuks ei saa vaadata, mis materjalist on parimad t-särgid. Aga arvan, et u pooleks polüester ja puuvill.
Puuvillaseid t-särke ma ostan muidugi ka, aga ma ei loodagi siis, et nad väga kaua vastu peavad. Kümmekond pesukorda on nende eluiga. Pärast seda kõlbavad veel kodus majapidamistööde tegemisel kanda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma lõikan sildid ära, seetõttu kahjuks ei saa vaadata, mis materjalist on parimad t-särgid. Aga arvan, et u pooleks polüester ja puuvill.

Pigem ikka 95% puuvilla ja 5% elastaani või midagi sarnast. Polüester ja puuvill pooleks võib küll kaua vastu pidada, aga eriti nahasõbralik ja hingav pole, pigem jääb just sellisele higihais külge, mis enam pesus välja ei lähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kvaliteetsed t-särgid?